Gdańsk: sobota, 14 grudnia 2019
FORUM
Podstrony:

Lechia Gdańsk - F.C. Barcelona, 20 lipca, godz. 20:30

strona 2/14

5 czerwca 2013, 15:40 / środa
Menda, ten stan wisi od południa. W pewnym momencie były inne dane - np 104 wolne na 6 sektorze.
5 czerwca 2013, 15:41 / środa
Szczrze ? Powiem tak.
Jezeli to wypali,jeżeli ta agencja znikąd zorganizuje mecz za swoje pieniążki
na takim poziomie, i jeżeli na tym zarobi,to są dla mnie mistrzami. I te wszystkie nasze Agencje co działają już z 10 lat mogą im wtedy wyczyścić buty ze wstydu
5 czerwca 2013, 16:25 / środa
Smutne.
5 czerwca 2013, 16:33 / środa
za trojmiasto.pl: "Inicjatywa zaproszenia "Dumy Katalonii" wyszła od Wisły Kraków, ale projekt do szczęśliwego końca doprowadzili Agencja PSP i Arena Gdańsk Operator, która zarządza stadionem na Letnicy. Impreza otrzymała nazwę "Super Mecz 2013"."

MarekM

5 czerwca 2013, 14:51 / środa

kiełbasa łap odnośnik dalej sam sobie poszukaj

Numer NIP i REGON z odnośnik nie zgadzają się z danymi ze strony PSP odnośnik
Jeśli ściągniecie sobie KRS (po numerze z odnośnika MarkaM) zerknijcie na wysokość kapitału założycielskiego - 10.000.
Osobiście nie gadał bym, przy okazji "takiego przedsięwzięcia" ze sp. z o.o. o takim kapitale (dla porównania kapitał zakładowy Arena Gdańsk Operator to 6 010 000)
Szukając KRSu odnośnik po numerach NIP i REGON z danych kontaktowych ze strony PSP niestety nic nie można znaleźć.
Więc, albo ja coś źle robię albo śmierdzi coś na odległość...
5 czerwca 2013, 16:35 / środa
Co za roztrachana strona nie da rady kupić biletu rezerwuję ale koszyk jest cały czas pusty wie ktoś co zrobić????
5 czerwca 2013, 16:50 / środa
Raginis: w bazie REGON znajduje numer ze strony psport.pl - numer jest przypisany do... Działalności gospodarczej prowadzonej przez prezesa spółki :)
5 czerwca 2013, 16:58 / środa
Faktycznie, dane dla działalności gospodarczej Pana Tomasza.

No to już mam wyrobione zdanie na temat tej agencji...
5 czerwca 2013, 17:05 / środa
Ja mam tylko nadzieję, że:

1. Miasto rzeczywiście nic nie dokłada do tego meczu.

2. Bo jeżeli tym tajemniczym nigdzie nie podanym "sponsorem" który finansuje to widowisko jest jakaś spółka miejska, lub państwowa (SNG, Lotos, PGE) to kurwa byłby skandal.

3. Że Lechia jako klub cokolwiek na tym zarobi.. Umowy nigdzie nie podali, ale mam nadzieję, że nasi piłkarze nie będą brali udziału w tym spektaklu "za prawo do uganiania się" za koszulką messiego, czy innego piłkarza z FCB i zmierzenia się z "najlepszym" zespołem na świecie.

A obawiam się, że tak może być. Bo nie oszukujmy się nasi piłkarze mają robić tutaj za dodatek. Ludzie płacą i przyjdą NA BARCELONĘ, a kibicować Lechii przyjdzie garstka (w stosunku do "kibiców" FCB.

4. Teraz ważne dla tych, którzy się ekscytują tym, że już "nie ma" biletów.

- Bilety są i o to bym się nie martwił. Pewnie cwana agencja zablokowała możliwość kupna biletów innych niż na prostą (najdroższych), albo bardzo ograniczyła ich dostępność, abyście właśnie tak myśleli "nie ma już miejsc - ojejku jejku trzeba szybko kupic bilet, bo zabraknie". Potem powiedzą, że to był błąd systemu, a bilety będa dostepne normalnie... Tak robią linie lotnicze, tak robią przy okazji koncertów to i nie zdziwiłbym się gdyby i tutaj tak było....

