Gdańsk: wtorek, 10 grudnia 2019
FORUM
Podstrony:

Legia - Lechia, sobota 24.08, 20.30

strona 3/3

25 sierpnia 2013, 13:38 / niedziela
Jak wygrywamy z Legią to frajda zawsze jest ogromna.
A jak po zwycięstwie wskakujemy na pozycję lidera to trudno opisać radość.

Po ostatnich 3 sezonach taki wieczor jak wczoraj to coś wspaniałego.
25 sierpnia 2013, 15:43 / niedziela
Mnie trochę śmieszy prowadzenie na Legii dopingu przez spikera i śpiewanie na wejściu Legii z półplaybacku. Normalnie akademia szkolna z hymnem z magnetofonu :-)

PS. Ciekawe czy Urban zacznie oglądać teraz mecze Lechii i przyszłych przeciwników czy dalej nie będzie miał czasu. Niektórym szybko sodówa uderza, oby nasi się tego ustrzegli.
25 sierpnia 2013, 16:11 / niedziela
Jednak trzeba szczerze przyznać, że doping Legii zawsze robi wrażenie.
Organizacja, repertuar itp mają dograny bardzo dobrze.
Samo to, że żyleta ma zawsze białe koszulki daje piękny efekt.

Ale spokojnie, krok po kroku.
2-3 lata i Oni będą podziwiać Nas:)
25 sierpnia 2013, 16:12 / niedziela
Wtoooooooorek, już we wtoooooooorek. Zrobimy miazgę!

Bez komentarza
25 sierpnia 2013, 16:34 / niedziela
Jednakowe koszulki są do dupy... Lechia Style rządzi !
25 sierpnia 2013, 17:10 / niedziela
Jednakowe koszulki są do dupy... Lechia Style rządzi ! Dokładnie :) A śpiewanie 30 minut to samo to rewelacja za bardzo nie jest :D Zawsze jest tam głośno to na plus Legii.
25 sierpnia 2013, 20:18 / niedziela
Mecz może nie był zachwycający, Lechia też nie zagrała jakoś porywająco, ale najważniejszy był efekt! 3 pkt w Wawie jest na pewno sukcesem i to sie liczy. Teraz trzeba brnąć dalej, schłodzić głowę, bo 5 kolejek to zaledwie start ligi, zostało jeszcze 32 mecze.
Lechia na plus moze zaliczyc grę obronną, trochę szczescia (Legia była nieprecyzyjna) i jest sukces.
Dalej jednak gramy z przestojami i tylko nieporadnosci gospodarzy zawdzieczamy ze było bez konsekwencji ( no i czujnosci obrońców). Chwilami irytująca była nieumiejetnosci utrzymania piłki, ale po chwili zespoł wracał do gry piłką, a przeciez mamy takich co umieją pokopać w dziada.
Kolejny raz nie ma jakiegos zdecydowanego bohatera w drużynie, znowu cały zespół grał, cały zespoł wygrał, to ciekawe i jak najbardziej pozytywne.

Cieszmy sie, mamy lidera i teraz ważny mecz z Górnikiem, nec temere, nec timide.

TYLKO LECHIA!
25 sierpnia 2013, 20:22 / niedziela
Trochę późno ale dorzucę kilka spostrzeżeń na temat spotkania! Trochę szczęśliwie, dużo nieskuteczności po stronie legii mimo wszystko przez większość meczu ich ataki były skutecznie neutralizowane! Szkoda tylko, że tak łatwo oddawaliśmy piłkę, a nie musieliśmy. Nie jesteśmy od nich gorsi mogliśmy spokojnie pograć więcej piłką. Matsui najbardziej próbował uspokajać grę, obok Madery uważam był najlepszy w naszej drużynie. Kolejny mecz Małkowskiego i nie pamiętam żeby po jego wybiciu piłki nie było straty! albo piłka oddana za darmo albo w aut! do poprawy! Wiśniewski super asysta przy golu a potem już było cieniutko, Probierz i tak długo czekał ze zmianą. Pietrowski przy odrobinie spokoju mógł legię rozstrzelać! Po za tym nie radził sobie w środku i defensywie. Dobrze, że trafił się nam taki sędzia który gwizdał każde lekkie spięcie bo Pietrowskim trochę pomiatali. Deleu miał trochę problemów z drewnianym Żyro. Bieniuk rewelacja, napracował się co nie miara. Zaryzykuje stwierdzenie, że z tyłu tzn w obronie jesteśmy już solidnie poukładani i dobrze to wygląda. Czas teraz na uporządkowanie ofensywy i wprowadzeniu kilku wariantów z prostopadłymi podaniami po ziemi na Buziego! Bo ile można rzucać mu górne piłki na walkę ze stoperami.

