Gdańsk: środa, 17 kwietnia 2024

Wojewoda Pomorski Ryszard Stachurski -opinie,pozdrowienia

strona 6/9

6 lutego 2014, 09:43 / czwartek
Dziś w RG o 8.30 miała być rozmowa ze Stachurskym. Słuchał ktoś tego pajaca? Zmądrzał choć trochę?
6 lutego 2014, 09:45 / czwartek
Wojewoda Pomorski mówiąc o zamknięciu sektorów PGE Areny i że wejdzie tylko 8 tys. kibiców dodał, że na Lechię i tak więcej osób nie chodzi
6 lutego 2014, 09:47 / czwartek
6 lutego 2014, 09:50 / czwartek
słodowy -
- aha. Czyli nie zmądrzał. Pajacem był, jest i już pozostanie.

A posłucham sobie jego ględzenia jak wrócę z roboty. A wcześniej napije sie meliski albo chlapnę wiśniówkę, żeby odsłuchać wywiad w całości...
6 lutego 2014, 10:55 / czwartek
Pseudowojewody nie słuchaj - zostań przy wiśnióweczce :)
6 lutego 2014, 11:08 / czwartek
"Na mecz będzie mogło wejść ok. 8 tys. widzów, na Lechię i tak więcej nie chodzi" Co, proszę?! Ten człowiek jest chory. Tu fachowca psychiatry potrzeba.
6 lutego 2014, 11:39 / czwartek
Typowa gadka śledziowa, jeszcze mógł dodać, że procentowo względem pojemności stadionu to więcej ludzi na arkę chodzi. Idiota no, tu już na lekarza jest za późno...Z nim to jak z rannym koniem trzeba postąpić, nic więcej nie da się zrobić.
6 lutego 2014, 12:07 / czwartek
Mam pytanie.
Czy Lechia jako organizator ma prawo zmienić regulamin na stadionie?
On wspomina tutaj o wewnętrznym regulaminie Lechii, którego sam klub nie przestrzega.. Czy w takim razie można go zmienić, czy on jest odgórnie narzucony ?
6 lutego 2014, 12:17 / czwartek
Nawet nie mam zamiaru tego słuchać bo już na samą myśl co ten piździelec tam może wygadywać kurwica mnie bierze...
6 lutego 2014, 12:20 / czwartek
Bełkot, bełkot. Wspomniał coś o umówionym spotkaniu z nowym inwestorem, ciekawe
6 lutego 2014, 12:31 / czwartek
Ale tak na dłuższą metę się zastanawiam, czy Rysiu tą decyzją nie chce nam przy okazji zrobić złej reklamy wizerunkowej przed nowym inwestorem. Inwestor może nie wiedzieć nawet jak zachowują się trybuny, jaki mają charakter itp itd. Przychodzi do nowego klubu i od razu na wejście dostaje informacje o kibicach że "byli niegrzeczni, rozrabiali" no i że przez to mają zamknięte 3/4 stadionu. Może to spowodować trzymanie lekkiego dystansu do nas i ograniczenie zaufania do działalności kibicowskiej w kwestiach choćby dopingu czy dogadania się przy wyjazdach na zasadzie jak to wyglądało do tej pory.
6 lutego 2014, 12:40 / czwartek
trzeba sie zorganizowac i sparalizowac cale wojewodzctwo inaczej temu parchowi do mozgownicy sie nie przemowi
6 lutego 2014, 12:56 / czwartek
Gdyńska ekipa się mści, my mamy stadion a im lotniska nie pozwalają zbudować.
6 lutego 2014, 13:25 / czwartek
Wszyscy głupi tylko rysio wie najlepiej - " Ryszard Stachurski. - Z uporem powtarzam, że w Europie - Niemcy, Włochy, Szkocja, Grecja - jeżeli się na stadionie coś zdarza, to natychmiast klub podejmuje decyzję srogo, i surowo każąc swoich kibiców. Podobnie działa piłkarska federacja." I tu sedno sprawy w słowie "JEŻELI COŚ SIĘ ZDARZA"
Co takiego stało się na meczu z Legią ktoś stracił życie? Nic po prostu nic mecz oprawa normalka. Doskonale wiecie że ten kawał hu*a bo inaczej nie mogę nazwać to ścierwo wie to samo co my. Po prostu pokazuje że nie można go ruszyć ciekawy jestem czy ma racje. Jest debil ale to co teraz gada to po prostu walka żeby się nie przyznać do tego. Metoda wszyscy gówno wiedzą jakiś tam pzpn czy tam ekstraklasa...
Przypomina mi to jedno: Jak kiedyś Lepper dostał 1% w wyborach na prezydenta powiedział taki mamy głupi naród :)
6 lutego 2014, 13:27 / czwartek
uciekło mi "żeby się nie przyznać do błędu"
6 lutego 2014, 13:32 / czwartek
ten frajer sam zaprasza nas do wyjscia na ulice :D
6 lutego 2014, 13:59 / czwartek
Ja pierdziele ale ten Rysiu jest groźny.Mu w głowie ładnie się pojebało
Wydaje mu się że jest ostatnim sprawiedliwym na świecie i zmieni ponad 40lat tradycji kibicowskich na Gdańskiej ziemi. Będzie nam mówił co mamy myśleć ,co mamy zmienić i jakie poglądy wyrażać .
On chyba pozostał intelektualnie w czasach gdy brylował na salonach PZPR.
Czerwona kurwa.

