Gdańsk: wtorek, 19 stycznia 2021
FORUM
Podstrony:

Lechia Gdańsk - F.C. Barcelona, 20 lipca, godz. 20:30

strona 11/14

30 lipca 2013, 11:31 / wtorek
Z oficjalnej:

"W towarzyskim spotkaniu z FC Barceloną zawodnicy Lechii zagrają w nieco innych koszulkach niż te, w których normalnie występują w T-Mobile Ekstraklasie.

Biało-Zieloni zagrają w swoim podstawowym komplecie z ubiegłego sezonu z zielonym pasem poprzecznym. Poza logiem sponsora głównego – Grupy Lotos - na strojach pojawią się również znaki innych firm. Będą to Vectra, Landsberg, Toolip i SKOK Ubezpieczenia. Taki komplet meczowy został przygotowany wyłącznie na towarzyskie spotkanie z zespołem z Katalonii."

Tak to cytuję kolegom, którzy twierdzą, że klub nic nie ma z tego meczu. Jak widać coś ma bo raczej wątpię, że te logo są tam umieszczone charytatywnie. Poza tym jestem przekonany, że coś od organizatora do kasy wpłynie chociażby na pokrycie kosztów prania strojów po meczu :-) . O korzyściach dodatkowych dla Gdańska/Lechii nie warto wspominać bo to kwestie oczywiste. Kolegom smutnym, że Lechia nie jest wymieniana jako gospodarz (ja też jestem smutny zresztą) chciałbym przypomnieć, że ten mecz ma charakter czysto komercyjny. Każdy kto ma kasę i dziwne zachcianki, może sobie wynająć stadion PGE ARENA i zorganizować tamże imprezę nawet turniej piłkarski z udziałem Arki/Cracovii/Amiki albo kongres młodej lewicy i mianować gospodarzem takiego wydarzenia kogo chce.

Piłka nożna (albo elegancki stadion) to towar w tych czasach a to, że Barcelona jest pierwsza wymieniana to sprawa organizatora - widocznie wyszło, że tak mu się bardziej opłaca i tyle. Niestety (albo stety) jeżeli Lechia zacznie mieć sukcesy w lidze i pucharach (hehe) to komercja w czystej postaci dotrze do nas również jak to się dzieje w przypadku czegoś, na czym można zarobić i wtedy dopiero mogą pojawić się powody do narzekań przez coniektórych.
30 lipca 2013, 11:38 / wtorek
Gospodarzem tego meczu jest... Lechia. Na stadionie wszystko zostało ustalone tak, że Barcelona to goście, a Lechia to gospodarze. Źródło bynajmniej nie telefoniczne :-)
30 lipca 2013, 13:36 / wtorek
James Bond

Żebyś się nie zdziwił. Owe loga zamieniające nasze koszulki w lekko przeładowane billboardy, to zapewne kasa dla organizatora, który sponsorów pozyskał i eksploatuje. Lechia zapewne dostanie za tę zabawę jakieś siano, zapewne jakieś 0,001% tego, co Barcelona.
30 lipca 2013, 14:05 / wtorek
odnośnik

Tu jest dyskusja !!! Nie to co u nas czy zagra Mesi , sreci, czy ciulala.
Walić ten cyrk i nie mówcie, że to promocja klubu, że gra Lechia i inne piepszone pieddoły.
TO JEST CYRK !!! Cyrk za Wasze pieniądze. Jak będę chciał do cyrku, to Zalewski co 2 sezony w Pruszczu zajeżdża.

Marzę o wyjeździe do Kadzabaru Kidziambidze w 7 rundzie przedwstępnej ligi Europejskiej, bo to będzie znak, że zrobiliśmy krok w stronę " Wielkiej Lechii Moich Marzeń". Narazie dalej od kilku sezonów jesteśmy w "Czarnej Dupie".
30 lipca 2013, 14:29 / wtorek
"nie mówcie, że to promocja klubu" Nie wcale wszystkie stacje trąbią o Lechii konferencje prasowe nie żadna promocja śmieszny jesteś :D Jak Małysz zdobywał skocznie to Wisła i Zakopane stało się znane i policzyli że za siano by musieli wybulić w reklamę którą mieli dzięki niemu z tego co pamiętam 200 mln euro. To jest pieprzenie głupot chłopie dodaj jeszcze że Euro nie wypromowało Gdańsk .
Jak 90% kibiców wtedy dowiedziało się że jest takie piękne miasto tak teraz się dowie że jest taki klub Lechia Gdańsk z ładnym stadionem (myślę o transmisjach zagranicznych). Podstawy ekonomi się kłaniają :)
30 lipca 2013, 14:31 / wtorek
Duch: nie przesadzaj, organizatorowi nic do tego co na koszulkach ma Lechia, jeszcze powiedz że od tego co na koszulkach ma Barcelona dostaje procenty. Szukasz na siłę dziury w całym moim zdaniem. Już Cię w klubie znają to napisz maila z prośbą o informację czy Lechia zarobiła czy straciła na tym meczu :-) O ile w poprzednim terminie można było narzekać, że z Barceloną w sobotę a w lidze w poniedziałek i nie odpoczną to teraz chyba takiego problemu nie ma. Grali w piątek, bedą grali dopiero w poniedziałek to chyba taki sparring dobrze im zrobi bo granie co 9 dni poziomu nie podnosi. Wiec co najmniej dwie korzyści są - materialna i sportowa i tu nie ma moim zdaniem żadnej dyskusji. Co do korzyści marketingowych - tu raczej też nie mam wątpliwości że są, chyba że polegniemy dwucyfrówką :-)

