Gdańsk: czwartek, 28 stycznia 2021
FORUM
Podstrony:

Lechia Gdańsk - F.C. Barcelona, 20 lipca, godz. 20:30

strona 3/14

5 czerwca 2013, 22:47 / środa
dla Barcy 700 tyś Euro.
Co do załapania bakcyla: nieprawdą jest , że wszyscy połkną go i nieprawda jest , że nikt nie poczuje tego smaczku. Jasne, że to bardziej piknik niz mecz ale wielu chłopaków z tego rodzinnego zapoda w swoim czasie " a może tato poszlibyśmy jeszcze raz na stadion ?"
Inny wątek, którego nikt nie porusza, to kwestia poziomu sportowego. Nabijamy się, że przyjedzie drugi, trzeci skład + Messi ( kontuzja podczas rozgrzewki ?) ale tak zy inaczej problem dotrzymania im kroku będzie GIGANTYCZNY. Dla nie ważne jest, aby nie pękli ( tak jak chłopacy z III/II ligi stawiający czoła Juve w Turynie, gdzie zagrali otwartą piłkę na miarę swoich umiejetności) no iżeby wynik nie był zbyt druzgocący, bo w końcu to byłaby antypromocja.
Mam też nadzieje , że ekstrakutasy załatwią nam mecz ligowy na poniedziałek w Gdańsku - niestety dla klubu to będzie strata finansowa a oni nie maja dla nas litości.
Drugie dnoi- jak nasi będą rozkojarzeni i wymęczeni, bo jednak każdy będzie chciał się dobrze pokazać w takim okienku wystawowym. Potrzebny będzie nie tylko poniedziałek ale i jakiś sędzia z ... zakładu fryzjerskiego, który przydzieli premię za reprezentowanie ( oby godne ) polskiej piłki na arenie światowej.
5 czerwca 2013, 22:49 / środa
ja pdole co za lament

ogarnijcie sie...

"uklon w strone kibicow Lechii" ??

"pula biletow..." ??

co Wy gadacie - po pierwsze to nie ma nic wspolnego z Lechia oprocz tego, ze graja na "jej" stadionie - Lechia jest podnajmowana tak samo jak Barcelona

rownie dobrze mogliby podnajac reprezentacje polskich artystow..

po drugie, tu liczy sie tylko kasa wyciagnieta z pikoli a jak widac, bilety sprzedaja sie sprawnie

trzeba sie cieszyc, ze w tym meczu uczestniczy Nasa druzyna a nie Wisla, Podbeskidzie, czy Termalica...

dla klubu pokroju Lechii, sparing z PIERWSZA DRUZYNA Barcelony to jak wygrana na loterii i nie wazne czy zagraja gwiazdy, wazne, ze na papierze bedzie to FC Barcelona a nie FC Barcelona B, C czy D
5 czerwca 2013, 22:51 / środa
Ja proponuje jarac sie tym meczem dla sciemy wsrod znajomych i chwalic gdzie sie tylko da wykorzystac fakt ze ktos sie posluzyl stadionem w Gdansku do stworzenia widowiska dla ludzi .Uwierzcie mi ze to ma szanse pojsc do przodu jesli chodzi o marke i promocje klubu LECHIA GDANSK.Propaganda 21 wieku robi duza reklame,ten mecz nam nie zaszkodzi napewno .
5 czerwca 2013, 22:55 / środa
@Luk - pisałem o tym, to tak działa, że system specjalnie nie wyświetla wielu wolnych miejsc jako wolne, tylko pokazuje zajęte, aby ludzie byli nakręceni, że dla nich nie starczy i kupowali "już, teraz, natychmiast, bo za chwile nic nie będzie"... A jak się sprzeda kilka miejsc to kilka tych obok, nagle cudownie się odblokowuje i są jednak dostępne.

Oszustwo? Naciągactwo? Ostatnio była afera dotycząca tego w Lufthansie, gdzie tanie bilety system pokazywał jako "wyprzedane" mimo tego, że były wolne, aby ludzie kupowali droższe. Jak się droższe sprzedały to nagle te tańsze tez można było kupić...

