Gdańsk: środa, 23 września 2020
FORUM
Podstrony:

Lechia Gdańsk - F.C. Barcelona, 20 lipca, godz. 20:30

strona 9/14

19 lipca 2013, 21:31 / piątek
No i dobrze wyszło. Teatrzyk odwołany, chłopaki w pełni sił na prawdziwym meczu w poniedziałek. Nasze gardła też!
19 lipca 2013, 21:32 / piątek
cyrk jak chuj. To tylko pokazuje jak te kurwy traktują inne drużyny
19 lipca 2013, 21:34 / piątek
tylko żeby Wisnia nie złapał doła, bo nie wymienił koszulki z Messim ;-)
19 lipca 2013, 21:36 / piątek
Nie jestem kibicem kapciowym ale żal mi meczu z Barcą. W pełni rozumiem decyzję władz klubu z Katalonii. Panu Vilanowa z całego serca życzę powrotu do zdrowia i mam nadzieję, że jednak w najbliższym czasie dojdzie do meczu Lechii z Barcą, której kibicuję (jeden mecz miałem okazję zobaczyć na słynnym Nou Camp).
Do zobaczenia w poniedziałek.
19 lipca 2013, 21:38 / piątek
Ha,ha .Dawno się tak nie uśmiałem :D. Nawet słynna Barcelona naszej Lechii nie pokona.Trójka do zera i Lechia żegna frajera.

ps. ich trenerowi życzę zdrowia, ale macie teraz podejscie swojej śmiesznej Barcelonki, choroba to żadne wytłumaczenie. Dobra szkoła życia dla co poniektórych fanów takich eventów
19 lipca 2013, 21:40 / piątek
Teraz Barcelona powinna oddać organizatorom itd kasę bo ktoś poniósł koszty i to nie małe....Miał być piknik ,a wyszło jedno wielkie ...ale inicjatywa fajna i oby więcej takich spotkań(tylko niech się odbęda)..Taki wielki klub,a zachowali się jak prostaki.
Dobrze,że biletu nie kupiłem:)
19 lipca 2013, 21:40 / piątek
Z całym szacunkiem ,ale pieprzycie głupoty.Tito jest w fCB kimś wiece nisz tylko zwyczajnym trenerem.
Jest w klubie bardziej szanowany niż Guardiola i Rosell razem wzięci
To on WYCHOWAŁ polowe , jeżeli nie więcej składu obecnego FCB
19 lipca 2013, 21:43 / piątek
Ciekawe czy ta choroba spowoduje też odwołanie sparingu z Bayernem :)? Jak myślisz kiełbasa ?
19 lipca 2013, 21:44 / piątek
I bardzo dobrze że odwołali bo najważniejsza jest liga a nie jakiś sparing o złote kalesony. Przynajmniej będą w pełni sił w meczu z Podbeskidziem i może wreszcie powalczymy w tym sezonie realnie o puchary ;)
19 lipca 2013, 21:44 / piątek
Ciekawe czy zagrają nastepny sparing z Bayernem.

A teraz drodzy panowie, łzy otrzeć, nos wysmarkać i jazda po karnety na Lechię, w poniedziałek inauguracja!
Po wizycie na kupbilet.lechia.pl stwierdzam ze niewielu sobotnich fanów kupiło bilety na mecz Lechii z PBB.

