Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

Lechia Gdańsk - F.C. Barcelona, 20 lipca, godz. 20:30

strona 7/14

12 lipca 2013, 14:27 / piątek
ajwaj, cudowny temat - ostatnio u nas w komórce ostatnio jest dość sztywna atmosfera, a ten cymes "zrobił mi dzień", dzisiaj, dziękuję! :))

do boćka72 - faktycznie! ostatnio, jak była u nas barmicwa, to pogadaliśmy sobie z jednym małolatem co się żywo wszystkim interesuje, ale od początku coś mi nie grało, i dopiero jak wśród najlepszych bramkarzy wymienił Valdesa (!!!) skojarzyłem, czemu co drugie zdanie cytuje "Kapitał"... (i jeszcze zapewnił mnie, że "WSZYSCY (!) sympatycy Barcy i Messiego tak mają, tak już jest"!)

do Konika007 - uuuu, to mi sie zwłaszcza podobało, "NARODOWOWYZWOLEŃCZE CZYLI LEWICOWE" :)))))))))))))))))))))))))) chociaż faktycznie, zgaduję że Konik007 odniósł się poprostu do klasycznego podziału doktryn (od "wielkiej" Rewolucji francuskiej), według którego nacjonalizm jest doktryną jak najbardziej lewicową... zresztą, zdaje sie że ta "lewacka retoryka" i bez odwołania do tego podziału jest bliska znacznej części nacjonalistów (chociażby tym, którzy w swojej "alternatywności" zbruderszafcą się i z maoistami, ale i nie tylko, i zresztą mniejsza o to) :) w każdym razie w związku z tym, pomijając już "nastawienie do innych Państw", jako dziad z dziada z pokoleń poddany kaisera i jednocześnie w żadnym wypadku "lewackie ścierwo", trzeba mnie się przygotować, achtung, fertig! Heeeeil dir iiim Sieeeegerkraanz...
(a von Bismarck, ten to potrafił walczyć z lewactwem! :)))

@edwinsopot - poważnie, żeby fetować Lassie i Pikola-Szakirę na żywo trzeba opłacać składki? smutne to :))

co do samego wydarzenia - powiem tak, jak się spodziewałem że na bursztynkowym geszefcie nikt nie wyjdzie na "ganc egal" to chyba musze sie zastanowić nad prawdziwością tego, bo że kilka koncertów było to jeszcze o niczym nie świadczy, ale teraz będzie teatr! chyba pierwsze w Polsce coś takiego, tego jeszcze nikt nie grał, dlatego jeśli kogoś stać i chce obejrzeć dobry spektakl... zwłaszcza że gra aktorska katalońskiej trupy o poziomy wyżej niż w Wybrzeżu :))))) (tylko pamiętajcie, w teatrze można tylko klaskać, i w odpowiednich momentach, w przeciwnym przypadku jest to niekulturne i może urazić naszych drogich zagranicznych gości, a Szpakowskiego przyprawić o zawał)

szalom!
12 lipca 2013, 15:33 / piątek
L P

Jeden jest kibicem Lechii, ktory siedzi w Gdansku i nie jezdzi, a ja jestem kibicem w kapciach, bo na emigracji. W sumie cos w tym jest, jakos to przezyje. Zabawne jest to, ze w Gdansku bylem na kazdym mecz i jak moglem to jezdzilem. Przedstawiles mi sie nawet w pociagu do Krakowa. :)

Legie szanuje na tyle, na ile Ty, czyli zeby napisac nazwe klubu na forum z duzej litery i nie przekrecac jej. Rozumiesz?