Przy koncertach jest często podobnie, ale mało kto wie o tych praktykach. Operator czy organizator zawsze się może wykręcic błędem systemu itd. Smutne, ale taka jest rzeczywistość..
5 czerwca 2013, 23:12 / środa
Bioshok- włsanie to ją pisalem o karnetowcach itp. Dobra mniejsza z tym. Jak ktoś lubi cyrk to jego sprawa. Miłego oglądania show z wynajętymi bohaterami. TYLKO LECHIA !
5 czerwca 2013, 23:17 / środa
dokladnie Arkadiusz tak jest wszedzie walek na maksa :)
5 czerwca 2013, 23:59 / środa
Nie wiedziałem, że głupota niektórych Polaków jest tak zorganizowana, że dostaną nawet zniżki i bilety po 240 zł (niby niewielki upust, ale zawsze) i chcą tworzyć oprawę na naszym stadionie. Tym bardziej niezrozumiałe jest, że kibice Lechii nie mogą liczyć na podobne uprzywilejowanie.

Wklejam link:
odnośnik
6 czerwca 2013, 00:22 / czwartek
Się mogą zdziwić jeszcze i tego im życzę... :)
Powinni być traktowani jak wszyscy kibice drużyn przyjezdnych. Nawet gorzej. Ustawa w końcu jest! Awersję mam do takich pokemonów wyjątkową.
Marzy mi się chociaż pół biało-zielonego młyna i szczypta zasad z meczów ligowych :)
6 czerwca 2013, 00:26 / czwartek
No i o to własnie kruszę kopię. Mam nadzieje, ze własnie taką mozliwosc bedą mieć kibice Lechii. Sektor Zielony dla nas (a chuj ze znizką niech bedzie po 280zl), wspolny doping i oprawa. Nie mam wątpliwosci ze druga strona zostałaby zagłuszona.
Nie zagladałem na stronę sprzedaży biletów, ale jesli jest juz dystrybucja biletów na sektor zielony to pozamiatane. Wszak wiadomo, ze wszelkiej masci wynalazki takze chcą zobaczyć stadion i Barcelone bedac na wakacjach nad Bałtykiem....
Jesli natomiast okaże sie ze kibice Lechii nie mają takiej mozliwosci jak druga strona to ja dziekuje i życzę dobrej zabawy przy otwarciu nowego hipermarketu...upss chciałem napisać oglądania meczu.

TYLKO LECHIA!
6 czerwca 2013, 00:29 / czwartek
Według strony super-mecz i tych co sprzedają bilety to gospodarzem jest Barcelona - "Super Mecz FC Barcelona vs. Lechia Gdańsk", "W dniu 04.06.2013r. o godz. 13.00 ruszyła sprzedaż biletów na Super Mecz FC Barcelona vs. Lechia Gdańsk!".
6 czerwca 2013, 00:31 / czwartek
Zadna to Lechii zgoda.Beda krojone szaliki i flagi,a pozniej palone.A co?! Niech kurwy wiom !
6 czerwca 2013, 00:35 / czwartek
Dla mnie też jasne ,że jeżeli nie idziemy na stadion w jednej grupie i nie siedzimy w jednym miejscu to albo pod stadionem... :), albo w ogóle. Niech to będzie dwa tysiące miejsc ,ale niech będzie . Na pokemonów wystarczy , by Lechia czuła się gospadarzem i wtedy warto by było poświęcić tę kasę (o ile ktoś ma taką możliwość). Pozdro
6 czerwca 2013, 00:40 / czwartek
sektor dopingowy to napewno bedzie miała Barca odnośnik
a co do ceny biletów to napewno oraganizator"super meczu" musiał robić jakiś sondaż odnosnie ceny biletów i widocznie przy takich cenach biletów są w stanie zapełnić stadion
6 czerwca 2013, 01:01 / czwartek
To się robi coraz zabawniejsze... najazd "fun"klubów, będzie doping i oprawa i inne cuda wianki, jak na odpuście :D Nie mam nic do tego eventu, niech sobie będzie. Po prostu mnie bawią takie spiny psychofanów klubu z siedzibą oddaloną o 2500km. Właściwie to nigdy nie rozumiałem jak można mówić, że się "kibicuje" klubowi z innego państwa. Można czuć jakąś sympatię czy coś do takiej drużyny, ale KIBICOWAĆ siedząc na dupie w Polsce? to ktoś myli określenia.
6 czerwca 2013, 01:19 / czwartek
Teraz już niczego się nie zorganizuje. Wszystko powinno być dopięte przed otwarciem sprzedaży biletów. Wtedy widniałaby informacja, że dane sektory przeznaczone są na młyn Lechii i byłoby przyzwoicie. Kompromitacją jest fakt, że wspólny sektor zorganizował sobie jakiś śmieszny fanklub Barcelony, a klub, który na co dzień gra na tym stadionie nie zorganizował w tej kwestii NIC.
6 czerwca 2013, 01:47 / czwartek
słusznie to podkreśliłeś. Kto dał plamę ? Zarząd, LP, operator ?
6 czerwca 2013, 01:56 / czwartek
Zarząd, bo brali udział w rozmowach dotyczących organizacji tego meczu. Operator teoretycznie nie ma nic wspólnego z Lechią, więc to nie ich działka.
6 czerwca 2013, 07:21 / czwartek
No ale skoro sektory "zabramkowe" I-L są przydzielone fanklubom FCB to analogiczne wydaje się, że U-X będą należeć do nas. Przecież te bilety od początku nie były dostępne na tej śmiesznej stronce więc może jednak ktoś z organizatorów ogarnął ten meczu też od strony kibicowskiej tylko jeszcze Lechia (klub) nie potrafi się w tempie zorganizować i upublicznić zasad sprzedaży puli przydzielonych biletów jej kibicom?

