Gdańsk: sobota, 14 grudnia 2019
FORUM
Podstrony:

Puchar Polski 2013-2014

strona 4/5

5 listopada 2013, 19:58 / wtorek
Zapowiada się ładny finał pucharu.
5 listopada 2013, 20:00 / wtorek
Nie przesadzaj, korona oddala ten mecz jeszcze zanim sie zaczal. Wyszli jakims smiesznym skladem i od 1 minuty czekali az to sie skonczy. Podejscie Polskich klubow do tego pucharu jest nieziemskie. PRofesjonalisci, ktorzy nie maja sil zagrac raz na jakis czas 3 meczow w tygodniu.
P.S wspolczuje koronie trenera :D niezly cyrkowiec.
5 listopada 2013, 20:05 / wtorek
Faktycznie na co komu ten puchar? Zmuszają biednych pół profesjonalnych kopaczy do grania ekstra spotkań o nic! Z drugiej strony co tu się dziwić? każdy mecz to jest koszt dojazdu,organizacji. A nie daj boże się wygra puchar to już w ogóle trzeba brać kredyt i się zadłużać żeby dolecieć na mecz eliminacji do azerbejdżanu. Niestety Polskie realia dają o sobie znać.
5 listopada 2013, 20:19 / wtorek
Kuchar już dawno to poobliczał i wyszło mu jak tobie;-)
6 listopada 2013, 19:43 / środa
Oddawania pucharu ciąg dalszy. Jak tak dalej pójdzie to jeszcze puchar zdobędzie jakiś 1szo ligowiec
6 listopada 2013, 19:49 / środa
a czemu się dziwić ... grać i starać się, by w finale trafić na Legię i zostać przekręconym przez sędziów/PZPN na jej korzyść?
6 listopada 2013, 21:35 / środa
Czyżby nadeszła nasza kolej na dojście do finału PP ?
7 listopada 2013, 00:36 / czwartek
Trzeba coś udowodnić czyli pokonać Jagę, potem w półfinale najpewniej Arka, czyli co, pokonać ją :) I w finale najpewniej Legia - mecz w Warszawie czyli przygniatająca większość kibiców ze stolicy, pięknie byłoby zdobyć ten PP. Ehh rozmarzyłem się...
7 listopada 2013, 01:12 / czwartek
Final z Legia niemozliwy, wystarczy spojrzec na drabinke, ktora wg PZPN miala zapobiec przypadkowym zespolom w finale, ale nie wyszlo ;-) W naszej polowce na dzis my, Jagiellonia, Zawisza kontra Legia lub Gornik i to nasi rywale do finalu a tam pierwszoligowcy lub Lubin, ew. Widzew.
7 listopada 2013, 07:51 / czwartek
Coś źle spojrzałem, ale w takim razie teraz widzę, że Lechia - Arka w finale jak najbardziej możliwe. :-)
7 listopada 2013, 13:43 / czwartek
Patrząc jak większość innych drużyn walczy i gryzie murawę na tle naszych "gwiazd" to chyba czas najwyższy na odwiedziny na treningu, a przed meczem pucharowym to już obowiązek będzie. Za dobrze z nami mają i obyśmy ich nie zagłaskali;)

Aejaejao!!!
7 listopada 2013, 19:45 / czwartek
Kolejna niespodzianka...

Sandecja - Widzew 2:2 (k. 5:4)
7 listopada 2013, 20:20 / czwartek
Jedno z moich marzen staje sie powoli coraz bardziej realne !!!!!!!!!!!!!! Mam 26lat i od kad zaczelem chodzic na Lechiee zawsze marzylem zebysmy kiedys zagrali z Arka w finale PP na chwile obecna jest to jaknajbardziej realne. Oczywiscie do tego jeszcze dluga droga trzeba bedzie sie zmierzyc z Legia/Gornikiem w polfinale jesli Jage przejdziemy ale GLEBOKO W TO WIERZE bo dla nas kibicow jaki final moglby okazac sie lepszy ?

A MY SWOJE !!!
7 listopada 2013, 20:27 / czwartek
za to śledzie mają bardzo łatwą drogę do finału.... szkoda ze nas nie ma w tej połówce

