Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

Legia - Lechia, sobota 24.08, 20.30

strona 2/3

24 sierpnia 2013, 10:52 / sobota
Maverick w kliku miejscach jest podana data i godzina wyjazdu. Więc nie rob z siebie idioty. po drugie po co Ci takie informacje skoro i tak nie jedziesz????

MarekM nastepnym razem zastanów się 25 razy co wpisujesz. Wysylasz ludzi do Młyna w sobote w dniu wyjazdu????? Kogo on tam zastanie???? Dzięki Tobie od godziny 6 nie śpię bo dzwonią ludziska i gadają "bo ktoś na forum napisał".
24 sierpnia 2013, 10:55 / sobota
tak znalazłem już wpis że o 13
nie przeczytałem wcześniej tematu zapisy na mecz sorry
24 sierpnia 2013, 12:19 / sobota
Legioniści w głowach mają przede wszystkim mecz rewanżowy ze Steauą Bukareszt (27.08), ale najpierw muszą zagrać z Lechią Gdańsk. Jan Urban znowu zmieni większość składu, choć cel pozostanie ten sam: wygrana. – Mimo rotacji chcemy zagrać ofen­sywnie i wygrać. Zdaję sobie sprawę, że wszyscy myślimy o wtorkowym spotkaniu, nie da się tego zapomnieć, ale ci, co wystą­pią, muszą. Trwa walka o miejsce w składzie. Teraz w europejskich pucharach grali Kuba Kosecki i Michał Kucharczyk, lecz zaraz mogą to być Henrik Ojamaa czy Michał Żyro – stwierdził trener Legii.

Zmiany w składzie będą znaczne. Wszystko wskazuje na to, że pierwsze spotkanie w tym sezonie rozegra Marko Suler. Przez prawie dwa miesiące leczył kontuzję, ostatnio wystąpił w spotkaniu rezerw. – Jestem gotowy – powiedział Słoweniec. Szansę do­
staną też wspomniani przez Urbana, Ojamaa i Żyro. W środku pola powinniśmy zobaczyć Helio Pinto i Daniela Łukasika. Urban planuje też wystawienie dwóch napastników, Wladimera Dwaliszwiliego i Patryka Mikitę. Ten drugi w pierwszej kolejce zaliczył wy­marzony debiut strzelając gola Widzewowi (5:1) i asystując przy dwóch kolejnych. Wolne dostali m.​in. Marek Saganowski, Jakub Kosecki i Dominik Furman, którzy nie znaleźli się w kadrze meczowej.

onet
24 sierpnia 2013, 12:30 / sobota
Gdzie w Sopocie najlepiej gdzieś przy Monciaku można obejrzeć mecz?
24 sierpnia 2013, 13:10 / sobota
W Krzywym domku jeszcze 2 lata temu byla knajpka z projektorem, panowie bez problemow wlaczali Lechie. Nie wiem tylko, czy czasem sie tam cos nie zmienilo.
24 sierpnia 2013, 13:35 / sobota
A tak w temacie to TYLKO ZWYCIESTWO LECHIJKO!!! 150% jazdy na dupach, inteligentna gra i bedzie dobrze! Musi byc!
24 sierpnia 2013, 15:59 / sobota
wyczuwam dzisiaj 3:2 dla nas, skład pewnie będzie Bąk - Deleu Bieniuk, Madera Pazio - Pietrowski Dawidowicz - Wiśnia Matsui Grzelczak - Buzała, ojj chyba dawno fotel lidera nie był tak realny jak dzisiaj
24 sierpnia 2013, 19:18 / sobota
Nie o meczu ale coś ciekawego odnośnik
24 sierpnia 2013, 19:20 / sobota
@LegiaNet: Legia z Lechią rozpocznie w składzie: Kuciak - Broz, Suler, Cichocki, Brzyski - Pinto, Łukasik - Ojamaa, Mikita, Żyro - Dwaliszwili
24 sierpnia 2013, 19:29 / sobota
Jak nas Kuciak nie zatrzyma to 2:0 może być
24 sierpnia 2013, 19:47 / sobota
LEGIA: 12. Dusan Kuciak – 7. Henrik Ojamaa, 8. Marko Suler, 13. Vladimir Dvalishvili, 17. Tomasz Brzyski, 23. Helio Pinto, 27. Patryk Mikita, 28. Łukasz Broź, 33. Michał Żyro, 35. Daniel Łukasik, 39. Mateusz Cichocki

W rezerwie pozostają: 84. Wojciech Skaba, 14. Jakub Wawrzyniak, 18. Michał Kucharczyk, 21. Ivica Vrdoljak, 22. Michał Kopczyński, 25. Jakub Wawrzyniak, 32. Miroslav Radović.