Nigdy i nigdzie nie udawalem najmadrzejszego w tematach kibicowskich.
12 lipca 2013, 15:40 / piątek
Do EdwinaSopot:
"To jakiego klubu kibicami są tacy ludzie?"
W większości ci sami co wyrabiali frekwencje na pierwszych meczach na PGE przyszli raz a teraz wracają....
12 lipca 2013, 16:36 / piątek
Koszmar ty jesteś niezniszczalny w wypisywaniu tych swoich idiotyzmów. Teraz piszesz , że siedzę w Gdańsku i nie jezdze, a ty jak jesteś to chodzisz na mecze i jak możesz to jezdzisz. Czyli co to znaczy jak możesz? Ile masz tych wyjazdów przez dajmy na to trzy ostatnie lata? Albo ile w ogóle?
Ja nie jeżdze , a mam ich w tym okresie kilkanascie, bliżej dwudziestu niż dziesięciu. Ubolewam ,że tak mało i że teraz będzie ich jeszcze mniej. Takie życie
No ,ale ważne smarze że ty jezdzisz jak możesz i to uprawnia cie do pisania co ślina na jezyk przyniesie. Ile głupot jeszcze napiszesz nim się zamkniesz :)
12 lipca 2013, 17:55 / piątek
To ja już zgłupiałem po komunikacie naszego klubu.To kto w końcu organizuje ten mecz????
Przecież właścicielem operatora stadionu jest miasto!!!!!!!
Albo ja już jestem za głupi na to
12 lipca 2013, 17:56 / piątek
Dlatego wątek dla kibica w kapciach został stworzony dla Ciebie.
12 lipca 2013, 22:05 / piątek
castorp -"Czas niestety nie był dla nich łaskawy. Cóż planuję je oddać do muzeum Lechii." -
Daj znać jak już dopełnisz tego postanowienia, wiesz chciałbym zabłysnąć fajną fotą na pejsbooku :) Cenię Cię za umiejętność wypowiedzi na tym forum, a ten laczek jest przecież kultowy niczym kod do fify Thomasa13 ;)

TYLKO LECHIA!
12 lipca 2013, 23:25 / piątek
Pisząc o meczu Lechia- Barcelona i o dążeniu Katalończyków do niepodległości nawet nie przypuszczałem,ze wywołam burze w szklance wody. Szanuję każdego poglądy i tych, którzy mówią "ścierwo" i tych, którzy myślą inaczej. Jedno jest pewne. Do Gdańska przyjeżdża jeden z najlepszych zespołów klubowych na świecie.I zagra z naszą, tak z naszą Lechią - nikt nie ma prawa powiedzieć, że Lechia nie jest moja bo jak wielu Was na świecie nie było to ja chodziłem a wcześniej w wózeczku jeździłem na ten kultowy stadion T29 w latach 50 ubiegłego wieku. Jeździłem z ojcem po całej Polsce za Lechia, w której grali bracia Gronowscy, Kaleta, Lenc, R. Korynt, A.KupcewiczKusz, Baszkiewicz, Rogocz (to tylko garstka graczy, których podziwiałem i poznałem osobiście). Teraz byle młokos myśli, że Lechia to on i tylko on. Coś mu się w główce poprzestawiało. Pisałem, że bilety są strasznie drogie i to jest skandal żeby kibice Lechii mając okazje obejrzeć prawdziwe gwiazdy futbolu nie mogli ich zobaczyć na żywo z powodu finansowego. Dla mnie ten mecz to prawdziwe święto futbolu w Gdańsku tak samo jak mistrzostwa Euro 2012. Myślę, ze długo jeszcze takich drużyn jak FC Barcelona w Gdańsku nie będziemy oglądać w walce z Lechia o pkt. No chyba, ze stanie się cud i Kuchar zniknie z Lechii.
12 lipca 2013, 23:44 / piątek
Widzisz Macieju Ty jesteś kibicem i masz biało-zielone serce i osobiście nie mam co do tego wątpliwości.Ludzie są różni i różne mają poglądy.Nie muszą myśleć i zachowywać się identycznie. Dokładnie tak samo jest wśród kibiców. Często nie zgadzam się z Twoimi wypowiedziami ale ponieważ jak mówisz jestem przy Tobie młokosem to je szanuje. W Twoich wypowiedziach też widać szacunek do drugiego kibica...
Po tym widać różnicę miedzy kibicem ,a twoim smarem.

ps.je... Barcelonkę i jej fanów :D
13 lipca 2013, 01:15 / sobota
Osobiście nic nie mam do fanów Barcelony,ale jak mi któryś zasłoni boisko to nie odpowiadam za siebie,wypłace takiemu chamowi z laczka !
ps.wymienię skrojoną flagę Gedanii na bilety, szaliki i wlepy.Kumaci pozdrawiają tych co wiedzą
13 lipca 2013, 21:16 / sobota
Witam.
Mam do Was prośbę, pomóżcie synowi moich znajomych, niezależnie co o tym meczu sądzicie.
Z góry dzięki.
odnośnik
13 lipca 2013, 21:35 / sobota
link kolegi do dziennika niemieckiego
ja oddałem głos na Teresę Lachowską bo jest za Lechią a nie menczesterem i t p wynalazkami
15 lipca 2013, 08:38 / poniedziałek
Sprzedam 2 bilety na sektor 9 na Lechia-Barca.
280 zł/ szt, czyli tyle ile w oficjalnej sprzedaży.

