Gdańsk: sobota, 19 października 2019
FORUM
Podstrony:

Puchar Polski 2013-2014

strona 3/5

17 sierpnia 2013, 17:16 / sobota
Wiśnia ambitnie ale chyba zbyt egostycznie.
17 sierpnia 2013, 17:21 / sobota
Grzelczak dzisiaj sam gra chyba...
17 sierpnia 2013, 17:21 / sobota
bezsensowne zmiany
17 sierpnia 2013, 17:24 / sobota
ja pierdziele nie strzelili
17 sierpnia 2013, 17:30 / sobota
Ae było okazji, szkoda. Trzeba dziś pochwalić Grzelczaka, choc troche egoistycznie grał.
17 sierpnia 2013, 17:32 / sobota
Wynik dobry, brak niepotrzebnych kontuzji, plan wykonany w 100%
Dziękuję za wynik i dziękuję klubowi za transmisję.
17 sierpnia 2013, 17:33 / sobota
teraz Wisła następna tak?
17 sierpnia 2013, 17:33 / sobota
Trafiłem wynik :)
Tak jak napisał Picnick, awans jest i teraz czas na Legię!
17 sierpnia 2013, 17:35 / sobota
Mimo wszystko Brawo Lechia-awans jest i to się liczy.
Teraz 2 mecze w lidze 4pkt to byłby dobry wynik:)
17 sierpnia 2013, 17:35 / sobota
Z Wisłą gramy w Gdańsku czy na wyjeździe?
17 sierpnia 2013, 17:38 / sobota
wg drabinki na wyjeździe
17 sierpnia 2013, 17:38 / sobota
wyjazd, będzie ciężko
17 sierpnia 2013, 17:41 / sobota
Probierz ma coś do udowodnienia, będzie dobrze ;-)
17 sierpnia 2013, 17:58 / sobota
Dziękuje za wynik i awans oraz wielkie dzieki Klubowi za Transmisje !

Teraz czas na Legie !!!!! :)
17 sierpnia 2013, 18:17 / sobota
To w końcu następna w pucharze Wisła czy legia? Bo z legią następny mamy ligowy.
17 sierpnia 2013, 18:35 / sobota
Następna runda z Wisłą w Krakowie.