LECHIA: 87. Sebastian Małkowski – 26. Deleu, 7. Sebastian Madera, 6. Jarosław Bieniuk, 32. Adam Pazio – 10. Przemysław Frankowski, 27. Paweł Dawidowicz, 17. Marcin Pietrowski, 14. Piotr Wiśniewski, 22. Daisuke Matsui – 20. Paweł Buzała

W rezerwie pozostają: 24. Mateusz Bąk, 9. Piotr Grzelczak, 30. Maciej Kostrzewa, 28. Chris Oualembo, 8. Patryk Tuszyński, 2. Rafał Janicki, 13. Wojciech Zyska.

Matsui w pierwszym? No nie wiem, lepiej by było, gdyby wszedł jakoś w 65 minucie chyba
24 sierpnia 2013, 19:57 / sobota
Znów brak dudy ....
24 sierpnia 2013, 20:17 / sobota
Tradycyjnie poproszę życzliwą osobę o linkę do meczu.
24 sierpnia 2013, 20:21 / sobota
odnośnik :)) Nie zacina mi
24 sierpnia 2013, 20:25 / sobota
www.meczyki.pl - i macie z 15 transmisji meczu z różnymi opcjami transferu - jak jakaś zacina wybrać mniej kbs i lata dobrze.
24 sierpnia 2013, 21:22 / sobota
Do przerwy dobry wynik, szkoda że daliśmy się tak zepchnąć do obrony, ale walczyć trzeba! A MY SWOJE!
24 sierpnia 2013, 22:21 / sobota
Legia Warszawa, wyruchał was Paweł Buzała ;))
24 sierpnia 2013, 22:27 / sobota
Ooooooo nasz !!!!! Oooooo nasz !!
Dziekuje :-)))))))
24 sierpnia 2013, 22:30 / sobota
Brawo!!! :D Mecz jaki był, taki był. Liczy się wynik. Ja mam tylko pytanie czemu Fornalik nie powołuje Madery. Chłopak jest w życiowej formie!! :D Ległaaaaa Warszawaaa!!!! :D
24 sierpnia 2013, 22:34 / sobota
Było ciężko, nawet bardzo, ale wynik znakomity! Wreszcie chyba mamy trenera, który potrafi dobrać taktykę pod przeciwnika i wykorzystać atuty zawodników których ma w kadrze. Brawo Brawo Brawo! Czyli za tydzień hit hitów - lider gra z liderem. Ave Lechia!
24 sierpnia 2013, 22:34 / sobota
Zadziwiające jak plan telewizyjny legł (;-P) w gruzach... i zamiast zwyczajowego spuszczania się nad gwiazdami ze stolycy i wielu wywiadów nagle szybko się wszystko pokończyło... Aj-waj ITI!
24 sierpnia 2013, 22:34 / sobota
Kto liderem jest? Oczywiście GDAŃSKI BKS
24 sierpnia 2013, 22:36 / sobota
Czyli co? Za tydzien samodzielny lider! :)
24 sierpnia 2013, 22:36 / sobota
BRAWO! Panowie szacunek za zostawienie serducha na boisku! Szaleństwo!
24 sierpnia 2013, 22:41 / sobota
123 mecz w wykonaniu Lechii to majstersztyk dyscypliny taktycznej plus pewny Małkowski.Ponad 60% posiadania piłki przez Legię i chuj z tego wyniklo.
Grać mądrze i wygrac to sztuka.
24 sierpnia 2013, 22:43 / sobota
Nie jest jeszcze tak źle z tym zeszło:
"Można oczywiście pisać, że Buzała i spółka pokonali tylko rezerwy Legii, ale byłoby to wobec nich niesprawiedliwe, bo... o której jedenastce Urbana można tak naprawdę powiedzieć, że jest podstawowa lub rezerwowa? No właśnie..."
A MY SWOJE!!!
24 sierpnia 2013, 23:01 / sobota
Wreszcie mamy porządną obronę i nawet będąc praktycznie cały mecz w defensywie nie pozwalamy strzelić sobie gola.
duch...91, no to co, zakładasz temat na mecz z Górnikiem i kolejne trzy punkty :)
24 sierpnia 2013, 23:04 / sobota
Wielki szacunek za dzisiejszy mecz. Wygraliśmy z najsilniejszą kadrowo drużyną w Polsce i to jeszcze w W-wie. Probierz jest rewelacyjny pod względem taktyki, potrafi ustawić zespół pod każdego przeciwnika nawet pod Barcelonę. W piątek mecz liderów, w którym wszystko może się zdarzyć choć patrząc na rozegrane już mecze Lechia grała z silniejszymi przeciwnikami niż Górnik.
Mogę się założyć że Legia nie przejdzie Rumunów i przegra 0-1 tak jak z Lechią.
24 sierpnia 2013, 23:10 / sobota
Właśnie, duch...91 powinien dostać wyłączność na zakładanie wątków o kolejnych meczach :D
24 sierpnia 2013, 23:22 / sobota
Buzi w pełni zrehabilitował się za kiks sprzed paru lat :) jednocześnie zamknął usta malkontentom, którzy stękali i jęczeli z powodu jego transferu powrotnego do Lechii :)

