Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

Lechia Gdańsk - Podbeskidzie B-B. 22.07.2013

strona 1/3

15 lipca 2013, 15:12 / poniedziałek
ludzie za tydzien inauguracja sezonu walka o punkty i cisza, dlaczego ten mecz nie jest promowany przez klub???? tylko ten pseudo sparing z Barcelona, dla kazdego szanujacego sie lechisty mecz w poniedzialek jest wazniejszy i powinien na nim byc

mam nadzieje ze Probierz ma troche oleju we lbie i ten cyrk z Barcelona odpusci, zawodnicy co maja wyjsc w I skladzie na Podbeskidzie nie maja prawa byc na boisku w sobote dluzej niz 45 minut
15 lipca 2013, 15:56 / poniedziałek
Klub nie promuje meczu z Barceloną, bo go nie organizuje. Robi to organizator. Co do meczu z Barcą to mam nadzieje, że się Chłopcy nie odwodnią, nie zakwaszą i nie narobią w gacie. W poniedziałek spokojnie można wygrać. Może się nie reklamuje meczu z Podbeskidziem bo już nie ma miejsc na trybunach na ten mecz wolnych ... :)
15 lipca 2013, 16:00 / poniedziałek
To daje świetne świadectwo różnicy jakościowej, pomiędzy marketingiem zawodowym, a amatorką naszego zarządu.
15 lipca 2013, 16:00 / poniedziałek
Łeb to ma osioł na przykład. Na razie trochę hamuj bo Probierz jeszcze się nim nie okazał.

Co do reszty - nie wiem jakiej promocji oczekujesz od klubu - co mają zrobić ? Reklamy meczu z Barceloną robi organizator a nie klub. Ile mają wydać kasy wg. Ciebie z klubu i na co ? Miasto może oflaguje ulice (ale znowu dostaną joby od pismaków dlaczego zielen miejska wiesza flagi zamiast podlewać kwiatki) - chociaż Budyń może być trochę słabo zmotywowany po wczorajszej porcji gwizdów (notabene dlaczego na tego typa się gwiżdże - za Lenina na stoczni czy za jakieś krzywdy dla klubu ? ).

Wczoraj na prezentacji prowadzący zaprosił na mecz poniedziałkowy z komentarzem, że biletów nie zabraknie :-) Na autobusach z kolei jeszcze parę tygodni temu był Rasiak zapraszający na mecz z Górnikiem, może go w końcu odkleją i zastąpią kimś innym :-)
15 lipca 2013, 16:58 / poniedziałek
Ten konferansjer (wydawało mi się) powiedział, że biletów na pewno nie zabraknie na mecz sobotni.. :-) Na PBB wiadomo, że przyjdzie pewnie z 10 tysięcy, na dużo więcej nie ma się co nastawiać. W i V pełne i rozpoczynamy sezon na pełnej kurwie!

Na boisku (jak obiecali zawodnicy i trenerzy) będzie walka (oby!) do ostatniej minuty i nie wyobrażam sobie innego scenariusza jak trzy punkty. To już nie jest to walczące o życie PBB, które wygrało u nas na wiosnę. Teraz jest to kompletna niewiadoma.

Jednak.. panowie, jeśli zarząd stawia sobie takie cele jak piąte miejsce w tabeli to z całym szacunkiem, ale z takimi ogórkami powinniśmy wygrywać z zamkniętymi oczami! Do zobaczenia w poniedziałek.
15 lipca 2013, 17:00 / poniedziałek
Każdy szanujący się LECHISTA jest również POLAKIEM.
A Polak nie kaleczy języka ojczystego (chyba, że przez przypadek i brak edycji na forum). Wielka litera na początku zdania i znaki interpunkcyjne odróżniają nas od dziwolongów zwanych dziećmi neostrady.