TYLKO LECHIA!
7 listopada 2013, 20:29 / czwartek
Gdybyśmy się znaleźli w finale z Arką, to nie zdziwiłbym się jakby znowu odwołano imprezę, albo wymyślono jakieś bzdurne tłumaczenia, że ryzyko, dwie zwaśnione grupy i.t.p. i.t.d. Ale oczywiście niech Lechia najpierw dojdzie do finału to wtedy będziemy się martwić...
7 listopada 2013, 20:56 / czwartek
Wyobraźcie sobie jakby to miało wyglądać. Finał PP Lechia - Arka, w Warszawie. Do stolicy zjeżdza więc CAŁE trójmiasto ( Lechia i Arka ) - dodatkowo jedzie tam Wrocław Poznań oraz CAŁY Kraków ( z obu stron błoń ). Ogarniacie to ?
Legia na 2 dni wyjeżdza z Warszawy i robi kupę w majty. Dwie trójce z każdego kierunku im zwalają się na łeb.
7 listopada 2013, 21:17 / czwartek
ACAB: dobre :-) Sami wszyscy widzimy jaki to byłby finał, po raz pierwszy szczerze życzę Arce dojścia do finału :-) Bo w Lechię wierzę, ciekawe czy piłkarze chociaż w małej części myślą o PP tak jak kibice...
7 listopada 2013, 22:14 / czwartek
Fantastyka ... Już raz jechaliśmy na finał w liczbie kilkunastu tysięcy do nieodległego miasta i co ? Wyszło jak zawsze - kibice byli gotowi, wkłady myślały a Kucharka z Kaszubem zrobili wszystkich w chuja ...
7 listopada 2013, 22:25 / czwartek
Jak na razie są dopiero dwa ćwierćfinały do rozegrania przed nami...
W których mogą się motać przy stałych fragmentach gry i tracić skandaliczne bramki,marnować setki,bezmyślnie faulować na czerwień w niegroźnej sytuacji,bezmyślnie grać w siatkę na własnym polu karnym,tracić bramki z dupy w 95 minucie meczu,stać na spalonym przez pół meczu i jak się później okaże takie mecze mogą być cenną lekcją dla tych młodych chłopców...

finały zostawmy drużynom z charakterem
7 listopada 2013, 23:09 / czwartek
Oj tam oj tam Gregory :-) Coś Ty taki spięty, jak Lechia dojdzie do finału to na pewno pokaże charakter!
18 grudnia 2013, 19:49 / środa
Górnik - Legia 1:0 po 45 min.
18 grudnia 2013, 20:49 / środa
Bardzo dobrze zdecydowanie wolę żebyśmy zagrali z Górnikiem w półfinale niż z Legią.Ale najpierw trzeba odesłać Jagę w ćwierćfinale a bez Matsui i konkretnych wzmocnień może być bardzo ciężko
18 grudnia 2013, 20:53 / środa
Górnik wygrał 3:1 z Legią więc znamy już wszystkich ćwierćfinalistów .

Tak wyglądają pary :

Zagłębie Lubin - Sandecja Nowy Sącz
Arka Gdynia - Miedź Legnica

Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk
Zawisza Bydgoszcz - Górnik Zabrze

Pierwsze mecze są 18-19 marca , rewanże 25-26 marca .

Jeżeli wyeliminujemy Jagiellonię to w półfinale zagramy ze zwycięzcą pary Zawisza Bydgoszcz - Górnik Zabrze . Jeżeli awansujemy do finału to zagramy w nim z kimś z czwórki : Zagłębie Lubin , Sandecja Nowy Sącz , Arka Gdynia , Miedź Legnica .
19 grudnia 2013, 19:55 / czwartek
Drabinka jak zwykle ustawiona pod klubik z Łazienkowskiej haha.

Finał PP to formalność, mam nadzieję, że zdobycie będziemy fetować w Gdańsku, tak długo czekamy na to trofeum.

kafar 6 kwiecień 2010 nie wybaczę.
19 grudnia 2013, 20:16 / czwartek
W dodatku duża szansa na Finał PP ze śledziami.
19 grudnia 2013, 20:16 / czwartek
szczerze to Ja widzę małe szansę.. PP wygra ktoś z Naszej "drabinki", ale mamy tu dwie rewelacje i solidną Jagę.. Nie damy razy.

A w drugiej drabince 1 ligowcy i cieniutkie Zagłębie..
Chociaż przez zimę może się dużo zmienić. Z Górnika pewnie odejdzie Nakoulma i Olkowski, Zawisza może się rozjechać przez ten kwas u Nich..
No zobaczymy, sportowo na ten moment nie damy rady. W PP nie można dwóch meczy zagrać na zero, tam trzeba strzelać - a My nie mamy, i nie łudźmy się, że na wiosne będziemy mieć - kim.
19 grudnia 2013, 20:26 / czwartek
bolid - urzędowy optymizm Cię zdradził, zostałeś rozszyfrowany.
19 grudnia 2013, 20:55 / czwartek
Hektopaskal - zepsułeś całą zabawę ;), Boldi naprawdę sie stara, zmienił trochę styl wypowiedzi w stosunku do ostatniego wcielenia (dręczyciel) i zaczął ewoluować pod nowym nickiem, a tu .... ehh.

