Gdańsk: środa, 21 października 2020
FORUM
Podstrony:

Lechia Gdańsk - F.C. Barcelona, 20 lipca, godz. 20:30

strona 10/14

20 lipca 2013, 15:16 / sobota
piecki - czy ja wiem, no szkoda ale ze sparingami tak już bywa że są odwoływane, albo przekladane (co byłoby tu właściwe już wcześniej zdaje sie, trzeba mieć jakieś priorytety) albo ogólnie lekko traktowane, ostatnio zdaje sie Bełchatów zagrał z kimś na kwarty po 30 minut...
a klasowy przeciwnik, faktycznie Bardzolona powinna żałować :))

szalom
20 lipca 2013, 19:15 / sobota
co jest,tniecie komentarze,jak u Szechtera,nie mozna nic o ryzym pisac?
20 lipca 2013, 19:17 / sobota
nie robic wielkiego hallo,wielka Barcelona miala zagrac,nie zagrala.Ale zeby przerywac wszystkie programy w WSI24 I innych polszmatach,to juz cyrk.
20 lipca 2013, 21:08 / sobota
Chyba znalazłem kwintesencję, całego zmieszania.

odnośnik

Kibicom Lechii życzymy, aby więcej nie dochodziło do sytuacji, w której ich klub nie jest traktowany zbytnio poważnie.
21 lipca 2013, 13:29 / niedziela
Dla mnie to jest wałek finansowy, tak jak ktoś tu już pisał o piramidkach...
Obracanie takim hajcem nawet przez kilka dni daje pewne - prawda - możliwości ;)
Szkoda prądu na takie gadanie.

ps. Edwin - thx za piosenkę o P-kudłatym! To est istny koszmar :)

Pozdrawiam wszystkie dwupsionogi z tego forum.
21 lipca 2013, 18:03 / niedziela
Eljot napisałeś w 100% moje odczucie od początku superszopki. zainwestowane pare złociszy i obracanie cudzym hajcem. teraz będą problemy robić by wypłacić hajsik.
21 lipca 2013, 18:09 / niedziela
Problem w tym ,że tak naprawdę to nadal nie wiadomo kto to wszystko organizował i finansował.
Bo nie wierze że[z całym szacunkiem] fabryka ogórków jest w stanie wyłożyć 10 baniek ,na cos co z góry było wiadome że będą kłopoty z zyskiem,A pana Rachwała i jego agencji nikt wcześniej nie kojarzył ,poza jakąś mało znaną imprezą lokalną.
Poczytajcie zreszta moje wcześniejsze wątki
21 lipca 2013, 18:32 / niedziela
Jak nie wiadomo jak wiadomo ? Cały czas jest określony organizator a tobie nie wiadomo ???
21 lipca 2013, 18:53 / niedziela
Agencja psp nawet swojej strony nie ma zaktualizowanej,Jedynie co do tej pory organizowali to jakaś impreza lokalna.Tego meczu nie organizuje, nie bierze na siebie odpowiedzialności ani miasto Gdańsk ,ani Klub Lechia Gdańsk.Wyłącznym organizatorem jest organizacja psp pana Rachwała
21 lipca 2013, 20:58 / niedziela
To w końcu wiesz kto czy nie wiesz?
21 lipca 2013, 21:02 / niedziela
Tylko że nie wiem kto dał kasę na ten mecz bo psp nie mówi kto jest sponsorem,a tak naprawdę nie wiadomo nawet czym jest samo psp
21 lipca 2013, 21:17 / niedziela
Sponsorami byli Ci , którzy chcieli obejrzeć sparing .
21 lipca 2013, 21:31 / niedziela
Ci którzy kupili bilet nie byli sponsorami.a raczej zyskiem,Poczytajcie sobie moje wcześniejsze wpisy ,
Ktoś musiał wyłożyć kasę za podpis FCB i ich przylot .Średnio jest to od 10 baniek do góry
21 lipca 2013, 22:59 / niedziela
A na chuj Ci to wiedzieć ? Procent masz jakiś czy co ?
Chuj bombki strzelił - festynu nie będzie ! I pierdolić dyskusje o czymś czego nie było a i pewnie nie będzie ...
A widzieć zasmucone miny pokemonów w koszulkach Barcy - BEZCENNE !
21 lipca 2013, 23:06 / niedziela
Kurwa niech moderator skasuje ten wątek!!!!

