Gdańsk: środa, 28 października 2020
FORUM
Podstrony:

Lechia Gdańsk - F.C. Barcelona, 20 lipca, godz. 20:30

strona 8/14

18 lipca 2013, 18:38 / czwartek
kiko77 - pozwól, że tu Ci odpowiem.

To nie jest mecz z udziałem Lechii, tylko teatrzyk, w który Lechia została wplątana.
I nie gadaj, że ktoś pisząc prawdę zasłania się tym, że go nie stać na bilety !!
Mnie stać - nie idę. Powiem Ci więcej miałem darmowy bilet, ale zrezygnowałem. Niech idzie na niego jakiś dzieciak, którego nie stać. To będzie właśnie promocja Klubu.
Znamy się osobiście, wiesz, że nie raz zgadzałem się w dyskusjach z Twoimi poglądami.
Nie raz z tymi poglądami musieliśmy się przeciwstawiać znacznej ilości śledzi.
Jednak nie tym razem.
Prawdziwy mecz Lechii odbędzie się w poniedziałek, i właśnie na tym meczu mam zamiar się pojawić.

Pzdr. I bez napinki.
18 lipca 2013, 18:44 / czwartek
Cyrk i teatrzyk a ma juz 8 stron watku.I najbardziej udzielaja sie ci,których stać ale nie ida...ciekawe...
18 lipca 2013, 19:28 / czwartek
d.g. - jesteś rozsądnym forumowiczem to powinieneś zrozumieć.
Jeżeli jestem wywołany do tablicy (stać mnie, a nie idę) to wykładam swój punkt rozumowania w temacie.

Odnośnie cen biletów przestrzegałem dawno temu:

"MarekM
12 czerwca 2013, 21:27 / środa
"Ze jakas tam agencja przeczyta Twoj post i obnizy wejscie na 3 dychy?"
Pożyjemy - zobaczymy.
Może nie do 30zł, ale o połowę niewykluczone. Tylko oni wiedzą jak schodzą wejściówki i do tego tempa dostosują cenę. Będą puchy na początku lipca to zjadą z ceną. Chyba, że sponsorzy i prawa telewizyjne im to zrekompensują, wtedy będą mieli wyjebane na sprzedaż biletów (frekwencję)."

Czy się pomyliłem? Nie. Miałem rację. Zimna głowa wzięła górę.

Nie byłoby płaczu gdańskich wielbicieli Barcy, że zostali wyhujani na kasę. Bo Ci przede wszystkim kupowali bilety na początku sprzedaży. Teraz pierdolą farmazony, że zrobili to z miłości do Lechii, czyli dorabiają teoryjkę.

Nazywajmy rzeczy po imieniu.
18 lipca 2013, 19:43 / czwartek
Oczywiście ze wielu ludzi zostalo wyhujanych na kasę.No ale moze faktycznie było ich stać i daliby 2 razy wiecej zeby obejrzeć Messiego i spółkę;-))
Zgadzam sie,ze hipokryzja jest pisanie :zaplaciłem pare stówek żeby zobaczyć jak gra moja Lechia.I tu pełna zgoda Marku tylko że najwiecej płaczą ci,którzy zlewaja mecz i ostentacyjnie sie z tym obnoszą.Kto chce ten idzie i na chuj kogoś (siebie?)
przekonywać,że jest inaczej?Wiadomo bedzie kupa wynalazków ale medialnie czy nam to zaszkodzi?Ile razy juz padła nazwa Lechia w mediach w Polsce i zagranicą?
Darmowa reklama klubu i miasta.I bandyckiej areny też mimo ze jej nie trawię.
ps.Mnie stać i idę :-)
18 lipca 2013, 20:08 / czwartek
Generalnie to jest tak, że jak Lechia gra to trzeba iść. I koniec. Ale ta zasada dotyczy meczy o stawkę. Na sparingi chodzi kto chce....
18 lipca 2013, 20:09 / czwartek
cool, ja bym ten mecz z chęcią obejrzał i nie trafiają do mnie argumenty, że cyrk, teatr itp. Świetny sparing przed ligą z udziałem Lechii. Tylko, że musiałbym iść na ten mecz z dzieciakami, co przy pierwotnej cenie biletów (280 pln) + bar, pamiątki itp. było dla mnie sumą nie do przeskoczenia. Podobnie z sektorem dopingowym. Ilu z nas by przyszło na mecz w tej cenie? 500? 600? Jednym słowem kompromitacja. Dlatego wygodniej jest powiedzieć - pierdole ten cyrk nie idę. Może mylne, ale takie odnoszę wrażenie.

