Gdańsk: czwartek, 18 kwietnia 2024

STUDIO TATUAŻU

strona 1/1

16 lipca 2013, 19:39 / wtorek
Witam serdecznie. Temat skierowany zarówno dla tych "popisanych" jak i do tych, którzy planują się dziarać, a nie widzą gdzie. Jakie studia tatuaży polecacie w Trójmieście (lub okolicach i innych zakątkach pomorza) ? Czy mógłby ktoś cokolwiek napisać o studiu Bloody Art przy ul. Ogarnej ? Ze zdjęć, które zamieścili na stronie widać, że kilku naszych korzystało z ich usług, zatem czekam na opinie : ) Pozdro
16 lipca 2013, 21:38 / wtorek
Ja swoj robilem na Piwnej,nie daleko komisariatu.Facet ma pojecie o sztuce,przez duze S.Sam mi sie przyznal,ze te wszystkie slajdy,reklamy,to o kant dupy obic-sciema.Idz tam,gdzie juz ktos znajomy robil I bedziesz mial jakies odniesienie na zywo,bo reklamowki swoje,a real swoje.
Pozdrawiam
29 lipca 2013, 16:54 / poniedziałek
Bardzo dobre studio znajduje się na Przymorzu(sam tam robiłem swoją dziarę u Jarka) i jak dla mnie profeska. Jedyny minus ze sporo trzeba czekać na termin,ale to tez o czyś świadczy.Tu masz odnośnik
30 września 2013, 15:53 / poniedziałek
Podbijam temat. Chodźtatoo ;)
odnośnik
17 grudnia 2018, 10:46 / poniedziałek
Miód z musztardą jest wysoce zalecany do stosowania w przygotowaniu jedzenia
18 grudnia 2018, 17:48 / wtorek
I po to człowieku musisz swoje mądrości zamieszczać w 2 tematach naraz .
Rozumiem że to są luźne gadki ...ale nie nudź !
3 lutego 2019, 20:12 / niedziela
Aktualnie jakie są najbardziej godne polecenia studia tatuażu w Trójmieście, najlepiej w Gdańsku?
Ktoś kto ma spory fach w ręku i tworzy prawdziwe dzieła sztuki? Planuje na prawie całe plecy. dość skomplikowane dzieło.
4 lutego 2019, 15:51 / poniedziałek
Wzór Tattoo Studio, ul Słowackiego 37 G. Robiłem u Pawła prawie wszytko co mam i mogę Gościa polecić z czystym sumieniem ;)
16 marca 2019, 13:38 / sobota
Hej, a da się w necie sobaczyć portfolio??
 
1
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.624