Jutro mecz z Podbeskidziem, a tu kurwa jakieś dyskusje trwają o pikniku rodzinnym który się nie odbył.

Żenada...
21 lipca 2013, 23:43 / niedziela
Co do promocji festynu,mam nadzieje ze jutro będzie ogólnostadionowa zbiórka barw Barcelony.
22 lipca 2013, 01:41 / poniedziałek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
22 lipca 2013, 03:01 / poniedziałek
Lecz się człowieku
22 lipca 2013, 09:29 / poniedziałek
Popieram Zlikwidować Watek.Meczu nie ma ,a jad i złość zostały
22 lipca 2013, 09:54 / poniedziałek
Do likwidacji dziś jest mecz którym powinnismy się interesować na festyn jeszcze przyjdzie czas
Pozdrawiam
22 lipca 2013, 12:18 / poniedziałek
22 lipca 2013, 14:53 / poniedziałek
"I jeszcze jedna ważna informacja sprzed chwili - jak donoszą hiszpańskie media, wiele wskazuje na to, że odwołany mecz Lechii z Barceloną odbędzie się 30 lipca. Szczegóły są jeszcze ustalane, ale skoro istnieje szansa na taki termin, to znaczy, że Barcelona wstępnie przystała na żądania polskich organizatorów, aby przeciwko Lechii na murawę wybiegł "garnitur"."
22 lipca 2013, 15:08 / poniedziałek
jest ponoć nowy termin: 30 lipca, godz. 20:45.

Zawodnicy, którzy odpoczywali po Pucharze Konfederacji mają powrócić do treningów w tym tygodniu. Zwiększa to szansę na przyjazd niektórych z nich do Polski i występ na PGE Arenie jeżeli tylko trenerzy uznają, że jest to wskazane dla ich okresu przygotowawczego do sezonu 2013/2014.
odnośnik
22 lipca 2013, 15:37 / poniedziałek
A jednak będzie mecz! Super sprawa, że w tym poprzednim terminie nie doszedł on do skutku. Same korzyści dla wszystkich z wyjątkiem cwaniaczków z PSP. Odwołanie meczu narobiło tyle szumu w mediach, że lepszej reklamy Lechia (mówienia o Lechii w tym kontekście, przy tej okazji) nie miałaby szansy uzyskać niż gdyby mecz się odbył w planowanym terminie. Poza tym jest szansa, że Barcelona przyjedzie w lepszym składzie, z gwiazdami pierwszego składu, a nie tylko z samym Messim. A wreszcie jaka oszczędność dla kibiców na biletach. Ja kupiłem bilet za 280 zł, teraz zażądam zwrotu kasy i kupię sobie ponownie bilet, ale góra za 200 zł (czyli za tyle, po ile była ostatnia ich przecena tzw. promocja), a może jeszcze taniej, bo nie sądzę, że uda im się sprzedać ponowie 32 tysiące.
22 lipca 2013, 16:01 / poniedziałek
Raczej nie liczyłbym na zwrot kasy.
W ramach rekompensaty dla obecnych nabywców może wymyślą opcję możliwości zakupu dodatkowego biletu w znacznie niższej cenie (np. 50-100zł).
Coś wykombinować muszą, biletów do rozprowadzenia jeszcze w pip.
22 lipca 2013, 16:01 / poniedziałek
Takich naiwnych jest zapewne więcej hehe , uwierz mi ,że procedura zwrotów biletów zostanie tak skonstruowana , że nie możliwym będzie ich zwrot przed 30 lipca,co więcej zostanie za chwilę rzucona informacja ,że potrwa to na tyle długo , że ten kto tylko będzie mógł odpuści sobie i wybierze się na mecz.
22 lipca 2013, 16:14 / poniedziałek
Muszą zwrócić, nie wywiązali się z umowy. Ja mogę poczekać na zwrot nawet w terminie po meczu.
24 lipca 2013, 15:35 / środa
Jest nowa informacja o zwrotach i dla tych, ktorzy chca isc normalnie na mecz
odnośnik