Absolutnie nie potępiam tych, którzy nie idą i nie gloryfikuje tych, którzy idą. Wolny wybór. Żałuję tylko, że przynajmniej 2/3 stadionu nie będzie biało-zielona, bo to by dopiero była promocja Lechii.

Prawdziwy mecz jest w poniedziałek i mam nadzieje, że w tej kwestii nikt nie ma wątpliwości. Pzdr.
18 lipca 2013, 21:41 / czwartek
Mnie stac a nie ide.
Co Wy na to?

Mam duże obawy przed wyjściem w sobotę na miasto. Do Gdańska zmierza zorganizowana grupa kibiców Barcelony :(

A tak na poważnie, to mam nadzieję, że zawodnicy przewidziani na poniedziałkowy mecz zagrają maksymalnie 45 minut.
18 lipca 2013, 23:05 / czwartek
Na mecz osobiście nie idę ze względów finansowych (wolałem kupić karnet na rundę jesienną), ale trochę szkoda, że kolejny mecz bez dopingu. Najpierw Villarreal, teraz Barcelona. Trochę to bez sensu, bo organizatorzy i tak sobie nic z tego nie robią, a nasz doping zawsze bardzo pomaga drużynie, no i mobilizuje ludzi do chodzenia na Lechię. Mecze z dopingiem są o wiele bardziej emocjonujące niż bez. Moim zdaniem brak "pomyślunku". Szkoda.
18 lipca 2013, 23:13 / czwartek
Z Villarreal były inne powody że nie było zorganizowanego dopingu.
18 lipca 2013, 23:16 / czwartek
Tak, wiem. Podałem tylko przykład, że drugi raz przyjeżdża do nas mocna hiszpańska drużyna i po raz drugi bez dopingu. Jakby 30-kilka tysięcy ryknęło "LECHIA" to i piłkarze Barcy mogliby być pod wrażeniem naszego dopingu.
18 lipca 2013, 23:39 / czwartek
Może to taka nasza nowa świecka tradycja ;) albo ekstradycja ... że nam Hiszpanie oddadzą samolot ;)
18 lipca 2013, 23:46 / czwartek
Szkoda mi tylko tych ludzi, którzy od lat są z Lechią, na każdym meczu zdzierają swoje gardła i odżałowali swoje ciężko zarobione pieniądze, żeby dopingować Lechię i w tym spotkaniu. Mocno się rozczarują.
18 lipca 2013, 23:53 / czwartek
po pierwsze brak zorganizowanego dopingu to nie brak dopingu.
po drugie nikt nie będzie z kibiców Lechii robił idiotów ustalając dla nas cenę biletu która za chiny nie może być podobno niższa ,by po kilku tygodniach wrzucić dla każdego byle pedała z innej części Polski bilety o połowę tańsze na nasze sektory dopingowe.
19 lipca 2013, 00:50 / piątek
kiko - największa promocja Lechii miała miejsce w 1983 roku.
Pomimo 0-7 w Turynie przyszło nas ok. 40 tysięcy. Ilu przyszło by dzisiaj po takiej wtopie?