5. A jeżeli mimo wszystko tak nie jest to mam nadzieję, że tych biletów nie wykupiły miejskie spółki, albo urzędasy kurwa. Bo za nasze podatki skurwiele i tak zbyt często się bawią, a potem taka pani Halinka z sekretariatu z koleżanką Bożenką idą, bo dostały bilet z zakładu... I cały sektor, albo dwa to ludzie z Energii, SNG, ZKMu, Lotosu i innych... co dostali bilet "za darmo", a w rzeczywistości KAŻDY Z NAS się złożył na to, żeby biurwy się bawiły...

6. Ceny sprawiły, że będziemy w jakimś stopniu gościem na własnym stadionie, bo z całej Polski przyjadą tzw. kibice Barcelony, i założe się, że więcej będzie na trybunach szalików FCB niż Lechii... No, ale to wynika z tego, że wydarzenie (bo to nie sparing, tzn nie dla nas), nie zostało zorganizowane przez klub, tylko przez jakąś zewnetrzną firmę. My tutaj jesteśmy zatrudnieni do tego interesu w zastępstwie Wisły. Dlatego jeśli tak już ma być to niech Lechia jako klub coś na tym zarobi - i czekam na jakieś stanowisko klubu w tej sprawie ile dostaną za ten cyrk...

A jeżeli się w tej sprawie nie wypowiedzą to prawdopodobnie gramy za możliwość uściśniecia ręki Messiemu przed meczem przez Pietrowskiego i koszulkę od jakiegoś tam rezerwowego.

AHA I NA KONIEC. Bo tam czytałem wyżej jakieś pierdololo z gazety żydowskiej.. Tam już nakręcają ludzi na mecz, ale prawda jest taka, że nie będzie żadnych gwiazd.. Może i mecz jest już po tym Pucharze konfederacji, przed meczem z Bayernem, ale właśnie! Nikt przed meczem z Bayernem nie będzie ryzykował kontuzji u żadnego zawodnika w meczu z Lechią. Kto im zagwarantuje, że Buzała nie połamie nóg Pique? Zagra Messi, bo taką mają umowę i to tez tylko wtedy jeśli dojdą do wniosku że im się to będzie opłacać... BO dla nich strata tam 30% w tę czy w tę to dla takiego klubu tyle co nic...

Mimo wszystko mam nadzieję, że będzie pełen stadion.. Tzn pełen ludzi, którzy wybrali się tam świadomie, a nie za darmowe wejściówki z państwowych czy miejskich firm.. Bo wtedy to będzie chuj a nie zarobek, tylko zwykły przekręt i ktos sobie zarobi niezłą kasę z pieniędzy NAS WSZYSTKICH.
5 czerwca 2013, 17:37 / środa
@TECHLG

Co kurwa zobaczy? W 130 państwach zobaczą piękny stadion oraz lamusów i turystów a nie prawdziwą Lechie. Bo taką można było zobaczyć np. w meczu z Górnikiem. Zamiast konkretnie się pokazać w Europie i na świecie, miazgą dopingiem i piro to kurwa zobaczą wszyscy piknik i turystów. :(
5 czerwca 2013, 17:50 / środa
Ok Lechia nie jest sponsorem itp. itd., ale powinno tak być ze cala zielona chociaż dolna dla Gdanskich kibicow, żeby pokazlai oprace flagi czy cos...a tak to swerio kto pojdzie za 280 zl z Gdanskich kibicow, chyba ci którzy maja gruba kieszen....może 5 procent będzie Lechistow, reszta to przyjezdni z całej Polski i nei tylko. Szczerze to już lepiej pojechać gdzies do zgod na jkis mecz , i wrocic już po tym całym tearze na swój;)
5 czerwca 2013, 17:55 / środa
System się wali, kupowałem dla znajomego będącego za granicą. Sektor M, tam było troche biletów, a także w tych nad z numerkami. Ciężko było zarezerwować bo najpierw system odrzucał moje zaznaczenie twierdząc, że już zarezerwowane ale po jakimś czasie poszło więc trochę cierpliwości i się uda zapewne.