Rano pisali, ze gdy chcesz isc na mecz to musisz im potwierdzic, ze bedziesz mailem lub poprzez strone na loginie, a teraz dodali w nawiasie info, ze automatycznie jednak sie przedluzy bilet i jest wazny ten zakupiony wczesniej. Paranoja, logiczne, ze skoro nie rezygnuje to chce isc na mecz, ale oni chyba sami juz nie ogarniaja tego. Ciekawy jestem kiedy ludzie dostana kase za zwroty i ile % zrezygnowalo calkowicie...
25 lipca 2013, 09:45 / czwartek
Próbowałem dziś odesłać bilet elektroniczny i oświadczenie, ale na razie nie da się, bo ich adres emailowy desygnowany do zwrotu nie działa. Dostaję odpowiedź z systemu, iż nie można dostarczyć wiadomości do odbiorcy, pewnie mają przeciążony serwer. A poza tym, czy ktoś wie, o jakim numerze transakcji jest mowa w procedurze zwrotu biletów elektronicznych? Żadnego podanego numeru transakcji nie ma ani na bilecie, ani na fakturze ani w ich korespondencji emailowi (ich BOK). Może to chodzi o numer zamówienia? Może wystarczyć zamiast niego wpisać kod do FIFA (który jak wiedzą kumaci jest uniwersalny do wszelkich zastosowań) albo może numer kodu kreskowego z biletu.
Cóż w ostateczności, jak ten ich adres nie będzie działał, trzeba będzie odesłać bilet pocztą.
25 lipca 2013, 12:36 / czwartek
nr transakcji to pewnie nr w tytule przelewu
26 lipca 2013, 10:57 / piątek
odkupię 2 bilety propozycje kwir@gumed.edu.pl
26 lipca 2013, 14:55 / piątek
Działają szybko i profesjonalnie, dostałem właśnie emaila z transferuj.pl „Twoja płatność tytułem … na kwotę … zł dla MASALA INTERACTIVE zostanie zwrócona na rachunek z którego została dokonana. Środki powinny znaleźć się z powrotem na Twoim koncie w ciągu 7 dni roboczych”.
Numer transakcji to numer z transferuj.pl. Cóż, czekamy teraz na kolejne promocje cenowe biletów na nowy termin. Myślę, że w poniedziałek zejdą z cen o min 30-50%, gdy się okaże, że jedna trzecia bądź jedna czwarta biletów poprzednio zakupionych została im zwrócona. Pewnie już za 100-150 zł da się kupić najtańsze bilety.
28 lipca 2013, 15:12 / niedziela
7-0 W Oslo oj mogą być baty ;)
28 lipca 2013, 19:37 / niedziela
oby im się nie chciało we wtorek :)
28 lipca 2013, 22:50 / niedziela
28 lipca 2013, 23:02 / niedziela
Człon to Tobie w odbyt !
Po pierwsze to nie Lechii dasz zarobić na tym meczu więc nie pierdol tu o tym że Ci co nie idą sępią kasę na klub. Pewnie z tej podniety że zobaczysz swoich idoli w meczu z Lechią nie zauważyłeś że to jest typowo komercyjna impreza dla takich właśnie jak Ty. Pewnie nawet nie zauważyłeś że Ciebie też wyruchali na bilety które przed samym meczem który się nie odbył były za pół ceny którą zapewne zapłaciłeś.
A już najbardziej wkurwia mnie że jest reklamowany jako mecz Barcelona - Lechia. Kto do kurwy jest tu gospodarzem ?
28 lipca 2013, 23:06 / niedziela
niech kupi chrupki, wazelinke i idzie sobie z kolegami milej zabawy

na Barcelone mu nie szkoda pieniedzy, ale na wyjazdy Lechii juz na pewno tak
28 lipca 2013, 23:21 / niedziela
28 lipca 2013, 23:23 / niedziela
Gdybys byl Lechista od tylu lat,to bys nie pierdolil takich slow.
29 lipca 2013, 00:28 / poniedziałek
A Ci "kochający LECHIĘ inaczej" jeżdżą za Lechią po całej Polsce, a Ty się podniecasz, że zobaczysz Messiego 45 minut.

Nie rozumiem tylko jednego dlaczego niektórym osobom idącym na ten mecz i krytykowanie innych, że nie idzie i nie finansuje Lechii nie potrafią zrozumieć, że Lechia żadnych pieniędzy z biletów nie ma.