A w temacie - 12 pkt w czterech pierwszych kolejkach.
15 lipca 2013, 17:08 / poniedziałek
Marku, z czystej przekory (nie mylić ze złośliwością) nadmieniam, że w języku polskim nie ma wyrazu "dziwolong" :-)
15 lipca 2013, 17:36 / poniedziałek
Stąd m.in. wzmianka o braku edycji.
Czasami się zdarzy w "ferworze walki", a później człowiek sam z siebie się śmieje, że walnął babola. Zauważyłem to po wystawieniu, hihi.

Co innego świadome ignorowanie zasad pisowni.
15 lipca 2013, 17:39 / poniedziałek
O rany,nasi obecni zwodnicy nie będą mieli już nigdy okazji zagrać przeciwko drużynie , która nazywa się Barcelona ktokolwiek w jej barwach nie wystąpi,nawet sparingu czy "cyrku" jak to niektórych boli,taka jest rzeczywistość i niech to będzie wydarzeniem chociaż dla nich i niech dadzą z siebie wszystko(tylko nie pogoń za koszulkami po meczu ) I jak znam życie to w tym "cyrku" wystąpi co najmniej 20 naszych także o dyspozycję w poniedziałek można być spokojnym.

I tak jak kilka postów wyżej,w poniedziałek "Wejście Probierza" i 4 x 3 ,nie ma innej opcji .
15 lipca 2013, 17:57 / poniedziałek
wygrane 4 pierwsze mecze?

optymiści ;-)
15 lipca 2013, 18:11 / poniedziałek
Tak tak dokładnie jak Widzew w zeszłym sezonie chcecie skończyć ?
15 lipca 2013, 18:14 / poniedziałek
Proponuję jednak zacząć od czterech porażek,masz rację:-)
15 lipca 2013, 18:21 / poniedziałek
Przegrajmy wszystkie mecze w tej rundzie, a potem zostaniemy rycerzami wiosny.
15 lipca 2013, 18:26 / poniedziałek
Zresztą w tym sezonie trzeba uważać by nie okazać się "frajerem" bo co nam daje powiedzmy 40(20) punktów na koniec 2 rundy i się wykontuzjować! jak jest potem do zdobycia tyle samo w siedmiu meczach.Zimowe okienko transferowe będzie bardzo ważne dla niektórych.Podbeskidzie jest tego najlepszym przykładem co nic nie znaczy słaba pierwsza runda.
15 lipca 2013, 18:35 / poniedziałek
Rycerze wiosny nie kończą najlepiej,to nie to ... :-)
15 lipca 2013, 20:47 / poniedziałek
Taki markowy rywal nie wymaga promocji. Ludzie się znają na rzeczy i nogami zagłosują w kwestii frekwencji. Podbeskidzie gwarantuje komplet na trybunach, ale nie komplet, jeżeli chodzi o zdobycz punktową. To trudny, utytułowany przeciwnik, groźny dla najlepszych w Polsce, a i w Europie cieszący się respektem.
15 lipca 2013, 23:03 / poniedziałek
wracając do tematu to nie uznaję innego wyniku niż nasze zwycięstwo i nie interesuje mnie gadanie, że zmęczeni po Barcelonie, nie ma jeszcze świeżości i zgrania itd. itd. typuję 2:0 dla nas. a skład pewnie będzie taki: Bąk - Deleu Madera Bieniuk Pazio - Pietrowski Dawidowicz/Zyska - Wiśnia, Franek/Machaj, Matsui - Buzała/Grzelczak
15 lipca 2013, 23:22 / poniedziałek
odnośnik ostatnie zdanie: Klub na ten mecz nie przewiduje otwierania górnych sektorów do dystrybucji wejściówek z wyjątkiem sektorów 1 i 2. faktycznie zachęcają do kupna biletów, a klun powinien zrobić wszystko żeby właśnie móc otworzyć te górne sektory, żeby było jak najwięcej ludzi
15 lipca 2013, 23:23 / poniedziałek
Przyznam szczerze, że przeczuwałem spadek. Teraz mając sezon u progu, i widząc "transfery" drużyn ekstraklasy, nie mam już aż takiej obawy.

Teraz uważam, że jeśli odpali trio Machaj Dawidowicz Frankowski, i swoją bardzo wysoką formę utrzyma Grzelczak ( sit! ), to może być dobrze. Swoje zrobi Matsui.