Osobiście się nie wybieram, to bzdura żeby bilet na sparing kosztował minimum 200 plnów ale jak polskie drużyny grają jak grają w Europie to jest szał pał i spazm pikoli. Na najgorsze mecze Barcelony bilety w sezonie kosztują po 19 euro najtańsze, chyba lepiej pojechać na wycieczkę w któryś weekend.

Zabawniejszą kwestią jest to, że nasze Asy będą mogły dzięki biznesmenom zagrać przeciwko konkretnym piłkarzom ;D będzie co opowiadać wnukom.
5 czerwca 2013, 17:59 / środa
ogolnie beka, ze ludzie kupuja bilety w takich cenach

200 zl to karnet na caly sezon na Lechie...
5 czerwca 2013, 18:34 / środa
No ja w każdym razie będę kibicował Lechii z rodziną z rodzinnego w sobotę (mam nadzieję, że ktoś na biało zielono będzie tam oprócz nas) a z innego dwa dni później na inaugurację Ekstraklasy. Mam również nadzieję, że murawa nie ucierpi w sobotę za bardzo. W każdym razie miasto mogłoby zorganizować coś wyłącznie Lechijnego w niedzielę żeby wypełnić ten czas pomiędzy meczami i podkręcić nastrój przed początkiem wali o punkty i puchary :-) (ciekawe kogo nam wyznaczą na pierwszego rywala tak apropos )
5 czerwca 2013, 18:47 / środa
Super że w ogóle nasz klub zgodził się aby tak potraktować kibiców.. Lechia jest dla nas wszystkim, a my jesteśmy dla niej niczym właśnie tak się teraz czuje i myślę że 2 razy się zastanowię zanim kupię karnet na kolejny sezon..
5 czerwca 2013, 19:01 / środa
Oby Ekstraklasa ustaliła Lechii mecz na poniedziałek w Bielsku. Wtedy zagrają Lechia II z Błarcenadą. Jebać ten mecz !
5 czerwca 2013, 19:03 / środa
Puri a co Lechia ma do tego meczu oprócz tego że muszą wystawić 11 kopaczy i kilku rezerwowych ? ... nic organizatorem jest jakaś tam spółka i operator arena Gdańsk. Także nie wiem o co masz pretensje do klubu ?
5 czerwca 2013, 19:16 / środa
Szczerze mówiąc liczyłem, ze organizator imprezy Arena Gdańsk zrobi ukłon w stronę kibiców Lechii i zarezerwuje trybunę zieloną dla nas (i nie chodzi tu wcale o nizszą cenę, ale o możliwosc kupna biletu dla posiadaczy karnetów, czy KK Lechii).
Niestety wyglada na to ze na stadionie bedzie 1/3 "kibiców" Bracy, którzy zrzucą kapcie i rusza sprzed tv, 1/3 turystów, 1/4 pań Bożenek z Energii czy innego Lotosu, no i gdzieś rozsiani po całym stadionie kilka tysiecy Lechistów.
Ogólny piknik, kłótnia o numerek krzesełka, wstawanie i kolejka do hot dogów......

Mi juz sie odechciało...

Ps. Najgorsze jest to ze inauguracja ligi, przez to, bedzie pewnie w poniedziałek, albo w jeszcze bardziej chujowy momencie

TYLKO LECHIA!
5 czerwca 2013, 19:17 / środa
jeżeli mecz się odbędzie to prosta sprawa, stać Cię idziesz nie stać Cię nie idziesz na Lechię sparingującą z Barceloną A czy B, ale równie dobrze można siedzieć w domu i cieszysz się, że Wielką Lechię ogląda 130 państw na świecie i może uda się to zobaczyć w internecie, mnie nie stać zobaczyć tego "na żywo" , ale to nie problem ...
5 czerwca 2013, 19:18 / środa
Prezes , chociażby to ze sami chcieli grac w Gda, i z Gdanskim zespolem to skoro graja w takim miescie i miejscu to może jakas znizka dla kibicow tutejszej druzyny, a nie wypiac się i nabijac kase szybko ile się da..skoro wpolpracuja z miastem Gdansk to mogli wpisac klauzurę ze dla posiadaczy chociażby karnetow lub nie wiem dla zagorzałych fanow na sektor zielony znizka, bo skoro pojdziesz to proboj spiewac nasz hymn miedzy tymi wynalazkami...powodzenia.
5 czerwca 2013, 19:26 / środa
Ludzie ogarnijcie się.... Klub NIE ZAJMUJE SIĘ ORGANIZACJĄ MECZU, ANI DYSTRYBUCJĄ BILETÓW! Jedyne co robi to "udostępnia" pierwszą drużynę. I to wszystko. Więc nie chwalcie się tym, że kupiliście karnety, bo to na nikim nie robi wrażenia. Mecz jest dla tych, których stać i basta. Nie stać Cię? Obejrzysz mecz w domu.