Pozdrawiam
25 sierpnia 2013, 21:06 / niedziela
No tak defensywa kuleje chociaz tylko Legia ma wiecej strzelonych goli...Małkowski do dupy,Wisnia slabiutki,Deleu też no i w dodatku sedzia nam pomagał.Ty czytasz chłopie siebie zanim klikniesz wyślij?I tak kurwa po kazdym mecz płacz,malkontenctwo.W zyciu tez taki poukladany jesteś,wszystko robisz perfekcyjnie?
Jeden z dyżurnych placzkow... daj sie pocieszyć innym ze zwyciestwa.
25 sierpnia 2013, 21:08 / niedziela
Mialo byc oczywiście "ofensywa kuleje"
25 sierpnia 2013, 21:13 / niedziela
Człowieku co jest z Tobą nie tak? Nie wiem czy nie potrafisz czytać, interpretować czy po prostu jesteś kretynem. Dostrzegasz tylko negatywy z mojej wypowiedzi? Wątek dotyczy tego meczu więc piszę jak ja to widziałem. Na tym chyba polega rola forum, żeby powymieniać uwagi dotyczące meczu. Ale taki prostak jak Ty siedzi tu po to żeby się przywalić do innych skoro sam nie potrafisz nić sensownego skleić.
25 sierpnia 2013, 21:24 / niedziela
Podejrzewam że jeśli w jakimś meczu Wiśnia strzeli nawet trzy bramki to znajdą się tacy,którzy napiszą że poza tymi bramkami to zagrał słabo.
Zwycięzców się nie sądzi tylko nagradza.
Brawo Piotrek,brawo cała Lechia!
25 sierpnia 2013, 21:25 / niedziela
Płaczek ale przekumaty net hools.Ale mi pojechałes haha!Zabolalo czyli to prawda - jesteś płaczkiem:-)juz Ci nie bede dokuczał obiecuję ale wiecej pozytywów kolego.
Wyzwiska to nie argumenty.
25 sierpnia 2013, 21:32 / niedziela
Nie do końca rozumiem twój tok myślenia nie istotne. Jesteś ignorantem i tyle w temacie z całego postu wyciągasz tylko minusy. Po za tym ja napisałem "Deleu miał trochę problemów z Żyro" a taki pół główek jak Ty interpretuje to od razu jako DELEU SŁABY. Ręce same opadają. Nikogo nie sądzę. Każdy mecz ma swoje plusy i minusy, dobre i złe strony. Wymieniłem co to było moim zdaniem. Nie wiedziałem, że tutaj jest jakaś cenzura i można tylko głaskać. Napisałem, ze Małkowski drugi mecz z rzędu źle wznawia grę, bo albo strata albo aut. To od razu nazywasz mnie płaczkiem. Trzymaj sobie dalej klapki na oczach i daj ludziom normalnie podyskutować o meczu.
25 sierpnia 2013, 21:38 / niedziela
Kot Liderem jest?
odnośnik
25 sierpnia 2013, 21:38 / niedziela
Jestes uparty i dalej ublizasz.Wiec koniec dyskusji.Zwykly kibic sukcesu,jakos nie widzialem Twoich wnikliwych przemysleń na tym forum kiedy gralismy w 5,4 czy 3 lidze.Kogo wtedy recenzowałes płaczku?
25 sierpnia 2013, 21:41 / niedziela
Twoje posty same w sobie są obrazą. Zmieniaj sobie temat skoro nie masz nic do powiedzenia w tym wątku.
25 sierpnia 2013, 21:52 / niedziela
Płaczku(bo to juz ustalilismy nie?)przeciez napisałem juz wczesniej,ze meczyk pod wzgledem taktyki to był majstersztyk w wykonaniu Lechijki plus pewny Małkowski.
Ale Ty nie czytasz tylko napierdalasz w klawiaturę.W kazdym wątku pelno Twojego jęczenia.Piszę stosunkowo rzadko bo forum spadło na psy miedzy innymi przez takie wynalazki jak Ty.Ale czasami mnie ponosi i odpisuje sam nie wiem po co?
25 sierpnia 2013, 21:59 / niedziela
Panowie!
Nie kłócić mi się tu. Mamy lidera bodaj od 1957 roku, a tu takie anse....
Proponuję głośniki lub słuchawki:
odnośnik
pozdrawiam serdecznie
el
25 sierpnia 2013, 22:00 / niedziela
Ja bym się skłaniał raczej ku temu, że to forum schodzi na psy przez ludzi twojego pokroju, którzy nie pozwolą na jakąkolwiek dyskusje czy wymianę spostrzeżeń. Więc skończ już szczekać i daj ludziom porozmawiać.
25 sierpnia 2013, 22:01 / niedziela
Masz racje ziom,to forum jest juz zjebane,wlasnie przez gamoni,ktorzy uwazaja,ze jest demokracja I pisac wolno.A wlasnie kurwa,ze nie!
Na gamoniowata glupote powinna byc scisla cenzura,poczawszy od plotkowania o zgodach,konczywszy na placzkach,ktorych nie bedzie zadawalalo nic,poza Liga Mistrzow !