Mecz ogólnie przeciętny. Szkoda tych dwóch sytuacji z końcówki, ale ten ich bramkarz jakimś cudem to wyciągnął.. tyle. Teraz skupiamy się na meczu w Warszawie.
17 sierpnia 2013, 20:33 / sobota
Po tym meczu stwierdzam, że między ekstraklasą, I i II ligą nie ma praktycznie żadnej różnicy. Umiejętności piłkarskie są na takim samym poziomie. Liczy się siła, walka i determinacja. Można nawet powiedzieć, że kulturą gry Siarka do pewnego czasu była od nas lepsza, a żaden nasz zawodnik nie błyszczał na tle II ligowca. Słabiak z trzeciego frontu, grający za "frytki i biedronki" potrafi grać lepiej od ekstraklasowej drużyny, której nie brakuje nawet 'ptasiego mleczka"
Nic, a nic z tego nie rozumiem.
17 sierpnia 2013, 21:03 / sobota
Ja tez nic z tego nie rozumiem... w twoim wpisie jest sporo prawdy ale tez musze sie nie zgodzic no bo mysle ze np dzisiaj bylo widac roznice przygotowania fizycznego. Druga sprawa to pamietajmy ze tereotycznie slabsze zespoly w takich meczach graja na 200% bo chca sie pokazac. Teraz Siarka zagra z byle kim w lidze i dostana po pizdach... Jest wiele przykladow no bo jak taki byle klubik z Wejherowa mogl wyeliminowac z PP ekstraklasowe Gornik Zabrze i Korone Kielce ? Po czym rozegrac nie zle spotkanie w Warszawie z Legia ? Mam nawet przyklad z naszym udzialem...Gdy gralismy w II lidze. W Pucharze Polski z krawatami gralismy jak rowny z rownym a jak weszlismy do ekstraklasy to najpierw konkretny wpierdol w wawce 3-0 i u nas 3-2... Nie mam pojecia od czego to wszystko zalezy :)
17 sierpnia 2013, 22:02 / sobota
Najbardziej utkwił mi mecz Lechii z Górnikiem jak graliśmy jeszcze w I-lidze.wtedy przeszliśmy w karnych a wynik był 2-2 po dogrywce .Wtedy to my graliśmy na 200% Podobnie z Barceloną też na 200%.
Tak to jest jak II-ligowiec gra z drużyną z ekstraklasy-czasami sie cuda dzieją.
17 sierpnia 2013, 22:22 / sobota
6.04.2010 pamiętamy, kafar do gazu, kuchar do piachu ;(
17 sierpnia 2013, 22:27 / sobota
Jedna rzecz rzuca się w oczy. W każdym razie mnie. Oualembo jest znacznie bardziej usposobiony ofensywnie, niż Pazio. I naprawdę cholernie dobrze podaje.
17 sierpnia 2013, 22:42 / sobota
Ale Pazio jest lepszy w defensywie. Według trojmiasto.pl bramkę strzelił Bieniuk, też mi się tak wydawało.
17 sierpnia 2013, 22:44 / sobota
Tak. Jest lepszy, ale też Oualembo nie gra na swojej stronie, więc trudno wyrokować w sumie. W każdym razie dobrze, że mam konkurencje w składzie:)
17 sierpnia 2013, 22:51 / sobota
No właśnie, ta bramka mnie ciekawi. Początkowo spiker, komentator jak i różne media podawały samobója zawodnika Siarki. Dopiero po jakimś czasie zmienili na Jarka. Z powtórek wydawało mi się, że samobój.
18 sierpnia 2013, 01:18 / niedziela
Sędziowie do protokołu wpisali Bieniuka.
18 sierpnia 2013, 06:32 / niedziela
No! jesli ktos nie widział róznicy pomiedzy Lechią, a Siarką, to radzę przypomniec sobie mecz mecz Lechii z Barceloną.
W obu przypadkach pomiedzy rywalami była róznica klasy, jednak ci lepsi sportowo przyjechali odbebnić mecz, dla drugich był to mecz sezonu a może i życia. Pierwsi uważali na nogi, drugich niosła ambicja i fantazja.
Różnica jest taka ze Lechia wczoraj umiała wygrać, a w pierwszym przypadku umiała zremisować. I za to chwała.
Widać było, ze niektórzy z naszych, nie wyszli z nowooklejonego autokaru, odstawiali nogi i ambitny przeciwnik mógł troche poszalec. No ale takie sa uroki wczesnych rund PP. Jedyne co może lekko niepokoić to te groźne sytuacje po rzutach rożnych. Akurat to sie gra na stojąco i nie można dopuszczać do takich zagrożeń. No i ta nieskutecznosć Grzelczaka i Tuszyna..., czy oni w końcu strzelą???
Niby sie starają, mijają rywali, ale skutecznie wykończyć akcji nie potrafią za cholerę. Szkoda ze szansy nie dostał Duda.

TYLKO LECHIA!
18 sierpnia 2013, 13:12 / niedziela
Barcelona w meczu z Lechią piłkarsko była tak ze 3-4 razy lepsza. Ambicja naszych zawodników, wysiadka prosto z samolotu, mecz o pietruszkę oraz troska o swoje zdrowie spowodowała to, że wynik był jaki był. Mimo to cały czas było widać "who is who". A wczoraj? Ktoś, kto pierwszy raz w życiu oglądałby obie drużyny (szczególnie w I połowie), miałby problem ze wskazaniem, która to jest 3 drużyna EK, a która 2 ligowym outsiderem. Czym tacy przykładowi Zyska i Pietrowski różnili się od swoich vis a vis? Moim zdaniem niczym.

