Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

Lechia Gdańsk - F.C. Barcelona, 20 lipca, godz. 20:30

strona 1/14

5 czerwca 2013, 13:15 / środa
5 czerwca 2013, 13:17 / środa
No dobra, główne pytanie -KTO ZA TO ZAPŁACIŁ? :)
5 czerwca 2013, 13:21 / środa
Ja nie idę na pewno. Jeżeli mam iść na V za 280 zł, gdzie zawsze mam karnet i klub mnie traktuje chodzący portfel to ja przepraszam bardzo, ale mam gdzieś taki SPARING.
Za tą cenę to ja mam karnet na cały sezon i 2 wyjazdy.
5 czerwca 2013, 13:28 / środa
mam nadzieję,że klub nie dokłada do tego ani złotówki i tym samym nie ma wpływu na ceny biletów.
Jesli ktoś zaryzykował, że będzie komplet to odważna decyzja :)

Miały być eventy na stadionie? Miały być. Niech na siebie (chociaż trochę) zarabia (czytaj: zmniejsza megastratę).
5 czerwca 2013, 13:30 / środa
Czekaj czekaj, teraz po sparingu z FC Barceloną wartość Lechii podniesie się do góry to i ceny karnetów wywindują :)
5 czerwca 2013, 13:30 / środa
może to jakaś zbiórka na Messiego jest ? i zostanie ?
5 czerwca 2013, 13:32 / środa
Kogos grubo pojebalo z tymi biletami. Cieszylem sie na ten mecz, bo to ogromna promocja klubu, ale chcialem tez, zebysmy my sie fajnie na trybunach pokazali. Kto z tych mlodych chlopakow, ktorzy serce wkladaja w doping na zielonej ma 300zl, zeby obejrzec 90 minutowy festyn? Czy oni za te ceny spodziewaja sie kompletu? Kto w takim razie chce na tym tyle zarobic, jesli koszt to 700 tys euro, a ta kase wykladaja sponsorzy?

Bilety powinny kosztowac ok. 100zl, co przy komplecie daje ponad 1 mln euro, wiec zwrocony jest koszt i jeszcze zysk.
5 czerwca 2013, 13:33 / środa
z gw
W środę na oficjalnej konferencji prasowej na PGE Arenie doniesienia naszego portalu potwierdzili przedstawiciele organizatorów - czyli Arena Gdańsk Operator (spółka zarządzająca stadionem) oraz agencja Polish Sport Promotion. To właśnie ta firma zapewnia sfinansowanie sprowadzenia Barcelony do Gdańska poprzez środki wyłożone na ten cel przez sponsorów. Miasto Gdańsk nie będzie partycypować w kosztach przyjazdu zespołu Tito Vilanovy na mecz z Lechią. Nieoficjalnie koszt sprowadzenia drużyny mistrza Hiszpanii to minimum 700 tys. euro. W kontrakcie jest zapisane, że w spotkaniu ma zagrać najlepszy piłkarz świata Leo Messi. Jeśli słynnego Argentyńczyka zabraknie, Barcelona będzie musiał oddać część pieniędzy należnych za przyjazd.

wynika z tego że miasto i Lechia nie płaci za mecz
jak jest sponsor to niech grają ;)
5 czerwca 2013, 13:38 / środa
No grubo. Nie rozumiem trochę tych cen bo:

a) sprowadzenie Barcelony - 700 tys euro
b) miał za to zapłacić sponsor
c) około 40 000 biletów po powiedzmy średnio 200 PLN (tak zaokrąglam se) to 8 000 000 PLN ( 2 000 000 EUR)

To tego dojdzie kasa za prawa do transmisji, za hotdogi etc.

Więc skoro za sprowadzenie Barcelony zapłaci sponsor to pozostają koszty typu stadion, zabezpieczenie - tj. standard jak przy każdym meczu. Jak nic co najmniej bańka EUR zostanie CO NAJMNIEJ. Mam nadzieję, że klub Lechia Gdańsk otrzyma sporą część tego co zostanie za udział w tym przedsięwzięciu.
5 czerwca 2013, 13:47 / środa
Strona na której mają sprzedawać bilety zaczęła już działać.
odnośnik

Jest tam opcja jakiś zakupów grupowych.

