Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

Lechia Gdańsk- GKS Bełchatów 25-05-2013

strona 3/3

26 maja 2013, 22:47 / niedziela
to zadanie nikogo nie przerasta - tutaj po prostu nikt do tego nie dazy

ba, nawet juz nie udaja, ze maja taki plan
26 maja 2013, 22:48 / niedziela
Zapach grilla z T29 i drużyna , która gryzie trawę , z której jest się dumnym i którą chce się wspierać... Wcale nie tak odległe wspomnienie...Łatwo powiedzieć "nic nie poradzisz" , a właśnie ,że móżemy ,tylko wszyscy muszą zacząć mówić jednym głosem i walczyć o swoje, o Lechie. Przestać tolerować miernotę
26 maja 2013, 22:55 / niedziela
Nie żebym promował młodego :) ( aczkolwiek bardzo lubię to nagranie). Popatrzcie i jedno pytanie o to co dziś mamy chodziło?
26 maja 2013, 23:01 / niedziela
Zapomniałem :) odnośnik
26 maja 2013, 23:11 / niedziela
0:44 - odnośnik

;)
26 maja 2013, 23:39 / niedziela
Nie bądźcie KAczmarkiem.. nie zwalajcie na stadion..

dlaczego hiszpania na euro nie miałą tu problemów z wygrywaniem?
poprostu.. klasa zawodników.

Mamy co mamy, a z tych co mamy to im odpierdala..
Jakiś idiota zakłąda na FB profil "Marcin Pietrowski zostań w Lechii", i jak tu się kurwa dziwić, że klub jest gdzie jest..

Nie chce Pietrowski zostać? dyscyplinarnie wypierdolić. Typ ma 25 lat, powinien już być zawodnikiem grającym pierwsze skrzypcew drużynie, w lidze.
Gra? nie, nie gra. Jest zwykłym szarakiem, gdzieś koło 90 pozycji umiejętnosci w lidze.

I takie pizdy ( za przeproszeniem ) stawiają klubowi wymagania.. Bo On ma wielu chętnych.
To dziękujemy, wypierdalaj - i bądź gwiazdą tam gdzie masz te swoje oferty.
Ale nie.. w Lechii wchodzą marcinkowi w dupę, żeby został bo jest "ponad przeciętnym talentem".. tylko kiedy wypali? pewnie koło 30tki.

I potem dziwić się, że klub jest gdzie jest, jak taki Pietrowski wymaga 40+ tys zł miesiecznie. Kpina, plucie w twarz.
26 maja 2013, 23:57 / niedziela
Zgadzam sie w 100%. Ta zbieranine kopaczy, ktorzy obecnia przywdziewaja nasze swiete barwy nawet ligowym szaractwem nie mozna nazwac. 2 zwyciestwa na runde... smiech na sali.

Nie mowie juz nawet o gwiazdach pokroju ART, ale nawet majac w skladzie solidnych wyrobnikow, mozna w tej smiesznie slabej lidze spokojnie ugrac puchary. Niestety nawet to (kontraktowanie srednich grajkow) nam nie wychodzi. Co dopiero mowic o druzynie, ktora o cos walczy. Powtorze sie: jest zle, tragicznie i jak nie nastapi jakas rewolucja, to zadnych perspektyw i kurwa walka o utrzymanie. W szostym(!) sezonie w ekstraklasie.

Ten profil o Pietrowskim, to chyba kurwa sam Pietrowski zalozyl. Jak dla mnie to niech spierdala gdzie tylko chce. Nigdy go nie uwazalem za pilkarza i ostatnie, co bede robil po jego odejsciu, to plakal.
27 maja 2013, 00:57 / poniedziałek
a wiesz co jest w tym kurwa najgorsze?
To, że tylu kurwa ludzi uczestniczy w tym profilu, i to mało tego ,proszę :

"Ja sumiennie przygotowałem się do sezonu, najlepiej jak mogłem. Prawda jest taka, że trener Kaczmarek zaufał mi i w ciemno na mnie postawił, a ja mu się odpłacam swoją dobrą grą - powiedział Marcin.

Piłkarz nie ukrywa swojego rozczarowania, że do dziś nie został z nim przedłużony kontrakt.