Pospieszyłem się z ich zakupem i teraz muszę je odsprzedać. Chętni proszę pisać na michal@makor.pl.
15 lipca 2013, 11:00 / poniedziałek
odsprzedaj drozej to na pewno ktos kupi
15 lipca 2013, 11:39 / poniedziałek
Chlopie chcesz sprzedac 2 bilety po cenie jakiej zakupiles wiedzac juz na 100% w jakim skladzie barcelona tutaj przyjedzie :) gratuluje optymizmu :)
15 lipca 2013, 11:57 / poniedziałek
Skład będzie raczej mnie więcej taki jak poniżej:

The 2013/14 season kicks off this Monday, July 15th, as 15 first team players return to training. Tito Vilanova and his technical staff will start work with Afellay, Puyol, Cuenca, Pinto, Oier Olazabal, Montoya, Marc Bartra, Mascherano, Adriano, Song, S. Roberto, Dos Santos, Messi, Tello and Alexis.

Players who featured for their country this summer will join the team at a later date.

Two sessions a day

Starting this Tuesday, Vilanova will train his men twice a day, at 9.00 and 19.00. The first week back to work will come to an end on Saturday, July 20, when the Blaugrana take on their first preseason opponents, Lechia Gdansk, in Poland.
17 lipca 2013, 11:49 / środa
"Oficjalny skład Barcelony na sobotni mecz w Gdańsku: Jose Manuel Pinto, Martin Montoya, Marc Bartra, Adriano, Javier Mascherano, Alex Song, Jonathan dos Santos, Sergi Roberto, Alexis Sanchez, Cristian Tello, Ibrahim Affelay, Isaac Cuenca oraz Leo Messi. Dodatkowo skład uzupełnią gracze z Barcy B."
17 lipca 2013, 14:00 / środa
Taaa Lechia Gdańsk vs Barca b uzupełniona Leo mesim
Podsumowując
Mecz organizuje nieznana nikomu firma,ani Lechia ani miasto nie poczuwają sie do żadnej odpowiedzialności za tę imprezę
Bilety były rozprowadzane po cenach jakby grała barca a a nie rezerwy
W dodatku odpada opłata za nocleg , bo Hiszpanie będa u nas tylko kilka godzin
I w dalszym ciągu nie wiem kto daje kasę na tę impreze towarzyską?
17 lipca 2013, 14:53 / środa
"FAKT"

"Skandal w Trójmieście – o tym, kto będzie wyprowadzał Messiego, decydują hakerzy"

Wyprowadzenie na mecz z Lechią Lionela Messiego (26 l.) lub innej gwiazdy Barcelony – to marzenie dla wielu polskich dzieciaków. Program dziecięcej eskorty i głosowanie, które zorganizował "Dziennik Bałtycki", miały to umożliwić. Niestety - doszło do sytuacji, w której rodzice wynajmują hakerów, by ich dziecko wygrało. Wszystko przez brak podstawowych zabezpieczeń.

Zdeterminowani rodzice łapią się wszystkich chwytów. Jeden z nich napisał na forum taką wiadomość: "Potrzebuję pomocy w oddawaniu głosów na mojego syna. Widzę, że tylko tym sposobem można wygrać konkurs. Jestem gotów zapłacić za pomoc. Głosuję przez blueconnect ze zmiennym IP, ale nie daję rady siedzieć non stop i klikać". Podał nawet do siebie maila. Piszemy wiadomość, podając się za hakera. Odpisuje bardzo szybko. I krótko: "Dziękuję, ale w tej chwili nie jestem już zainteresowany".
Wiecej odnośnik

Ja pierdolę....

TYLKO LECHIA!
17 lipca 2013, 15:08 / środa
Ten mecz to wielka farsa:

Bilety 50% taniej na kupbilet.pl

I kategoria: 225 zł
II kategoria: 200 zł
III kategoria: 140 zł

Od początku niechciało mi sie wierzyć w te 30 tys sprzedanych smiech na sali :) udanego meczu zycze tym który zapłacili 400zł ogladając mecz ze swiadomoscia ze sie przepłaciło dwukrotnie a w kasach przed meczem beda jeszcze bilety:)
17 lipca 2013, 16:27 / środa
Fakt... Cygnus Ty to czytasz? SKANDAL, SZOK, NIEDOWIERZANIE, TO NIE DO POMYŚLENIA, decydują HAKERZY!

