Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

Lechia Gdańsk - F.C. Barcelona, 20 lipca, godz. 20:30

strona 14/14

1 sierpnia 2013, 05:09 / czwartek
Co ciekawe to frekwencja podobna do tej, kiedy Borussia grała z Realem w półfinale LM, a Lewandowski ładował 4 bramki :)

Miało wyjść jak zawsze, a wyszło jak nigdy. :D
1 sierpnia 2013, 17:08 / czwartek
Sukces byłby jeszcze większy gdyby organizator od początku inaczej przemyślał sprawę biletów i pozwolił rozprowadzić np. cały dolny sektor na zielonej dla zorganizowanych kibiców Lechii w cenie rzędu: 60-80-100 zł. Sprzedaliby więcej biletów, chociaż nie mieliby niższych przychodów, ale mecz z oprawą byłby naprawdę sukcesem i promocją zarówno dla Lechii, jak i dla organizatora, telewizji i wreszcie samych kibiców.
Szkoda. Ale PSP to zdaje się młoda agencja, więc pewnie będzie się uczyć na błędach.
1 sierpnia 2013, 20:40 / czwartek
Promocja jak chuj, w tv tylko srarca to srarca tamto a o Lechii to tylko z musu chwilami bo przecież to był mecz a nie trening na sramp nou ... Żenada z tej relacji bo nawet lini spalonego pokazać nie potrafili.
Całe szczęście Lechia zjebała im ten festiwal :)
1 sierpnia 2013, 21:00 / czwartek
W zeszłym tygodniu oglądałem Borussię z Bayernem i trochę się męczyłem oglądając w niedzielę wysiłki naszych ligowców w pozostałych meczach poprzedniej kolejki Ekstraklasy w porównaniu do niemieckich.

Wczoraj i dziś miałem to samo uczucie "podziwiając" grę Legii i Lecha w pucharach będąc świeżo po meczu Lechii z Barceloną. Jak widzę ich grę tych dwu zespołów z jakimś dziwnymi drużynami ( ze wstydem przyznaję, że o Molde do wczoraj nie wiedziałem że jest taki klub w Norwegii) to mi się wydaje, że i Legię i Amikę powinniśmy wciągać nosem, wysmarkiwać i wdeptywać w murawę :D

Teraz czas na popis Śląska :D
1 sierpnia 2013, 21:38 / czwartek
No to patrz ,bo zajebiste 45min WKS, zdecydowanie cenniejsze niż pokazowy cyrk bez pressingu i mający nie wiele wspólnego z piłką. Ktoś kto kuma jakiekolwiek podstawy wie ,że to była pokazówka , miało być efektownie ,a nie efektywnie.
Sparing do tego bez wartości szkoleniowych ,a pod publiczkę , a tu grube wnioski widzę. Fajnie ,że piłkarze się w tym cyrku odnaleźli, ale niech teraz odnajdą się w prawdziwym sporcie to i ja będę się jarał. Na razie nie ma czym.

ps.Śląsk dziś imponuje i to jest super-mecz
1 sierpnia 2013, 21:43 / czwartek
Nie no, to co Legia pokazala wczoraj przez 3/4 meczu, to byla parodia pilki noznej. Gdybysmy grali mecz, zagrali tak jak z Barca, a oni tak jak wczoraj, to bysmy ich chyba piatka walneli. Amici dzis nie ogladalem, za to ogladam Slask i sorry za OT, ale naprawde fajnie graja. Nie zapeszac, ale Brugia momentami z polowy nie wychodzi.
1 sierpnia 2013, 21:48 / czwartek
Legia grała padakę, Amica się skompromitowała co gorsza w polskim Wilnie. Nadal nie do końca widzę związek z cyrkiem. Był taki Chomontek kiedyś, też by błysnął we wtorek. Dziwne ,że taki Grzelczak na tle Barcelony był lepszy niż Ronaldo , a na tle Ruchu jest tragiczny? No ,ale niektórzy tu nic dziwnego nie widzą. wypalił chłopak z formą po prostu :) Oby
1 sierpnia 2013, 22:08 / czwartek
Edwin, mi że tak powiem chodzi o wartość artystyczną, estetykę gry i zaangażowanie. W przypadku Legii i Lechai nie było tego. Jedynie to co robi dziś Śląsk przypomina mi Lechie z wtorku i fajnie się to ogląda. Ale wiadomo, TKWM :-)
2 sierpnia 2013, 11:38 / piątek
2 sierpnia 2013, 12:17 / piątek
2 sierpnia 2013, 14:18 / piątek
Bastion, na poprzedniej stronie już masz.
8 sierpnia 2013, 23:52 / czwartek
Barca leci po frajerach ...
odnośnik
8 sierpnia 2013, 23:58 / czwartek
Ja bym powiedział ,że po frajerach poleciała Lechia
9 sierpnia 2013, 09:43 / piątek
Mało tego... Lechia z nimi wygrała 2-2!
9 sierpnia 2013, 10:51 / piątek
:D
9 sierpnia 2013, 12:35 / piątek
zwycięski remis
14 sierpnia 2013, 03:28 / środa
czy ktoś ma odnośniki do całego meczu?
14 sierpnia 2013, 07:04 / środa
1 połowa
odnośnik

2 połowa
odnośnik
14 sierpnia 2013, 11:19 / środa
dzięki
17 sierpnia 2013, 22:54 / sobota
A mi do dzisiaj kasy nie oddali za zwrocone bilety
Zlodzieje!
1 ..... 12 13 14
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.023