Może Lwy spróbowałyby w ramach tych zakupów grupowych wynegocjować z organizatorami jakąś pulę biletów np. 1,2 tys dla Nas na sektory dopingowe (np. z pierwszeństwem dla karnetowców), żeby trochę ten festyn miał doping i żeby w jakiś sposób kibice Lechii też mogli się pokazać. Podobno transmisja ma być do wielu krajów na świecie. Trochę reklamy by nam nie zaszkodziło. Taki luźny pomysł (nie wiem czy wykonalny ze względu na podpisane umowy), do przemyślenia dla bardziej kumatych:)
5 czerwca 2013, 13:50 / środa
Z 700 tys euro zrobiło się już 2 mln euro. Ciekawe czy gwiazdy chciały grac z Wisła za półdarmo ale Lechia musi dodatkowo zapłacić?
A tak na poważnie to podtrzymuje krytyczne stanowisko co do meczu. Klub powinniśmy promować wynikami sportowymi a nie wyrzucaniem pieniędzy w błoto. Ceny biletów dla zwykłych kibiców też są bardzo wysokie.
5 czerwca 2013, 13:52 / środa
Do chudy_lg
Spojrz na to tak ile razy bedzie Ci dane zobaczyc barce na zywo , ba powiem wiecej w Gdansku? Zawsze kazdy narzeka na wszystko na tym forum. Ja napewno bede tak jak jestem na kazdym meczu u siebie z tym ze ja jestestem w troche bardziej uprzywilejowanej sytuacji bo tam gdzie ja zawsze chodze cena wynosi niecale 100zl. Pozatym to bedzie 1 mecz niwego trenera i jak poczuje atmosfere 40tys osob to moze zrobi cos zeby na ligowr mecze chociaz polowa tego przychodzila.
A my swoje!!!
5 czerwca 2013, 13:54 / środa
A czy wśród sponsorów wykładających gotówkę z sakiewek na przyjazd Barcelony, pojawia się osoba wielce nam miłującego El Sponsoro Kuchara?
5 czerwca 2013, 13:56 / środa
Niewiele biletów zostało w wolnej sprzedaży, mniej niż połowa. Sektory za bramkami już full tak mi się wydaje (przynajmniej zielona). Ciekawe kto to wykupił
5 czerwca 2013, 13:57 / środa
Ceny trochę wysokie, bo wychodzi drożej niż mecz ligowy w Barcelonie:)
Ale prawda jest taka, że dla większości ludzi to będzie jedyna albo jedna z nielicznych szans na zobaczenie Barcelony. Ludzie wydają większe sumy żeby tylko skoczyć na jeden mecz do Hiszpanii więc chętnych się znajdzie dużo.
Dodatkowo ten mecz trzeba traktować jako event a nie sparnig, ceny porównywalne jak na dobre koncerty gdzie bilety w lepszych sektorach też kosztują 500-1000 pln.