Brawo Buzi! Żelazne płuca, ambicja i gra do samego końca! :)

PAWEŁ BUZAŁA! TO LECHII DUMA I CHWAŁA!
24 sierpnia 2013, 23:23 / sobota
"Lechiści przerastają dziś przeciwnika, a duet Madera-Bieniuk, kiedy ma dobry dzień, jest chyba najlepszym duetem stoperów w Ekstraklasie."

Tyle o obronie :)
24 sierpnia 2013, 23:50 / sobota
Co najbardziej cieszy, to że tym zwycięstwie nie było nic przypadkowego. Niby to daliśmy Legii pograć, ale tak naprawdę to nasze akcje były niemal zawsze ciekawsze i groźniejsze. Rzadko zdarzały się zagrania na pałę, nawet wykopy były wykopami do kogoś. Znakomite rozegrania piłki, z których zawsze coś wynikało, dobre, inteligentne dośrodkowania... Znowu zmarnowaliśmy kilka setek, ale przecież jednak je stworzyliśmy. Lechia nareszcie gra w piłkę, a nie w przypadek. Jakże to inna Lechia niż ta z wiosny przegrywająca tam 1:0, gdzie pojechaliśmy "nie przegrać". Ogromny sukces, emocje do końca i koszulka do zmiany, a na następnym meczu na PGE Arenie ze 20 tysięcy ludzi. Oczywiście między miejscowymi ciekawe komentarze, że liczy się Steaua, ale wszędzie wokół łby pozwieszane :D Bezcenne. Dziękuję Ci Lechijko za wspaniałe chwile.
24 sierpnia 2013, 23:58 / sobota
Obiecuje i nie załoze nowego watku o meczu.....:-) a komentarz jutro bo dzis trza pić!

TYLKO LECHIA!
25 sierpnia 2013, 00:08 / niedziela
Wykorzystaliśmy szansę. Teraz z Górnikiem trzeba - tylko - przeczyścić górę tabeli. Konkurencja niech traci punkty, legła niech zalicza potknięcia. Tak trzymać, Lechio! A to jeszcze nie jest pełen rozkwit.
25 sierpnia 2013, 00:21 / niedziela
Nic mądrego więcej nie powiem. Probierz to czarodziej, zbudował TIM. Moje życzenie 4 punktów w dwumeczu może stać się realne. LIGĘ wygrywa się pokonując średniaków.
Doping Biało-Zielonych zagłuszył pół stolycy i antenę telewizyjną.
Jebać arke
25 sierpnia 2013, 00:50 / niedziela
Bez kitu. Zaraz zakładam temat o Górniku:)

Mecz mega. Żelazna obrona. Madera wygrywał wszystko. Kilka razy było nerwowo, ale właściwie mecz pod kontrolą. Buzi udowadnia, że umie strzelać bramki tylko w trudnych sytuacjach:)

Było nas dziś pewnie ponad tysiąc i fantastycznie się bawiliśmy:)

