Gdańsk: sobota, 21 września 2019
FORUM
Podstrony:

Jerzy urban pod sąd !!

strona 1/1

1

26 sierpnia 2013, 12:35 / poniedziałek
Witam braci,

widzieliscie juz haniebny wyczyn tego psa Urbana??

odnośnik

Precz z komuną i żydowstwem !!

Lechia Gdańsk !!
26 sierpnia 2013, 19:41 / poniedziałek
zwykła kurwa i tyle.
26 sierpnia 2013, 23:12 / poniedziałek
Obciąć mu uszy i do pieca go, a i przy okazji przypomniało mi się "Urban Jerzy chuj nie świeży" :)
27 sierpnia 2013, 21:38 / wtorek
Ajwaj, ja się już w przestrach wpadłem jak zobaczyłem pierwszy post, ale całe szczęście chodzi o jakieś bliżej nieokreślone "żydowstwo", ufff :))))

a co do tematu, to czikawes - że za ten 'wybryk' powyżej [notabene, klikając w link nabijacie tej "młodej wschodzącej gwieździe polskiego YouTuba" wyświetlenia i zainteresowanie nim, w geszefcie to sie nazywa reklama - mój tate mawiał że "drek sztynksi więc sie go nie rusza"], który zresztą jak na tow. "Kibica" i jego bogatą przeszłość (chociaż w pewne cechy ubogą) jest dosyć przeciętny, ktokolwiek chce go stawiać pod sąd - dopiero teraz :)

szalom
28 sierpnia 2013, 11:57 / środa
w wypadku tego kretyna pisanie wielką literą jego nazwiska jest przesadą, o to tej mendzie chodzi aby zwracać na siebie uwagę
28 sierpnia 2013, 23:41 / środa
Dupouchnemu udało się to co zamierzał. Wkurwić kibiców, obśmiać patriotyczne uczucia, zaistnieć medialnie, podbić licznik wyświetleń w internecie. Jerzy Urban zawsze to był kawał ch. ale kiedyś, na początku lat 90 lepiej mu to wychodziło, a tygodnik "NIE" w swoim kurestwie był znacznie bardziej wyrafinowany. Teraz to już tylko tanie sztuczki, desperackie przedśmiertne konwulsje, by tylko o sobie jeszcze przypomnieć.

Obawiam się, że Urban przed nagraniem filmiku wszystko skonsultował z prawnikiem i choć stąpa po krawędzi prawa, to go nie przekracza. Szalika nie uzna się za godło czy symbol narodowy według obowiązujących przepisów.

Jedna rada, olać starego, lepiej skupić się na jemu podobnych młodych, którzy lubią czasami wyjść na ulicę i pobić grupę rekonstrukcyjną, a potem palić wroty przed "faszystami".
1 września 2013, 19:23 / niedziela
dziadek w akcie rozpaczy czymś próbuje zaszokować. Proponuję usunąć wątek by ograniczyć ilość wejść.

Z lat 80-tych: "tutaj leży urban jerzy pokój jego duszy. Trzy nagrobki dalej leżą jego uszy":)
1 września 2013, 20:52 / niedziela
Z lat 80-tych część dalsza:
Gdyby urban ubrał turban,to zamiast tej świni byłby Homeini
10 września 2013, 20:45 / wtorek
Na meczu Polski z San Marino wisiał jakiś transparent poświęcony uszatej kurwie

1

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.237