P.S.Pozro ziom I mam nadzieje,do szybkiego zobaczyska.
25 sierpnia 2013, 22:11 / niedziela
TECHLG
ja Ciebie ładnie zapytam: czy to było do mnie?
25 sierpnia 2013, 22:13 / niedziela
Eljot,

Nic z tych rzeczy.
25 sierpnia 2013, 22:15 / niedziela
504 128 289 puść strzałkę. Oddzwonię.
25 sierpnia 2013, 22:18 / niedziela
Panowie. To jest czas radości dla wszystkich biało-zielonych. Tych kumatych, tych niekumatych , tych jeżdżących i tych niejeżdżących. Osobiście też szukanie negatywów przy obecnym składzie i osiąganych wynikach jest niezrozumiałe, ale bez przesady. Mi to radości nie mąci. 1958 rok ostatnio? Nawet nie wiedziałem. Zajebiste uczucie w końcu się doczekać:). Probierz jest dla mnie mistrzem świata z tym co robi aktualnie! W piątek 20.000 pęknie spokojnie
25 sierpnia 2013, 22:18 / niedziela
Ten numer jest dla mnie? bo nie rozumiem. Odpisałem, że wiadomość była do kolegi D.g co tutaj pilnuje porządku i poprawności najwyraźniej.
25 sierpnia 2013, 22:22 / niedziela
TECHLG
Nieporozumienie. Ale numer do wykorzystania ;)
25 sierpnia 2013, 22:32 / niedziela
Edwin,
po 3 miejscu w 56 LG grała o mistrza, Na przeszkodzie stanęła milicyjna warszawka z którą zremisowaliśmy bodaj 2:2 na wyjeździe. W bramce stał Uścinowicz, któremu jakiś melicjant złasmał szczękę. +szpital itd. Uścinowicz chodzi na Lesię do dziś.
Pozdrawiam Sopoty
25 sierpnia 2013, 22:35 / niedziela
Dzięki za info , taką wiedzę to ja szanuję :) , pzdr
25 sierpnia 2013, 22:38 / niedziela
Eljot co do nuty co wrzuciłeś,tak mi sie przypominało.To będzie odrobinę lepsze odnośnik Pozdrawiam.
25 sierpnia 2013, 22:39 / niedziela
zajebista muza... eljot
25 sierpnia 2013, 23:03 / niedziela
Czarny pozdrowionka ziomek!
25 sierpnia 2013, 23:06 / niedziela
Typowałem 2:1 a skończyło jak się skończyło- cudownie. Teraz na wszystkich, no prawie wszystkich patrzymy z góry. Czy Lechia zagrała super mecz? Jest to nieistotne ważne jest to, że jest liderem. Ile było meczy jeszcze na T29 gdzie pięknie grała drużyna a pkt "jechały w Polskę". Tym razem cały zespół walczył ambitnie i to się liczy. Nikt nie przechodził obok spotkania a każdy zostawił kawał serca i zdrowia na boisku. I o to chodzi. Nie wiem czy jeszcze będziemy liderem tydzień, dwa czy do końca rundy, ale jeżeli będą zawodnicy grali z takim zaangażowaniem to należą im się ogromne brawa. Nikt do nikogo nie będzie miał pretensji bo każdy zawodnik z proporcem na koszulce musi walczyć do upadłego. Tego oczekują kibice i tak walczącą Lechię w każdym meczu chciałbym oglądać. "Lechia na czele My utrzymamy tabelę" żeby sparafrazować słowa znanego przeboju stadionowego. Teraz Górnik, wygramy 3:1.A na stadionie 25 tysięcy.
26 sierpnia 2013, 00:25 / poniedziałek
Cytat z Czarnego68
"Na gamoniowata glupote powinna byc scisla cenzura,poczawszy od plotkowania o zgodach,konczywszy na placzkach,ktorych nie bedzie zadawalalo nic,poza Liga Mistrzow ! "
Czy jeśli zadowala mnie mistrzostwo kraju i wygrana w LE to mogę pisać? :D

Co do tabeli: Lider w Gdańsku, kto by pomyślał jeszcze dziesięć, ba! pięć lat temu...