Klub nie musiał na to wykładać kasy więc nie ma się co napinać. Niezła reklama i fajne wydarzenie dla Gdanska wiec wszyscy powinni byc zadowoleni.
5 czerwca 2013, 13:58 / środa
280 PLN za zieloną :-) Zapowiada się frekwencja jak na meczu z Koroną Kielce. Chytry traci dwa razy. Bilety na ćwierćfinał Ligi Mistrzów w Barcelonie były tańsze! Tak jak kolega kilka postów wyżej zauważył. Za tą cenę mamy karnet + 1/2 wyjazdy. Więc ja podziękuję.
5 czerwca 2013, 14:01 / środa
Ja sie zaczynam zastanawiać , czy wo gule, ten mecz był organizowany przez kogos od nas z klubu. My chyba byliśmy ostatnią deską ratunku.Bo Wisła widać uznała ,że koszta przewyższają zysk, z tego meczu.Bo nie wierze w brednie o złym terminarzu.
I ta dziwna Agencja pr z kosmosu , o której nikt nic nie wie .
I nie róbcie se jaj nasz pożyczkodawca i organizacja takiego meczu!?!?!?!?!?!
hahahahahahahaha
5 czerwca 2013, 14:03 / środa
Wisła nie gra z Barceloną bo nie dostała pozwolenia na przełożenie meczu ligowego...
5 czerwca 2013, 14:06 / środa
Moderator z całym szacunkiem,ale to bzdura.
Naprawdę wto wierzycie że nasi piłkarze olali by mecz z fcb ,żeby poważniej podejść do meczu ligowego!?!?!?!?!?!?!?
bez jaj
5 czerwca 2013, 14:11 / środa
A co mają do tego piłkarze, to była decyzja Ekstraklasy...
5 czerwca 2013, 14:11 / środa
Frekwencja jak z Koroną Kielce? Widzę, że macie pojęcie o świecie, który Was otacza... Bilety... już się kończą:)
5 czerwca 2013, 14:12 / środa
Może takie trochę głupie pytanie ale czy Lwy mają zamiar prowadzić doping ? Jeżeli nie to ja sobie podziękuję 280 zł za oglądanie pikniku dajcie spokój.

Proszę o odpowiedź kogoś z Lwów ;)
5 czerwca 2013, 14:12 / środa
Z tego co piszą to ani miasto, ani Lechia nie kładzie do tego żadnej kasy.

Przy takim założeniu, jako kibice Lechii, ale też lokalni patrioci nie możemy narzekać, że ten festyn bedzie miał miejsce w Gdańsku i z udziałem Lechii. Nawet przy załozeniu, ze obejrzymy go w domu bo nas na to nie stać. Ceny biletów dla mnie też sa dużą przesadą, z drugiej strony zagra ukochana Lechia, wiec dylemat jest.
Ale pomijając już nas, widac że ta agencja celuje w turystów. Przyjadą fani Barcy z kraju, ruscy z obwodu, Niemcy, szwedzi itd. to przynajmniej w Gdańsku zostanie trochę kasy.

A z drugiej strony dla mnie jako fana Lechii też fajnie, że o Lechii będzie się mówić. Poza tym mam cichą nadzieję, że ciśnienie w klubie wzrośnie, aby do tego czasu załatwić paru lepszych grajków od tych co mamy.

Pomijając to wszystko, jakby ktoś w 5 lidze powiedział, że sparingi przed sezonowe Lechii będą wyglądały tak:
Lechia Gdańsk - Fc Barcelona godzina. 20:30,
średnia cena za bilet 300 zł
to na pewno bym uwierzył. Patrząc z tej perspektywy, miasteczek w A klasie, czy 5 lidze to jest grubo i jakoś serce się cieszy, nawet wiedząc, że to wszystko jest naciagane. Oby następny taki mecz był już w pucharach.
5 czerwca 2013, 14:15 / środa
Stadion się raczej zapełni. Bogaci Janusze w szalikach Barcy na 100% zapewnią wspaniałą atmosferę na trybunach ;)

A tak na poważnie - jaki to będzie żałosny mecz... Pomijając sprawy sportowe, bo raczej przegramy (co żadną ujmą dla nas nie będzie) - na meczu będzie większość w szalikach Barcy, bo mało którego kibica Lechii będzie stać na taki wydatek. Strasznie żałosne - żeby "kibice" przyjezdnych byli w większości... Zdecydowanie wolałbym, by przyjechał Juventus, bo po pierwsze byłoby choć trochę mniej małyszów, a po drugie ten mecz miałby jakieś znaczenie, byłby świętem z okazji 30 rocznicy pamiętnego meczu, którego niestety nie dane mi było obejrzeć, by nie było mnie jeszcze na świecie. A Barca? Ok, fajnie grają, ale co z tego?