No bo wierzyć się nie chce, żeby jakiś wizjoner z PSP czy od Operatora nie przewidział, że skoro organizuje doping Barcelonie to analogicznie należałoby zaprosić kibiców klubu, który co by nie mówić GRA U SIEBIE!!!
6 czerwca 2013, 07:41 / czwartek
Można kupić bilety grupowe powyżej 25, czym więcej tym taniej. Ktoś się ogarnął i zamówił pewnie pulę biletów i sobie zrobią doping.
6 czerwca 2013, 07:51 / czwartek
Ja bym się zdziwił, gdyby klub nie miał puli biletów na zieloną. No ale nie takie rzeczy się zdarzają. Ciekawe jakie będą zasady rozdzielnictwa jeżeli się okaże, że Lechia ma bilety w cenie promo na W i V na przykład.
6 czerwca 2013, 08:16 / czwartek
Jak widać nikt z LP nie wypowiadał się jeszcze w tej sprawie, więc może zamiast lamentować poczekacie na jakieś oficjalne stanowisko w tej sprawie ze strony LP, oni na pewno wiedzą trochę więcej niż my.
6 czerwca 2013, 08:38 / czwartek
Trybuny L,K,J,I oraz 7-10 są zarezerwowane dla kibiców Barcelony, bilety są tam sprzedawane po 250zł.

Należy mieć nadzieję że zielona trybuna jest zarezerwowana dla kibiców Lechii i też będą sprzedawane tam bilety dla kibiców Lechii za jakąś bardziej przyzwoitą cenę.
6 czerwca 2013, 08:40 / czwartek
Panowie spokojnie. Uzbrojcie się w cierpliwość. Widzę, że część z was pisze rozsądnie, ale większośc mam nadzieję, że w emocjach wypisuje takie głupoty, że głowa z samego rana boli. nie czytacie wątku, bo co jakiś czas ktoś wini klub, a jest to kompletna bzdura. Dal tych co są kompletnie niezorientowani w realiach:
1. Klub nie ma delikatnie mówiąc wplywu na to co się dzieje.
2. "Gwiazdą" wieczoru jest Barcelona i stąd ten ich FC ma te bilety.
3. Skoro klub nie jest winny to skąd do głupiej głowy przyszło, że LP są winni to nawet najstarsi górale nie wiedzą )w sumie głowa głupia to i wnioski głupie).

