Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

Lechia - Cracovia, sobota 10.08. godz. 18.00

strona 2/3

9 sierpnia 2013, 00:32 / piątek
ja nie płaczę o miejsca, bo mi to całkowicie zwisa gdzie te formalne miejsce będę miał, i tak zawsze schodzę jak najbliżej środka młyna, zapytałem z ciekawości. jedyne co mnie interesuje w temacie miejsca na ten mecz to to którym wejściem wejść i tyle, jedynie dlatego w ogóle interesuje się tym gdzie to miejsce dostane. reszta mnie nie interesuje, bo i tak idę do środka.
9 sierpnia 2013, 00:54 / piątek
cool - stwierdzam, trochę z przykrością, że prawdopodobnie oblałeś coś co się potocznie nazywa testem na inteligencje (czy też kojarzenie pewnych faktów, czy też... inteligencję)

no ale możesz próbować dalej..."mensz argere diś niśt" :)

szalom
9 sierpnia 2013, 08:17 / piątek
Panowie, doping już przed wejściem piłkarzy na murawę! Nakręcamy się! ZIELEŃ TRAWY ORAZ BIEEEEEL!
9 sierpnia 2013, 09:30 / piątek
A co to za różnica jaki sektor jeden ciul. Na T29 też był na prostej w 80-90. Jedyny problem to że chłopaki muszą za sobą gniazdo targać przez wojewodę ...
9 sierpnia 2013, 10:09 / piątek
Protokolant,

Parafrazując wczorajsze hasło wielkopolskich koleżanek dziewczyn zza Sopotu:

"Inteligencki chamie na kolana przed forumowymi panami"

PS. A tak poważnie to uważam, że ci w Poznaniu stadionowym debilizmem przebili wczoraj wszystko i trudno będzie komukolwiek ich dogonić o przegonieniu nie wspomnę
9 sierpnia 2013, 10:50 / piątek
Oczywiscie nie ma co sie przejmowac gdzie kogo przeniosą, ale mnie przeniesli w czasie, czyli wpisali mi drugi bilet na Lechia - Jagiellonia, tym razem na 28 sektor. Na ogólnym podgladzie miejsc na stadionie, podane miejsce jest wolne, wiec juz maja burdel. Jak tego nie wyprostują, to radze zabrać potwierdzenia kupna karnetu. Albo bedzie tak jak na meczu z Pogonią ze ochrona wpuszczała na swój czip wszystkich jak leci.

TYLKO LECHIA!
9 sierpnia 2013, 10:53 / piątek
Cygnus jak jest taka sytuacja to może powiadom klub, a nóż pomożesz im się połapać w tym chaosie organizacyjnym.
9 sierpnia 2013, 11:07 / piątek
"Kupiłem dziewczynie bilet na sektor 26 i tam zapewne pójdziemy, bo myślę, że nie będę miał z tym problemu mając bilet na X."

Wątpliwe, sektor 26 to opcja tańsza, a z tego co zostało napisane przenoszą z trybuny zielonej na sektor 28. Szykuje się znowu burdel organizacyjny.
9 sierpnia 2013, 11:26 / piątek
Przenosząc karnetowców i z zakupionymi wcześniej biletami na sektor 28 zostawiają tańsze sektory (25, 26) do dyspozycji biletowców. Racjonalne rozwiązanie patrząc pod kątem frekwencji.

Podobna gra i wynik jak z Jagą.
Nie dopuścić do zatrudniania Bąka i ustrzelić coś z przodu.
9 sierpnia 2013, 11:44 / piątek
Rati - jasne napisalem do klubu, zobaczymy czy zareagują.

TYLKO LECHIA!
9 sierpnia 2013, 11:45 / piątek
protokolant_syj- stwierdzam trochę z przykrością, że nie wiesz co znaczy słowo "ironia"
Trochę dystansu do siebie życzę.
Pzdr.
9 sierpnia 2013, 14:45 / piątek
Ja tam nie wierzę w to, że skoro mnie przenieśli na 28, to nie będę mógł przejść na tańszy sektor 26.
9 sierpnia 2013, 17:32 / piątek
"Fiesta, fiesta fiesta americana..." zacznijmy od tego a potem już niech się dzieje co chce ;)
9 sierpnia 2013, 19:42 / piątek
Panowie i Panie,orietnuje się ktoś czy w radiu będzie audycja ?.Z góry dzięki za info .