Spodziewam się wielkiej obniżki formy Pietrowskiego, i wydaje mi się, że Pazio jeszcze w tej rundzie nie odpali. No i wszelkie znaki na niebie wskazują, że Probierz nie ufa już zbytnio Janickiemu, co jest rewelacyją informacją.

Mój skład wyglądałby tak.

Małkowski
Deleu Madera Bieniuk Pazio
Oualembo MAtsui Frankowski Dawidowicz Machaj
Buzała

Myślę, że na ten moment najlepszy skład.
15 lipca 2013, 23:27 / poniedziałek
Liga sie jeszcze nie zaczela,a Ty juz przeczuwales spadek?!

Brawo kurwa !
15 lipca 2013, 23:34 / poniedziałek
A to się musi liga zacząć? Taki Widzew, Ruch nie mogą przeczuwać spadku już teraz?
15 lipca 2013, 23:37 / poniedziałek
Mój typ to 2:1 dla Lechii (Matsui, Buzała), po emocjonującym meczu :)

Ch** z Barceloną, liczy się zwycięstwo w poniedzialek! (Chociaż jakieś 1:0 dla nas w sobotę by ucieszyło serce ;) )
15 lipca 2013, 23:42 / poniedziałek
Dla mnie,to oni moga przeczuwac nawet ciaze.
16 lipca 2013, 11:57 / wtorek
Co roku to samo...pompowanie balona a pozniej placz... 12 punktow w 4 pierwszych meczach ? ludzie zejdzcie na ziemie. Co wami kieruje, ze tak oceniacie sytuacje ? owszem mamy w 4 pierwszych meczach 3 mecze u siebie ale co z tego ? czy wy widzicie sklad Lechii na obecny sezon ? niektorzy tu podniecaja sie Grzelczakiem bo w sparingach kilka razy pilke dogral... jeszcze kilka takich zagran i wedlug niektorych bedzie gwiazda ligi...
Radze ochlonac. Owszem sa druzyny gorzej wygladajace poki co na papierze jak Zydzew, Pogon, Zawisza czy Podbeskidzie ale jezeli LEchia nie zacznie wygrywac u siebie to bedzie jedna wielka lipa. Nie chce tu narzekac ale mlodzi w zeszlym sezonie nie dali duzej nadziei, ze moga odpalic. Sam Japoniec druzyny nie zbawi bo i tak jest spora niewiadoma. Oby Madera z Bieniukiem grali tak jak grali na poczatku zeszlego sezonu bo po kontuzji Madery kazdy widzial jak wygladala nasza obrona. Co do bramkarzy to z calym szacunkiem dla Baka czy Malkowskiego ale jak dla mnie to sa tylko zmiennicy. Pomoc ? nie ma Ryska, nie ma Surmy, Pietrowski z Dawidowiczem na srodku ? nie zrozumcie mnie zle ale jeszcze nie teraz...atak ? ehhh ciezko. Dlatego skupmy sie nad pierwszym meczem z Podbeskidziem a nie tak daleko w przod. Probierz sam widzi co sie dzieje i mowi, ze jeszcze troche okienka transferowego jest w razie gdyby na poczatku nie szlo. 5 miejsce w lidze przy obecnej kadrze ? to bylby majstersztyk ale powiedziec cos trzeba :D
16 lipca 2013, 12:16 / wtorek
Rycz mała rycz, płacz maleńka płacz...
16 lipca 2013, 12:22 / wtorek
Nie chodzi tu o ryczenie ale o nie pompowanie balona jak to jest co roku. Bedzie pierwszy mecz to bedzie mozna wyciagac wnioski a nie, ze od razu 4 mecze 12 punktow jak bysmy byli co najmniej MAnchesterem. Pozniej zamiast tych 12 punktow jest 6 i jazda. JAk chcesz czegos wymagac to obiektywnie mierzac sily na zamiary.
16 lipca 2013, 12:25 / wtorek
Co niektórzy chyba zapomnieli, że od dwóch lat nasza bursztynowa arena jest bardzo gościnna i służy jako dawca punktów dla wszystkich którzy tego zapragną. I obym się mylił ale jakoś nie spodziewam się zmian w kolejnym sezonie.
16 lipca 2013, 12:30 / wtorek
Tutaj mi się akurat wydaje, że może to się odwrócić.
Młodzi u siebie będą się czuć pewniej, na wyjazdach będą mieli pełne portki..
16 lipca 2013, 22:24 / wtorek
No zobaczymy jak bedzie, szczerze mówiąc wyniki i gra w sparingach nie dała nam żadnej konkretnej wiedzy. Mam tylko nadzieje ze Probierz bedzie oszczedzał zawodników w sobotnim sparingu z Hiszpanami.
PBB tez jest trochę przemeblowane wiec niespodziewam sie u nich takiej skutecznosci jak na wiosnę, szczególnie ze za trenerkę wziął sie śledziowy Czesiu (wczesniej jeszcze nie zdązył zepsuć).
Liczę ze powrót Madery spowoduje ze nie bedziemy tracic głupich bramek, licze takze na to ze w ofensywie Matsui znajdzie wspólny język z Wiśnią i spółką.

