Gdańsk: piątek, 6 grudnia 2019
FORUM
Podstrony:

Lechia - Jagiellonia, poniedziałek 5.08, 18.00

strona 1/2

29 lipca 2013, 15:41 / poniedziałek
Dla mnie mecz szczególny, bo po raz pierwszy w tym sezonie obejrzany z poziomu trybun. W Jagiellonii widać już rękę Stokowca. To będzie ciężki mecz. Ale wierzę, że wygrany.
29 lipca 2013, 16:03 / poniedziałek
Jak nie stracimy bramki to wygramy.
29 lipca 2013, 16:40 / poniedziałek
taki jesteś pewny, że strzelimy ?
29 lipca 2013, 16:58 / poniedziałek
Czy trzeba samemu strzelić aby wygrać?
29 lipca 2013, 20:49 / poniedziałek
Tym razem Grzelczakowi zostanie uznany prawidłowo strzelony gol. Chyba , ze jutro wyczerpie limit bramek.
29 lipca 2013, 21:06 / poniedziałek
Tak, jestem pewny, że strzelimy.
29 lipca 2013, 21:19 / poniedziałek
A ja jestem pewny,że jeśli nie stracimy bramki to nie przegramy.
29 lipca 2013, 21:24 / poniedziałek
.....I bedzie kolejne 0,5 pkt
29 lipca 2013, 21:37 / poniedziałek
A tak poważnie, to bedzie to dobry sprawdzian dla naszej defensywy (jutrzejszy sparing bedzie fajnym przetarciem :), widac ze Jaga ma w formie swoją ofensywę i strzelanie goli nie sprawia im wiekszych trudnosci (w przeciwieństwie do naszych asów). Zero z tyłu to bedzie połowa sukcesu, w ataku postawiłbym na Dudę, bo ostatni mecz z Jagą na pewno dobrze pamięta i bedzie dodatkowo zdeterminowany, zresztą jego konkurenci zaprezentowali "swoje umiejetnosci" i jak widać...a w zasadzie nie widać różnicy.
Reszta składu chyba bez zmian, bo i ławka rezerwowych niczym nie imponuje.

TYLKO LECHIA!
29 lipca 2013, 21:40 / poniedziałek
A jak tam Buzała wyleczy się ?
29 lipca 2013, 21:47 / poniedziałek
Buzi powołany na jutrzejszy sparing, więc w poniedziałek też powinien być już dostępny.
29 lipca 2013, 21:52 / poniedziałek
skoro jest w kadrze na jutro to chyba ta
31 lipca 2013, 00:01 / środa
a mówiłem, że Grzelczak strzeli :):) czyżby druga młodość :).

Jedno jest pewne jak chłop zacznie strzelać z pierwszej to będzie z niego pożytek.
31 lipca 2013, 02:03 / środa
+ Grzelczak niech sie nauczy pilke przyjmowac i nie podawac na oslep....poza tym jest nawet niezle!
31 lipca 2013, 03:53 / środa
Z tym co było to jest...nawet dobrze ;)
1 sierpnia 2013, 10:57 / czwartek
Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok, godz. 18:00, sędzia: Marcin Borski (Warszawa).
1 sierpnia 2013, 14:02 / czwartek
Dolny sektor zielonej zamknięty decyzją wojewody.. i tak się zastanawiam, po chuj? Przecież na meczu i tak będziemy, tyle, że na górze. Kompletnie tego nie rozumiem. Kolejna sprawa.. na meczu z PBB mogliśmy być na dole, a teraz nie możemy? Czy przez te dwa tygodnie coś się zmieniło? Eh.. czeka nas powtórka z meczu z Pogonią.

Nie potrafię znaleźć logicznego wyjaśnienia tej sytuacji. Po prostu, wojewoda jest pierdolnięty.
1 sierpnia 2013, 14:15 / czwartek
Tu nie ma logicznego wytłumaczenia myślę, że moderatorzy się nie obraża za założenie osobnego tematu dla tego idioty. Przecież to jest cyrk na kółkach :)
proponuje wpisywać pomysły jak na meczu podziękować za tą decyzje .
1 sierpnia 2013, 14:22 / czwartek
Nie tylko NAsz sektor zamkneli..

"W związku z decyzją Wojewody Pomorskiego o zamknięciu dolnych sektorów trybuny zielonej i sektora dopingowego gości na mecz z Jagiellonią prezentujemy informacje przydatne dla kibiców Lechii na to spotkanie."

