Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

Widzew - Lechia, niedziela 6.10, 18.00

strona 1/4

30 września 2013, 22:57 / poniedziałek
Jeszcze niedawno byliśmy w siódmym niebie. A teraz to już "last call", żeby jeszcze załapać się do czuba tabeli. Nie wiem, co trzeba zmienić, żeby grać lepiej. Na szczęście nie ode mnie to zależy, a od Probierza.

A może trzeba teraz jakiś Real zaprosić? Albo Manchester? Bo chłopaki potrzebują kopa. A jak tak dalej pójdzie, to jedynego kopa, jakiego dostaną, to do od Probierza do rezerw.
30 września 2013, 23:12 / poniedziałek
Teraz Wisła-Legia Górnik-Pogoń...możemy odrobić jakieś pkt. ale MUSIMY wygrać ten mecz.Widzew jest w dołku i trzeba to wykorzystać.
Matsui i Tuszyński(zasłużył po Koronie) od początku.

Probierza ma duży problem bo Lechia stanęła i nie widać jakiegoś nadziei na lepsza przyszłość;/
Mimo wszystko 1;2 dla Nas:)
1 października 2013, 00:01 / wtorek
Po dzisiejszym meczu stwierdzam że optymalny skład na Widzew wygląda tak:

Małkowski

Deleu Bieniuk Madera Janicki

Pietrowski Dawidowicz

Tuszynski Matsui Grzelczak

Duda

Buzi musi odpocząć, Oulembo i Wiśnia to jakieś nieporozumienie.
1 października 2013, 00:10 / wtorek
Uważajcie panowie co piszecie, bo ktoś ze sztabu może czytać to forum niczym Fornalik i się sugerować waszymi propozycjami. Chcieliście Oualembo przed Deleu i wyszła kupa. Także uważajcie co proponujecie ;)
1 października 2013, 02:33 / wtorek
A ja bym zostawił jeszcze Oualembo. Gdyby tak wypierdalać każdego piłkarza, co spowodował karnego, to by na świecie nie było piłkarzy. Jestem zdania, że on na skrzydle spisuje się dobrze. W meczu z Wisłą był chyba najlepszy na boisku.

Możemy sobie gadać, że to sympatyczny chłopak i chętnie rozmawia z kibicami na fejsie. To z pewnością fajna sprawa, ale o przydatności do drużyny nie decyduje. Tym niemniej po jego wpisach widać, że jest przywiązany do drużyny, że zapierdala ile wlezie i zdaje sobie sprawę z tego, co to znaczy być Lechistą.

Znam osobiście jedną z osób z bliskiego otoczenia drużyny. Gadaliśmy kiedyś i tak z głupia frant zapytałem go, kto wg niego jest najlepszy w tej drużynie. Odpowiedział, że nie wie, ale największymi profesjonalistami są Deleu i Oualembo. I to akurat uważam za bardzo istotne w kontekście przydatności dla drużyny. Oualembo od kiedy się pojawił w Lechii to zagrał chyba jeden mecz na swojej pozycji. A tak to jest takim zapchajdziurą. Co nie zmienia faktu, że od kiedy jest w Lechii, to zawalił dwa gole. A właściwie jednego, bo dzisiejszego karnego Małkowski wybronił i tylko Zohan z gwizdkiem dał dupy. Jakiś dureń tam wyżej napisał, że przez Oualembo tracimy gola w każdym meczu. To ja nie wiem, jakie on mecze oglądał, ponieważ mam dokładnie odwrotną opinię.
1 października 2013, 07:51 / wtorek
zgadzam się z duchem raz zagrał i nie wyszło ? ile on zagrał pełnych meczów od 1 minuty ? uważam ze częsciej powinien grać na tej pozycji a co do buzały ;) im większa presja tym bardziej wpada wpanikę przy danej akcji Klub powinien zatrudnić dobrego psychologa , egzorcystę ? księdza Natanka . no coż z żydzewem typuje skromne 2:1
1 października 2013, 17:57 / wtorek
Nikt nie mówi, aby Kolombo wypierdalał z Lechii ale w destrukcji nie jest jeszcze dobrze poukładany i z jego gry wynika sporo zagrożenia. Z kolei z przodu byłby chyba zbyt wolny ( może się mylę). Co do Dudy to wydaje mi się, że w pierwszej fazie meczu, przy ataku pozycyjnym, zwartym szyku obronnym przeciwnika , mimo wszystko lepiej radzić będzie sobie Buzi. Podobnie Wiśnia , który do przetrwania i kąśliwej kontry nadaje się bardzo dobrze. Natomiast przy grze "na aferę" , gdy trzeba gonić wynik lub, gdy przeciwnik postawi już wszystko na jedną kartę, gdy na boisku zapanuje chaos , gdy następuje po sobie wymiana ciosów, to Duda czuje się jak ryba w wodzie. To jest jego czas. Natomiast Grzelczak jest zupełnie nieprzewidywalny: mimo swoich ewidentnych braków, przełamał barierę psychologiczną i nie szczypie się, gdy trzeba niekonwencjonalnie przypierdolić a nawet zaskakująco podać. Raz wyjdzie, raz nie. Ten jego rozkrok i liczenie kroków a la CR jest jakby tego potwierdzeniem. Fajnie, że się zmienił, różnicy nie zrobi ale nie jest w żadnym przypadku jakimś suplementem. Jego bym zostawił, bo walczy i absorbuje przeciwnika, w przeciwieństwie do większości graczy ofensywnych, którzy potruchtają, podejdą leniwie pod rozgrywającego a jak zostaną kiwnięcie, choćby tylko zwodem, to stoją w miejscu. A w Łodzi trzeba zagrać pressingiem i to najlepiej od 30 metra !
2 października 2013, 01:35 / środa
Lille, patrz na Grzelczaka. Jeśli on nie jest za wolny w ofensywie, to nawet Zetor z przyczepą nie będzie.;]