Poza tym w czym lepszy jest karnetowicz od tego, który chodził na mecz kupując bilety?

Oruniak85 @ dlaczego tylko "zagorzali" fani z sektora zielonego mieliby kwalifikować się do zniżki? Ci z żółtej to już janusze i nie ma mają prawa do niczego?

Osobiście mam w dupie to czy będzie 44.000 januszy/pikników czy jak Wy to nazywacie, czy 44 tys "fanatyków". Czy będzie doping, czy będą dożynki. To jest sparing i tak to trzeba traktować. 100x bardziej wolę pokazać się w meczu ligowym z np. Piastem niż na treningowej gierce z Barceloną.
5 czerwca 2013, 19:30 / środa
Podalem tylko przykład, ale jednak pokazac się z jakiejś dobrej strony kibicowkiej na swoim stadionie, dobrze by było..glownie to tylko o to chodzi.
5 czerwca 2013, 19:32 / środa
Jak już ktoś wcześniej wspomniał, najlepiej by było, gdyby ekstraklasa nie zezwoliła na przełożenie 1-wszego meczu ligowego, i z bałceloną zagrały rezerwy.
5 czerwca 2013, 20:08 / środa
takie z ciekawości pytanie - jak ktoś wchodził jakos niedawno na tą stronę z biletami to też macie prawie wszystkie zajęte?
5 czerwca 2013, 20:20 / środa
Co by nie mówić to i tak zajebista promocja dla Lechii i miasta więc nie narzekać że karnetowicze nie mają zniżek że nie będzie dopingu itd. skoro tyle krajów będzie to wydarzenie transmitować to już jest dużo dla Lechii jak szkoda ci 200 zł. żeby to zobaczyć oglądaj w domu, wejściówki i tak się sprzedadzą więc o co chodzi,
że w innych krajach nie zobaczą naszej oprawy i dopingu? i tak by pokazali tylko kilkusekundowe urywki
ważniejsze co będzie na boisku
Lechia na tym nie straci na pewno
5 czerwca 2013, 20:33 / środa
@rafalz1 na poczatku było dostępnych niewiele ponad 12tys, w rodzinnym znikneły w 5 sekund, te za 200 podobnie, teraz powoli znikają za 400 i 450, jeżeli to nie błąd systemu i np reszta biletow została przejeta przez sposnorów czy np agencje turystyczne oraz nie ma siakiegos "dozowania" wolnych miejsc to do konca tygodnia nie bedzie biletów :-O , oby Lechia na tym coś zarobiła, można się śmiać i szydzić ale jezeli nie ma w tym wszystkim "haczyków" to zanosi się na sukces komercyjny
5 czerwca 2013, 20:33 / środa
BioShock - zanim zaczniesz "drzeć sie" używając wielkich liter i wykrzyników, sam poćwicz umiejętnosc czytania ze zrozumieniem.
Wyraźnie napisałem ze nie chodzi tu o pieniadze, a o ukłon w stosunku do kibiców Lechii, umozliwiając nam zjednoczenie sie na jednej trybunie i pokazanie co znaczy Lechia i jak prowadzi doping czy pokaże jakąś oprawę.
A tak nie bedzie ani jednego ani drugiego (bedąc przemieszanymi z mieszanką popkulturową zwaną fanami Barcy, a trybuny beda wygladały jak na meczu Boston Red Sox z LA Angels.
Dlatego prosze Cie bardzo skończ to pierdolenie o tym kto za co odpowiada, potrafię zrozumieć co czytam.