A w teksćie: "Piszemy wiadomość, podając się za hakera. Odpisuje bardzo szybko. I krótko: "Dziękuję, ale w tej chwili nie jestem już zainteresowany"

Haha no kurwa :) Debilizm i poziom mułu tego szmatławca nigdy nie przestanie mnie zaskakiwać. Już nie mówiąc o tym, że kolesi którzy głosują ze zmiennego IP nazywają hakerami..

@Newska - od razu było wiadomo, że to takie pierdololo o tym, że brakuje biletów i już wszytskie wyprzedane. Pierwszego, czy drugiego dnia sprzedaży... Ale znaleźli się frajerzy na Amber Gold, znajdują się frajerzy na prezentacje magicznych garnków, ceramicznych chińskich noży, znajdują się frajerzy na tombak, rolexy i piły mechaniczne od cyganów to i znaleźli się tacy na bilety na Barcelonę B po 400 zł. Zawsze znajdą się jacyś frajerzy. Kto nie robi użytku z tego co ma pod czachą to tak kończy i łyka wszystko co mu powiedzą w "mediach"... Ale tak wygodniej, po co się przemęczać myśleniem?
17 lipca 2013, 19:59 / środa
I co? Gdzie są ci, którzy twierdzili, że Lechiści dostali super zniżkę i że dwie stówki to dobra cena za takie "wydarzenie"? Dalej się jaracie, czy już wam przeszło?
Ciekaw jestem na jakiej kwocie stanie ostatecznie - podejrzewam, że przed meczem będą za wejściówki po 20 zł wołać...
17 lipca 2013, 20:05 / środa
na ebilet.pl juz sa za 129 , he he jest szansa ze do soboty za 50 beda ;-)
17 lipca 2013, 20:08 / środa
Przesadzacie z tym stękaniem na ten mecz.. Wali mnie, kto za to płaci, ważnie, że nie Lechia. Za darmo jest mega promocja klubu, na całym świecie ludzie śledzą wyniki BArcelony, nieważne kto w tym meczu zagra w ich składzie.

I ta promocja dla Lechii jest ZA DARMO. Transmisja do 136 krajów.. Ci ludzie zobaczą stadion w TV, może to wyjdzie Lechii na dobre.

Ja nie ide, i nie przeżywam tego meczu. A tu przeżywa Go najbardziej 90% ludzi, którzy twierdzą, że się nie wybierają.
17 lipca 2013, 20:26 / środa
dręczycie masz 1945% racji ja oczywiście tego nie neguje.
.... ale cięzko nie wyśmiewać dystrybucji biletów , wypuszczania plotek o sprzedazy ,składu barcy , zmiany cen itp :) to jest bez dwóch zdań kabaret :)
17 lipca 2013, 20:31 / środa
arkadiusz - skrót artykułu był na portalu 2x45, takze spoko, a jakos nie dziwi mnie ze pewni rodzice mają popierdolone pod sufitem, szczególnie ci z tzw fani tego hiszpańskiego klubu.