A co do wypierdalania z Lechii, niestety znaleźli się tacy, co tak właśnie uważają.
2 października 2013, 11:07 / środa
Wielcy obrońcy czarnucha z duchem na czele.
Gra piach straszny, spierdolił nam kolejną bramkę, nie przyczynił się do zdobycia punktów ani razu ale jest zajebisty bo odpisze na fejsie takiemu netkibicowi jak duch.
Wyjebać go z Lechii i dalej stawiać na młodych. Może znów któryś wystrzeli i będzie z tego większy pożytek.

AVE LECHIA!
2 października 2013, 11:33 / środa
Po pierwsze - mam nadzieję, że Buzi nabierze trochę pokory po meczu z KK i oduczy się machania łapkami po nieudanych zagraniach kolegów - bo to nie pomaga drużynie a mnie osobiście wk..wia.

Po drugie - Kolombo jest wystawiany nie tam gdzie powinien moim zdaniem. Widać, że grac potrafi.

Kolego BubLG mnie też możesz obok Ducha dopisać do listy obrońców czarnucha mimo tego, że nie mam konta na fejsbuku i z nim nie wymieniam wiadomości. Bez pozdrowień.
2 października 2013, 14:31 / środa
Fakt, zę Qualembo rozmawia z niektórymi w internecie tak ich rajcuje, że nie potrafią obiektywnie spojrzeć na jego boiskowe poczynania. Jak wam było mało w ekstraklasie to zapraszam na mecz rezerw, gwarantuje, że tam się nie będzie wyróżniał na tle chłopaków z III ligi. Lechia zrobiłą mu dużą przysługę zostawiając go w klubie i tyle. Bardzo możliwe, że tak jak piszecie to fajny chłopak ale my potrzebujemy piłkarzy którzy zaistnieją na boisku a nie w internecie.

Pozdrawiam
2 października 2013, 15:33 / środa
bubLG

Odezwał się superkibic, co to lubi sobie popierdolić, jaki to z niego rasista, ale tylko na forum, bo przecież w realu to mama nie pozwala.

Tak, jak napisał TECHLG, Oualembo ma konto na fejsie i chętnie rozmawia z kibicami. Więc po prostu napisz do niego, że jest czarnuchem i ma wypierdalać z białej Lechii, zamiast zaśmiecać forum tego typu retoryką.