LG!
9 sierpnia 2013, 20:44 / piątek
Sktoro gramy z gorsza polowa Krakowa , moim zdaniem bardziej adekwatne byloby pozdrowienie tej lepszej strony :) np. Kazdy to powie....

A my swoje !!!
9 sierpnia 2013, 21:00 / piątek
Czy ktoś wie np. czy istnieje przejście z trybuny 27 do 26?
9 sierpnia 2013, 21:05 / piątek
tak jest
9 sierpnia 2013, 21:13 / piątek
Przyjrzyj sie temu zdjeciu publicznosci na meczu Lechia - Barcelona (jest tam gdzies na lechia.pl), ja nie zauważyłem żeby były jakies bariery, ale mogę sie mylić. Mam nadzieje, ze jednak nie ma z tym problemu, bo moje towarzystwo rozpierzło sie po całym "dopuszczalnym przez wojewódę sektorze".

TYLKO LECHIA!
9 sierpnia 2013, 21:43 / piątek
Dobra panowie dzięki za wszelką pomoc, pomyślałem skoro jeden sektor jest na zielono drugi na żółto to może coś tam być jakaś przeszkoda wolałem się upewnić
10 sierpnia 2013, 00:45 / sobota
Dzisiaj 3:0 czyli UBÓJ RYTUALNY CRACOVII!
10 sierpnia 2013, 12:32 / sobota
Brak biletów na 25 i 26 - info z Galerii Bałtyckiej.
10 sierpnia 2013, 13:08 / sobota
25,26,28,Y wyprzedane
zostały sektory 27 -650 oraz Z -950

narodu wybranego oraz ich koleżanek niecałe 500 ;)
10 sierpnia 2013, 13:47 / sobota
Normalnie jak by były zakłady na to ile będzie parchów z koleżankami z wioski za Sopotem to bym miał Bingo :D Czyli proporcje 200 - 300 zapewne.
Normalnie strach się bać ;) same pryszczate przedszkole pewnie przyjedzie.
10 sierpnia 2013, 14:15 / sobota
Hehe fiesta fiesta... dla samej piosenki można przyjść.
10 sierpnia 2013, 14:42 / sobota
wywiad z Saidim Ntibazonkizom

-Przez telefon wydawałeś się wyczerpany, ale teraz trzymasz się nieźle.
Jestem zmęczony, bo zazwyczaj zaraz po treningu idę odpocząć. Jestem strasznie zmęczony...

-O której dziś wstałeś?
Trening był o 11, obudziłem się koło 9.

-Jest dwunasta, od drugiej nic nie jadłeś?
Nie, nie mogę jeść.

-A co jesz w nocy? Posiłki wysokokaloryczne?
Normalne jedzenie. Ryż, fasolę, dużo ryb, sałatę... Rzeczy, które szybko dostarczają witamin.

-To chyba najwygodniej jest przestawić się na nocny tryb życia, a w dzień spać z przerwą na trening.
Dokładnie. Skoro nie możesz jeść, najlepiej jest spać. Modlitwa, spanie, modlitwa, spanie.

-W dniu meczu twój plan dnia wygląda tak samo?
To zależy, o której godzinie gramy, czy jest słońce... Przed niektórymi meczami jem. Ale po Ramadanie musisz "odpracować" te dni, w których jadłeś.

nie dosc z czarny to jeszcze muzulmanin hehehehe
10 sierpnia 2013, 14:52 / sobota
Moja propozycja transparentu na mecz z Lechem (trochę wybiegam w przyszłość):

POZNAŃSKI CHAMIE, NAUCZ SIĘ MANIER!".