Skromne zwycięstwo przyjmę z zadowoleniem.

TYLKO LECHIA!
18 lipca 2013, 22:13 / czwartek
ważne by żaden zawodnik nie narzekał na zmęczenie po sobotnim meczu.
Ten mecz trzeba wygrać, w tym sezonie nasz stadion musi być naszym atutem !

3-1 i będzie okej !!
19 lipca 2013, 08:31 / piątek
kolego wrzeszczanin,
nie pozwolą nam grać na NASZYM stadionie na T29
musimy się męczyć na PGE
gdyby tak przynajmniej PP tam pograć.....
19 lipca 2013, 10:05 / piątek
Tak gwoli scisłosci, to Lechia ostatni mecz PP w Gdańsku grała na T29 i na razie to piłkarze nam nie pozwalają, a nie zarząd.
Ja też chetnie zobaczyłbym mecz o stawkę na T29, a PP jest idealną do tego okazją. Jednak póki co wszystko zależy od piłkarzy.

TYLKO LECHIA!
20 lipca 2013, 17:25 / sobota
No to pojutrze rozjedziemy Podbeskidzie liczę że wreszcie na inaugurację nowego sezonu wygramy zdecydowanie i ci co nie kupili biletów na Podbeskidzie tylko na Barcę będą podwójnie żałować ;)
21 lipca 2013, 10:21 / niedziela
A czego mają żałować ci co kupili bilet na FCB?
30 000 z nich to stadionowi turyści nie interesujący się piłką tylko oglądaniem gwiazd.
Przyszli by również gdyby Lechia grała z ekipą Słonecznego patrolu.
A o Podbeskidziu BB pewnie nigdy nie słyszeli.
21 lipca 2013, 10:59 / niedziela
odnośnik Może ktoś z nich się skusi. ;-)
21 lipca 2013, 23:38 / niedziela
ale jaja Buzi poza składem na Podbeskidzie. Kto by się spodziewał
21 lipca 2013, 23:58 / niedziela
kontuzja
22 lipca 2013, 00:12 / poniedziałek
Ja się spodziewałem.. Tym bardziej, że od kilku dni nei trenuje przez kontuzje.. ehh.

Co do kadry, tak jak wspominałem wcześniej.. Bogu dzięki wygląda na to, że Probierz poznał się na Janickim :)
22 lipca 2013, 00:41 / poniedziałek
Janicki też kontuzja :P.
22 lipca 2013, 07:48 / poniedziałek
tak patrzę na naszą kadrę na mecz z Podbeskidziem i naszła mnie taka myśl kto będzie dla nas w tym sezonie bramki strzelał ? mam nadzieję że dzisiaj poznamy odpowiedź ;)
22 lipca 2013, 07:49 / poniedziałek
dręczyciel - w jednym wątku jedziesz "fanatyków" którzy nie wiedzą, że Buzała ma kontuzje, a w kolejnym sam pieprzysz o poznaniu się na Janickim nie wiedząc, że ma kontuzję(to że się być może poznał nie znaczy, że nie będzie przynajmniej w 18 jak będzie zdrowy). hehe, dobre.
22 lipca 2013, 08:35 / poniedziałek
Wiem chłopie.. dlatego ten uśmiech na końcu, że się "poznał"
22 lipca 2013, 09:03 / poniedziałek
Małkowski - Deleu, Madera, Bieniuk, Oualembo - Tuszyński, Dawidowicz, Pietrowski, Matsui, Frankowski - Grzelczak.