TYLKO LECHIA!
19 lipca 2013, 21:45 / piątek
Wciąż nie rozumiem dlaczego się tak większość cieszy, mi to dyndało ale ...w dziesięć minut miałem 4 telefony od kumpli z pracy z Gdyni , ich to radość roznosiła, nie chcieli przyznać ale zazdrościli
19 lipca 2013, 21:48 / piątek
Sprzedam bilet na barcelone , dorzuce talon na piwo i gietą z grilla gratis
19 lipca 2013, 21:48 / piątek
19 lipca 2013, 21:56 / piątek
Dodam od razu, że nie jestem zwolennikiem podobnych "iventów" i nie podobało mi się podejście do codziennych kibiców ...ale jednak wielu ludziom radochę to dawało
19 lipca 2013, 21:56 / piątek
xawier - to tylko świadczy jaki kompleks niższosci mają twoi koledzy z gdyni, zaproponuj im jakiegos psychologa (najlepiej z Gdańska). Poza tym nikt nie powiedział ze meczu nie bedzie w ogóle. No chyba ze ty jesteś kibicem Barcy, a nie Lechii, wtedy rozumiem twój problem z pojeciem entuzjazmu na tę wiadomosc. Mnie to cieszy z tego powodu ze Lechia nie bedzie wypompowana przed meczem ligowym, moze to dla Ciebie mało istotne, ale dla mnie cholernie ważne, szczególnie ze Lechia była przy tym meczu traktowana jak konieczny, ale nie za bardzo chciany dodatek, niestety w meczu piłkarski muszą byc dwie drużyny i to jedyny powod (pomijając ze mecz miał byc na stadionie w Gdańsku).

TYLKO LECHIA!
19 lipca 2013, 22:00 / piątek
Cygnusie - ale jaka wypompowana? W normalnych ligach graja caly sezon co 2 - 3 dni i nie placza, tylko w Polsce jest placz, gdy trzeba rozegrac cos w tygodniu. Nie robmy z siebie kalek. Tym bardziej, ze mialo byc po 11 zmian, wiec gora, co by zagrali to polowke.
19 lipca 2013, 22:02 / piątek
oj, to nasza biedna tvp1 chyba musi zmienić całą jutrzejszą ramówkę...
frajda to mogła być dla mojego 10 letniego syna, którego chciał zabrać na mecz chrzestny
jednak tak się zachowali, jakby faktycznie ten ich trener umarł
daj mu Boże zdrowie, ale wyszło to im kiepsko, tym bardziej, że to miał być tylko sparing
19 lipca 2013, 22:03 / piątek
Zaklady mięsne Morliny ogłaszają promocję w Tesco na tone giętej w związku z odwołaniem meczu :-)
19 lipca 2013, 22:03 / piątek
Cygnus .
To nie koledzy, tylko znajomi z pracy :-)
Wiem wiem, nie do końca mnie rozumiesz albo ja nie potrafię się wysłowić.
Doprecyzowałem nieco drugim postem, ale z tym wypompowaniem to nie przesadzajmy, nie pieśćmy się wiecznie nad piłkarzami bo potem wyjeżdżają i nagle zdziwienie że trzeba co trzy grać, a ten mecz to raczej festyniarski więc zmachania wielkiego by nie było .
Co do traktowania z góry przez organizatorów/zarząd kibiców pełna zgoda
19 lipca 2013, 22:05 / piątek
Najzabawniejsze jest to że wszędzie już piszą o odwołaniu spotkania, nawet wp i onet mają to jako głowne info sportowe a na oficjalnej cisza:D to też w jakimś stopniu świadczy o braku profesjonalizmu ze strony osób odpowiedzialnych za stronę Lechia.pl
Ciekawe jak będzie ze zwrotem za bilety :P może organizator powie że mecz nie odbył się z winy Barcelony i nie poczuwa się do zwrotu pieniędzy za zakupione wejściówki.
Do zobaczenia w poniedziałek.
19 lipca 2013, 22:07 / piątek
jaka cisza? poza tym brukowce zawsze atakuja pierwsze, a oficjalne strony czekają na potwierdzone informacje. NORMA.

Informacja od organizatora Supermeczu firmy Polish Sport Promotion:
"W związku z nawrotem choroby Tito Vilanovy, trenera FC Barcelony, katalońska drużyna podjęła – w geście solidarności z nim – decyzję o odwołaniu przylotu do Polski na Super Mecz z drużyną Lechii Gdańsk.