Nieważne. Liczy się wynik i absolutnie nie mam zamiaru nikogo krytykować za wygrany mecz. Ja się tylko utwierdziłem w przekonaniu jak niewielka jest różnica między piłkarzami w Polsce i ile tak naprawdę zależy od szczęścia.
18 sierpnia 2013, 13:33 / niedziela
Są gdzieś bramki z wczorajszego meczu albo jakiś skrót?
18 sierpnia 2013, 14:07 / niedziela
18 sierpnia 2013, 14:52 / niedziela
kiko - a chodzisz na sparingi? Tam nieraz Lechia grała z II ligowcami i czasem nawet przegrywała.... Wiem, wiem, mecz o stawkę, ale tak naprawde to nie był finał LM, tylko 1/16 PP i brak koncentracji, asekuracja własnych nóg itp powoduje zacieranie sie róznic dwóch klas.

TYLKO LECHIA!
18 sierpnia 2013, 14:58 / niedziela
Dzięki ;)
18 sierpnia 2013, 17:37 / niedziela
Teraz kilka słów ode mnie, właśnie wróciłem z Tarnobrzegu.
W TV tego nie było widać, ale upał był taki iż nam ciężko było stać na trybunie, a co dopiero biegać przez pełne 90 minut. Plan wykonany, awans do kolejnej rundy, w Krakowie będzie na pewno ciekawiej. Kto ma wątpliwości, czy piłkarzom nie chciało się czy takie tam szkoda że nie widział Grzelczaka, który po pierwszej bramie podbiegł do młyna z okrzykiem: k..wa jest !!!
18 sierpnia 2013, 20:25 / niedziela
Znaleziono szalik " Dawid Zapisek" z czerwonego autokaru kolegi który siedział na samym tyle i na co dzień przebywa w UK. :) Odezwij się kolego na jjaworskyy@wp.pl
18 sierpnia 2013, 23:21 / niedziela
@jjaworskyy, przekazałem Twojego maila do tej osoby i odezwie się on do Ciebie jutro :)

Co do wyjazdu to wiadomo jest co wspominać :) meczu z powodów pogodowych zapamiętać za bardzo to nie szło, choć może i dobrze, bo styl gry nie był nie wiadomo jak porywający, ale najważniejsze, że gramy dalej :)

PS. Silver, trzymaj się chłopie!!
18 sierpnia 2013, 23:23 / niedziela
Pary 1/16 Pucharu Polski . Gra się jeden mecz . Mecze będą rozgrywane 22 października i 5 listopada 2013 .

GKS Tychy - Zagłębie Lubin
Sandecja Nowy Sącz - Widzew Łódź

Arka Gdynia - Korona Kielce
Miedź Legnica - Lech Poznań

Śląsk Wrocław - Jagiellonia Białystok
Wisła Kraków - Lechia Gdańsk

GKS Katowice - Zawisza Bydgoszcz
Górnik Zabrze - Legia Warszawa

Jeżeli przejdziemy Wisłę to w ćwierćfinale ( od ćwierćfinału gra się mecz i rewanż ) zagramy ze zwycięzcą pary Śląsk Wrocław - Jagiellonia Białystok . Jeżeli dojdziemy do półfinału to naszym rywalem będzie ktoś z czwórki : GKS Katowice , Zawisza Bydgoszcz ,Górnik Zabrze , Legia Warszawa . Jeżeli zagramy w finale to z kimś z tej ósemki : GKS Tychy , Zagłębie Lubin , Sandecja Nowy Sącz , Widzew Łódź , Arka Gdynia , Korona Kielce , Miedź Legnica , Lech Poznań.

Zatem jeżeli mają być derby w tym sezonie to tylko w finale Pucharu Polski :) .
19 sierpnia 2013, 07:57 / poniedziałek
kiko, oglądałem mecz i nie zgodze się z Tobą. Już w drugiej połowie Lechia kontrolowała przebieg spotkania. Wiadomo że takie mecze z niższymi ligami wygladają na pozór że nie widać różnicy, ale Lechia panowała nad sytuacją, spójrz choćby na mecze w innych ligach gdzie Chelsea z takim Hull strzela też tylko dwie bramki.
19 sierpnia 2013, 08:51 / poniedziałek
Wrzucam jedną bramkę Siarki, tam za nimi widać:
odnośnik