"Jedyna okazja, by zobaczyć Bacelonę na żywo" - no kurwa, ma mnie to rajcować? Rajcuje mnie oglądanie Lechii na żywo i dopingowanie jej, a nie jakiś choćby nawet i najlepszy sportowo klub świata. Mogę sobie czasem popatrzeć w TV jak grają zagraniczne drużyny, ba, czasem mogę i pójść na mecz zagranicznej drużyny, by zobaczyć, jaka jest u nich atmosfera na trybunach (choć jak dotąd zagranicą byłem tylko na meczu ligi bułgarskiej), ale w życiu by mi do głowy nie przyszło, by się spuszczać na przyjazd jakiejś zagranicznej drużyny.
Mnie rajcuje tylko Lechia, pozdro
5 czerwca 2013, 14:18 / środa
Zaraz chwila .To kto w końcu organizuje ten mecz?
I co to jest za agencja psp?
Kto wyłożył te dwie bańki eurosów???????
5 czerwca 2013, 14:23 / środa
Oczywiście żartowałem z tą frekwencją. Wiadomo, że przyjedzie masa Januszy z całej Polski, pseudo fan cluby Barcelony z różnych zakątków świata..

Z tego co się zdążyłem zorientować to klub Lechia nie ustalał cen biletów, jest niejako gościem w tym całym cyrku. Szkoda, że kibice Lechii dostali przy okazji tego meczu kopa w dupę.

A żeby było śmieszniej.. NIE ZAGRAJĄ:

Daniel Alves, Neymar, Gerard Pique, Andres Iniesta, David Villa, Xavi, Cesc Fabregas, Pedro, Victor Valdes, Sergio Busquets i Jordi Alba. Grają w Pucharze Konfederacji ido treningów wracają pod koniec lipca.

Także na koniec, ode mnie:

Piknikom życzę udanego meczu :-) I oglądania Messiego przez 15 minut :-)
5 czerwca 2013, 14:24 / środa
Powiem tak. ten mecz, to jedna wielka żenada. Własnie podano do wiadomości, że Daniel Alves, Neymar, Gerard Pique, Andres Iniesta, David Villa, Xavi, Cesc Fabregas, Pedro, Victor Valdes, Sergio Busquets i Jordi Alba nie zagrają.

A ceny biletów to chyba jakiś żart. Wszystko sprowadza się do tego, że trzeba zapłacić minimum 2 paki, żeby obejrzeć Messiego. A 4, żeby go obejrzeć z lepszego kąta.
5 czerwca 2013, 14:31 / środa
Ja pierdole.. Marudzicie jak stare panny. Będzie ten kto ma być i już. Jeżeli was nie stać na przyjście na mecz to obejrzyjcie go w pubie. Mecz będzie transmitowany w 130 krajach (+ dla Lechii i Gdańska), stadion zostanie dofinansowany (+ dla Gdańska), nasi kopacze powąchają prawdziwych piłkarzy (+ dla Lechii). A może ktoś się zakocha w Lechii i od tego meczu zostanie z nią na lata? Przestańcie w końcu patrzeć na czubek własnego nosa..
5 czerwca 2013, 14:32 / środa
20 lipca o godz. 20.30 na PGE Arenie w Gdańsku odbędzie się hitowy mecz towarzyski Lechia Gdańsk - FC Barcelona. Czy do Polski przyjedzie gwiazda Barcelony, najlepszy piłkarz świata Leo Messi? - W umowie jest zapis, że Barcelona ma przyjechać w najsilniejszym składzie, jaki będzie możliwy w tamtym okresie. Osobny zapis dotyczy Messiego - mówi Rachwał.

Nieoficjalnie mówi się, że jeśli Messi nie zagra w Gdańsku, to Barcelona dostanie nawet 30 proc. mniej pieniędzy, niż to wynika z umowy.

Rachwał precyzuje z uśmiechem: - Jeśli Messi nie zagra, to zaoszczędzimy nawet więcej niż 30 proc.