Kto liderem jest? Kto liderem jest? Oczywiście, że BKS :)
25 sierpnia 2013, 03:27 / niedziela
BKS BKS BKS KAZDY KIBIC WIE CO TO JEST! PIĘKNA OPCJA !
25 sierpnia 2013, 03:59 / niedziela
Kurwa, panowie... Cos pieknego! Teraz z Gornikiem gramy o bezsprzecznego lidera i kurwa pokonamy ich! Tylko trzeba zagrac jak dotychczas i bedzie pieknie! WIELKA LECHIA NASZYCH MARZEN !!! Na ten mecz motywuje Was najnowszym kawalkiem Lady Gagi - Mozecie sie smiac, ale wezcie do serca!
25 sierpnia 2013, 04:33 / niedziela
bujaj sie bujaj sie,nie zobaczysz więcej mnie...
hahahhaahahaha
pozdro dla ekipy wyjazdowej...;)
25 sierpnia 2013, 06:03 / niedziela
LP - głupie pytanie, głupia odpowiedź...
Ale, że znalaźli się - najdelikatniej jak tylko potrafię ująć - niekumaci?... sorki, że miałeś przeze mnie wczesną pobudkę.
25 sierpnia 2013, 06:15 / niedziela
Wlasnie dotarlem do domu i na spokojnie moge powiedziec KTO LIDEREM JEST KTO LIDEREM JEST OCZYWISCIE ZE BKS !!!

Marzy mi sie zeby po meczu z Gornikiem spiewac LIDERA MAMY NIKOMU GO NIE ODDAMY cos pieknego.

A my swoje !!!
25 sierpnia 2013, 09:20 / niedziela
Konferencja pomeczowa odnośnik
25 sierpnia 2013, 11:07 / niedziela
Wpis na szybko, bo ledwo stoję po wyjezdzie.
Wyjazd przepiękny. Mecz taki sobie, ale wszystko w obronie do przodu. Liczą się 3 punkty i tyle.

Osobiste pozdrowienia dla GRZYBUSIA wstydnisia!!!

Lecąc furką w stronę powrotną, czekaliśmy na rogatkach Elbląga, tego który dużo obiecywał nie było, oczywiście pozdro dla kumatych!!!

KTO LIDEREM JEST? KTO LIDEREM JEST???
25 sierpnia 2013, 11:30 / niedziela
MISTRZ MISTRZ BKS ! Brawo Lechia i dla tych co byli, wyjazd udany.

PS. Pozdro dla wstydnisia Gracjana ;)
25 sierpnia 2013, 11:31 / niedziela
Na ten Moment mamy najlepszą defensywę w lidze.Nigdy jeszcze nie widziałem takiej zadziorności, cwaniactwa u naszych koszulek jak teraz .[wygrajcie z Górnikiem, to dostaniecie zaszczytną miarę piłkarzyki,......]
25 sierpnia 2013, 12:21 / niedziela
Gracjan miał focha, a Szala jest najtańszy w mieście !
25 sierpnia 2013, 12:55 / niedziela
Mam tylko nadzieję, że dobra forma nie jest tylko chwilowa i poziom oraz styl gry utrzyma sie jak najdlużej. Wielu z nas się cieszy z postawy i wyników Lechii, ale nie chcąc krakać żydzew w zeszłym sezonie po 6 kolejkach miał lepszy bilans niż my (4 zw. 1 remis 1 por.), a sezon zakończył na 13 miejscu.

Nie pompujmy tak tego balonika, opanujmy ekscytację, choć rozumiem, że jest się z czego cieszyć, gdyż sam jestem dumny z tego czego jestem świadkiem, bo (odpukać w niemalowane) ewentualny zjazd formy i może być bardzo przykry i skończy się ponownie forumowym linczem forumowych znawców futbolu...
25 sierpnia 2013, 12:59 / niedziela
Nastąpił błąd w wyniku edycji posta podczas pisania :)

"żydzew miał równie dobry bilans meczowy co my obecnie" - choć jeżeli wygramy w piątek (w co bardzo wierzę i za co trzymam mocno kciuki) to będziemy analogicznie o ten punkcik lepsi
25 sierpnia 2013, 13:10 / niedziela
Zgadzam się, poczekajmy z fajerwerkami jeszcze parę kolejek. Ale jest się z czego cieszyć :)
25 sierpnia 2013, 13:26 / niedziela
ważne, że klubik na który chodzą towarzysz Stolzmann i inne czerwone łobuzy dostał wczoraj po piździe od Naszej Wielkiej Lechii :)
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.465