Gdańsk: sobota, 7 grudnia 2019
FORUM
Podstrony:

DO PIŁKARZY LECHII GDAŃSK!

strona 1/1

1

30 lipca 2013, 23:30 / wtorek
Wiem, że czytacie to forum. Nie wszyscy, ale większość. Proszę wziąć moje słowa do siebie. Po pierwsze gratuluję remisu, bądź co bądź z Barceloną. Zdaję sobie sprawę, że to dla Was coś wielkiego, że będziecie to wspominać latami, ale to już historia. Cieszcie się dziś i na emeryturze. Ale od jutra należy ZAPIERDALAĆ na treningach jak nigdy do tej pory. Dziś pokazaliście, że jak chcecie to potraficie. W Lechii ze strony kiboli zawsze były duże oczekiwania, ale teraz będą jeszcze większe. Chcąc nie chcąc to Wasza "wina". Jak obejrzycie sobie ten mecz na spokojnie, to skumacie, że z takim angażowaniem w KAŻDYM LIGOWYM MECZU, ta ogórkowa liga jest do wciągnięcia nosem. Zatem DAWAĆ Z SIEBIE WSZYTKO już od meczu z Jagiellonią. I nie ma, że boli. Pokażcie, że potraficie grać dobrze nie tylko od święta, ale co kolejkę. Nie zawiedźcie NAS po raz kolejny. A MY SWOJEEEE!
30 lipca 2013, 23:37 / wtorek
Dokładnie.Za rok takie mecze o punkty! z Jagą tylko zwycięstwo inaczej dzisiejszy popis nic nie warty
30 lipca 2013, 23:49 / wtorek
Dokładnie. Oby zawsze z takim zaangażowaniem, a naprawdę będzie dobrze. Do boju Lechia Gdańsk!!!
31 lipca 2013, 00:30 / środa
Panowie musi tak być jak Dzikidingo napisał. Myślę, że każdy z kibiców Wielkiej Lechii pod tym się podpisze. Jesteśmy kibicami którzy zaangażowanie i wylane hektolitry potu w czasie meczu naprawdę potrafią docenić i zauważyć. Także radzę nie olewać takich podpowiedzi tylko wziąć je sobie do serca. Dzięki takiemu podejściu możecie być tylko lepsi...
31 lipca 2013, 01:11 / środa
i do PEPE Probierza
Potrafił dobrać taktykę pod niewygodnego przeciwnika, oraz zdopingować do boju jak z gdyńską kurwą.
Wykazał się nosem bo szybko odstawił do rezerw kogo należy
Najbardziej drewniany Grzelczak od czasów Rasialdo stał się strzelcem najpiękniejszej bramki w supermeczu. Dosyć remisów.

Lechia znaczy Polska!
31 lipca 2013, 01:49 / środa
weszlo, sporadycznie , ale sensownie w tym wypadku. pora przekuć to na ligę!

odnośnik
31 lipca 2013, 09:47 / środa
Podpisuję się pod tym. Jadę na Jagę (Muszę przejechać 300 kilometrów) i jeżeli zagracie poniżej tego poziomu który pokazaliście w meczu z Barceloną to będę urażony, z resztą jak zapewne reszta kibiców ;)
31 lipca 2013, 09:59 / środa
Też się podpisuje, panowie pełne zaangażowanie. W meczu z Podbeskidziem było blisko, ale trzeba grać do końca, bo zgubione punkty bardzo bolą. Grajcie zawsze do końca do ostatniego gwizdka.

Tylko Gdańska Lechia
31 lipca 2013, 11:15 / środa
Jestem z pilkarzy dumny za postawe w dzisiejszym meczu wynik jak wynik ale styl oraz ze te dwie nasze bramki nie byly naszymi jedynymi strzalami w meczu. Mielismy swoje okazje w meczu badz co badz moglismy nawet w 10 rozstrzygnac ten sparing na swoja korzysc.Dawidowicz , Frankowski , Matsui , Grzelczak kazdy z tych zawodnikow przynajmniej raz naprawde ladnym zwodem przeszedl zawodnikow nawet Barcelony B ale wciaz Barcelony co napewno wywolalo aplauz na trybunach nawet aplauz u tych po stronie Barcelony.

Teraz zejdzcie na ziemie i pamietajcie na jakim poziomie gracie.Tak jak jestem z was dumny po tym meczu tak bede gwizdal na was jak nie wykarzecie sie takim samym zaangazowaniem w poniedzialek.

Gratulacje jeszcze dla trenera , kawal dobrej roboty.
A MY SWOJE !!!
31 lipca 2013, 12:08 / środa
Również gratuluje postawy.
I oczekuje takiego samego zaangażowania z Jagielonia
Ja nigdy nie rozumiem , jak można w jednym tygodniu w sezonie rozegrać dwa rożne spotkania. W jednym grać piach jak z Ruchem ,a 5 dni później zagrać jedno z najlepszych sparingów w historii klubu,...
31 lipca 2013, 15:29 / środa
Tak samo jak raz wypijesz 8 piw i jesteś wcięty, a za dwa dni po tej samej ilości masz bombe:)
31 lipca 2013, 15:38 / środa
Bo pić trzeba umieć i wiedzieć kiedy :) Mam nadzieję ,że ten właściwy dzień u grajków to jednak poniedziałek będzie
31 lipca 2013, 15:52 / środa
Dobra LP, ale mówisz o jednostkach. Jak pójdziesz w piątek z 10-cioma kumplami na browar, każdy wypije po 8 i będzie wcięty tak? A jak pójdziesz tym samym gronem na browar w poniedziałek to ilu będzie miało bombę po tej samej ilości piw? Dwóch - trzech? I właśnie po to są rezerwowi :)
31 lipca 2013, 21:36 / środa

1

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.236