Panujcie nad wnioskami to naszego oficjalnego stanowiska. Nie ma informacji, że biletów dla nas nie ma??? Nie ma takiej informacji. Więc cierpliwość i jeszcze raz cierpliwość. Poczytajcie rozsądne wpisy ludzi i wnioski nasuną się same.
6 czerwca 2013, 09:23 / czwartek
Widzę, że zdania na temat pujścia na mecz są podzielone.
Sam miałem dylemat ale kilkuletni syn mnie przekonał żeby iść.
Udało się kupić najtańsze bilety na rodzinny.
Idziemy tam dla NASZEGO KLUBU LECHII GDAŃSK w jedynych słusznych barwach.
Przy okazji wątek wychowawczy dla małego kibica- "Zobacz synu to są Polacy w barwach Hiszpańskiego klubu, pogubili się w życiu, stracili swoją tożsamość. My jesteśmy dumni, że jesteśmy Polakami i Gdańszczaninami to My i Lechia jest Wielka, to My zmieniliśmy historię."
Rozumiem sympatyzować z jakimś obcym klubem, ale żeby kibicować mu na meczu w Polsce-KOLABORANCI-WSTYD I HAŃBA !!!!!!!!
6 czerwca 2013, 09:29 / czwartek
Mam mocno mieszane uczucia co do tego meczu (ale.... po co? fajnie! kim grać z Barcą? promocja! ceny biletów?? skład Barcy?) ale właśnie miałem nadzieję na taki wpis jak L P.

Z jednej strony pomyślałem, że może (całkowicie niezwiązani z Lechią) organizatorzy mają w dupie zorganiozwany doping gospodarzy, może zorganizowany doping kojarzy im się tylko racowiskiem, które postrzegają jako niepotrzebny problem,
z drugiej.... to piknikowy event (inaczej się nie da, bo nie zapełnisz stadionu biletami po 200-450 zł) a jednak wielu z Was śpiewa "jestesmy zawsze tam....", więc kto może - pewnie pójdzie. Oczywiście, że nie każdego stać (albo: mało kogo stać), ale to trochę inna sprwa niż nie pójść tylko dlatego, że to festyn.

Byłem rok temu na trzech meczach Euro i nie żałuję żadnej wydanej złotówki. Uwazam, że na takie ceny biletów nie stać większości nawet z tych, którzy na nie chodzą, ale raz się żyje, raz jest u nas Euro i pewnie raz przyjedzie do nas Barcelona.
6 czerwca 2013, 09:29 / czwartek
Będą bici i ruchani - LECHIA GDAŃSK
6 czerwca 2013, 10:08 / czwartek
Nasza Lechia zagra z Barceloną, a sąsiedzi z miasta z morza co najwyżej mogą sobie zagrać z Termograjką Niecipcica, Nieciepierzyca czy jakoś tak (pod warunkiem, że Termograjka nie dostanie licencji na ekstraklasę). Mali ludzie co poniektórzy są i nie rozumieją (jak wtajemniczenia kumaci) , że wszystkie sektory (poza wyznaczonym dla Fuck Klubu Barcelony) są sektorami dopingowymi Lechii i nie potrzeba wydzielać jakichś specjalnych gett, oślich ławek, zabramkowych rewirów dla wybrańców. A jak będzie problem z dopingiem dla białozielonych to nie wina organizatorów. Przeciez zawsze można dodatkowo posłać lotną brygadę grubasów w celu specjalnej animacji dopingu i przymuszenia leniwców do większego zaangażowania na koronie całego stadionu.
6 czerwca 2013, 10:17 / czwartek
odnośnik

najważniejszy fragment:

Mamy sporo rezerwacji grupowych. Fanclubu Barcelony były skłonne zamawiać nawet 20 tysięcy wejściówek. Ponadto 2 tysiące przekazujemy naszemu gdańskiemu partnerowi - tak Rachwał tłumaczy, dlaczego tak szybko zniknęły ze sprzedaży niektóre kategorię biletów, a tym miejscowym partnerem jest Arena Gdańsk Operator.