TYLKO LECHIA!
5 czerwca 2013, 20:42 / środa
no własnie, bo mimo wszystko się zastanawiam nad pójściem na ten mecz, już byle gdzie, będę szukał jak najtaniej, bo zostało już kilka miejsc tych za 280 i orócz tego tylko te mega drogie, cyli trza się streszcac
5 czerwca 2013, 20:42 / środa
Ale przecież ja nie kierowałem moich słów do Ciebie, a do tych którzy wciąż myślą, że mecz organizuje zarząd Lechii... Jednak nie potrafisz czytać ze zrozumieniem.
5 czerwca 2013, 20:43 / środa
Dla fanów Barcelony:

Przychodzi kobieta do ginekologa i zaczyna:

- Dzień dobry. Panie doktorze...mam problem. Z Mojej pochwy wydobywa się jakiś dziwny dźwięk !!! Nie wiem co mam zrobić pomocy !

Na to ginekolog:

No dobrze zobaczymy co da się zrobić.

Ginekolog przyłożył ucho do pochwy kobiety - nagle słyszy: GOOOOOLLL BARCELONA !!! INIESTA GOOOLLL VISCA EL BARCA !!! Nagle doktor podnosi się i ze skrzywioną miną patrzy na kobiete...

- Doktorze czy to coś poważnego ???

Na to doktor odpowiada:

Nie...Każda pizda tak śpiewa !!!
5 czerwca 2013, 20:57 / środa
Niestety, spotykają się dwa światy. Barcelona nie przyjeżdza tu na mecz z Lechią tylko po bańkę ojro i na realizację transmisji z bycia na murawie. Nas mają gdzieś, co akurat nie dziwi, zarząd się cieszy bo promocja jest w sumie niezła chociaż w naszym przypadku i tak za wiele zapewne nie da z powodu ogólnej zapaści naszej ligi, no i jakieś pieniądze do klubu wpadną. W sumie nikt nie traci, a jak ktoś z nas chce to może za te 200 zeta obejrzeć Barcelonę, która przyjechała po wypłatę. Jakiś tam szacun na mieście też będzie, że akurat w Gda ale to nie w kręgach kibiców raczej :) nie podchodziłbym do tej sprawy zbyt uczuciowo, akurat trafiła się okazja na mały biznes z niezłą otoczką więc jedziemy.
5 czerwca 2013, 21:14 / środa
kurwa ja nie wierzę ? Lechia co walczyła żeby nie spaść z nędznej polskiej ligi ma grać z Barceloną ? Halo o co tu chodzi ? Ktoś mnie oświeci ?
5 czerwca 2013, 21:22 / środa
odnośnik - oprawy i doping dla Barcelony przez polskich kibiców na Gdańskim stadionie, skandal...
5 czerwca 2013, 21:23 / środa
Menda na jakiej podstawie liczysz te bilety na tym serwerze??
5 czerwca 2013, 21:36 / środa
rano sam system podliczal, teraz strona padla albo sa juz wykupione
5 czerwca 2013, 21:40 / środa
To był by chyba rekord świata
btw znalazłem taki stary art
odnośnik
Wynika z niego ,że aż takie leszcze to to nie są
W dalszym ciągu jednak mam wątpliwości kto tak naprawdę to sponsoruje, i zajmuje się dystrybucją biletów???
5 czerwca 2013, 21:46 / środa