Cały budżet "Super Meczu" (tak nazwano imprezę w Gdańsku) wyniesie 10 mln zł. Ile z tego trzeba zapłacić Barcelonie?

- To tajemnica handlowa - odpowiada Rachwał, ale nam udało się dowiedzieć, że będzie to ok. 1,8 mln euro.

Do budżetu imprezy nie dołożyło się miasto Gdańsk. - Były wstępne rozmowy w tej sprawie, ale ze strony miasta nie było zainteresowania - mówią organizatorzy.

W jakim składzie konkretnie przyjedzie Barcelona, na razie nie wiadomo. W dniach 15-30 czerwca w Brazylii rozgrywany będzie jeszcze Puchar Konfederacji (z udziałem m.in. Hiszpanii i Brazylii), po jego zakończeniu piłkarze mogą skorzystać z trzech tygodni urlopu. A mecz w Gdańsku zaplanowano niemal dokładnie trzy tygodnie po dacie finałowego meczu w Brazylii (30 czerwca).

Nieoficjalnie mówi się jednak, że Barca będzie na PGE Arenie już w najmocniejszym składzie, zwłaszcza że prosto z Gdańska pojedzie na towarzyski mecz z Bayernem Monachium (24 lipca).

z gw
5 czerwca 2013, 14:35 / środa
ja już zgłupiałem.!0 baniek złotych??????
Agencja o której nikt przedtem nie słyszał dysponuje takim budżetem?????
Coś mi tutaj śmierdzi.
I najpierw wycofała sie Wisła a potem miasto.????
5 czerwca 2013, 14:40 / środa
123 100% poparcia

Na marginesie, na lechia.pl oprócz zółtego paska nie ma żadnej informacji o meczu, poczty szukają, telegramu??

Na odnośnik już dawno jest
Lechia Gdansk, first opponent of preseason z pieknym zdjęciem naszej areny.

Taki mały, w sumie nieistotny szczegół.
5 czerwca 2013, 14:41 / środa
Właśnie tak samo zacząłem to rozpatrywać jak kiełbasa. Śmierdzi na kilometr jakimś SportFive czy innym śmietnikiem.
5 czerwca 2013, 14:43 / środa
Jaki płacz... Czy ktoś Wam każe iść na ten mecz? Kto będzie chciał to pójdzie. Czego w ogóle się spodziewaliście? Że bilety na zieloną będą w cenie 30 zł, a posiadacze karnetu na sezon 2012/2013 będą mieli dodatkowo 75% zniżki? Że Barcelona zagra przez pełne 90 minut podstawowym składem i zaangażowaniem jakby to był finał Ligi Mistrzów? Że na trybunach pojawi się 44.000 tys. kibiców Lechii, którzy zrobią kapitalną atmosferę?

Tak się składa, że organizatorzy meczu mają w dupie to czy na trybunach zasiądą kibice z Gdańska, Gdyni, Szczecina czy Zakopanego. Dla nich liczy się tylko to, żeby koszt meczu się zwrócił z nawiązką i to pewnie im się uda.
5 czerwca 2013, 14:47 / środa
Kurwa ... Ten mecz to propaganda.
Przecież Ci pikole nawet hymnu nie zaśpiewają.
Mam karnet , jeżdzę na wyjazdy i nie mogę obejżeć meczu mojego klubu poprzez astronomiczne ceny.
No nic pozastaje Tv
5 czerwca 2013, 14:47 / środa
Bio shock właśnie ja mam problem z odgadnięciem intecji organizatorów,Bo to nie ma prawa się zwrócić.Nie przy takich kosztach,i takich cenach biletów.
W dodatku ,bez udziału miasta
Bo wygląda to tak jakby ktoś nagle wpompował duża kase w imprezę .których nigdy tak na prawdę u nas nie było
5 czerwca 2013, 14:50 / środa
hehe Stronka tej agencji spójrzcie na date ostatnich newsów
odnośnik
5 czerwca 2013, 14:51 / środa
kiełbasa łap odnośnik dalej sam sobie poszukaj
5 czerwca 2013, 14:57 / środa
a Wiśnia już się spuszcza, że będzie walczył o koszulkę Messiego, jaki żal, jak ci cyganie z legii, "daj bidona, daj spodenki, daj koszulkę"
5 czerwca 2013, 15:00 / środa
Prezio > odnośnik
5 czerwca 2013, 15:05 / środa
Promocja dla klubu jest ogromna. Wystarczy pomyslec ile ludzi z calego swiata wchodzi na strone Barcy, a tam na pierwszej stronie wielki napis Lechia Gdansk i zdjecie Areny.