TECHLG

Wszystko się zgadza. To fajny chłopak, ale nie fajność decyduje o tym, kto ma grać. Owszem, Lechia zrobiła mu przysługę, ale zakładam, że nie za darmo. Bo skoro Probierz potrafił wyrzucić Machaja i zwolnić Surmę, to i Oualembo by wypierdolił, gdyby czegoś w tym piłkarzu nie widział. Do tego trzeba dodać, że dotąd Oualembo gra wszędzie, tylko nie na swojej pozycji. A ci, co chcą, żeby go wyjebać zapominają, że prędzej, czy później nastąpi sytuacja, że Deleu nie będzie mógł wyjść na boisko. Kto go wtedy zastąpi? Może Janicki? Czy Krzysiu Bąk?
2 października 2013, 15:44 / środa
Czyli czarnuch niech wypierdala jeśli nie wnosi nic ciekawego ale nie mi to oceniać czy wnosi czy nie, mamy od tego Probierza - niech działa. I przestańcie tak bronić przezroczystych, bo zaczyna mi to śmierdzieć poprawnością polityczną, której u nas się nie akceptuje. Choć jedynym czarnym jakiego u nas trawie to jest Deleu ale na to składa się kilka czynników : piękny zamach z liściem na śledzika, chęć uczenia się języka, charakter - po słabym sezonie się nie poddał no i ostatnia rzecz to agresja do żydków w ostatnim meczu z nimi. A sami pamiętacie, że początku nie miał u nas łatwego :) Jeśli drugi murzyn nie ma na tyle charakteru i samo zaparcia to niech wypierdala już teraz.
2 października 2013, 16:00 / środa
Wyszczekany jesteś duszku. Szkoda, że tylko na forum.
Zapraszam na najbliższym wyjeździe o ile oczywiście będziesz (w co wątpię bo żyjesz chyba tylko forum i pejsbukiem) , chętnie z Tobą porozmawiam. Liczę, że powtórzysz mi to co piszesz teraz.

Tak jak piszesz Konik. Deleu nie dość, że nauczył się języka to widać, że żyje Lechią, zostawia serce na boisku.
2 października 2013, 16:00 / środa
Deleu to nie Mudzin... to NASZ Mudzin... taki Deleu Unchained... i wara innym od niego! :-D
2 października 2013, 16:03 / środa
bubLG

Byłem na kilku wyjazdach. W miarę możliwości wybieram się na kolejne. I zdanie podtrzymuję. Masz coś do Oualembo? To mu to napisz. Ostatecznie pozujesz na zawodnika z jajami.
2 października 2013, 16:06 / środa
Konik

Myślę, że on ma charakter. Ale czy na pewno, to się okaże.
2 października 2013, 16:15 / środa
"Myślę", ja też myślałem na początku że Kuchar ma dobre intencje i będzie prze zajebiście, myślałem że po X kolejce będziemy w pierwszej trójce, myślałem też że krowy latają. I chuj rzeczywistość sprowadziła mnie na Ziemie. Nie myśli ale czyny, teraz to jest zwykły murzyn, który po prostu wolniej biegał i dał się złapać w klatkę, niech zacznie grać to będziemy rozmawiać ale w tym momencie niech wypierdala.
2 października 2013, 16:46 / środa
Argument typu Qualembo nie gra na swojej pozycji i nie dostał prawdziwej szansy to jakiś żart! Rozumiem, że jak stoi przy lewej linii to nie potrafi kopać piłki a przy prawej jest już niesamowitym grajkiem. Proszę Duchu. Nie trzeba być ekspertem żeby stwierdzić, że w rezerwach jest z 5-6 takich chłopaków jak on! albo i lepszych! Niestety mniej aktywni w internecie.
2 października 2013, 18:18 / środa
To kwestia ogarnięcia nogi. Widać, że on jak gra na lewej stronie, to szuka prawej nogi. Przez to traci masę czasu.

Kilku kolegów nieco się rozpędziło z ocenianiem mojej postawy. Ja napisałem jedynie, że dałbym mu jeszcze szansę. Denerwują mnie jedynie rasistowskie uwagi, bo póki zawodnik gra dla Lechii, powinien być objęty immunitetem na tego typu zachowania.

I to tyle. Czas wszystko zweryfikuje. A tak na marginesie, w sieci można pogadać i z innymi. Deleu, Pietrowski, czy Małkowski są na FB tak samo aktywni i równie dostępni.
2 października 2013, 20:37 / środa
zostawcie ducha w spokoju, bo nie założy więcej wątku meczowego i dopiero dostaniemy manto , a tak przy okazji kto będzie najlepszym zmiennikiem za Deleu ?
A to , jak wiadomo , ostry zawodnik i ( pfu, pfu) może załapać się szybciej niż myślimy na swoje 4 żółtka.
2 października 2013, 22:19 / środa
Lille

Spoko. Ja się nigdy nie obrażam. Obrażanie się jest dla małych dziewczynek;)
4 października 2013, 01:42 / piątek
otwórzcie sobie nowy wątek na ten temat. Na ten moment, na obsadzenie PO mamy Deleu, Oualembo i po za tą dwójką jest jakiś junior jeszcze - ktoś wie który? W ogóle na obronie jest lipa: dwóch ŚO + Deleu... Kłócicie sie o czarnego, a Pazio?? Ktoś pisał, że Grzelczak wolny - zwróćcie uwagę ile czasu i siły Grzelczak spędza asekurując tego pana z lewej strony..