tylko Ja się pytam.. za co?!
1 sierpnia 2013, 14:25 / czwartek
No tak, ale Jaga ma zakaz.. więc tym bardziej tego nie rozumiem.
1 sierpnia 2013, 20:25 / czwartek
takie pytanie - pokazuje już komuś miejsce na górze na ten mecz, czy tym razem też trzeba będzie kilka dni czekać?
1 sierpnia 2013, 20:36 / czwartek
1945 - właśnie dlatego. Mieli tą akcję zrobić na Podbeskidzie albo na Cracovię ? Tak jest optymalnie skoro już kara musi być wg wojewody.
5 sierpnia 2013, 15:21 / poniedziałek
Różnie można oceniać mecz z Barcą. Jedno jest pewne, że to była super promocja dla Lechii i za to wielkie brawa.Dlaczego tak twierdzę? Po meczu w ciągu ostatniego tygodnia kilkanaście osób, których nigdy nie podejrzewałbym o to, że kiedykolwiek wybiorą się na mecz pytało gdzie i jak kupić bilety na mecze Lechii, jak dojechać samochodem na stadion. Nie wiem czy wszystkie rzeczywiście wybiorą się na stadion ale jeżeli dzisiaj będzie ok 16 - 20 tys widzów to Lechia odniosła olbrzymią korzyść z gry z Barceloną. Ciśnie się tylko jedno pytanie czy to Lechia czy jej nieudaczny właściciel a może w końcu przejrzy na oczy i zobaczy co znaczyłoby gdyby Lechia dysponowała skłądem na pierwszą 3 czy 4 w naszej lidze. Dzisiaj koniecznie trzeba wygrać a na pewno ludzie zaczną przychodzić na Lechię. Przecież w latach 60 i 70 po 15 tys przychodziło na III ligę. Klimat jest ale reszta w ...nogach naszych ulubieńców.
5 sierpnia 2013, 15:31 / poniedziałek
Zgadzam się z Maciejem u mnie to samo. Dużo osób się pyta o sprawy z Lechią a jeden kumpel nawet kupił sobię kartę kibica więc potencjał Lechia ma duży niech tylko jeszcze zacznie grać jak wtedy z Barceloną.
5 sierpnia 2013, 15:44 / poniedziałek
16-20 tysięcy to może lekka przesada, ale 14-15 jest jak najbardziej w zasięgu. Jedno jest pewne, jeśli Lechia ustabilizuje swoją formę, czyli będzie regularnie u siebie wygrywać to z czasem będzie przychodzić nawet 25-30 tysięcy. Jednak na to trzeba czasu i oczywiście dobrej gry.
5 sierpnia 2013, 16:57 / poniedziałek
WSZYSCY NA LECHIE !!!

A MY SWOJE !!!
5 sierpnia 2013, 16:57 / poniedziałek
Dziwne, że jeszcze składów nie podali (godzina przed meczem).
5 sierpnia 2013, 17:36 / poniedziałek
LECHIA: Mateusz Bąk: Luiz Santos Deleu, Jarosław Bieniuk, Sebastian Madera, Adam Pazio - Przemysław Frankowski, Paweł Dawidowicz, Marcin Pietrowski, Daisuke Matsui, Piotr Grzelczak - Paweł Buzała

W rezerwie pozostają: Sebastian Małkowski, Christopher Oualembo, Rafał Janicki, Wojciech Zyska, Piotr Wiśniewski, Adam Duda, Patryk Tuszyński
5 sierpnia 2013, 18:47 / poniedziałek
przerwa...

to co sie dzieje na trybunach to jest miazga jestem w szoku. moje gardlo jutro nie istnieje
5 sierpnia 2013, 18:54 / poniedziałek
nie tylko twoje gardło ... Jagiellonia tez nie istnieje ... Kamikadze juz po 200 -setce....
5 sierpnia 2013, 19:18 / poniedziałek
Matsui fatalnie, co podanie, strzał .... na pewno dzisiejszego meczu nie zaliczy do udanych.
5 sierpnia 2013, 19:29 / poniedziałek
Grzelczak się skończył...
5 sierpnia 2013, 19:51 / poniedziałek
Gratuluje zwyciestwa, w pelni zasluzone, rozjedzcie Cracovie w nastepnym meczu i powodzenia w kolejnych, kibic Jagi
5 sierpnia 2013, 20:10 / poniedziałek
Radosc wielka. Wreszcie wygrana!!! Trzeba trzepnac piwko i to nie jedno!!!
Ale wielka prosba. Jak obejrzec bramki z dzisiejszego i poprzednich meczy Lechijki?
W zeszlym zezonie bylo to mozliwe na Ekstraklasa.tv. Teraz juz nie poniewaz przebywam poza granicami kraju. Takze bardzo prosze o pomoc!!!
Z bialozielonymi pozdrowieniami!!!!!
Tylko Lechia!!!!!!!!!!!!
5 sierpnia 2013, 20:37 / poniedziałek
Można obejrzeć na portalu sportowym TVN24.
Brawa dla wszystkich za dzisiejszy mecz.
5 sierpnia 2013, 20:40 / poniedziałek
Brawo! Brawo! To naprawdę dziwne uczucie wychodzić ze stadionu bez straconej bramki :) oby tak samo było za tydzień! A co do meczu, zaczne od plusów! Bezbłędny Pazio, bardzo solidny występ. Jak zawsze dobry Deleu, Madera czytał gre. Bieniuk jak to Bieniuk w swoim stylu nie myśli, nie patrzy tylko kopie i oddaje piłkę za darmo. Dobre zmiany Probierza! Pietrowski w ogóle w tym meczu wystąpił tylko na papierze, koszmar! Frankowski mnie rozczarował ale w chwili obecnej nie mamy wielu alternatyw. Matsui mógł wygrać mecz w pierwszej połowie, rozczarował ale jestem przekonany, że to tylko gorsza dyspozycja dnia. Grzelczak, mówcie co chcecie ale dla mnie ten facet to kompletna pomyłka. Nie rozumiem jak ktoś taki może uprawiać sport do którego są potrzebne nogi! Buzała waleczny! super! Podsumowując drżałem do 70 minuty o wynik bo Jagielonia grała sobie spokojnie jak u siebie, na szczescie nie skutecznie. Mamy problem z transportowaniem piłki do przodu, ciągle gramy od obrońcy do obrońcy bez planu. Po drugim golu chłopaki złapali luz i było juz jak w bajce!