Dla przypomnienia - chronologia wydarzeń:
Barcelona - Wisła
Barcelona - Lechia
Super Mecz
Lechia - Barcelona

Nie dam traktować się jak piąte koło u wozu, zauważając mnie dopiero w momencie niskich dochodów ze sprzedaży biletów.
A tak traktowano kibiców Lechii od samego początku. Nie wspominając o klubie jako "wyjściu awaryjnym".
Zorganizowano festyn dla ludu, OK. Lud na to pójdzie, bo idealnie wkomponowuje się w jego "potrzeby". Będzie co opowiadać wnukom - byłem na Barcelona-Lechia, widziałem na żywo Messiego i takie tam pierdoły. Nie ważne, że gierka o pietruszkę, za którą przepłaciłem.
Widziałem na żywo większe sławy w 1983, a teraz wolałbym zobaczyć kozojebców z Czarnogóry czy jakiegoś Azerbejdżanu, ale w pucharach niż Messiego w sparingu.
19 lipca 2013, 01:02 / piątek
Kiko sorki, to miało byc do d.g. odnośnie: "Ile razy juz padła nazwa Lechia w mediach w Polsce i zagranicą? Darmowa reklama klubu i miasta."
Coraz bardziej doskwiera brak edycji na forum, zwłaszcza po paru głębszych i obniżonej koncentracji.
19 lipca 2013, 02:26 / piątek
30 tys ludzi rykneło by Lechia? hehe taa

Bardzo dobra decyzja o braku zorganizowanego. Wiadomo, że z takim materiałem ludzkim, wyszło by to tragicznie.

Ja jestem ogólnie ciekaw, co będą śpiewały te wszystkie fan cluby?
czy Oni potrafią pięśni po hiszpańsku :) ?
czy jedynym okrzykiem będzie "Barca, Barca" cały mecz ;] ?
19 lipca 2013, 05:12 / piątek
Swoją drogą trzeba przyznać, że ten Fanclub nieźle to zorganizowal, 5 tys. ludzi na sektorze gości, nono nie wiedziałem, że aż tyle tych pajacyków przyjedzie ;)
19 lipca 2013, 08:09 / piątek
a grill będzie ?
19 lipca 2013, 08:11 / piątek
Będzie ktoś z sektora klapkowego ?
19 lipca 2013, 08:51 / piątek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
19 lipca 2013, 09:03 / piątek
7 tysięcy kibiców Barcelony, w tym gronie większość to pryszczate małolaty, którym podstarzali tatusiowie zasponsorowali koszulki i szaliki Barcelony, zapowiada głośny doping dla katalońskiego klubu przez cały mecz. W telewizji pół Polski będzie to oglądać, a i na świat pójdzie transmisja. Nie wierzę, że białozieloni, którzy zasiądą w większości na stadionie (chociaż rozsiani po sektorach) będą w ciszy siedzieć z nosami zwieszonymi na kwintę i nie zareagują na to odpowiednio głośnymi: Lechia Gdańsk… itd. Itp. Sprawa to chyba nawet nieco honorowa, by na własnym podwórku nie dać się przekrzyczeć połączonej hałastrze przyjezdnych wynalazków z całej Polski i grupie turystów katalońskich.
19 lipca 2013, 10:36 / piątek
Dobrze ściemniają z frekwencją :)

Z dziś:
Info od organizatora: sprzedano ok. 32 tys. biletów.

Wcześniejsze informacje:
Jak do tej pory [stan na piątek 21 czerwca] sprzedaliśmy już 30 tysięcy biletów. Pozostało zatem około 10 tysięcy wejściówek. Wczoraj do sprzedaży zostały włączone miejsca w kategorii III w cenie 280 zł - mówi Tomasz Rachwał z agencji PSP organizującej Supermecz 2013.