Potem przekazywać go kolejnym klubom na mecz z w/w.
10 sierpnia 2013, 15:13 / sobota
poczytaj sobie pierw

odnośnik
10 sierpnia 2013, 15:46 / sobota
On juz czytał co innego i wie ze transparent jest be!
10 sierpnia 2013, 16:14 / sobota
Dla mnie ten tekst nie usprawiedliwia pyrek. Nie chodzi o to, co myślą o Litwinach, ale o formę w jakiej swe myśli przekazują. Trzeba się było z frajerasami ustawić i pogadać na pięści. A tak to tylko kolejny raz dają tefałenom pożywkę do gnębienia kibiców.
10 sierpnia 2013, 16:38 / sobota
Ci z Poznania są idiotami. Oni nie są tam, na Litwie tylko siedzią na d..pie w Polsce wśród swoich rodaków. Ciekawe czy po tym transparencie Polacy na Litwie są lepiej traktowani w sklepach, urzędach, szpitalach i jak dzieci, którym LP organizowały wakacje będą lepiej traktowane w szkołach itp.. Pier...lenie że to ma pomóc Polakom na Litwie to nieudolna próba wycofania sie z tej żałosnej sytuacji. Dodatkowo jest to przejaw bezradności, kompleksów i małych penisów (ale o tym ostatnim wie cały świat i nauczyli się z tym żyć w Poznaniu). Oczywiście niektorzy Litwini też mają swoje kompleksy i są niezłymi ku...sami ale nie tędy droga.
10 sierpnia 2013, 17:09 / sobota
Trener Michał Probierz podał skład w jakim Biało-Zieloni rozpoczną sobotni mecz z Cracovią.

Mateusz Bąk

Deleu
Jarosław Bieniuk
Sebastian Madera
Adam Pazio

Paweł Dawidowicz
Marcin Pietrowski
Piotr Wiśniewski
Przemysław Frankowski
Piotr Grzelczak

Paweł Buzała

5-0!
10 sierpnia 2013, 18:51 / sobota
narazie kiepsko to wygląda, takie wybijanie górnych piłek byle do przodu
10 sierpnia 2013, 19:59 / sobota
Nie da się słowami opisać tego wszystkiego. Knockout pod każdym względem *

*nie dotyczy gości :)
10 sierpnia 2013, 20:00 / sobota
akcja Buzały z samym soba i Matsuim poezja!!!!!!!!!!
Panowie wygraliśmy dwa mecze na własnym stadionie pod rząd!!!!!
Mamy twierdzę!!!!!!!!!
10 sierpnia 2013, 20:01 / sobota
Czapki z głów panowie! Świetny mecz, świetny wynik.
10 sierpnia 2013, 20:25 / sobota
Panowie, przybliży ktoś transparent o jakiej treści był skierowany do Rysia?
Dzięki za wspaniały mecz i pozdrowienia z biało-zielonego Podlasia.
10 sierpnia 2013, 20:37 / sobota
"Powiedz Rysiu czy to się opłaca. 1 stadion = 1 raca"
10 sierpnia 2013, 20:46 / sobota
Jak to jest z występami w rezerwach? Małkowski zagrał cały mecz rano i teraz połówkę? Można tak?
10 sierpnia 2013, 20:52 / sobota
Obawiam się, że Rysiu jest zbyt głupi, żeby zrozumieć przekaz transparentu.
10 sierpnia 2013, 20:54 / sobota
no właśnie co biega z Małkowskim!!!!!!
10 sierpnia 2013, 20:54 / sobota
Jeśli chodzi o Małkowskiego, to raczej nie ma problemu. W zeszłym sezonie też był ten problem... w tym meczu, kiedy Seba od razu musiał zejść. Sztab zastanawiał się chwilę, czy drugi bramkarz może wejść, bo w ten sam weekend grał w rezerwach. Okazało się, że nie ma problemu. Zresztą, na oficjalnej jest kilka słów o tej sytuacji i raczej by się tym nie chwalili jakbyśmy mogli dostać za to walkowera :).
10 sierpnia 2013, 20:56 / sobota
Piękny wynik, piękny mecz, piękny weekend sie zapowiada, śledzie juz 2-0 w pizde, wiec jest co świetowac!
10 sierpnia 2013, 21:01 / sobota
Super mecz, od czasu 2-0 z Widzewem nie graliśmy dawno na takim luzie. Wszyscy zagrali bardzo dobrze. Na największy plus zasługuje Probierz który odmienił piłkarzy jak Grzelczak, Bieniuk i Wiśniewski z kopiących się często w czoło za Kaczmarka w pożytecznych i efektywnych zawodników!!
10 sierpnia 2013, 21:10 / sobota
Akcja na 3:1 MIÓD.