Trampi: Wydaje mi się, że pisanie : "Lechia i inne piepszone pieddoły" cokolwiek to miało znaczyć to dla Klubu trochę obraźliwe (bo chyba "piepszone pieddoły" to nic sympatycznego). Jak marzysz o wyjeździe w jakieś egzotyczne miejsce to wiedz, że nie wszędzie dojedziesz na dowód - musisz wyrobić paszport co kosztuje - poza tym wdziałeś ile kosztuje wyjazd do w sumie nieodległej Belgii (300 PLN + 20 EUR bilet na mecz) - skąd kolego pozyskasz kasę na wyjazd do np. Kazachstanu gdzie raczej autobusem nie dojedziesz skoro ludzi nie stać na mecz z Barceloną za ok. 200 PLN ? I nie jęcz że to nie jest promocja Lechii - ciekawe ile ludzi obejrzy dziś ten mecz Lechii w TV a ile ligowy za tydzień.
30 lipca 2013, 14:44 / wtorek
Jak Kuchara nie będzie to może jakiś inwestor się zainteresuje po oglądnięciu Władców Północy w meczu z Barceloną.
Tylko na to liczę.Czy to cyrk może i tak.Podobnie jak sparing Lechii z 5-ligowa drużyną .
Jest piękny stadion -drużyny w zasadzie brak.Od 4-lat cofamy się bo trudno to nazwać rozwojem jak cała liga tąpnęła w dół.
Na pewno to promocja Stadionu ,Miasta a i może i Lechii którą zobaczy wielu ludzi na całym świecie.Nie ważne że dostaniemy w dupę jak z Juventusem ale liczy się że ktoś zobaczy stadion i może coś się zmieni.
Jeśli nie -to nic nie stracimy.
No może szkoda że nie mogliśmy dostać z 12 tys biletów dla stałych bywalców w przystępnej cenie by zaprezentować się na własnym stadionie.
Ja miałem te szczęście że załapałem się na rodzinny bo ktoś oddał kilka biletów i bendę dopingował swój ukochany klub z całych sił może mi ktoś pomorze bo z synem nie damy rady.
30 lipca 2013, 14:45 / wtorek
JamesBond, 200zł za sparing to jest za dużo ale jeśli Lechia by grała np. w Belgii to 300zł +20euro bilet to jak dla mnie nie jest za dużo i na 100% pojechałbym. Fakt nie stać mnie żeby wydać 2paki na sparing z Barceloną ale na wyjazd Lechii w Europie na pewno by się znalazło. Rozumiesz o co chodzi?
30 lipca 2013, 15:01 / wtorek
Wierny - na rodzinnym w barwach ZBZ będę ja + 2 no i jeszcze paru znajomych z tego z mi się udało zorientować, którzy niekoniecznie są za Barceloną :). Tak że jak śpiewają kibice pewnego angielskiego klubu "You'll never walk alone !"

Konik - ja się zgadzam z Tobą i życze Ci abyś mógł taki wyjazd zaliczyć. Tylko potem to się robi skala jak by dobrze szło - parę stów co dwa tygodnie :-) A np do Portugalii sa 300 PLN nie dojedziesz, no i nie jedzie się tam jak do Belgii paręnaście godzin. No ale obyśmy mieli takie zmartwienia hehe.