Pozdrawiam
5 sierpnia 2013, 21:01 / poniedziałek
Grzelczak według mnie nie grał źle, dużo walczył na pewno jest o wiele lepszy niż w poprzednim sezonie. Najlepszy Buzi i Madera bezbłędny w obronie. Dawno nie widziałem naszego meczu bez błędu w obronie, błędu bramkarza i straconej bramki w końcówce!!
5 sierpnia 2013, 21:09 / poniedziałek
Grzechu.h ,mam ten sam problem bo też jestem na emigracji.Odkąd Tvn24 przejął prawa to nie obejrzysz na ich portalu bramek i skrótów ( licencja).Zostaje tobie strona <a href="www.meczyki.pl">ta</a>, lub można używać programu który zamieni twoje ip. Co do meczu to fajnie się oglądało pressing Lechii,razi trochę brak skuteczności no ale powoli do przodu.
5 sierpnia 2013, 21:10 / poniedziałek
Incoqnito, dzieki za pomoc ale na TVN24 tez nie da rady obejzec poniewaz publikuja materialy pochodzace z Ekstraklasa.tv a ich materialy filmowe mozna ogladac tylko na terenie kraju. Ma ktos inny pomysl? Z gory dzieki.
5 sierpnia 2013, 21:12 / poniedziałek
Coś mi się rypneło z linkiem, wejdź na www.meczyki.pl
5 sierpnia 2013, 21:14 / poniedziałek
Obrona dzisiaj super! Pazio bardzo dobry wystep, chyba nareszcie mamy obstawiona lewa flanke!
5 sierpnia 2013, 21:15 / poniedziałek
Ja tez przebywam poza granicami ale przez meczyki obejrzysz :d
5 sierpnia 2013, 21:18 / poniedziałek
Szkoda sytuacji Matsui, spokojnie mógł chociaż jedną z dwóch setek strzelić.
5 sierpnia 2013, 21:21 / poniedziałek
Jako, że wylądowałem na sektorze O - byłem świadkiem kilku fajnych scen :)
przesadzano pikników, którzy bardzo bronili swoich miejsc, bo "sektor wykupiła grupa zorganizowana" :)

oczywiście nie sektor O, tylko ten najbliżej klatki gości. Zresztą to czego wszyscy się domyślali, sami dali znać okrzykami "Jagiellonia to My" na początku drugiej połowy.
5 sierpnia 2013, 21:24 / poniedziałek
Dziwny mecz. Cieszą trzy punkty i W KOŃCU(!!!!) na zero z tyłu! Fantastyczny był dziś Madera. Generalnie obrona zagrała świetnie. Jagiellonia nie oddała chyba żadnego celnego strzału. Szkoda tych dwóch sytuacji Matsui.. to były setki. Powinniśmy ich pojechać z 5-0, ale nie narzekajmy.
5 sierpnia 2013, 21:26 / poniedziałek
Panowie, wielkie dzieki!!! Obejzalem. Pieknie!!!
5 sierpnia 2013, 21:39 / poniedziałek
Nareszcie nareszcie Panie i Panowie.Mogło być min 4-0.Dobry mecz presing identyczny jak z Barceloną choć odrobinę mniej zaangażowania w II-połowie myślałem że jak zwykle będzie remis Arena.Ale Wiśnia z Maderą zrobili swoje.
Pięknie się ogląda zwycięstwo na PGE Arenie
5 sierpnia 2013, 21:41 / poniedziałek
aaaa i jeszcze jedno.. "mistrza Polski mamy " :D ?
5 sierpnia 2013, 21:45 / poniedziałek
Janicki nie gra i są wyniki.. :) i obrona nie kopie się w czoło :)
5 sierpnia 2013, 22:00 / poniedziałek
Super doping Panowie!!!Jeszcze trochę,a pozostałe sektory podchwycą te rosnące na sile aż do super pierdolnięcia przyśpiewki.Brawo
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.011