Statystki:

Bramki:
2 - Matsui, Buzała +1
1 - Deleu, Madera, Pietrowski +1, Wiśniewski +1

Asysty:
1 - Pietrowski, Oualembo, Wiśniewski, Deleu, Grzelczak +1, Matsui +1

Kanadyjska:
3 - Matsui
2 - Buzała, Deleu, Wiśniewski, Pietrowski
1 - Oualembo, Madera, Grzelczak
10 sierpnia 2013, 21:18 / sobota
Wkoncu widzialem walczacego Wisnie brawo tak dalej. JŻS
10 sierpnia 2013, 21:19 / sobota
A Buzała nie ma przypadkiem dwóch?
10 sierpnia 2013, 21:26 / sobota
Przecież jest przy dwójce :). +1 oznacza to, co doszło w dzisiejszym meczu.
10 sierpnia 2013, 21:30 / sobota
Całkiem inny mecz, jak drużyna jest wysoko ustawiona, twarda walka i odbiór piłki już pod bramką rywala. Życzył bym sobie tak grającą Lechię oglądać zawsze. Z meczu na mecz niech ten pressing będzie trwał dłużej. Tydzień temu chwaliłem Pazio a w tym meczu wypadł słabo. Ciężko ta lewa strona wygląda Pazio & Grzelczak nie funkcjonuje kompletnie. Wiśniewski dzisiaj super! Za to Buzała dzisiaj był irytujący do momentu gola. Deleu klasa, Dawidowicz po za nie potrzebną kartką bezbłędnie. Pietrowski gratulacje za bramkę ale do tej formy jaką miał pod koniec sezonu to sporo brakuje. Widać, że Probierz ma pomysł na ten zespół i powoli zaczyna to funkcjonować!
10 sierpnia 2013, 21:59 / sobota
Ja myślę, że było dziś całkiem nieźle.

Pazio zupełnie dobrze w obronie, niestety w ofensywie zupełnie nie istniał. Wolałbym już Oualembo.

Deleu trzeba będzie dać polski paszport, bo Piszczek kontuzjowany, a ten facet jest w fenomenalnej formie.

Zachwyca mnie gra Grzelczaka. Mówcie co chcecie, ale ten gość co mecz zalicza asystę, a dodatkowo dorzuca jakieś zagranie, po którym ktoś coś spierdoli i z asysty nici. Widac jednak, że Piotrek odżył. Walczy z całych sił. Wydaje mi się, że szydera pod jego adresem powinna się już skończyć.

Buzała jak zwykle spierdolił dwie setki. Ale gola załadował ładnego. Poza tym podoba mi się, jak on pracuje w pressingu. Nawet bramkarza atakuje. I całuje herb po golu.

Matsui musi grać. Oczywiście dziś też zepsuł setkę, ale to boisko było chyba jakieś dziwne, bo ciągle ktoś się ślizgał. W każdym razie sądzę, że Japoniec przyspiesza nam grę.

Obaj bramkarze dobrze, choć za wiele pracy nie mięli.

W końcu dobry Wiśnia. Po raz pierwszy od naprawdę ważna. I całuje herb po golu.

Pietrowski też dziś zepsuł dwie setki. Raz złym przyjęciem na klatę, a za drugim razem złym strzałem. I herbu nie całuje. Nieładnie, jak na wychowanka.

Stoperzy bardzo solidnie. Również Dawidowicz świetny mecz. Ten chłopak z pewnością jest objawieniem rundy.

Tuszyński niewidoczny, ale czasu miał niewiele.

Doping - miazga absolutna. Przyjezdni dostali dziś bolesną lekcję, jak się robi dobry doping. Nawet prosta darła ryje.

Na minus fakt, że mimo zwycięstwa i trzech goli, to skuteczność i tak beznadziejna. Tylu spierdolonych setek, to ja dawno w meczu nie widziałem.
10 sierpnia 2013, 22:03 / sobota
Czy mógłby mi ktoś napisać tekst piosenki tej o coś tam... pederastach... i arce...?
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.441