Ja akurat idę dziś na mecz, gra Lechia, gra Barcelona, za wyjście do kina z popkornem i colą zapłaciłbym może połowę tego co za mecz ale nie ma co porównywać :-). Jak ktoś uważa to za cyrk i stratę czasu proszę bardzo. Jestem przekonany, że większość tych marud w kapciach obejrzy ten mecz w TV trochę żałując, że nie ma ich na PGE.
30 lipca 2013, 15:02 / wtorek
Nie przesadzać, to wielka gratka dla każdego kibica piłki nożnej, zobaczyć na żywo prawdziwych piłkarzy, gwiazdy światowego formatu, Messiego czy Naymara. Jasna sprawa, że to co mamy co tydzień w lidze czy krajowych pucharach, a więc popisy wirtuozerii piłkarskiej np. Pietrowskiego czy rzucającą na kolana skuteczność bombardiera Buzały, cieszy serca kibiców najbardziej i trudno, aby się to nam kiedyś miało znudzić, aby coś z tym mogło konkurować. Jak się człowiek w tym rozsmakował, to za Chiny Ludowe nie zachce zaznać odmiany. Nothing compare to it – rzec by można, parafrazując słowa pewnej popularnej niegdyś pieśni. Ale mała odmiana od czasu do czasu, raz na 5 lat, przecież nie zaszkodzi nikomu. Ot, po prostu mile spędzony letni wieczór, na świeżym powietrzu, w towarzystwie wesołej młodzieży. A przy okazji tej imprezy i Gdańsk i nasza Lechia się wypromują. Lechia też na pewno za darmo nie zagra. Jak dla mnie w każdym bądź razie dzisiejszy cyrk na pewno to ciekawa odmiana od zwykłych supermeczów w rodzaju ten z Podbeskidziem. Czasem warto pójść nawet i do cyrku, zniżyć się do tego poziomu, przełamać obrzydzenie, w końcu trudno ciągle przesiadywać w operze czy w teatrze dramatycznym rozkoszując się sztuką wysoką, sztuka wysokich lotów, sztuką przez tzw. wielkie S. Nawet to się może czasem przejeść.
A przy okazji… może Bóg futbolu przychylniejszym okiem spojrzy na to nasze miasto i ten klub, może np. jakiś znudzony szejk katarski lub saudyjski obejrzy w telewizji ten mecz i zachce mu się sprawić prezent dla córki czy syna, i zainwestować w klub w Polsce tych drobnych kilkadziesiąt milionów petrodolarów. Jak byłoby pięknie. Jeździłoby się na wyjazdy do Dortmundu, Moskwy, Madrytu, Londynu zamiast (a raczej oprócz) do Bielska, Szczecina czy Wąchocka.
30 lipca 2013, 15:54 / wtorek
"Zawodnicy obejrzeli jak Lechia gra na taśmie. Przeanalizowali mecz, tak jak zazwyczaj to robią. Jak podkreślali, nawet brak Xaviego czy Iniesty nie sprawi, że Barcelona straci swój styl. Jest wielu piłkarzy, którzy będą chcieli się pokazać. "

Jest szansa że po obejrzeniu jak grają nasi grajkowie będą tak zmęczeni że wieczorem nie będą już mieć siły na grę a może nawet odechce im się grania w piłkę.
I to jest szansa dla Lechii.
30 lipca 2013, 15:57 / wtorek
Dla klubu to Mega Promocja - jakkolwiek by tego nie nazywano. Choćby dlatego, że pierwszy mecz w Barcy zagra Neymar. Wszyscy chcąc nie chcąc wymawiac będą nazwę Lechia.
Przyjechało wielu dziennikarzy ( także z Hiszpanii - 10 ), kibice z innych krajów, którzy na polski mecz ligowy by nie przyjechali, na stadion przyjda pikniki i może im się spodoba, co zaowocuje w przyszłości większa liczba sprzedanych biletów czy zakupem koszulek.
Cyrk? Byc może. Na pewno show biznes! I nie ma sie co na to obrażać. Tylko potraktować jako fajna zabawę.
30 lipca 2013, 16:02 / wtorek
I tak ma być Castrop .Czy ktoś jeszcze będzie na rodzinnym .Ja na 6 sektorze jestem .
Znak rozpoznawczy szalik i koszulka.
30 lipca 2013, 16:10 / wtorek
Nie liczyłbym na to, że jak obejrzą to video, to wielu z nich dozna kontuzji przepony i mięśni brzucha. Na zmęczenie też bym nie liczył, silne katalońskie to byczki, wytrenowane chłopaki, dietę trzymają. Chociaż dziś podobno na lunch warzyw żadnych nie jedli. Informacja to z najpewniejszego źródła, bo pejsbuka: "Jestem kelnerem z hotelu w Gdańsku i właśnie obsługiwałem zawodników Barcelony. Sympatyczni, ale trochę dziwni goście. Cały czas mówili (oczywiście po hiszpańsku) "ogórki, ogórki, ogórki..." i podśmiechiwali się. Dziwne, bo nie serwowaliśmy podczas obiadu żadnych ogórków".
30 lipca 2013, 16:18 / wtorek
Może chodziło o "cool as a cucumber"? kelnerzy - "jak sama nazwa wskazuje" - filologami nie bywają zazwyczaj :)

a co do MEGA PROMOCJI - chyba jednak lepszej od Realu niestety nie będziemy mieli: od 1 sierpnia arbuzy po 0,97 za kilo to nie w kij dmuchał!