Zmieniam zdanie, dorzucą jutro do biletu kiełbasę :)
19 lipca 2013, 11:38 / piątek
Dziś są w kasach po 200zł. Nie mam na ten cel siana jak bym miał to bym poszedł na Lechię :) ps. To że jest to promocja Lechii to jest sprawa oczywista wystarczy oglądać TVP jeśli ktoś tego nie rozumie to się po prostu nie zna a widzę że wielu tu podważa oczywistą oczywistość.
19 lipca 2013, 12:14 / piątek
"Tuż przed meczem uhonorowani zostaną piłkarze Lechii żegnający się z drużyną. Przyznane zostanie również wyróżnienie dla najlepszego zawodnika Lechii w minionym sezonie." - ART przyjedzie ? :-) czy ktoś inny to będzie ?
19 lipca 2013, 17:45 / piątek
Ciekawe czy kibice barcy będą gwizdać na Lechię ???
bo mimo sparingu olanego z takich czy innych powodów przez większość kibolskiej braci trochę żenada by była jakby de facto na STADIONIE Lechii,
Lechia byłaby wygwizdana przez dziwnej maści kibiców i to bez żadnej reakcji z drugiej strony.
19 lipca 2013, 18:29 / piątek
Prezydent FC Barcelony Sandro Rosell ma jeszcze w piątek ogłosić, że Tito Vilanova odchodzi z klubu z powodu choroby nowotworowej - podał kataloński "Sport".
Niespełna 45-letni trener musiał zrezygnować z powodów zdrowotnych. W piątek tuż po tym, jak dowiedział się o nawrocie choroby - nowotworu ślinianki przyusznej, poinformował swoich przełożonych o tym, że będzie musiał opuścić zespół. Władze Barcelony na piątkowy wieczór zwołały konferencję prasową.

Vilanova od lat cierpi na nowotwór ślinianki przyusznej. Trener Barcelony przeszedł operację guza pod koniec listopada 2011 roku, w zeszłym roku opuścił zespół na kilka tygodni, gdy miał nawrót choroby, i udał się na leczenie do Nowego Jorku.
19 lipca 2013, 18:33 / piątek
Nie dość, że bez piłkarzy to jeszcze bez trenera...
19 lipca 2013, 20:43 / piątek
Jutrzejszy mecz odwołany.
19 lipca 2013, 20:49 / piątek
ahahahaha :D
19 lipca 2013, 20:52 / piątek
walkower, Lechia - barca 3:0
19 lipca 2013, 20:54 / piątek
O żesz kurwa ja pierdole, jaka parodia.
19 lipca 2013, 20:54 / piątek
19 lipca 2013, 20:55 / piątek
Pewnie dzieci z Fan Clubu Barcelony będą całą noc płakać.
Swoją drogą to - hehehhehehehheh! I wyszło im te całe nastawienie czysto biznesowe, i ceny biletów na "Super Mecz" Co jak co,ale powiedzenie "Oliwa zawsze sprawiedliwa" sprawdza się za każdym razem :)
19 lipca 2013, 20:58 / piątek
wystraszyli się ;-))) ale kabaret ...
19 lipca 2013, 20:58 / piątek
To teraz barcelonka powina zapłacić odszkodowanie, problem mają te osoby co przyjachały do gdańska cały wielki mecz poszedł w niepamięc.
19 lipca 2013, 20:59 / piątek
No to teraz cwaniaki z agencji oddawać bilety!!!!!!!!!!
19 lipca 2013, 21:01 / piątek
19 lipca 2013, 21:05 / piątek
Dowiedzieli się, że nie zagra Buzała i stwierdzili, że się nie opłaca.
19 lipca 2013, 21:08 / piątek
Nie za bardzo rozumiem dlaczego się tak cieszycie ?
Mnóstwo ludzi bardzo się cieszyło na ten mecz, dla niektórych to mogło być spełnienie marzeń, Barcę na żywo zobaczyć ( nie dla mnie ale rozumiem że inni mają inne marzenia niż ja ) , wiele wycieczek z domów dziecka i tym podobnych było organizowanych i spotka ich wielkie rozczarowanie.
Umyka też Wam że gościu w sensie coach jest śmiertelnie chory i stąd prawdopodobnie odwołanie meczu
19 lipca 2013, 21:09 / piątek
Z CZEGO ŚMIECH, PANOWIE?
OGARNIJCIE SIĘ.
Szkoda meczu, a przede wszystkim człowieka.
19 lipca 2013, 21:12 / piątek
Xawier - Oni (Barcelona) zachowali się odwołując ten mecz jakby Tito już zmarł. Decyzja co najmniej NIE POWAŻNA, patrząc na termin w którym odwołują sparing (Dzień przed). Z całym szacunkiem i współczuciem dla Trenera.
19 lipca 2013, 21:19 / piątek
0-58 zobacz aktualne zdjecia Vilanovy...typ jest chory od wielu lat i na prawde obecnie nie wyglada...skora i kosci. Cala sytuacja mega dziwna...albo musiala trafic jakas ostra informacja o jego stanie zdrowia, ze nagle rezygnuje z prowadzenia Barcy albo powod jest inny.
19 lipca 2013, 21:22 / piątek
"Ein angesetztes Testspiel am Samstag gegen Legia Danzig wurde abgesagt. Am kommenden Mittwoch ist Barça zu Gast beim FC Bayern München."