Co wywiad pokazuje brak kompetencji oraz przekłamuje fakty związane z nami.
Zarząd klubu powinien jebnąć w stół i oficjalnie zawiesić jakiekolwiek dialog z tym idiotą . Bo jaki jest sens rozmawiania z nim skoro co wywiad kłamie oraz działa na szkodę wizerunkową spółki.

Ciekawe czy nowy właściciel będzie chciał mieć dobre układy z trybunami ,czy z wojewodą którego za rok już nie będzie ...
Robimy dalej swoje Panowie :)
6 lutego 2014, 15:32 / czwartek
rychu ma chyba fana we Wloszech:

"Dwie trybuny na Stadio Olimpico zamknięte na dwa ligowe mecze Romy po okrzykach obrażających Neapol"
6 lutego 2014, 15:47 / czwartek
szkoda, że tego skurwiela nie da się odwołać
6 lutego 2014, 16:10 / czwartek
Róbcie swoje Panowie- róbcie .Następny mecz z Wisłą przy pustych trybunach-będzie ale co tam mam to ogólnie w du.....e -bo ciężko jest wam przemówić do rozumu -trudno.Wasz ukochany klub straci np 1mln złotych bo wy wolicie walkę z wojewodą na stadionie.Wybierzcie się pod UW i tam zaprotestujcie a nie robicie siarę jak kibole-nawet na forum.Przykro to stwierdzić ale nawet LP -mają to w dupie i nie próbują się dogadać.
6 lutego 2014, 16:12 / czwartek
jak nie chcesz opraw na meczach to nie wylaz z domu i ogladaj se lige angielska
6 lutego 2014, 16:17 / czwartek
Wierny, są w życiu sprawy ważniejsze jak pieniądze. Jeśli dla Ciebie kasa jest najważniejsza w życiu to wystarczy to za komentarz do Ciebie i w szystkich Twoich wypocin. Poza tym tak jak Menda napisał, jeśli Ci się nie podoba to co się dzieje na stadionie - zostań w domu i zmień ligę.

PS. Odpierdol się od Lwów chłopie, bo majaczysz.
6 lutego 2014, 17:32 / czwartek
Wierny;
Czy wg Ciebie LP powinni pisac relacje LIVE z tego co robia? Nie wszystko wychodzi na forum, wiec prosze Cie czasem nie oceniaj na wyrost.
6 lutego 2014, 17:34 / czwartek
Ależ wierny ma rację. Gra nie warta świeczki z tymi racami, jest zakaz to jest. Że wojewoda to kretyn i śledź to inna sprawa. Ale Wy i tak wiecie zawsze lepiej.
z biało-zielonym pozdrowieniem
6 lutego 2014, 17:34 / czwartek
Jestem przeciwny działaniu na niekorzyść klubu, ale dla mnie Gdańszczanina sprawą nadrzędną jest WOLNOŚĆ, a ten pan mi ją zabiera. Chodzę na Lechię z dziećmi i nigdy nie czółem zagroźenia na stadionie. Oprawa, no cóź jedna z form artystycznych wyraźajajaca nasze opinie o pewnych zjawiskach w sposób dosadny. My artyści tak mamy, źe pewne sprawy przekazujemy w sposób pośredni, a jeźeli pan tego nie rozumie proponuję trochę się "odchamić", pójść do teatru, zobaczyć jakąś wystawę itp. Kaźdy sąd oczyśćił by nas z zarzutu nawoływania do nienawiści poprzez ostatnią oprawę. Powieszeni dygnitarze według nas mieli być usunięci z źycia publicznego raz na zawsze w sposób pozbawiających ich wszystkich przywileji. I srtyczek to symbolizował. Gamoń nieuk i tyle. Szkoda słów. Lachia będzie zawsze on tylko rok.
6 lutego 2014, 17:37 / czwartek
Zastanawiam sie czy i gdzie można złożyć wniosek o przebadanie wojewody pod kątem zdrowia psychicznego. Zważywszy ze pełni on funkcję ważnego urzędnika państwowego, należy mieć pewnosc ze z jego umysłem jest wszystko OK. Niestety po lekturze ostatniego wywiadu w Radiu Gdańsk ma obawy, a w zasadzie pewnosć ze ma on problem z właściwą percepcją otaczającego go świata. Mówi nieprawdę (Na meczu Lechii nigdy nie było wiecej niz 12 tys), ma kłopt z własciwą interpretacją sytuacji (bzdurne przykłady o Borusii i inne), wszyscy sie mylą (PZPN, Boniek, Ekstraklasa, LECHIA, kibice itd) tylko on i jego walka jest słuszna.
Zaczyna mi przypominać swoistego Don Kichota i jego walkę z wiatrakami. Niestety ten średniowieczny był niegroźnym wariatem, za to Stachurski jako urzednik państwowy jest niebezpieczny dla społeczeństwa.
Dlatego trzeba złożyć wniosek o badania psychiatryczne...