Więc może zamiast płakać i się żalić, dajmy działać odpowiednim osobom, coś mi się wydaje, że z tych 2 tysięcy biletów dla operatora, znaczna część trafi do Lwów. A oni już będą najlepiej wiedzieć, komu i za ile je przekazać, żeby godnie zaprezentować się podczas tego meczu.
6 czerwca 2013, 10:18 / czwartek
"Przeciez zawsze można dodatkowo posłać lotną brygadę grubasów w celu specjalnej animacji dopingu i przymuszenia leniwców do większego zaangażowania na koronie całego stadionu."
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

W telegraficznym skrócie - kto nie dopnguje Lechii tego dnia zostanie poczęstowany laczkiem. I to się mnie podoba bardzo.
6 czerwca 2013, 10:21 / czwartek
castorp - mylisz sie, oprócz tzw oficjalnego fuck klubu Barcelony, bedzie jeszcze morze kibiców sprzed telewizora, turystów, "wycieczek z zakładów pracy"itd, w takiej mieszaninie to my wyjdziemy jak bezkształtna masa, nie umiejąca poprowadzić dopingu. Dlatego istotny dla zaprezentowania sie jako "gospodarz" jest fakt zgromadzenia sie wyłacznie kibiców Lechii na sektorze zielonym, poza tym oczywiscie czesc bedzie rozrzucona po stadionie.
Wyobrazasz sie jak na V siedzi wycieczka z Pierdziszewa, obok kadra zarządzająca z firmy XY&Z, kilku turystów z okolic Rzeszowa, a miedzy tym towarzystwem Lechisci, juz widze jak zawyją "O Nasz..." i pierdolną Jazda z K.... i bedą machać flagami, o posiadaniu szalika nie wspomnę.
Obudźmy sie...

TYLKO LECHIA!
6 czerwca 2013, 10:23 / czwartek
Apropos kasy. Bilety są drogie to fakt. Z drugiej strony jak widzę przed meczem kolesi z piwem, którzy potem mijają skarbonki LP przy wejściu na stadion i nawet zeta nie wrzucą to myślę sobie, że można na trochę zarzucić piwko i fajki (będzie zdrowiej i kasa się znajdzie :-)). Poza tym jeżeli kiedyś Lechia awansuje do pucharów i mecz będzie np. w Macedonii to co ? Wyjazd tamże będzie też trochę kosztował więc proponuję już oszczędzać, jak nie na Barcelonę teraz to na pucharowe wyjazdy w przyszłym roku :-). Ja już zacząłem bo Probierz obiecał miszcza.

Wracając do meczu - jeżeli ktoś idzie na rodzinny a konkretnie sektor 6 to możemy się zacząć organizować dopingowo albo chociaż ogarnijmy ilu nas będzie.
6 czerwca 2013, 10:34 / czwartek
Sektor H - 3 osoby, cały się na biało zielono pomaluje żeby pajacom z FCB pokazać kto u nas rządzi :)))
Flagi (70x110) można wnosić czy trzeba mieć jakieś pozwolenia?
6 czerwca 2013, 10:34 / czwartek
2 tys. biletów ma otrzymać operator stadionu,
ale to zapewne pula dla urzędniczej ferajny i przyjaciół
6 czerwca 2013, 10:55 / czwartek
Pokazała dobitnie inauguracja z Cracovią, którą tam za miedzą przyjaciółką zowią. Samymi kibicami Lechii Areny się nie zapełni, marzenie to ściętej głowy i nie prędko się spełni. Jeśli w ogóle kiedyś, to w odległej przyszłości. A teraz czas powitać katalońskich gości. Na Barcelonę niechaj przyjadą ludkowie z Pierdziszewa, jak im tego do szczęścia doprawdy potrzeba. Albo i turyście z dalekiego Rzeszowa, niech was o to, braciszkowie, nie boli już głowa. Nie potrzeba zaganiać do obejścia wąsali, by doping odpowiedni był, by czadu zadali. Niech każdy, gdziekolwiek siednie, sam się martwi o siebie, dobrze dopinguje, a sąsiada swojego bacznie obserwuje.
6 czerwca 2013, 11:12 / czwartek
Palić, gwałcić i rabować...
6 czerwca 2013, 11:32 / czwartek
A motto na ten mecz powinno brzmieć "Jebać frajera co obce barwy ubiera"
6 czerwca 2013, 11:35 / czwartek
Kiedy można się spodziewać oficjalnego stanowiska Lwów?
6 czerwca 2013, 11:37 / czwartek
Lechia - Barcelona - informację dotyczące biletów.

