Gdańsk: czwartek, 22 sierpnia 2019
FORUM
Podstrony:

Lechia Auto-Moto

strona 1/1

1

20 maja 2013, 11:14 / poniedziałek
Witam,
Wszystkich zmotoryzowanych kibiców Lechii zapraszam do współpracy w nowym dziale na forum.
Tematy dotyczące upiększania naszych aut w barwy klubowe jak i wzajemna pomoc kierowców to tylko nie liczne z dyskusji .

1) Widząc duża ilość zawieszonych koszulek Lechii w autach a jednocześnie wspominając zloty garbusów, wpadłem na pomysł wspólnego pozdrowienia się kierowców Lechii.
Garbusy mijając się machają do siebie, za to MY Lechiści pokazujemy znak Victorii który zawsze towarzyszył nam na meczach przy T29.

2) Co do upiększania naszych 4-kółek brakuje mi flag samochodowych w biało-zielonych barwach.Przydało by się parę projektów na flagi na maszty samochodowe o rozmiarze 30 cm x 40 cm.

Zapraszam do współpracy, mam nadzieje ze dział ' Auto-moto Lechii ' się rozwinie.
pozdrawiam.
20 maja 2013, 11:24 / poniedziałek
kiedyś było coś takiego jak BKS (Budujemy Klubowe Samochody) Co się z tym stało?
20 maja 2013, 11:27 / poniedziałek
tutaj link do tamtego tematu odnośnik
20 maja 2013, 11:44 / poniedziałek
Szkoda ze w sklepie kibica nie ma w sprzedaży ani jednej flagi samochodowej.
odnośnik
27 listopada 2013, 23:00 / środa
Może podłączmy pod temat sprawę jakimi autami jeżdżą forumowicze? Ja od kilku lat Skoda Fabia 1,2 HTP benzyna a od dzisiaj drugi w rodzinie Citroen C4 GRAND Picasso 1,8 16V 125 KM benzyna poszukiwane od roku i w końcu nabyte :-)
28 listopada 2013, 13:29 / czwartek
Wstawiles juz zdjecie "fury" na pejsbuka? Numery rejestracyjne jeszcze podaj.
28 listopada 2013, 16:56 / czwartek
No i gdzie zaparkowane... wtedy "pozbyte" zajmie znacznie krócej niż "nabyte". :-D
28 listopada 2013, 17:05 / czwartek
Einherjer z przykrością stwierdzić muszę iż nie posiadam konta na Facebook, ale Ty z pewnością masz, to może pochwalisz się swoim ? :-)
28 listopada 2013, 17:07 / czwartek
Stara Szkoła: jak ma być skradzione to będzie, nieważne gdzie postawisz. A tak na poważnie Panowie jeśli nie macie nic ciekawego do powiedzenia w temacie zapodanym to warto strzępić klawiaturę? :-)
28 listopada 2013, 21:20 / czwartek
Otóż widzisz Waść Matti: stopień "ciekawości" wpisu zazwyczaj zależy od punktu widzenia czytającego. Dla mnie na przykład pytanie Einherjera o wpis na "ryjoksiążce" było znacznie ciekawsze niż sama informacja o szczęśliwym (?) nabyciu C4.
BTW: chuj z kradzieżą... C4 wybucha od czasu do czasu! :-P

A tak na poważnie... widocznie niektórym "oldskulowym" (;-D) typom najwidoczniej wciąż ciężko pojąć niektóre "internetowe pomysły".
Gdybyś miał furę z grafem lub w barwach Lechii to może by mnie to zainteresowało. Wiem czym jeżdżą znajomi, ale nie pojmuję tego w kategoriach potrzebnej wiedzy. A pytać czym jeżdżą goście których znam tylko z nicków w internecie? Dziwne.

Tak samo nie kumam jak może kogoś interesować sam fakt jaki mam samochód czy motocykle... po prostu nie czaję.

Nie odbieram nikomu prawa do takiego tematu... ale zastrzegam sobie prawo do szydery. Proste.
28 listopada 2013, 22:11 / czwartek
Niektorzy rozumieja ta bez zbednych wyjasnien, choc akurat w to nie watpilem ani przez chwile.

Natomiast Matti specjalnie dla Ciebie, uroczyscie tu obiecuje, ze kiedy juz kupie takie auto: odnośnik tylko zamiast srebrnego bedzie bialy kolor, a do tego herb Lechijki na blotnikach to wrzuce to na pejsa i dam Ci linka.