TYLKO LECHIA!
17 lipca 2013, 20:32 / środa
A ja proszę moderatora o wykasowanie tego wątku ,albo przynajmniej zbanowanie kilku nadaktywnych:-)
17 lipca 2013, 21:37 / środa
Trzy dyszki mogę dać:-)
18 lipca 2013, 08:12 / czwartek
Wszyscy prawdziwi kibice w sobotę na Lechię, wspierać drużynę w meczu z najlepszym przeciwnikiem (oprócz może Juventusu), z jakim przyszło się Lechii kiedykolwiek zmierzyć. Niepowtarzalna szansa zobaczenia Messiego oraz przede wszystkim przekonania się, jak na tle znakomitych piłkarzy Barcelony prezentują się piłkarze aktualnego składu, szczególnie Japończyk. Szansa na zaprezentowanie się nie tylko drużyny, ale i kibiców. Generalnie wielka, niepowtarzalna szansa na wypromowanie naszego klubu. Mecz będzie oglądany w Europie i może jakiś potencjalny inwestor, może sponsor zainteresuje się klubem z Gdańska i za niewielkie przecież pieniądze odkupi go od Kuchara. Niech się przekona, że warto zainwestować, że jest piękny stadion, że są wspaniali kibice stęsknieni za prawdziwą piłką nożną, za wielkimi widowiskami sportowymi, że jest potencjał w Gdańsku i klimat do rozwijania tego rodzaju działalności. Z Kucharem nie ma Lechia przed sobą jakiejkolwiek przyszłości, z nim nie wyjdziemy z tego marazmu. A…. i nie słuchać głupot, bredni, że mecz nie ma znaczenia (wręcz przeciwnie), nie słuchać tych, którzy próbują go obrzydzać kierując się nie zawsze szczerymi intencjami albo brakiem wyobraźni. Zawsze i wszędzie, gdzie gra Lechia warto iść i kibicować. Oczywiście szacunek dla tych, którzy nie mogą iść, bo ich po prostu nie stać na bilet, chociaż jest i dla nich szansa, bo pewnie będą dalsze przeceny biletów. Oby wypadło to wszystko okazale.
18 lipca 2013, 08:45 / czwartek
Castorp, czy do Ciebie jeszcze nie dotarło, ze na tym meczu nie będzie żadnego dopingu???? Kibiców Lechii będzie GARSTKA.
18 lipca 2013, 09:06 / czwartek
Nie wiem, czy na tym meczu będzie doping czy nie będzie. A kibice Lechii na pewno będą. Nie ma żadnych powodów, żeby ich nie było, chyba że ktoś wyjechał lub go nie stać na kupienie biletu. To rozumiem. Innych pokrętnych argumentów „przeciw” nie uznaję, a wręcz uważam je za bezsensowne, bałamutne, wizerunkowo i marketingowo szkodliwe dla Lechii.
Kibice Lechii zawsze są tam, gdzie gra Lechia i kiedy gra Lechia, chyba że jest jakiś zakaz stadionowy itp. Zawsze tak było i będzie.
18 lipca 2013, 09:12 / czwartek
Pewnie będzie tak jak ktoś wcześniej pisał, przed meczem bileciki to będą rozdawać w zestawie z colą (kiełbasa za droga), żeby trybuny nie były puste.
Więc jak ktoś się generalnie zastanawia to chyba jednak warto iść i zobaczyć ten mecz.
18 lipca 2013, 10:54 / czwartek
Czyli jak nie idę na srajcelonę nie jestem prawdziwym kibicem? Ah. Cały czas się myliłem.
18 lipca 2013, 10:55 / czwartek
Nie idzie się na "srajcelonę" tylko na Lechię. Warto to sobie zapamiętać.
18 lipca 2013, 11:05 / czwartek
Dokładnie jak Duch napisał, jeśli idziesz na Barcelonę to nie jesteś kibicem.
18 lipca 2013, 12:04 / czwartek
Jest Barcelony :)
18 lipca 2013, 13:34 / czwartek
Kibic Lechii powinien być na każdym meczu swej drużyny. Oczywiście nie zawsze się da, ale dyskredytowanie meczu Lechii z Barceloną bo coś tam, srutu tutu jest niedopuszczalne. Cyrk nie cyrk, ale w nim uczestniczy Lechia!

Powiedz jeden z drugim, że cię nie stać (tak jak ja to zrobiłem), a nie dorabiaj do tego jakiejś bzdurnej ideologii.

ZAWSZE LECHIA
18 lipca 2013, 13:41 / czwartek
wreszcie normalny wpis w tym wątku...
18 lipca 2013, 13:56 / czwartek
kiko77 mecz Lechii to mecz Lechii a cyrk z udziłem Lechii to co innego. Mnie stać aby iść ale zlewam tem mecz totalnie. Pieniądzę za ten cyrk wolę przeznaczyć na karnet dla siebie i żony + na wyjazdy. Kto chce niech idzie ale nie oceniałbym tych co nie ida a tym bardziej zarzucał że nie są Lechistami. Dodatkowym argumentem jest burdel z biletami. Niby taniej niż 200 dla kibiców Lechii nie mogły być bilety a teraz dostaniesz już za 129 - 140 zł. Nie można było od początku zrobić rozsadną cenę dla nas. I tak z fajnego sparingu na którym można było się fajnie pokazać będzie cyrk bez flag, dopingu w roli głównej z fanami Barcy.