Mecz z Barcą jest na pewno dobrą promocją marki. Transmisja do 130 krajów przemawia do wyobraźni. Jeszcze nigdy nasi zawodnicy nie grali przed tak liczną widownią. Dla nich to również wielkie święto, podnoszące motywację i własne EGO. Taki Traore teraz pewnie musi wysłuchiwać od żony „ ty palancie zostalibyśmy w Gdańsku , to teraz bys koszulkę z Messim podmienił” . To bardzo dobry ruch w stronę budowy marki ( to , że najlepsza drużyna ostatniej dekady gra w Gdańsku i że wlaśnie z nami) ( loże VIPów rozeszły się ponoć natychmiast ) Dla Probierza to … marzenie. Sam przyznał, że w Barcelonie mylili go z Guardiolą, czy może mieć lepszy start w swej pracy w Gdańsku ? Ten mecz to po części pokłosie dobrych wrażeń reprezentacji Hiszpanii, jakie ugruntowali sobie zawodnicy z ME.
Ten mecz to tez szansa na odkucie się operatora PGE Areny. Mam nadzieję, że Lechia również zarobi, bo wnosi do biznesu swoją ( dobrą ?) grę oraz kilka tysięcy kibiców, którzy przyjdą na mecz nie ze względu na FCB a na Lechię.
Śmieszy mnie natomiast lament, że jacyś Janusze, pikniki czy inne wynalazki zajmą miejsca na trybunach w domyśle zanieczyszczając atmosferę. Boże, co za głupota. Jak chcecie zwiększyć frekwencję na stadionie podczas meczów ligowych ? Myślicie, że co drugi rodzi się kibolem czy choćby kibicem? Czy kibole rozmnażają się przez pączkowanie ? Nie każdemu dana jest łaska wiary, nadziei i miłości do Lechii.
Część musi do tego dojrzeć, dojść samemu i stopniowo. Taki mecz – to niezła zachęta i może być tym kamieniem milowym na drodze do … karnetu.
Sam nie wiem czy pojdę, bo kroi mi się wyjazd ale chętnie bym poszedł i zapłacił te 95 zł na … drugiego tatusia do syna kolegi. W końcu Europa jest czy nie :)
Termin rzeczywiście pozwala zawodnikom z reprezentacji Hiszpanii i np. Brazylii ( jeśli zagrają w finale pucharu Konfederacji) zażywać urlopu i wówczas fani Barcy poczują niedosyt. No ale to ich problem, bilety będą już sprzedane.
5 czerwca 2013, 21:52 / środa
niestety opcja "z drugim tatusiem" nie wypali bo rodzinny cały już jest pełny ; )
5 czerwca 2013, 21:56 / środa
mówiłem że Powód ze nie gra Wisła jest inny niż podają.
odnośnik
Ciekawe dlaczego miasto olało"supermecz 2013"??
A swoja drogą, z Wisłą musi być naprawdę zle ,skoro niestać ich na podróż do gdańska i nocleg
5 czerwca 2013, 21:59 / środa
- Oprócz meczu na kibiców czekają także liczne atrakcje w przerwie i po spotkaniu - wyjaśnia Tomasz Rachwał, prezes agencji Polish Sport Promotion, która współorganizuje "Super mecz 2013" w Gdańsku. - Loże biznesowe na stadionie już sprzedaliśmy, więc nie ma po co o nich opowiadać. Zainteresowanie nimi było bardzo duże i podejrzewam, że gdybyśmy dysponowali dwu- lub trzykrotnie większą liczbą lóż, to też by znalazły nabywców. W środę mieliśmy wstępne rezerwacje na prawie 20 tys. biletów, więc sądzę, że do końca tego tygodnia powinniśmy wyprzedać większość miejsc na stadionie.