- Jestem bardzo rozgoryczony i przykro mi, że tak zostałem potraktowany - przyznaje. - Przez to zmieniło się moje nastawienie do tego wszystkiego. Byłem zakochany w Lechii, w tej całej otoczce, a zostałem sprowadzony na ziemię. Tak było zawsze, że wychowankowie byli w klubie traktowani gorzej niż zawodnicy przychodzący z zewnątrz. To miało się zmienić, ale na moim przykładzie widać, że tak jeszcze w Lechii nie jest. "

"byłem zakochany w Lechii, ale zostałem sprowadzony na ziemie"

haha, wypierdalaj, i zarabiaj swoje 40 tys miesiecznie na innych frajerach :D jebany pajac
27 maja 2013, 01:42 / poniedziałek
Po tym meczu widzę jeden pozytyw na nowy sezon. Jedną pozycję mamy dobrze obsadzoną tzn prawą obronę Deleu i Colombo. Teraz "wystarczy" obsadzić pozostałe 10 pozycji.
27 maja 2013, 01:55 / poniedziałek
Dobrze napisane. :))) (smiech przez lzy)
27 maja 2013, 21:20 / poniedziałek
Kłamstwo 1000 razy powtórzone w końcu staje się prawdą. Tak samo jest z dobrą gra Pietrowskiego w tej rundzie. Owszem rzadziej przewraca się o własne nogi niż w ubiegłych rundach ale od jego aktualnego poziomu do czegokolwiek co można nazwać dobrą grą są jeszcze lata świetlne. To chyba jego menago rozpuszcza takie głupoty żeby wynegocjować podwyżkę. Inna sprawa to jeżeli klubu nie stać nawet na takiego cieniasa jak Marcin to nie ma o czym mówić. Prędzej mi kaktus wyrośnie niż jakikolwiek klub zapłaci mu przy jego obecnej formie i umiejętnościach 40 tys (plus kwotę za podpis i prowizję menaga)
27 maja 2013, 23:33 / poniedziałek
carpaccio napisał fajne zdanie z tym kłamstwem powtarzanym ... ciekawy jestem skąd się biorą takie kwoty tutaj tak samo było z Rasiakiem i prędzej pewnie z paroma innymi "piłkorzami". 40koła to w Lechii nawet Art nie zarabiał więc wątpię żeby Jedi życzył sobie takich pieniędzy. 2 sprawa jest taka : kto tutaj przyjdzie grać za minimalną.
a tak z trochę innej bajki z tego co wiem to podobno Frankowski też się nie zgodził na warunki kontraktu a to daje już do myślenia...
pozdro
28 maja 2013, 07:16 / wtorek
Pie - to jak tak dobrze wiesz "po ile ten po ile tamten" to napisz ile chce zarabiać Jedi ile Frankowski, to nie bedziemy gadać bzdur. Łatwo jest napisać, ze tyle to on nie chce, ale skoro tyle nie chce, to wiesz ile chce....

TYLKO LECHIA!
28 maja 2013, 10:33 / wtorek
Koledzy, w tym "Pie" (czyżby sam pan piłkarz Pietrowski?), wygląda to tak, że starsi piłkarze, do których należy już własnie Jedi niespecjalnie chętnie przeniosą się na drugi koniec Polski. Zostaną tutaj nawet za mniejsze pieniadze niż dotychczas. Czy to dobrze, czy nie to niech już każdy oceni.

Natomiast młodzi, np. jak Smoczek mogą jechać nawet do Czeczenii grać. Nie wiem z czego się to bierze, ale tak jest....

Pozdrawiam
28 maja 2013, 11:55 / wtorek
Nie ma co się uginać pod Pietrowskim. Facet ma już 25 lat, poprawił się w grze, miewał lepsze mecze ale to wciąż ten sam bojaźliwy chłopak a nie ostoja zespołu. Jak chce niech próbuje sił gdzie indziej, życzę powodzenia i szybkiego powrotu z podkulonym ogonem.
28 maja 2013, 13:55 / wtorek
Przepraszam ale ktoś tu napisał, że w Lechii nie ma zawodników co zarabiają 40 tysięcy złotych miesięcznie?

Ten kto to napisał kłamie:)
28 maja 2013, 14:40 / wtorek
Dokładnie.

Z moich informacji wynika, że do klubu dotarła oferta od menago Pietrowskiego ( bodajże Citki? ) z żadaniem 42tys zł brutto.

Nie jest to jeszcze niestety potwierdzona informacja.
28 maja 2013, 19:33 / wtorek
Nie po to Marcin kupował nowe mieszkanie, aby wyjeżdżać z Gdańska ;)
1 2 3
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.022