W MOIM SERCU TYLKO LECHIA
18 lipca 2013, 14:03 / czwartek
Już wcześniej to napisałem, że np. mnie nie stać na ten mecz ale nie zmienia to faktu, że jest to cyrk i bilety musiały by być w takiej samej cenie jak na ligę żebym poszedł na mecz, bo z kim nie rozmawiam to każdy do 50zł był w stanie dać za ten cyrk, po wyżej się już nie opłaca płacić za sparing.
18 lipca 2013, 14:07 / czwartek
"Powiedz jeden z drugim, że cię nie stać (tak jak ja to zrobiłem), a nie dorabiaj do tego jakiejś bzdurnej ideologii."

Stać mnie, a nie idę.
Nie cierpię festynów, zwłaszcza organizowanych przez OBCYCH.
A Lechia jest w nim tylko "wyjściem awaryjnym"... z braku ciekawszej opcji.
Czy to jest "bzdurna ideologia"?

Co innego gdyby Lechia lub Miasto organizowało podobny "festyn" - patrz: Villareal.
18 lipca 2013, 14:29 / czwartek
Też mnie stać i też nie idę. Gin podsumował temat idealnie. Trzeba było wyznaczyć dla kibiców Lechii normalne ceny podczas negocjacji , a nie trzy dni przed meczem gdy wiadomo ,że jest olany. Szkoda bo była szansa na coś fajnego, ale to nie do kibiców pretensje. Pisanie ,że kto nie idzie nie jest kibicem ... Ha,ha w tym wypadku bliżej prawdy będzie ,że kto nie jest kibicem ten idzie.
18 lipca 2013, 15:17 / czwartek
Edwin, a jak ktoś będzie oglądać w TV w kapciach to kim jest ? Półkibicem ? A ja kim jestem - będę na meczu i sobotnim i poniedziałkowym ? Z jednym się mogę zgodzić - ktoś słabo negocjował ceny to raz, ktoś nie powiedział przed rozpoczęciem otwartej sprzedaży, że będzie pula dla kibiców Lechii (tzn. dla tych co będą kibicować Lechii - ja tak rozumiem to pojęcie) to dwa, przez co ci co przyjdą kibicować Lechii będą rozproszeni bo niektórzy kupili bilety przed info o puli dla nas.