TYLKO LECHIA!
6 lutego 2014, 17:40 / czwartek
To zwykła złośliwa kurwa jest i tyle. Bolą go sukcesy Lechii i te małe i te większe.
Zdaje sobie sprawę, że śledzie prędzej spadną niż awansują a u nas w końcu ten sukces przyjdzie. Trzeba się śmiać w oczy kurwie i to go będzie bolało najbardziej!
W końcu i za niego ktoś się weźmie.
6 lutego 2014, 18:28 / czwartek
Czego się można spodziewać po komunistycznym pomiocie który z otwartymi rękoma został przyjęty do platfusów i jeszcze pełni funkcje państwowe. Ciekawi mnie tylko kogo ta menda pytała o to czy czuł się zagrożony podczas meczu z ległą ? Niech spyta swojego zastępce który jest na każdym meczu czy czuł się zagrożony i ile to kibiców chodzi na Lechię. Może oświeci tego komucha i wyjaśni mu że żadnego zagrożenia nikt nie zgłaszał. Chyba że opierał się na opinii psiaków które siedząc w ciepłym pomieszczeniu na stadionie lub w autach przed odczuwały takie zagrożenie życia że koniecznie trzeba zamknąć prawie cały stadion. Oczywiście wie też że na najbliższym meczu nastąpi eskalacja zagrożenia i kibice bezpiecznie będą się czuli tylko przy lożach i miejscach biznesowych.
Tu już na leczenie jest za późno, ten przypadek jest nieuleczalny ...
6 lutego 2014, 18:50 / czwartek
"Tu już na leczenie jest za późno, ten przypadek jest nieuleczalny ..."

To prawda, na leczenie za późno, ale na badania juz czas, a stwierdzenie niepoczytalnosci spowoduje automatyczną dymisję :)

TYLKO LECHIA!
6 lutego 2014, 19:12 / czwartek
No ale gdzie on w koncu mieszka?
Dawac mi ulice......pojade z zona i dziecmi blokokowac przejcia dla pieszych na wszystkich mozliwych trasach przejazdu tego typa.Celem bedzie znienawidzenie go przez sasiadow.
6 lutego 2014, 19:19 / czwartek
Ja bym proponował zagrąć w jego karty czyli piękna kultularna oprawa
coś w stylu
rysu obiecujemy poprawe
do tego piękna baloniada z prezerwatyw
balony chyba nie są zakazane
hm takie moje myśli po czterech drinkach
nie bluzgajcie mnie :P
6 lutego 2014, 19:22 / czwartek
Przeceniacie Go mówiąc, że jest kibicem Arki i robi Lechii na złość. Nie macie również racji mówiąc, że się uwziął na Lechię, kibiców czy cokolwiek.
Wiecie jak jest? On jest pachołkiem Tuska, Plockego i całej ferajny z platformy. Wszystko co robi jest na ich polityczne zamówienie. Naprawdę pochlebiacie mu pisząc że ma tak ludzkie uczucia... On wszystko co ma zawdzięcza im, bez nich byłby nikim, robi co mu każą żeby samemu utrzymać się na powierzchni..