Co do meczu:
Na plus: Drużyna, Trener, Dawidowicz, Madera, Bieniuk, Frankowski, Buzała, Tsubasa, Małkowski w tej właśnie kolejności
Neutralnie: Wiśniewski(+ za asystę, - za głupie faule), Pazio(plus za konsekwencje i opanowanie, minus za wydolność), Deleu(+za grę z tyłu, - za grę z przodu), Pietrowski(chciał dużo za co +, nie wychodziło - ;-) ), Kostrzewa(troszkę bezbarwny powrót, choć kilkadziesiąt sekund urwał)

Co do planów na przyszłość: Wszyscy na Traugutta... eh na Pokoleń Lechii Gdańsk... w najbliższy piątek
Co do planów na przyszłość dalszą: Na kolana chamy, po mistrzostwo zmierzamy ;]
26 sierpnia 2013, 00:30 / poniedziałek
Cholera, Małkowski miał być przed Frankowskim ;]
26 sierpnia 2013, 02:06 / poniedziałek
Sierpień 2001 roku, pierwsze mecze nowe druzyny, sierpień 2013 roku patrząc na tabelę najlepsza druzyna w Polsce:), oby od piątku samodzielnie. Bez żadnych arabskich, czy innych ruskich inwestorow, zadnych przekretów, kupowanych licencji itd. Zaczynając praktycznie od niczego. Czesto z wieloma rzeczami pod górę. Jak nie kochać takiego klubu. :))) Kolejny krok w budowie Wielkiej Lechii Naszych Marzeń wykonany.

Czas radości dla nas obecnie nastał, korzystajmy z tego, ale nie pompujmy balonika, dalej wymagajmy walki, zaangazowania itd. Liga rozstrzygnie się na wiosnę, przy obecnym systemie. Tak czy owak piekny weekend.

Jako że to jest wątek meczowy, to stricte o meczu. Udało nam się wygrać na ległej, co zawsze jest trudne, pomimo tego, że nie był to nasz jakiś wybitny mecz, poza grą obronną. To cieszy, jeszcze niedawno, zeby wygrac z legła, nie mowię już o wyjeżdzie u nich to trzeba bylo grac najlepszy mecz w rundzie, sezonie. Uważam, ze stać nas na lepszą grę. Zresztą piłkarze i trener po meczu zwracali również na to uwagę. To cieszy i pokazuje zdrowe podejście.
26 sierpnia 2013, 11:08 / poniedziałek
Wielkie brawa dla druzyny, trenera i ... ducha91. Wyszło na to, że graliśmy w 12-tu. Duch rozpoczął wątek i ... ustawił wynik meczu :)
Wiele razy w zeszłum sezonie pisałem o grze obronnej DRUŻYNY a nie obrońców. Tylko to może dać skuteczny efekt.
Często w komentarzach pomeczowych powtarza się, że Lechia nie zagrała porywajacego meczu . I dobrze . Po co wypruwać żyły na rezerwy Ległej . Wygrać i ... zapomnieć. Tylko takie drużyny, które mają nadwyżkę mocy, mogą tak grać i zdobywać tytuł. Trudno jest pogodzić oczekiwania "wynikowców" i "estetów". Oczywiście poniżej pewnego poziomu nie mozna schodzić, bo to stanowiłoby tylko pożywkę dla naszych żądnych sukcesu rywali ( trzeba sie lliczyć z tym, że przeciwnicy będą się mocniej spinać na mecze przeciwko nam).
I jeszce jedna sprawa: mówimy, że po tylu latach Lechia jest (współ)liderem . Oglądam tabele w różnych miejscach sieci a tu 1-szy Górnik, potem Lechia. Rozumiem, że g jest przed l w alfabecie ale czemu widnieje u nas cyfra 2? Czemu na naszej stronie powiela się to ? Tyle lat czekałem na tę chwilę... piłkarze musieli tyle zapierdalać a tu głupiej tabeli nie mozna przerobić? Jeśli zamieścicie ją na stronie , to w excelu przygotuję taką właściwą dla naszego oka.
26 sierpnia 2013, 11:33 / poniedziałek
Lille1, nie przejmuj sie; juz w Piatek poznym wieczorem ujzysz Nasza Lechijke na wlasciwym dla Niej miejscu z wyrazna przewaga punktowa nad pozostalymi rywalami.
Tylko Lechia.
26 sierpnia 2013, 11:51 / poniedziałek
grzechu, biorę Cię za słowo.
26 sierpnia 2013, 12:04 / poniedziałek
Lille1, Osobiscie przybywam na ten mecz z emigracji!!!
Juz jutro w Gdansku!!!
26 sierpnia 2013, 15:00 / poniedziałek
betonLG
Dzięki! w tej wersji miałem tylko tylko na cd. :)
26 sierpnia 2013, 16:49 / poniedziałek
Poratuje ktoś linkiem do meczu? chętnie obejrzę z perspektywy tv
26 sierpnia 2013, 17:26 / poniedziałek
Łap :
1 poł : odnośnik
2 poł : odnośnik
A tu zawszę są mecze : odnośnik wystarczy rejestracja
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.222