(a co tam, za marzenia nie karaja ;))
28 listopada 2013, 23:15 / czwartek
Stara Szkoła doceniam zacną szyderę a co więcej mam dystans do wielu spraw /m.in. do forum głównego/ ale wybacz skoro nie interesuje Cię auto kogoś nieznajomego z forum, to logiczne jest, że nie powinno Cię tez interesować, że ma ludzika biało zielonego w rzeczonym aucie. Gdzie sens gdzie logika? ;-)
28 listopada 2013, 23:46 / czwartek
Widzisz Matti gdybys zaczal wpis od tego, ze masz Bialo-Zielonego ludzika w aucie to pewnie spotkalbys sie z duzym zrozumieniem. Mimo, ze zaczales temat z dupy to i tak spotkales sie z (jakbym to okreslil) zyczliwa szydera, a Ty dalej sie pograzasz.

Tak jak SS napisal, chuj mnie obchodzi czym inni jezdza i chuj powinno to obchodzic innych czym ja jezdze. Tak samo jak chuj mnie obchodzi, ze jedzie ktos na wczasy, ze wrocil z wczasow, ze kuzynka woznego urodzila bekarta itd.
Sami zapisujecie sie do najwiekszej policyjnej bazy danych na swiecie (zwanej portalem spolecznosciowym) i robicie to z kretynskim usmiechem na twarzy uchwyconym na idiotycznym zdjeciu w odbiciu z lustra.

A jakbym chcial byc zlosliwy to bym napisal, ze 1.2 pojemnosci to ma moja kosiarka do trawy, a w motoryzacji omijam wszystko co zaczyna sie na F czyli Fiat, Ford i Francuskie podrobki samochodow

Ale ze nie jestem zlosliwy to szerokosci i przyczepnosci zycze ;)
29 listopada 2013, 00:04 / piątek
Einherjer: chyba jednak mnie nie zrozumiałeś, nie mam konta na Facebooku, więc nie zostawiam w sieci żadnych danych, zgadza się 1,2 to małe gówno i na dodatek ma 3 cylindry, tylko to gówno pali latem 6 litrów zimą 7 benzyny na 100 km a buda jest wielkości innych sedanów 2 czy nawet 3 litrowych. Akurat dla mnie koszty paliwa są bardzo istotne. Co do samochodów na F rozumiem, że żartujesz ;-) Jeszcze proszę napisz, że najlepsze auta są niemieckie :-) Życie stereotypami to słabe życie. Co do ludzika podtrzymuję, że to dziecinada, ale że każdy facet ma w sobie dużo z dziecka to pewnie sam sobie też powieszę. Na razie mam naklejkę z tyłu DA ot taki chichot historii. Oczywiście wiele opinii słyszałem, że przez tę naklejkę popieram zbrodniarzy z WMG :-)
29 listopada 2013, 09:14 / piątek
Pewnie, ze zartuje Matti, bo tak samo jak ja nie chce, zeby kogos obchodzilo czym ja jezdze tak samo nie interesuje mnie jakim autem ktos jezdzi.

To na F to po prostu rymowanka ktora uslyszalem kiedys wsrod chlopakow na Lechii.... choc prawde mowiac w zyciu jakos tak wyszlo, ze jej sie trzymam. I nie chodzi tu o stereotypy, a o wlasne obserwacje. Jakos tak dziwnie sie sklada, ze kiedy bym nie przegladal ogloszen lub aukcji z samochodami to widze bardzo duzo renowek z padnieta skrzynia lub silnikiem o ilosci padnietych mondeo nie wspominajac. Ale oczywiscie nie zrobilem statystyki na ten temat wiec to moze odchylenie standardowe dziala w moim przypadku i rzuca mi w oczy wlasnie te auta o ktorych wspomnialem wyzej.
29 listopada 2013, 09:30 / piątek
Co do Renówek to masz rację, jak auto francuskie to tylko z PSA czyli Cytryna albo Peugeot :-)
1 grudnia 2013, 15:57 / niedziela
Kamil_LG ,temat się sam wyje,,ał bo kolega ze śledziuchem się skumał.
A co do Opelka Chmurki to wiadomoooo......Zawsze debeściarski.
A co do pozdrawiania wszystkich co mają zawieszone emblematy Lechii ,to nie zawsze wierze że są powieszone z serca, a raczej że tak trzeba.
A niech im będzie i właściwie ciesze że jest nas tak wielu.
19 maja 2015, 00:52 / wtorek
Dawny teamat a pozdrowienia ruszyły :)
Jadąc do Kartuz zamrugano mi swiatłami a kierowca widzac "koszulkę" pozdrowił mnie znakiem Victorii .
Link:odnośnik
3 czerwca 2018, 04:32 / niedziela
Można gdzieś kupić tę wlepkę: „gdy się mijamy to się pozdrawiamy?”

1

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.224