Mecz FC Barcelony z Lechią Gdańsk rozpocznie się o godz. 20.30. Na trybunach będzie mogło zasiąść 41 500 widzów. Prawa telewizyjne wykupiła w Polsce telewizja TVN oraz platforma NC+. Spotkanie ma być pokazane łącznie w ponad 130 państwach.

20 tysięcy kibiców stwierdziło, że wejściówki nie są wcale tak drogie... Lada dzień pewnie pomyśli tak samo drugie 20 tysięcy i stadion zapełni się w komplecie. Więc chyba nie jest tak źle z tymi cenami, prawda? Kto chce to idzie.
5 czerwca 2013, 22:00 / środa
podobno Probierz dostal ultimatum od zarzadu. Musi wygrac z Barcelona inaczej out.
5 czerwca 2013, 22:13 / środa
Że co ? Że Lechia coś z tych pokemonów co przyjdą będzie miała w przyszłości ?
Żyjcie dalej wizją transmisji i tych innych pierdół. Jedyne co ściągnie ludzi na stadion to WYNIKI LECHII ! Od tego zależy czy będziemy mieli pełny stadion a nie od komercyjnej imprezy w której z braku laku zagra nasza Lechia. Na mecz nie przyjdą kibice Lechii którzy mogli by załapać bakcyla ponieważ nie będą mieli nawet możliwości zakupu biletów za w miarę rozsądną cenę, a co za tym idzie nie przyciągnie ten mecz nowych kibiców. Ba nawet zagorzali fani Lechii nie zdążą nawet kupić biletów bo masa pokemonów siedzi już dawno na stronie i brandzluje się o bilety. Już wszelkiej maści wielbiciele zespołu ze stolicy Hiszpanii dostają orgazmu na samą myśl że ten mecz się odbędzie a co dopiero jak kupią bilet.
A co na tym zyska Lechia ? Właśnie to chciał bym wiedzieć bo na pewno nie finansowo. Jedyne co zyskamy to rozgłos w mediach które będą się spuszczać na błarclonowymi piłkarzami. Dowiemy się zapewne nawet jakim papierem dupę podcierał Messi i jaką kupę właśnie zrobił w hotelu. A o Lechii to tylko tak przy okazji żeby pokazać z kim grali. Przecież to nie nam płacą za grę w tym meczu ok 2 mln euro więc nic innego się nie ma co spodziewać. Żal tylko jednego, że wzorem ME nie ma określonej puli dla kibiców klubu który uczestniczy w tej szopce będąc nie jako gospodarzem.
Pierdolić ten mecz w takiej postaci !
5 czerwca 2013, 22:22 / środa
Odrobina ciekawostek ,po pierwsze operator i Lechia zyja w stosunkach delikatnie mowiac fatalnych najchetniej by sie pozarli po drugie na tej stronie albo jak kto woli serwerze (Kup bilety) jest zastosowany myk reklamowy, miejsca ktore sa teraz zajete wcale nie sa ,ale ludzie sie jaraja i zaczynaja kupowac bo mysla ze dla nich nie starczy .Kolega ,a zarazem moj klient jest wlascicielem takiej agencji na terenie Nigerii (Lagos Londyn w szczegolnosci) opowiadal mi jak to dziala .Po trzecie jak wiadomo beda to rezerwy Barcelony ze wzgledu na puchar konfederacji, Messiego tez raczej nie bedzie.Pozatym Lechia jest wynajeta tak jak barca
5 czerwca 2013, 22:28 / środa
No i ? jaki wniosek ?
5 czerwca 2013, 22:28 / środa
Ja pierdole LGPG, nikt Ci nie kaze przychodzic. Po chuj sie spinasz, produkujesz i wmawiasz innym, ze maja cos pierdolic?

Ja sie ciesze na ten mecz, bo to jest ogromny sukces marketingowy. Pol swiata (130 krajow!) dowie sie, ze istnieje cos takiego jak Lechia Gdansk. I nawet na naszym rynku... TVN wykupil prawa, wiec wnioskuje, ze bedzie na otwartym kanale.
5 czerwca 2013, 22:29 / środa
LGPG - może dzięki spotkaniu z Barceloną dowiesz się jakie miasto jest stolicą Hiszpanii...
5 czerwca 2013, 22:32 / środa
Bo Ci żyłka pęknie uważaj. A pierdolić to se wiesz co możesz.
Mam swoje zdanie na temat tego meczu i całej jego otoczki i tego nie zmienię. A jak masz taką potrzebę to odpal sobie te 130 stacji i się onanizuj że pół świata ogląda z Tobą.
5 czerwca 2013, 22:34 / środa
BioShock
Wiem babol ale nie ma edycji a myślałem o stolicy Katalonii pisząc posta
5 czerwca 2013, 22:39 / środa
Znamy to Twoje zdanie, nie musisz sie 5x powtarzac.
5 czerwca 2013, 22:41 / środa
niektórzy tak się podniecają a zapomnieli, że targetem nie jesteśmy my tylko lamusy mieszkające na kredycie w okolicach szadółek i wożący dzieci na hambujgeja do mac'a...
już widzę tą transmisje w tv z tymi ryjami wymalowanymi w barwach Barcelony i popcornem, najlepiej niech jeszcze okulary 3D sprzedaja za 100 zł przed bramkami cyganie...
5 czerwca 2013, 22:42 / środa
Tobie bym z kolei proponowal, jak masz taka potrzebe, po chuligansku, usiasc na lawce pod blokiem, otworzyc vipa, krzyknac ze dwa razy ''jebac barce i ten mecz'' i wszyscy beda zadowoleni.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.011