Wracając do wątku, to nie ma co na tą chwilę wróżyć co bedzie, gdyż wielką niewiadomą jest skład zespołu, skład zarządu Lechii, skład struktury włascicielskiej a to wszystko bedzie ważne w kontekscie walki o PP.

TYLKO LECHIA!
19 grudnia 2013, 21:01 / czwartek
Finału pucharu polski nie mogą odwołać, bo ten kto wygra gra w lidze europejskiej, to nie super puchar jak niedawno. Hehe, lepsza beka jest taka, że na jednym meczu było by z 15 tysięcy kibiców jednej i drugiej drużyny, a tak to na derbach nigdy nie było hehe Myślę, że zrobienie Jagiellonii jest realne choć ostatnio często na nich trafiamy w PP i nam nie wychodzi. Górnik pójdzie do rozbiórki coś mi się wydaje. Fajnie by było aby ten Sato do nas przyszedł bo jebany szybki jest, a taki by się przydał. Szkoda, że Probierz na Kacprzyckiego nie stawia, bo jak dla mnie on jest dobrym zawodnikiem i mógłby czasem Wiśnie na skrzydle zmieniać jak ten ma gorszy dzień. Lechia dobrze z Matsui grała bo wszyscy mieli świadomość, że on był/jest gwiazdą. W Football Managerze 2009 w roku 2012 jak sprawdzałem kosztował 3,6 miliona funtów bo tak grałem :) hehe A jak obserwowałem to on taki jakiś niezastąpiony nie był choć fakt robił różnicę.
19 grudnia 2013, 22:42 / czwartek
miki_brzeźno - masz racje . Wszystko ustawiona pod Legię , szczególnie że połówce w której grała Legia są teraz 4 kluby z ekstraklasy a drugiej tylko 1 . Poza tym mecz 1/8 finału Legia grała na boisku wicelidera . To też było pod nich .

MarekM - szansa na finał PP Lechia - Arka wynosi 1 do 16 . To chyba jednak nie są duże szanse . A jeżeli dojdzie do takiego finału to zapewne zostanie przeniesiony do Gdańska bo policja pewnie nie wyrazi zgody żebyśmy podróżowali do Warszawy tą samą drogą co Arka .
19 grudnia 2013, 23:16 / czwartek
Jednego Boldi nie zmienia w swoich wpisach i ciagle wali ten sam blad, ktorym sie sprzedaje :)... Ale nasza Galerianka jest niezaprzeczalnym elementem tego forum i bez niego nie byloby ono takie same.
19 grudnia 2013, 23:44 / czwartek
Nie wiem o co Tobie kolego chodzi ale ja poznaję po ",i":-)
20 grudnia 2013, 18:35 / piątek
Wg mnie kluczowe dla wejścia do finału będzie pokonanie Jagi. Później, paradoksalnie, może być łatwiej. Dlaczego? W Bydgoszczy konflikt na linii kibice-Osuch może sprawić, że ten ostatni zwinie manatki, wyprzedając wcześniej zawodników. W Zabrzu też otwarcie mówią, że jeżeli pojawią się jakieś oferty, to są w stanie oddać Nakoulmę, Olkowskiego i Zacharę. W ich miejsce raczej nikt nie przyjdzie, bo mają ograniczenia płacowe narzucone przed sezonem i mogą nowym grajkom zaproponować max. 5k brutto. Można to oczywiście obejść, jak choćby w Łodzi, gdzie pensja Visniakovsa opłacana jest przez zewnętrznego sponsora. Nie sądzę jednak, aby ktoś chciał w Zabrzu sfinansować w taki sposób kontrakty 3-4 nowych grajków.

Podsumowując - wcale nie wygląda to tak źle.
20 grudnia 2013, 19:21 / piątek
U Nas za to jest różowo :) Nikt nie odejdzie i zrobimy super wzmocnienia :)

Ale i tak wierze, że Babe Jage przejdziemy.
20 grudnia 2013, 20:07 / piątek
Różowo nie jest, ale nie od dzisiaj i do ciężkich warunków jesteśmy przyzwyczajeni ;) Poza tym nie ma u nas zawodników, którzy aż tak decydowaliby o obliczu drużyny, jak chociażby wspomniana w moim pierwszym wpisie trójka z Zabrza, która miała udział przy 90% bramek dla Górnika (dane intuicyjne, z głowy). Strata tych zawodników będzie dużo bardziej odczuwalna, niż u nas odejście Matsui.

Naszą siłą może być właśnie to, że nie ma u nas gwiazd. Jeżeli do tego, co jest dołożymy jakiegoś napadziora i kogoś kreatywnego w pomocy, to nie powinno być źle.