odnośnik
19 lipca 2013, 21:22 / piątek
Tez uwazam, ze decyzja z odwolaniem pochopna. Rozumiem rozgoryczenie smiertelna choroba czlowieka, ale mogl ich spokojnie poprowadzic asystent. Ligi przeciez nie odwolaja.
19 lipca 2013, 21:24 / piątek
Chory? Trudno, życie. Barcelona nie ma drugiego trenera? :-) Ja się cieszę, przynajmniej nasi się nie zmęczą przed meczem ligowym, a i murawy nie zniszczą.
powód jest taki,że to nie mecz ligi mistrzów gdzie potrafili grać bez Tito-szacunek dla niego
Albo jest coś o czym sie nie informuje mediów.Np że jego stan jest poważny ,...
KK1945 - Ja rozumiem , że jest mocno chory i że nie mógłby poprowadzić drużyny w takim stanie. Ale odwoływać mecz, i tak jak wyżej koledzy mówią "burzyć święto" dla osób, które się napaliły , dla dzieciaków z domów dziecka itd. gdzie mógłby poprowadzić te Spotkanie Asystent i sprawić radoche takim dzieciakom , które na wózkach czy też chore mają jedyną okazje zobaczyć Barcelone jest nieodpowiedzialne. To nie jest jeszcze żałoba.
Chociaż osobiście, ciesze się, że nie dojdzie do tego Sparingu, z tego względu jak kibice Lechii zostali potraktowani i przez chęć zainkasowania sporej sumy pieniędzy na biletach im nie wyszło. Pozdro
19 lipca 2013, 21:27 / piątek
Nie no to co barcelonka odjebala to ja nie mam pytań, dzień przed meczem odwoływać sparing w którym ludzi pozapłacali 450 zł za bilety i pozjeżdżali się z całej Polski to trochę nie wypada...

Ale widząc te wszystkie komentarze na pejsbuku to aż mi się japa cieszy, podaj 2 przykłady :
- ,N,ie jeżdze ogólnie na mecze Polskiej Ligi , ale jt mial byc wyjątek z okazji Barcelony ... W Polsce piłka nożna nie istnieje xD''
-,,Oddawać kase złodzieje, dałem 450 zł na BARCELONE I CHCE BARCELONE, nie obchodzi mnie mecz z podbeskidziem ja chce BARCELONE !''
19 lipca 2013, 21:27 / piątek
Niech Tito bedzie zdrów, ale poza tym ciekawe co zrobią z tym gorącym jajkiem?
Dla Lechii ten termin był niefortunny, wiec nie dziwcie sie (coniektórzy) ze czesc kibiców Lechii ucieszyła sie ze meczu nie bedzie (i nie chodzi tu o powód odwołania).
Byc moze Barcelona zagra fair i zaproponuje sparing w innym terminie (wtedy i Lechia bedzie miała cos do powiedzenia).
A stan ducha kapciowych fanów Barcelony to ja mam w głębokim poważaniu i proszę nie pisać mi tu o dzieciach z domu dziecka, zawsze mogą zobaczyć prawdziwe emocje w poniedziałek na meczu Lechii.

PS. Mam nadzieje, ze nie bedą płakać po nocach nasze piłkarzyki (bo nie mogą sobie zrobić zdjęcia z Messim) i ze zmobilizują sie na mecz z PBB.

TYLKO LECHIA!
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.396