W związku z tym zaplanowane na 20 lipca spotkanie na PGE Arena nie odbędzie się. Agencja PSP, organizator meczu negocjuje ze sztabem FC Barcelony inny termin meczu. Informację o nowym terminie Super Meczu poinformujemy możliwie jak najszybciej.

Szanując decyzję piłkarzy FC Barcelony, przepraszamy kibiców i osoby zaangażowane w projekt za wszelkie utrudnienia związane z odwołaniem meczu.

Tomasz Rachwał Prezes Polish Sport Promotion"

To odwołanie wyjdzie jeszcze na dobre, bo hiszpanie w innym terminie przyjadą pełnym składem
19 lipca 2013, 22:08 / piątek
Ciekawe kiedy fani Farsalony otrzymają zwrot kasy i czy przypadkowo organizator meczu nie ogłosi upadłości .
19 lipca 2013, 22:12 / piątek
Pokażcie mi ligę w której grają co dwa dni mecz. Trzy dni to jest norma, a jesli ktos nie widzi różnicy, to chyba nie uprawiał sportu ( takiego z większym wysiłkiem).
xawier - masz rację, w pracy nie ma kolegów :), ja także ma dużo znajomych z pracy sledziujących, ale żaden z nich nie grzeszy intelektem (może dlatego takie mam o nich zdanie) hehe....a moze "to" konsoliduje kibiców szparki :)

TYLKO LECHIA!
19 lipca 2013, 22:13 / piątek
ciasteczko bo weekend się zaczął. W poniedziałek wrócą do pracy to napiszą newsa że mecz sobotni odwołany ;p
19 lipca 2013, 22:25 / piątek
Mam nadzieję, że zarząd pokaże, że ma JAJA. Żadnych kolejnych negocjacji, tylko krótki i wymowne "wypier....."! Oczywiście powinien starać się o jakieś zadośćuczynienie. Mimo, że Lechia nie była organizatorem tego meczu, to odpowiedzialność za to zostanie na nią "zrzucona".
19 lipca 2013, 22:59 / piątek
Nie chce mi się teraz szukać ale któryś z forumowiczów przewidział taką ewentualność już jakiś czas temu ,gdy został ,,Odkryty" sponsor główny tej impry (Jakaś firemak z Bydgoszczy) .
19 lipca 2013, 23:01 / piątek
Cygnus, jakich sobotnich, to chyba prawdziwi kibice na razie kupili bilety na zieloną. Dziwne, że tak ich mało. Ja z rodzinką mamy już karnety na cały sezon i mieliśmy jutro być na meczu również więc sobie odpuść czerstwe dowcipy.
19 lipca 2013, 23:16 / piątek
Proponuje kazdemu kibicowi Lechii w zamian za bilet na mecz sobotni kupic karnet na przyszla runde
19 lipca 2013, 23:21 / piątek
To nie profesjonalne czyli ZAWODOWE podejscie do sprawy!!!!!Trener tej smiesznej druzynki jest chory (wykrycie raka) od marca a oni teraz odwołuja mecz czy sparing!!!????Szkoda ze całej ligi nie odwołali ze p.Trener ma raka!!!!!!!!!grali i było dobrze!!!!!!!mowic krotko!!!!!!!BARANY I ....jebac tych debili!!!!!
19 lipca 2013, 23:23 / piątek
Panowie ,jak by nie patrzeć na zaistniałą sytuację media prawie na całym Świecie będą mówiły o Naszej Lechii.
Zupełnie niechcąca reklama ,która jednak się zdarzyła.
O reszcie się nie wypowiadam,chociaż wiadomo "rak" to cholerstwo.
19 lipca 2013, 23:24 / piątek
Czerstwym dowcipem to jest to, ile na razie jest zajetych miejsc na zielonej, ciesze sie ze Ty z rodzinką zakupiłes karnet na cały sezon, nie bede wtedy sam :)

Zważywszy to ile osób sie jarało sobotnim sparingiem Lechii,a ile jest wykupionych biletów/karnetów na ligę, widze duża dysproporcję, choc każdy "barcelończyk" sie zarzeka ze ma juz karnet ....

