Gdańsk: piątek, 16 kwietnia 2021
FORUM
Podstrony:

Weszlo vs Lechia

strona 1/1

1

20 września 2013, 23:05 / piątek
Witam.

Kiedyś zastanawiałem się nad założeniem takiego tematu, gdy po Lechii na tej śmiesznej stronie jechano jak po "szmacie".
Niestety wpływ tej strony robi się co raz większy, cytowany jest już przez redaktorów TV podczas transmisji itp..

Dziś kolejny raz, chociaż nie bezpośrednio w Lechię, Stanowskie Weszlo uderza w kibiców.
odnośnik

czy nie powinien iść Stanowski pod sąd za publiczne race?
równi i równiejsi ?
NA PRZECIW KURESTWU.
21 września 2013, 00:10 / sobota
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
21 września 2013, 01:46 / sobota
zbieg, weź się ocknij. Nie ma sensu z Tobą dyskutować. Miałeś kiedyś race w ręce? Nie odpowiadaj.
21 września 2013, 07:29 / sobota
Tego nie wolno.Tamtego nie wolno,to co ku...a w końcu wolno.
Co się dzieje z tym światem.
Młodzieży nasza ,brońcie naszych ideałów i wszystkiego co przez te lata sobie,i wam wypracowaliśmy, z pożytkiem dla was ,dla nas i dla naszych pololeń
21 września 2013, 07:48 / sobota
bez Weszlo byłoby nudno
21 września 2013, 09:32 / sobota
Zbieg jak zrobia ustawe:
- zakaz wnoszenia flag klubowych dluzszych niz jeden metr
- zakaz wstawania z miejsca podczas meczu
- zakaz zorganizowanego dopingu bo poziom decybeli wystraszy dziki w lesie

to bedziesz to respektowal " bo tak jest w prawie" ?
21 września 2013, 11:26 / sobota
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
21 września 2013, 12:12 / sobota
zbieg, miałeś kiedykolwiek kontakt z pirotechniką już nie mówię o stadionie. Dobrze, że usunął wpis bo był idiotyczny. Już nie mówiąc, że jak chcesz się wypowiadać na temat pirotechniki to warto żebyś coś robił w tym temacie. Byłeś chociaż na konferencji organizowanej przez Lwy, odnośnie Pirotechniki?
21 września 2013, 12:32 / sobota
Jestem za pirotechnika na meczach. Zdecydowanie uatrakcyjnia to widowisko (czesto najciekawszy element zawodow, obserwujac poziom niektorych spotkan..). Potrzebna jest ustawa, ktora ureguluje to w jakis kompromisowy sposob (szkolenie przeciw-pozarowe kilku czlonkow klubu kibica, czy cos w tym stylu). Na ta chwile chcialbym tylko przypomniec o wplywach z dnia meczowego i zwrocic uwage, ze finansowowo sporo nam brakuje do legly, zeby sobie pozwolic na takie straty. Kto sie ze mna nie zgadza, proponuje poczytac watek Transfery.. Z bialo zielonymi pozdrowieniami.
21 września 2013, 12:44 / sobota
Ojapierdolę. Ogień może spalać. Niesamowite odkrycie! Kto by pomyślał???

Race są tak cholernie niebezpieczne i używane w tak nieodpowiedzialny sposób, że aż nigdy nikomu nic się nie stało. Ciekawe, jak to możliwe? Przecież prześcieradło się spala. Ciekawe, czy kołdra i poduszka też?

Wniosek z tego testu - jak dla mnie - jest prosty. Należy zakazać wnoszenia pościeli na stadion!

A tak już zupełnie szczerze, nigdy nie bałem się rac, nawet jak płonęły blisko mnie. Ale przyznaję, że trochę ogarnia mnie strach, kiedy są rozpalane pod sektorówką. To jedyny moment, kiedy skacze mi adrenalina.
21 września 2013, 13:05 / sobota
Przecież pod sektorówką nikt rac nie odpala.
21 września 2013, 13:08 / sobota
Duchu rzadko się z Tobą zgadzam, ale w temacie zakazu wnoszenia pościeli na stadion 1945% poparcia... a skoro już siedzisz w tej stolycy to napluj Stanowskiemu w twarz ode mnie jak Ci się trafi okazja.

A co do rac to mały wielki człowiek to podsumował dosadnie: "Żeby żyć trzeba mi dymu rac..."
21 września 2013, 14:14 / sobota
Einherjer

Z największą przyjemnością.
20 października 2013, 19:43 / niedziela

1

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.030