Mam nadzieję, że impreza się uda i że będzie kiedyś powtorzona a wnioski zostaną wyciągnięte przez wszystkich żeby np przy okazji meczu z Realem (jeżeli taki będzie kiedyś) nie było podobnych dyskusji.
18 lipca 2013, 15:33 / czwartek
Jamesbond - czy o rzeczach oczywistych trzeba informować?
Wystarczy myśleć !
Kto ze średnim ilorazem inteligencji uwierzył miesiąc temu, że większość biletów jest wysprzedana i trzeba naprędce się przy nich zakręcić, aby załapać się na trybuny?
Pytanie oczywiście retoryczne...
18 lipca 2013, 15:38 / czwartek
"Ha,ha w tym wypadku bliżej prawdy będzie ,że kto nie jest kibicem ten idzie" – to stwierdzenie to jest typowa gównoprawda, a nie prawda i przypomina sofizmaty serwowane w wiadomej gazecie, której prawdziwi kibice używają ewentualnie, ale tylko w jednym wiadomym miejscu do wiadomej czynności fizjologicznej. Podobno "wiadomo, że jest olany". Kto olał, to olal. Mnie o tym nic nie wiadomo czy może myle się i są jakieś wytyczne z góry, o których wiadomo powszechnie. Wiadomo, że jest słońce na niebie, a po dniu noc nastaje. To wiadomo. I wreszcie… póki co żadna szkoda jeszcze się nie stała, bo jest jeszcze szansa na coś fajnego. Jak będzie po ptakach, to wtedy będzie można mówić, że wiadomo i że jest po ptakach i że się nie wykorzystało niepowtarzalnej okazji do wypromowania klubu, do zaprezentowanie się kibiców szerzej na arenie międzynarodowej. Wierutne bzdury i banialuki, że gdyby mecz zorganizowała Lechia (czyt. (Kuchar) lub Budyń, to wszystko byłoby cacy, do przyjęcia. A jak kto inny, to już jest be..… Śmiechu warte. Gra Lechia i to jest fakt. Widocznie kogoś, kogo stać, a nie idzie, nie interesuje, jak gra Lechia. Jego sprawa, ale niech u licha nie udowadnia, że z tego powodu jest bardziej kibicem niż ten, kto idzie. Absurd i kolejny powód do obśmiania. Ja idę i w sobotę i w poniedziałek. W sobotę z przyjemnością, z zaciekawieniem, w poniedziałek z obowiązku, w jednym i drugim wypadku idę, bo gra Lechia. Proste jak drut, prawda jako Bóg na niebie, jasne jak słońce. Choć nie interesuje mnie ani polska liga, ani w jej wykonaniu profanowanie piłki nożnej, ale cóż, mimo wszystko … gra Lechia. Więc idę, cierpię… Dla Niej warto znosić ten absmak (który trudno nazwać nawet cyrkiem czy festynem, raczej skrzyżowaniem miernego kabaretu z nieudaną karykaturą), idę czekając z nadzieją na lepsze, "idę pomimo". Idę dla Lechii. Chwała tym, którzy nie idą, bo ich nie stać, i są w stanie się do tego przyznać. Ale nie widzę powodów do samozadowolenia u tych, których stać, którzy mają czas i możliwości, a zlewają i jeszcze do tego obrzydzają innym tworząc bzdurne teorie podpierając się Lechijnym patriotyzmem.
18 lipca 2013, 15:46 / czwartek
Marek - mi chodzi o to, że jak poszło info do meczu to powinna moim zdaniem pójść również informacja, że będzie pula tańszych biletów dla Lechii i dla kogo bo może wtedy parę osób nie kupiłoby tam gdzie kupiło tylko poczekało na wzmiankowane bilety. I de facto takie bilety powinny być w sprzedaży szybciej niż pozostałe. No ale to są rzeczy do poprawienia przy następnej takiej okazji.
18 lipca 2013, 15:53 / czwartek
Szykuje się nam wysyp następnych takich okazji. WIADOMO, że takie kluby jak ManUtd, Juventus, Milan, Real pozazdrościły Barcelonie i nie mogą się doczekać sposobności rozegrania sparingu z Lechią. Działacze Realu podobno rwą włosy z głowy, że się dali ubiec Barcelonie i nie wystąpią na PGE Arenie. Podobno (choć niektórzy twierdzą, że wcale nie PODOBNO, ale że już WIADOMO) w następnej przerwie rozgrywkowej nie będziemy grać sparingów z Grudziądzem, Pogonią czy Bałtykiem, bo terminarz jest wypełniony grami kontrolnymi z tymi ww. potentatami europejskiego futbolu.
18 lipca 2013, 17:21 / czwartek
castorp
18 lipca 2013, 15:38 / czwartek
"Ha,ha w tym wypadku bliżej prawdy będzie ,że kto nie jest kibicem ten idzie" – to stwierdzenie to jest typowa gównoprawda, a nie prawda

Podobnie jak stwierdzenie, że kto nie idzie na ten mecz , nie jest kibicem. Z resztą zobaczysz jak będzie wyglądał młyn Lechii w sobotę jak w poniedziałek i wtedy pogadamy co jest gównoprawdą. Mi osobiście atmosfera z Euro nie bardzo odpowiada, a już meczu Lechii w takiej atmosferze oglądać nie mam ochoty.
Ty masz to idz i oglądaj to wielkie wydarzenie. Nie widzę w tym nic złego dla jasnośći.
18 lipca 2013, 18:02 / czwartek
castrop jak tak wymieniasz mecze Lechii na których będziesz to ciekawe że na Ruch już nie jedziesz. Pewnie za godzine w akwenie na spotkaniu z zarządem też Ciebie nie będzie. Podniecaj się dalej meczem z Barceloną, snuj dalej wizje marketingowe tego meczu. Ważniejsze tematy dla przyszłości Lechii padną dzisiaj ale CIEBIE pewnie to nie interesuje.
18 lipca 2013, 18:14 / czwartek
To jest jawne oszustwo... W pierwszej kolejności, że bilety już się kończą, że została resztka... Następnie, że bilety dla kibiców Lechii będą tańsze... To jest plucie nam w twarz... Bilety są w tym momencie o wiele tańsze, a wy udaje cie, że deszcz pada.

Gdy będzie sparing organizowany przez klub nie będzie takiego cyrku. Już raz był w Villarreal i wyszło całkiem fajnie. Osobiście chciałbym aby pewnego czasu przeciwnikiem było Lazio. W cenach podobnych do tych z Villarreal byłaby dobra impreza.
1 ..... 5 6 7 8 9 ..... 14
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.023