szalom
30 lipca 2013, 17:35 / wtorek
Jak widzę tych frajerów kibicujących Barcelonie co to niby Polakami są to mnie cholera bierze! Może nic konstruktywnego tym komentarzem nie wnoszę do dyskusji ale muszę się trochę wyżyć. Siedzą takie przed hotelem, wielcy, piszczący kibice Barcy którzy to w 95% pierwszy raz widzą tych zawodników i już zapewne więcej nie zobaczą! Na pewno jest to jakieś wydarzenie i fajnie ich zobaczyć na żywo ale gra w końcu POLSKA drużyna! Zobaczyć, zrobić zdjęcie, poprosić o autograf jak najbardziej tak! Ale do cholery nie kibicować skoro grają z polską drużyną.
30 lipca 2013, 18:10 / wtorek
Jamesbond
Mecz obejrzę bo gra moja Lechia, ale chyba raczej bez dźwięku. Znając życie to komentował będzie Szpakowski i zapewne już ma ospermione spodnie od tej mega gry jego ukochanej Barcy. Już słyszę te spazmy nad grą Messiego i drugiej drużyny Barcelony, jakież to wspaniałe widowisko stworzyli, a o Lechii pewnie wspomni z obowiązku nic więcej. Oczywiście nie zapomni o tej wspaniałej atmosferze na stadionie którą stworzą fani Barcy ....
PUTA BARCA !
30 lipca 2013, 18:57 / wtorek
Jaka cisza na forum nagle :D chyba jednak większość się wybrała na sparin z Barceloną ;)
30 lipca 2013, 19:02 / wtorek
Ludzie też czasem pracują dłużej niż do 15. Niektórzy mają też inne ciekawsze zajęcia niż siedzenie przed kompem. Spędzają czas z rodzinami, spacerują, piją piwo, grają w piłkę itp. Dasz wiarę?
30 lipca 2013, 19:06 / wtorek
Hehe spoko loko:p taki zarcik na rozluznienie ;)
30 lipca 2013, 19:09 / wtorek
Stawiam na remis 4-4.
30 lipca 2013, 19:23 / wtorek
Mecz do obejrzenia na żywo również w internecie odnośnik

Zapraszamy kiboli!
30 lipca 2013, 19:32 / wtorek
Stogi z LG zacytował:
"Żałuję, że nie jadę, no ale bywa. Dobra zabawa gwarantowana, myślę, że polscy cules dadzą radę. Mam nadzieję, że TVP również i będzie można trochę na trybuny popatrzeć, bo, że fani Lechii zostaną przyćmieni (już o piknikach i garniturkach nie wspominając) to wątpliwości nie mam. :)"

Co za PIZDA ZEGAROWA!
Widziałem tych Oulece Cweles wypowiedzi na info... Jacy zadowoleni, że Barca jebnie Lechie 5-0! No rzeczywiście jest się czym chwalić - zwycięstwem nad zespołem o potencjale finansowym na 24 mln złotych!!! Ole!
Ci durni kibuce zamieszkujący tak zacofany kraj jak Polska zdają się hołdować zasadzie:
- nasi górą!
- a którzy nasi?
- ci co górą...

ps.
Castrol Krosplot herbu Laczek:
Naprawdę te twoje sofizmaty nadal potrafią mnie wkurwiać! Zdaje się, że jesteś dobrze wykształcony i z dużego ośrodka więc masz świadomość możliwości oglądania lepszych lig niż ta nasza, jeśli nie na żywo, to przynajmniej w TV? Ten mecz nie jest dla sportu ino dla kasunku i jak tu słusznie piszą CYRKU.
30 lipca 2013, 19:47 / wtorek
Castrol Crostpoot HL nabazgrał:
"A przy okazji… może Bóg futbolu przychylniejszym okiem spojrzy na to nasze miasto i ten klub, może np. jakiś znudzony szejk katarski lub saudyjski obejrzy w telewizji ten mecz i zachce mu się sprawić prezent dla córki czy syna, i zainwestować w klub w Polsce tych drobnych kilkadziesiąt milionów petrodolarów. Jak byłoby pięknie. Jeździłoby się na wyjazdy do Dortmundu, Moskwy, Madrytu, Londynu zamiast (a raczej oprócz) do Bielska, Szczecina czy Wąchocka."