Na tyle, na ile wymiernym mógł być sparing Metalistem, to całkiem przyzwoicie zaprezentował się w nim Tsubasa. Dołóżmy mu jeszcze jakiegoś skośnego do klepki i może wykreują coś sensownego z przodu. Wykańczać te akcje powinien nowo pozyskany napastnik (obecnie w kadrze nie dostrzegam nikogo na tę pozycję).

Oczywiście wszystko na razie pozostaje w sferze gdybań, bo kluczowe są ruchy oszusta z Wrocławia.
20 grudnia 2013, 20:57 / piątek
Właśnie tymi którzy bedą mogli grać klepke z Tsubasą mogą być Tanaka i Sato.Z tych trzech zawodników Tanaka przerastał by Tsubase i Sato swoim doświadczeniem i być może by zastąpił Matsuiego.Obecnie Lechia czeka aż podpisze kontrakt bo oferte już dała.Ale podobno Tanaka ma zapytania z Niemiec i jeśli jakiejś konkretnej oferty nie bedzie wówczas podpisze z nami kontrakt.Więc mogłoby być ''Japońskie Trio'' w Lechii.
20 grudnia 2013, 22:07 / piątek
Tylko, że Jemu laczki palą się do bundesligi - więc jakie mamy szanse?
Ponadto, Tsubasa jest ugadany u NAs - a ostatnie pół roku to tragedia w Jego wykonaniu.
21 grudnia 2013, 03:15 / sobota
Czy Ty nie zrozumiałeś przesłania co koledzy napsali wcześniej ?
27 stycznia 2014, 13:59 / poniedziałek
1/4 finału Pucharu Polski - I mecze:
Zagłębie Lubin - Sandecja Nowy Sącz, 11 marca, godz. 18:30.
Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk, 12 marca, godz. 18:30.
Zawisza Bydgoszcz - Górnik Zabrze, 18 marca, godz. 18:30.
Arka Gdynia - Miedź Legnica, 19 marca, godz. 18:30.

1/4 finału Pucharu Polski - rewanże:
Miedź Legnica - Arka Gdynia, 25 marca, godz. 18:30.
Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok, 25 marca, godz. 20:30.
Sandecja Nowy Sącz - Zagłębie Lubin, 26 marca, godz. 18:00.
Górnik Zabrze - Zawisza Bydgoszcz, 26 marca, godz. 19:46.
27 stycznia 2014, 15:22 / poniedziałek
Będzie ciekawie.
W ciągu 2 tygodni Lechia rozegra 6 meczów i wszystkie o stawkę... PP i górna 8-ka. Zobaczymy jak sobie poradzą.
Dla nas gratką będą 3 pod rząd na BA w ciągu tygodnia.
27 stycznia 2014, 17:39 / poniedziałek
Trzeba wierzyc i dopingowac piłkarzy,PP będzie nasz
27 stycznia 2014, 18:47 / poniedziałek
Na Jage pewnie nie pojedziemy ;( a szkoda. Ja jestem optymistą i wierzę, że puchar będzie nasz. Oczywiście wiadomo o jakim finale marzę ;)
11 lutego 2014, 16:31 / wtorek
Ciekawostka:

"Jak powstał nowy Puchar Polski?"

odnośnik
5 marca 2014, 16:18 / środa
5 marca 2014, 18:58 / środa
Joanna Mucha:

Kto wybiera druzyny do finalu PP?
10 marca 2014, 22:47 / poniedziałek
Fajna inicjatywa z tymi tanimi biletami .
Rozumiem że Jaga ma także zakaz wyjazdowy na Puchar Polski ? Skoro tak to pewnie PZPN nie będzie chciał żeby doszli do finału bo nie mieli by jak zapełnić stadionu narodowego ;-)
10 marca 2014, 23:01 / poniedziałek
Chyba zakaz wyjazdów narzuciła Jadze Ekstraklasa SA, a PP to nie ich zabawa. Ale napewno bedzie mozna liczyc na naszego wojewódę, znajdzie powód do zamkniecia trybuny kibiców gosci. ;-p

TYLKO LECHIA!
11 marca 2014, 00:25 / wtorek
jako, że nie oglądałem w tv ostatniego meczu a najbliższy jest z jagiellonią ( wiem, że tamten nie był PP - to tak za w czasu dla napinaczy ).
Czy Bąk powiedział po tamtym meczu takie słowa?
"Jesteśmy pod kreską bo Jagiellonia dostała 3pkt za darmo" ?
11 marca 2014, 00:30 / wtorek
Tak, powiedział tak.
11 marca 2014, 00:34 / wtorek
Dzięki. Przegrałem flaszke ;-)
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.029