Tylko tak samo mysle, jesli organizator na tym grubo zarobi, a na to sie zanosi, to czy klub Lechia nie mogl pomyslec i zorganizowac samemu cos takiego, jesli przyniesie to zysk?
5 czerwca 2013, 15:10 / środa
A jeżeli przyniesie to straty?????
5 czerwca 2013, 15:13 / środa
Uważam, że Barcelona znalazła sobie frajera! który da im 2 mln euro za 90 minut sparingu. Ten mecz to policzek dla Kibiców Lechii! Ja jako karnetowiec uważam, że powinienem być nagrodzony za oglądanie dotychczasowych zmagań na PGE. Karnetowcy powinni dopłacić góra 50zł i zachować swoje dotyczasowe miejsce na taki mecz. Ceny rzędu 450zł ? dla kogo to? kibiców z zagranicy i Gdańskiej burżuazji a nie dla Kibiców Lechii! Jestem głeboko przekonany, że Panowie z zarzadu się przeliczą i tyle dopłacą do imprezy, że bardzo chude lata nas czekają!
5 czerwca 2013, 15:14 / środa
Kiełbasa, jak będą straty to organizator będzie miał problem a nie Lechia.
5 czerwca 2013, 15:14 / środa
TECH Lechia tego nie organizuje
5 czerwca 2013, 15:21 / środa
kielbasa, biletow podobno juz niewiele zostalo, wiec strat nie bedzie.
5 czerwca 2013, 15:24 / środa
To też mi śmierdzi.Jakim cudem oni zdołali sprzedać tyle drogich biletów ,w tak krótkim czasie,skoro nie było wiadomo kto zagra z fcb, i skoro biletów nie sprzedawał
klub?
5 czerwca 2013, 15:27 / środa
Faktycznie, poczytałem. Mój błąd. Przyznaje racje. Wychodzi na to, że Lechia nie zapłaci za ten mecz ani złotówki. Więc pewnie dużo z tego meczu też nie trafi do jej kieszeni.
5 czerwca 2013, 15:30 / środa
Nie siejcie zamętu. Nie możliwe, żeby już sprzedali większość biletów na TAKI mecz za TAKĄ cene. Będą stopniowo dodawać sektory do sprzedaży. Wysprzedane sektory poznaje się po pojedynczych wolnych miejscach a jak są całe "nieaktywne" to oznacza jedynie, że albo do sprzedaży nie trafiły albo są sprzedawane inną drogą...
5 czerwca 2013, 15:34 / środa
sektor wolne miejsca
12 ~ 469
13 ~ 881
14 ~ 887
17 ~ 887
18 ~ 881
2 ~ 428
27 ~ 898
28 ~ 707
6 ~ 527
8 ~ 812
9 ~ 818
H ~ 574
M ~ 532
P ~ 911
Q ~ 451
S ~ 1067
Z ~ 1046

wszedzie mozna kupic juz odnośnik
5 czerwca 2013, 15:35 / środa
Faktycznie, wystarczy wejść w kup bilet i wybrać sektor, za bramkami i na vipach już nie ma miejsc. Zostały tylko na prostej po 450. Przeczytałem na stronie barcy, że ten mecz bedzie transmitowany na 130 państw! Jak by nie było każdy się chociaż w minimalnej dawce dowie co to Gdańsk i Lechia Gdańsk i zobaczy piękny stadion!
 
1 2 3 ..... 14
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.573