TYLKO LECHIA!
19 lipca 2013, 23:27 / piątek
A MY SWOJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Jebac tych psełdo zawodowcow!!!!Barany ze zgniłej Hiszpani!!!
19 lipca 2013, 23:29 / piątek
Jak wiadomo od marca ze jest chory to czemu gnoje grali lige i puchary!!????
19 lipca 2013, 23:43 / piątek
Aż sobie poszukałem :)

edwinsopot
20 czerwca 2013, 01:40 / czwartek
Takie jedno pytanko i proszę się w nim nie doszukiwać sensacji. Czy ktoś da sobie rękę uciąć ,że ten mecz się odbędzie :)? Sami wiecie piramidki i te sprawy

Pomyliłem się, bo się trener rozchorował. A tak poważnie to szkoda tej niewielkiej grupy kibiców Lechii, która straciła kasę. Bo znając życie raczej nie ma się co łudzić na zwrot Z kibiców Barcelonki trochę jednak można się pośmiać :)
19 lipca 2013, 23:44 / piątek
Różnica jest taka ,że My pewnie byśmy zagrali np. dla naszego trenera, a "gwiazdki" mają w pewnym sensie święty spokój.
To jest różnica w mentalności i charakterze.
19 lipca 2013, 23:45 / piątek
Śmieszne jest to, że do Gdańska nie mogą przyjechać z drugim trenerem a do Monachium za 5 dni to już się trener odnalazł i jeszcze te tłumaczenia jak to są rozbici psychiczne, że nie dadzą rady grać- normalnie chyba do drugiej ligi spadną. Ogólnie to ch*j z nimi, ale żal że zrobili w ch*a dzieci, które się napalały, że zobaczą Messiego, a tu klubik okazał się profesjonalny mniej niż Huragan Nowe Polaszki. Dlatego trzeba wspierać lokalne kluby, a nie "kibicować" takim wynalazkom. Dobre, że za 5 dni już będą w dobrej formie psychicznej :) Rozumiem, żeby trener im zmarł, ale tak to bez przesady, jak Kowalski zachoruje to szef zakładu nie zamyka. Buraki i tyle.
Poza tym pewnie organizator się nie zabezpieczył, bo jakby mieli grubą karę do zapłacenia to by przyjechali.
20 lipca 2013, 00:19 / sobota
Trochę się boję meczu z Podbeskidziem.
"Chłopaki" przygotowane na Barce,całą siłę rzucą na nich.
Podbeskidzie bójcie się!
20 lipca 2013, 00:33 / sobota
Miało być przetarcie przed ligą, podniesione morale po rozgromieniu farsy, a tu cały mikrocykl treningowy szlag trafił. Ja się pytam co teraz zrobimy?!
20 lipca 2013, 02:19 / sobota
Spadniemy z hukiem!
20 lipca 2013, 02:48 / sobota
GLG - ja rozumiem, że "byleby mówili", ale jak widać ostatecznie to mówienie sprowadza się do wspomnienia gdzieśtam w półsłowie jednym zdaniu o jakiejś "Legii Danzig" co z Barceloną miała grać ale nie zagra (mimo, że Bajern takiego problemu mieć nie będzie), toteż... jak już miałem wspomnieć wcześniej, poważnie panowie, promocje to są w Lidlu czy innym Realu, a tutaj Lechia miała grać sparing - i jeśli ktoś się chytnął na niezły geszefcik i bajeczkę o "super meczu", to cóż... "świat nie wierzy łzom" :)))