Ja mam ciekawą propozycję. Może jest wśród kibiców jakiś początkujący (a może i nie początkujący) pismak śledczy. Jestem ciekawy ilu ludzi przekręciło się (umarło z przećpania) np podczas tych kilku edycji Sunrise Festival. Ilu padło z pianą na pysku podczas Beach Party ( co sam kilkukrotnie widziałem) ? Ile ryjów jest obitych i interwencji policji na koncertach? Ile wkońcu bójek np na Monciaku....
Wiecie ile? WCHUJ. Jakby takie kryteria jak wobec nas stosować wobec wszystkich to te wszystkie z pizdy tańcbudy byłyby pozamykane, John Bon Jovi płaciłby kary, a imprezy na których wszyscy łażą naćpani jak wory nie miałyby prawa się odbyć !!! Może pokażmy statystyki ? Porównajmy się z innymi grupami? Innymi imprezami masowymi !! Kurwasz no podczas jednego dnia Pikniku Country więcej lata butelek niż na naszej Arenie od jej powstania...
6 lutego 2014, 19:28 / czwartek
Widze ze tu ewidentne pierdolenie sie z tym adresem.
Dajcie mi ten adres na maila dybi72@gmx.de... ja tu wstawie,musze wsiedziec jakie ulice mamy blokowac w ramach protestu.
6 lutego 2014, 19:40 / czwartek
nie(Wierny) - w kolejnym temacie mnie zirytowałeś. Z twoich (celowo z małej litery) wpisów wynika, że to nie jednak nie przypadek, ty po prostu tu nie pasujesz i nie jesteś jednym z nas. No właśnie, kim ty w ogóle jesteś, żeby nas pouczać? Chcesz nam do rozumu przemówić?? Uwierz, ze nie tacy próbowali i się nie udało. "Robicie siarę jak kibole" - to ja pytam się co te słowa mają znaczyć?? Coś mi się wydaje, że popierasz jedyną słuszną linię naszej władzy w tej kwestii. Chcesz mieć klimat jak na Barcelonie czy innym MU? Zacznij może kibicować bezdomnym zza miedzy, może tam się odnajdziesz chłopie.. Tutaj kariery nie zrobisz. Co za czasy, o w mordę..
6 lutego 2014, 19:57 / czwartek
Może pod nickiem "wierny" ukrywa się "miłościwie nam panujący" albo główny prowodyr zamieszania - bohater tematu? :) Trzeba uważać przechodząc przez ulicę, bo jak już podłapał akcję Pilsnera, to zamknie nam wszystkie przejścia dla pieszych przez co będziemy narażeni na mandaty :)
6 lutego 2014, 20:43 / czwartek
kurwiszon z mazowieckiego też dał głos

"Wojewoda mazowiecki Jacek Kozłowski na czwartkowym spotkaniu z mediami zapowiedział konsekwencję w egzekwowaniu regulacji prawnych na stadionie piłkarskim Legii Warszawa i korzystanie ze swoich uprawnień umożliwiających mu zamykanie trybun lub całego obiektu."

z legionisci.com odnośnik
6 lutego 2014, 21:13 / czwartek
Wlasnie spedzam letnie wakacje na Sycylii. Rozmawialem z tutejszymi seniorami, siedzacymi na laweczkach w parku na tematy Lechii, przymkniecia naszego stadionu i na temat wojewody. Mowili, ze u nich, wedlug starej tradycji, w takiej sytuacji kladzie sie zdechlego sledzia zawinietego w gazete na wycieraczce.

Jezeli gosc jest w miare kumaty, to na widok powiadomienia prawdopodobnie najpozniej w trzy sekundy powinien zdolac zapelnic blotnista ciecza swe przepastne kalesony. Jego sumienie targaja z pewnoscie inne ciezkie przekrety i finansowe machlojki, nie bedzie wiedzial od kogo dostal ta wiadomosc a wie, ze zdechly sledz nalezy mu sie jak arkunom na derbach, z tym ze nie spodziewal sie, ze dostanie go tak szybko. W koncu zacznie nerwowo myslec, w sekundy przeleci cala swoja parszywa przeszlosc i oceni wszystkie swoje oszustwa aby dociec z ktorej strony wkrotce padnie decydujacy cios.