Tomala; Wpadniesz za tydzień na mecz ligowy pomóc Lechii czy już limit pieniędzy wyczerpany?
29 lipca 2013, 01:46 / poniedziałek
Tomula....:D . Rany boskie ,ależ marketing macie :). Asie, założyłeś konto dwa dni temu i wypisujesz takie bzdety. Ktoś to ma kupić :D?! To forum kibiców Lechii ty łapsie.
Właśnie dlatego nigdy w życiu na takie coś. Obrzydziłeś już doszczętnie. Jak ktoś miał wątpliwości co to za event to niech poczyta tomule .Najbliższy super-mecz Lechia-Jaga
29 lipca 2013, 07:42 / poniedziałek
Zwrócili mi dziś kasę za bilet, a więc kantu nie było wbrew temu, co wieszczyli niektórzy. Czekamy do jutra na bilety z normalnymi cenami, pewnie jeszcze dziś ogłoszą nową promocję cenową, bo takich zwrotów mają pewnie jeśli nie tysiące, to setki.
29 lipca 2013, 11:58 / poniedziałek
promocja powinna być już dziś bo jest ok 7000 wolnych miejsc, chyba że już im nie zależy na 99% frekwencji i liczą ze pójdzie jeszcze trochę drogich biletów w kasach jutro za teoretycznie lepszy sklad
29 lipca 2013, 14:39 / poniedziałek
Wie ktos czy bedzie powtórka tego "super" meczu? Niestety jutro wieczorem jestem w robicie a z mila checia bym obejrzal ten kabaret :)
29 lipca 2013, 15:16 / poniedziałek
Istnieje coś takiego jak Program TV.
29 lipca 2013, 15:49 / poniedziałek
Wpis jakiegoś "kibica" farsy z jednej ze stron

"Żałuję, że nie jadę, no ale bywa. Dobra zabawa gwarantowana, myślę, że polscy cules dadzą radę. Mam nadzieję, że TVP również i będzie można trochę na trybuny popatrzeć, bo, że fani Lechii zostaną przyćmieni (już o piknikach i garniturkach nie wspominając) to wątpliwości nie mam. :)"

Jak widzę takie wpisy, to trochę się wkurwiam, że mnie nie będzie, ale z drugiej strony oni sami są januszami i piknikami, więc to też trochę śmieszne, ale jednak irytuje.
29 lipca 2013, 17:26 / poniedziałek
Wkurwia. Ale pamiętaj, my jesteśmy sami dla siebie, nie dla jakichś przebierańców. Chuj im w czoła.

A MY SWOJEE!!!!
29 lipca 2013, 20:33 / poniedziałek
Mnie po za cenami biletów, (może jak by były w cenie biletów na najbliższy mecz repry to bym się skusił) wqrw to pisanie super mecz Barcelona - Lechia jak by mi ktoś w twarz napluł. Wg mnie jest to kpina z Lechii. Może gdyby mecz był na T29 to był by inny gospodarz ? Nic tylko czekać aż kiedyś zagramy z Barcą w pucharach i zagramy tu na "Naszych" zasadach. A już fakt że lubię klub z kataloni wqrw mnie jeszcze bardziej jak pomyślę jakie g... tu kibicom Lechii urządzono.
30 lipca 2013, 09:54 / wtorek
Barceloniarze, Barceloniarze, Barceloniarze chuj wam w twarze.
30 lipca 2013, 10:17 / wtorek
Ej serio?? To taki problem?! Traktujecie ten mecz jako wydarzenie sportowe? Przecież to fajny piknik z elementami piłki nożnej. To takie straszne, że za darmo Lechia zagra z FCB, gdzie normalnie musieliby dać 2 mln euro, jak to robią Azjaci?! Sam na mecz nie idę, bo szkoda mi kasy, ale nie przeszkadza mi że dzieciaki z Gdańska i innych miast pójdą na mecz ze starym i zobaczą Messiego z bliska, pomijam Fanklub FCB, bo dla mnie to dziwne aż tak kibicować zagranicznej drużynie, ale ich sprawa. Trochę loozuu Panowie i Panie. TO NIE JEST PRAWDZIWY MECZ i tyle. Nie ma się co spinać. Pozdrawiam
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.304