W środę został oficjalnie potwierdzony termin spotkania towarzyskiego Lechia Gdańsk - FC Barcelona. Dbając o interesy wszystkich prawdziwych Lechistów doszliśmy do porozumienia z organizatorami meczu w sprawie zarezerwowania biletów na trybunę Zieloną na PGE Arenie. Znając specyfikę tego typu spotkań chcielibyśmy, aby tak szczególne miejsce jakim są sektory dopingowe zajęte były tylko i wyłącznie przez kibiców mających Biało-Zielone serca.
O sposobach dystrybucji oraz cenach poinformujemy na początku przyszłego tygodnia. Z całą pewnością preferowani będą kibice jeżdżący na wyjazdy Lechii Gdańsk oraz osoby aktywne w środowisku gdańskiej Lechii.

odnośnik
6 czerwca 2013, 11:38 / czwartek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
6 czerwca 2013, 13:46 / czwartek
Czy za osoby aktywne w gdańskim środowisku rozumie się członków stowarzyszenia, czy może np osoby regularnie kupujące karnet na zieloną ? Bo może o tej drugiej opcji którą wspomniałem warto by było pomyśleć.
6 czerwca 2013, 13:54 / czwartek
6 czerwca 2013, 14:20 / czwartek
6 czerwca 2013, 14:22 / czwartek
Ogólnie zastanawia mnie jedna rzecz. Ci cali organizatorzy skalkulowali sobie chore ceny biletów, które najprawdopodobniej i tak się sprzedadzą i wygenerują zgodnie ze wstępnymi wyliczeniami mniejszy lub większy zysk po uwzględnieniu m.in. tych magicznych 700 tyś euro dla FCB.

Przy czym na każdym kroku podawane jest, że ok połowa tej kwoty nie będzie się Barcelonie należeć jeśli nie zagra Messi.

Pytanie retoryczne nr 1 brzmi - czy organizatorom w takiej sytuacji zależy żeby on zagrał? :)

Pytanie retoryczne nr 2 brzmi - czy nabywca biletu również otrzyma proporcjonalny, częściowy zwrot jeśli otrzyma towar niepełnowartościowy (brak występu "największej gwiazdy").
6 czerwca 2013, 14:23 / czwartek
Jak wpierdalasz kiełbaski na stadionie to znaczy że przyszedłeś się nażreć a nie kibicować - wniosek - nie łapiesz sie na bilet.
6 czerwca 2013, 14:43 / czwartek
No i sprawa jasna i optymalnie. Stowarzyszenie się spisało. I nie płakać czy ktoś jest aktywny czy nie, bo tu chodzi nie o pojedyńcze osoby , tylko o to by jako kibice Lechii odpowiednio się zaprezentować. Swoją drogą to ceny biletów są tak wysokie , że myślę ,że tu wielkiej wojny o bilety nie będzie, no ale zobaczymy
6 czerwca 2013, 15:03 / czwartek
luz_man to jest jeszcze nie potwierdzone, ale jak nie zagra Mesi to popcorn za pół ceny
6 czerwca 2013, 15:37 / czwartek
póki nie dostanę pewnego info nie kupuję biletu
6 czerwca 2013, 18:46 / czwartek
czy zagra czy nie mnie to WALI!!
Za tą kasę mam karnet na przyszły sezon albo 3-4 wyjazdy za Lechią w Polskę..;)
6 czerwca 2013, 21:06 / czwartek
"W środę został oficjalnie potwierdzony termin spotkania towarzyskiego Lechia Gdańsk - FC Barcelona. Dbając o interesy wszystkich prawdziwych Lechistów doszliśmy do porozumienia z organizatorami meczu w sprawie zarezerwowania biletów na trybunę Zieloną na PGE Arenie. Znając specyfikę tego typu spotkań chcielibyśmy, aby tak szczególne miejsce jakim są sektory dopingowe zajęte były tylko i wyłącznie przez kibiców mających Biało-Zielone serca.

O sposobach dystrybucji oraz cenach poinformujemy na początku przyszłego tygodnia. Z całą pewnością preferowani będą kibice jeżdżący na wyjazdy Lechii Gdańsk oraz osoby aktywne w środowisku gdańskiej Lechii."

Kiedyś jakieś oficjalne info?
6 czerwca 2013, 21:10 / czwartek
sam przed chwilą wkleiłeś...

O sposobach dystrybucji oraz cenach poinformujemy na początku przyszłego tygodnia.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.382