EWENTUALNIE, Pazio za Pietrowskiego i wtedy Oualembo na defensywnego, ale Probierz chyba nie ma takiego pomysłu w głowie.
22 lipca 2013, 10:24 / poniedziałek
dręczyciel(Boldi), skończ pierdolić dokładnie tak jak napisał Ci "1-0". Hipokryzją zapierdala na kilometr i jeszcze tłumaczenia nad jakimiś emotikonami. I jeśli mówiłeś gdzieś o fanatykach to szczerze powiedziawszy to mam wyjebane, która Panienka gra a która ma kontuzję, to są tylko wkłady do koszulek i jeśli wg. Twojej opinii, "fanatyk" musi wiedzieć czy Bieniuk z rana bzyknął Ankę to jesteś w błędzie.
22 lipca 2013, 11:11 / poniedziałek
Mnie ciekawi, czy zielona będzie dziś zielona (no biało-zielona) czy też pstrokata a wręcz tęczowa :-) Rozumiem jesień i zimę bo kurtki itp. - ale w lato zwłaszcza w taki dzień jak dziś można przyjść w barwach klubu na mecz. I nie chodzi mi o tekstylia adidasa - coś w barwach klubu można kupić za paręnaście złotych a przynajmniej jakoś to by wyglądało a nie pomarańczowo/żółto/niebiesko/zielono/biało/czerwon o /czarno.
22 lipca 2013, 14:22 / poniedziałek
Jamesbond

No nareszcie ktoś poruszył ten temat, na zielonej zawsze kolorowo i to trochę denerwuje. Trzeba by się jakoś zmobilizować i chodzić na mecze w barwach, to wiele nie kosztuje a efekt ładny :)
22 lipca 2013, 16:58 / poniedziałek
Szkoleniowiec Biało-Zielonych podał wyjściową jedenastkę, jaka rozpocznie o godz. 18.00 na PGE Arenie Gdańsk mecz z Podbeskidziem Bielsko-Biała na inaugurację sezonu 2013/2014.

LECHIA: 24. Mateusz Bąk - 26. Deleu, 6. Jarosław Bieniuk, 7. Sebastian Madera, 28. Christopher Oualembo – 14. Piotr Wiśniewski, 27. Paweł Dawidowicz. 17. Marcin Pietrowski, 21. Mateusz Machaj, 22. Daisuke Matsui - 15. Adam Duda.

W rezerwie pozostają: 87. Sebastian Małkowski, 5. Krzysztof Bąk, 10. Przemysław Frankowski, 9. Piotr Grzelczak, 8. Patryk Tuszyński, 32. Adam Pazio, 13. Wojciech Zyska.
22 lipca 2013, 18:47 / poniedziałek
Wcisną, jak nic!
22 lipca 2013, 19:02 / poniedziałek
Duda tradycyjnie zjebał setkę...
22 lipca 2013, 19:42 / poniedziałek
Lechia Gdansk!
Moje dzieci sa w Polsce na wizycie. Beda dzisiaj na meczu. Mam Nadzieje ze doping bedzie wspanialy. Syn juz nie mogl sie doczekac zeby zobaczyc mecz Lechii na zywo.
Pierwszy raz. Do tej pory ogladal pare razy na meczyki.pl
Lechio wygraj!!!!!!
LECHIA GDANSK-nawet Ajax nie ma szans

marek/toronto
 
1 2 3
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.457