Jude String - ba, wyobraźmy sobie teraz sytuacje odwrotną! no gewałt, raban, "kompromitacja"... a już wystarczy, że teraz niektórzy chętnie by znaleźli kozła ofiarnego zamiast pupilków "pięknofutbolarzy", a że kwestia organizacji meczu nie dla każdego jest jasna (i nie każdy jest chętny by była, wystarczy się ograniczyć przecież do przesłanek 'kto z kim i gdzie') - no ale takie już są realia bananowych republik :)

szalom
20 lipca 2013, 03:26 / sobota
protokolant_syj- co dociekliwsi sprawdzą.
20 lipca 2013, 08:12 / sobota
Tak się dziwiłem że wyzywają tą Barcelonę ale dziś zwracam honor :) A ten tekst że zwrotów nie będzie to komedia Amber Gold 2 :) Na szczęście nie należę do grupy...
20 lipca 2013, 09:50 / sobota
Lechia Gdansk - SZYK I ELEGANCJA!
Nie zapominajcie o tym.
Nie ma co sie cieszyc z odwolanego meczu Lechii z klasowym przeciwnikiem.
20 lipca 2013, 10:51 / sobota
MaciejzGdańska
19 lipca 2013, 21:36 / piątek
Nie jestem kibicem kapciowym ale żal mi meczu z Barcą. W pełni rozumiem decyzję władz klubu z Katalonii.

Znam sytuację, kiedy trzech synów grało mecz w dniu śmierci swego Ojca, grali aby drużyna z ich miejscowości nie spadła do niższej ligi. nie żal mi meczu z Barcą, i nie rozumiem decyzji klubu z Katalonii. Kilkadziesiąt tysięcy ludzi, ustawiło kilka dni swego życia pod ten mecz i nawrót choroby trenera nie powinien tego zmienić.
To brak szacunku dla naszej Lechii. To nauczka, że liczą się tyko mecze, a nie cyrki za kasę.
20 lipca 2013, 11:52 / sobota
cytując edwina z galaxy sopot
"Pomyliłem się, bo się trener rozchorował. A tak poważnie to szkoda tej niewielkiej grupy kibiców Lechii, która straciła kasę. Bo znając życie raczej nie ma się co łudzić na zwrot Z kibiców Barcelonki trochę jednak można się pośmiać :)"

śmieje się widząc co drugą osobę... bo raz lechista, raz fan barcelony.... ciśnij lepiej kloca eunuchu. niestety ale widac sporą gimbaze na forum
20 lipca 2013, 12:13 / sobota
Panowie. Ja mam taką propozycje,żeby zamknąć temat, bo tu zaczyna byc sączony jad.
Po co to nam?
Zamknąć, i otworzyć na przyszłość ,kiedy będzie cos wiadomo
20 lipca 2013, 12:41 / sobota
Kuntakinte gimnazjum mówisz

śmieje się widząc co drugą osobę... bo raz lechista, raz fan barcelony.... ciśnij lepiej kloca eunuchu. niestety ale widac sporą gimbaze na forum

nie masz racji, w gimnazjum poziom intelektualny jest wyższy
20 lipca 2013, 12:55 / sobota
beka z takich ciot jak kuntakinte co becza od rana ze na meczyk nie pojda nie zobacza Mesiego pizdusie

won lajzy po bilety na poniedzialkowy mecz podobno niecale 4 tys zeszly co to ma byc, na barcelone w wywalonym jezorem kazdy idzie, a w pn na Lechie to juz nie za bardzo sie chce to sa dopiero kibicki w kapciach
20 lipca 2013, 13:04 / sobota
Lechia vs Barcelona 3:0 :). I do tego pełnia sił na poniedziałek. Radosny dzień.Kto się spodziewał :)? Klub mógłby wyjść z promocją ,żeby wszyscy poszkodowani mogli przyjść w poniedziałek za darmo(mimo ,że nie klubu wina)_. Będzie Lechia i do tego w meczu o punkty , a nie w jakimś sparingu. Szyk i elegancja
20 lipca 2013, 13:46 / sobota
Nie tyle klub co sam organizator sparingu w ramach pewnej rekompensaty.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.297