Podczas kolacji...wojewoda pyta sie zony:

- jaka smaczna ryba...ale od niej jebie....byla w przecenie na hali w gdyni? Gdzie ja kupilas koteczku?
- nigdzie ty moj misiu-rysiu, lezała na wycieraczce zawinieta w gazete.
- o kurwaaaaaaaaaa! Marysia, pakuj walizki....spierdalamy! Czy z naszego lotniska na babich dolach lataja samoloty do Kolumbii?
6 lutego 2014, 21:14 / czwartek
Ograbili Polaków z OFE, grabią z lasów państwowych, polityki zagranicznej nie prowadzą, z braku działań prorodzinnych demograficznie naród znika, to trzeba uderzyć w stare bębny: WSZYSTKIEMU WINNI STRASZNI KIBICE!

Wojeloda robi z siebie szeryfa... Żałosny typek!
6 lutego 2014, 21:31 / czwartek
Co Wy chcecie Rysiu to dobry chłopak jest , a teraz nawet w Radio błyszczy swoją ...głupotą. Większość z bywalców forum nawet by nie wiedziała zapewne kto jest wojewodą , a teraz Rysia znają i nienawidzą wszyscy(poza niewiernym). Cel osiągnął , a im bliżej wyborów tym bardziej będzie się starał.

Będzie zabawa. Będzię sie działo . Rysiowi ciągle będzie mało. Będzie wesoło . Będzię radośnie. Aż ktoś nie wyrobi i Rysiowi coś pod okiem wyrośnie .
6 lutego 2014, 21:51 / czwartek
ps. absolutnie nie namawiam nikogo do bicia szanownego Rysia :) . Głupie to ,że trzeba się tłumaczyć ale w tym chorym kraju w którym takie ryśki robią co chcą wszystko jest możliwe...
6 lutego 2014, 21:59 / czwartek
z tym śledziem w gazecie to jest całkiem fajny pomysł. Pomyślałem że gdyby nasza kochana sąsiadka zza Sopotu kiedyś awansowała można by na derbach ich połowe obrzucić rybką w gazecie :) Ciekawe jaką kare wymyśliłby wtedy Ryś. ;)
6 lutego 2014, 22:04 / czwartek
Rati - sektor wysypany sledziami juz byl przerabiany.
6 lutego 2014, 22:11 / czwartek
Na meczu w sobotę trzeba przypomnieć jak ten Ryś ma na imię.
Stachurski chuj ci na imię, chuj ci na imię Stachurski ....
I najlepiej tak o nim pisać.
7 lutego 2014, 00:19 / piątek
Wojewoda swoim wywiadem przekonał mnie w 100% by iść na najbliższe wybory do PE i zagłosować na bardzo przez ze mnie nielubianą partię. Pierwotnie nie zamierzałem w ogóle brać udziału w tych wyborach, a tym bardziej głosować na partię od wielu lat przeze mnie nielubianą, ale widzę że chyba już nie ma innej możliwości by pokazać panu Wojewodziowi i jego partii jak śmiesznym oderwanym od rzeczywistości jest urzędnikiem.
Baaaaaaardzo nie lubię politykowania na tym forum, ale skoro decyzje polityczne dotyczą Lechii to chyba trzeba próbować odwdzięczyć się politykom za ich absurdalne nie przystające do rzeczywistości decyzje.
7 lutego 2014, 00:41 / piątek
Jeżeli padają propozycję co można zrobić... Może warto zacząć zbierać podpisy by Pana wojewodę skierowano na przymusowe badania psychiatryczne...
7 lutego 2014, 00:54 / piątek
Einherjer:

"Dwie trybuny na Stadio Olimpico zamknięte na dwa ligowe mecze Romy po okrzykach obrażających Neapol"

odnośnik

No to bez kitu mi się udało, bo po niedzieli pewnie cały stadion zamkną!

Mam nadzieję, że obie strony "zrobią siarę jak kibole". A wtedy wszystkie internetowe "wierne" burki "zrobio łogień na forumach" jak na leminga przystało!

Zdrów!
7 lutego 2014, 01:54 / piątek
Jak przeczytalem newsa ktorego cytujesz plus to, ze jestes w Rzymie to od razu pomyslalem czy masz bilet :)

Wierna ogarnie temat nic sie nie martw. Jak bedzie trzeba to zaplaci, w koncu kasa musi sie zgadzac :)
7 lutego 2014, 12:35 / piątek
7 lutego 2014, 16:18 / piątek
7 lutego 2014, 18:18 / piątek
Panowie, tak w ogole to dzis imieniny Ryszarda - jakies zyczenia by sie przydaly ;)
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.505