A JA MAM NADZIEJĘ, ŻE SZEJK TWE LACZKOWE OBLICZE UJRZAWSZY, UCZUCIEM ZNUDZONYM ZAPAŁAWSZY, KLUB CI WYCZAROWAWSZY.

PS. Ty jesteś z Gdańska?
30 lipca 2013, 19:48 / wtorek
Wiem że szkoda człowieka, ale może po tej wiadomości pojadą w pizdu bo się załamią ...
Legendarny bramkarz FC Barcelona nie żyje
odnośnik
Chciał bym zobaczyć miny tych jakże wielkich fanatyków ;)
30 lipca 2013, 20:00 / wtorek
Nie mogę się doczekać pojedynków Tello z Pazio czy Messiego z Bieniukiem :-)
30 lipca 2013, 20:01 / wtorek
Daj spokój, większość z nich nie pamięta że grał tam Ronaldo a co dopiero ten zmarły bramkarz.
TYLKO LECHIA!
30 lipca 2013, 20:04 / wtorek
Cały stadion ubrany w te nędzne barwy :(
30 lipca 2013, 20:06 / wtorek
Stawiam na zwycięstwo Lechii 2-1... a co ? :)
30 lipca 2013, 20:12 / wtorek
kurwa jaki cyrk na ulicach, nie wiedziałem że w Gdańsku jest wiecej kibiców Barcelony niż Lechii
30 lipca 2013, 20:14 / wtorek
dlaczego obiektywny skład Lechii na lige wychodzi dopiero na Barcelone..
( oprócz braku Oualembo)
30 lipca 2013, 20:16 / wtorek
Probierz trzymał go w tajemnicy żeby wysłannicy z Barcy nie rozszyfrowali Lechii ;)
30 lipca 2013, 20:17 / wtorek
Jeszcze się skończy tym, że Barca zaproponuje kontrakt Dudzie.
30 lipca 2013, 20:21 / wtorek
Żeby nie było: siedzę w domu :)
P.S.- Kaszanka Forever!
30 lipca 2013, 20:24 / wtorek
Jeśli ktoś ogląda tvp sport to już może ocenić ile to się o Lechii będzie w czasie meczu mówić ... żenada a nie promocja
30 lipca 2013, 20:26 / wtorek
hahahahaha
przyjechały pokemony i zablokowały bramki że system padł :D
2 lata wszystko śmigało bez zarzutu a teraz jebło :D
30 lipca 2013, 20:34 / wtorek
Zablokowali bramki, ilość piknikow masakra.

Barcelona jest zboczona!
30 lipca 2013, 20:35 / wtorek
Po co gadać o Lechii, lepiej o barcelonie, messim i neymarze...Jebać ten cyrk
30 lipca 2013, 20:59 / wtorek
Myslałem że podejde do meczu bez emocji , a jest inaczej.
Szacunek dla tych którzy zdzierają gardło dla naszych.
30 lipca 2013, 21:04 / wtorek
o w kurwe
30 lipca 2013, 21:04 / wtorek
hahahaha
30 lipca 2013, 21:06 / wtorek
hahaha!!!
30 lipca 2013, 21:08 / wtorek
;)))
30 lipca 2013, 21:08 / wtorek
LECHIA GDAŃSK!
30 lipca 2013, 21:11 / wtorek
kto strzelił bramkę?
30 lipca 2013, 21:12 / wtorek
Przybylski
30 lipca 2013, 21:14 / wtorek
ale jaja
30 lipca 2013, 21:36 / wtorek
W całej naszej Ekstraklasie nie ma drugiego takiego zawodnika, który potrafiłby tak przejść obok meczu jak Messi :) Klasa światowa w bezproduktywności na boisku :)
30 lipca 2013, 21:39 / wtorek
Spodziewałem się więcej po Barcelonie. Messi kompletnie niewidoczny. Jedyna okazja to ten wolny w ostatniej minucie. Bączek pięknie wybronił. Martwi mnie tylko ten uraz Pietrowskiego, chociaż.. może to i lepiej, bo Marcinek sobie odpocznie, a na defensywnym z Jagiellonią zagra Chris, a na lewej obronie Pazio.
30 lipca 2013, 21:40 / wtorek
największą promocję uzyskał nr 17 magister Marcin Pietrykowski :D
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.368