Drugiej niestety nie znalazłem :P :P :P :P
19 sierpnia 2013, 19:46 / poniedziałek
Ciekawostka:
"OD DNIA DZISIEJSZEGO ZGODA SIARKA - JAGIELLONIA PRZESTAJE ISTNIEC !!!
ZAKAZ NOSZENIA BARW JAGI NA MECZACH SIARKI !
Oficjalny powod: "zgoda przechodzi do historii" nie ma drazenia tematu."
19 października 2013, 23:28 / sobota
Zawisza już wygrał 1-0 w Katowicach z GKS-em i jest pierwszym ćwierćfinalistą .

Rozkład pozostałych meczy 1/8 finału :

Śląsk Wrocław - Jagiellonia Białystok 21 października, 20:00
Wisła Kraków - Lechia Gdańsk 22 października, 18:00
GKS Tychy - Zagłębie Lubin 23 października, 13:00
Arka Gdynia - Korona Kielce 5 listopada, 18:00
Miedź Legnica -Lech Poznań 6 listopada, 18:00
Sandecja Nowy Sącz -Widzew Łódź 7 listopada, 17:00
Górnik Zabrze - Legia Warszawa 18 grudnia, 19:00

Bedzie ciężko w Krakowie ale PP to najbliższa droga do europejskich pucharów .
20 października 2013, 00:18 / niedziela
Szczerze życzę Lechii zdobycia PP, ale wybacz diakomo z taką grą i składem jak dzisiaj, występ w LE zakończyłby się kompromitacją :-/
20 października 2013, 12:44 / niedziela
metalist pokazał jaki jest poziom drużyn występujących w pucharach
może byśmy przeszli rundę przedwstępną z jakąś potęgą z luksemburga czy z wysp owczych w konkursie jedenastek po dwóch wyrównanych remisach

ale co potem?
wstyd na cała europę
20 października 2013, 13:22 / niedziela
Puchary wam się marzą?!
Trzeba się w lidze utrzymać!
We wtorek w plecy i puchary będziemy sobie mogli w tv oglądać!
20 października 2013, 14:10 / niedziela
marzenia się spełniają tylko za ile lat
21 października 2013, 09:53 / poniedziałek
jakie puchary z Kucharem, zejdzcie w wkoncu na ziemie

BOJKOT!!!!!!!!
21 października 2013, 21:59 / poniedziałek
Historia lubi się powtarzać :) Z Jagiellonią w ćwierćfinale - po raz piąty w ostatnich sześciu sezonach PP :)
21 października 2013, 22:08 / poniedziałek
Śląsk przegrał 0-1 z Jagiellonią i przy ewentualnym jutrzejszym wyeliminowaniu Wisły to Jagiellonia czeka na nas w ćwierćfinale .
22 października 2013, 20:29 / wtorek
2008-2009 1/16 Finału: Lechia - Jagiellonia 0:1

2009-2010 1/2 Finału: Lechia - Jagiellonia 1:2 1:1

2010-2011 1/4 Finału: Lechia - Jagiellonia 0:0 1:1

2012-2013 1/8 Finału: Jagiellonia - Lechia 2:2 karne 5:4

2013-2014 1/4 Finału: Jagiellonia - Lechia ?
22 października 2013, 21:23 / wtorek
Mecze ćwierćfinałowe są dopiero na wiosnę 2014 roku .
Pierwszy mecz z Jagiellonią zagramy na wyjeździe 18-19 marca 2014 . Rewanż 25-26 marca 2014 w Gdańsku .
Dobrze by było żeby 18 grudnia Górnik wyeliminował Legię , to wtedy w ewentualnym pólfinale zagralibyśmy ze zwycięzcą meczu Zawisza - Górnik .
23 października 2013, 20:41 / środa
Zagłębie Lubin wygrało 1-0 z GKS-em Tychy i zostało 4 ćwierćfinalistą .
5 listopada 2013, 19:55 / wtorek
arka 5:1 korona. Można? Można.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.256