analizując naszą krótką ławkę: Machaj, Frankowski, Duda, Tuszyński(!). Kostrzewa/Pietrowski/Zyska, Dawidowicz + Matsui, Wiśnia, Grzelczak, Buzała + Mały, Łazaj. W ofensywie można coś sklecić z takiej grupy. Dramat jest w defensywie - mamy tam tylko 3 dobrych piłkarzy.

a'propos widzewa (nie widzialem jak oni grają w tym sezone - huj mnie oni obchodzą zresztą) to jeśli będą równie słabi co Korona, chciałbym widzieć zadośćuczynienie naszych piłkarzy za poprzedni mecz. Typuje zwycięstwo conajmniej dwoma bramami.
4 października 2013, 04:26 / piątek
Z Widzewem jest jeden problem. Nie mają kasy, płacą grosze w porównaniu z Lechią a trafiają im się wartościowi piłkarze. Visniakovs jest dokładnie takim napastnikiem jakiego Lechia potrzebuję. Oby tylko nie wyszedł mu mecz z nami.
4 października 2013, 09:40 / piątek
"Odezwał się superkibic, co to lubi sobie popierdolić, jaki to z niego rasista, ale tylko na forum, bo przecież w realu to mama nie pozwala."

"Byłem na kilku wyjazdach. W miarę możliwości wybieram się na kolejne. I zdanie podtrzymuję. Masz coś do Oualembo? To mu to napisz. Ostatecznie pozujesz na zawodnika z jajami."

Rozumiem fejsikowy fanatyku, że na najbliższym możliwym wyjeździe podejdziesz do 'bubLG' i podtrzymasz/powtórzysz pierwszy cytat?
Czy też - jak coś masz do kogoś - to po prostu piszesz mu to w internecie jak prawdziwy zawodnik z jajami?
Bo przecież małą dziewczynką nie jesteś...
4 października 2013, 11:10 / piątek
Nie podejdzie. W Bełchatowie też z nim chciałem pogadać ale niestety smutni Panowie znaleźli mi rozrywkę u siebie na kurwidołku.
4 października 2013, 12:59 / piątek
remis w zasiegu
4 października 2013, 15:24 / piątek
3 pkt jadą do Gdańska i innej opcji nie ma. Koniec.
4 października 2013, 16:37 / piątek
Duchu dalej zbierasz ludzi po to by razem siedzieć na sektorach gospodarzy w meczu wyjazdowym? - patrz Groclin 2 lata temu :)

A co do meczu - jak nas nie ma na sektorze gości to zazwyczaj wygrywają więc innej opcji niż 3pkt dla Lechii nie widzę :)
5 października 2013, 10:13 / sobota
Obstawiam 0:1 po golu Grzelczaka.
5 października 2013, 10:13 / sobota
zależy kto karnego będzie strzelał
5 października 2013, 12:52 / sobota
Konik, bubLG

Kolego Konik. Ja byłem gdzie trzeba. Ty nie. Tyle, że nawet już nie pamiętam o co poszło.

Ale swoją drogą to zabawne. "Podejdź do mnie na wyjeździe i powtórz mi to w twarz" brzmi zabawnie, zważywszy, że na wyjazdy jeździmy jako wspólna siła.

Tak, czy inaczej, jeśli chodzi o kolegę bubLG, to odpowiedziałem raczej na jego nieuprzejmość. Zatem kolego bubLG, jeśli tak bardzo chcesz, to Ty podejdź do mnie na wyjeździe i powtórz mi to w twarz. Kolega Konik również, skoro bardzo chce.

A póki co, wróćmy może do wątku meczowego.
5 października 2013, 12:54 / sobota
Lewy91

Incognito wstydu nie przynosi, jeśli nie ma innej możliwości.
5 października 2013, 15:40 / sobota
Dla twojej wiadomości - nie tylko kibice Lechii czytają to forum, a jakbyś dostał tam po gębie bo Cię wyczaili to byś potem płakał na forum.

Koniec bo dyskusja nie na temat
5 października 2013, 17:43 / sobota
Jak ogólnie ducha91 nie lubię to akurat w tym temacie ma rację . Obecność incognito wstydu nie przynosi.
5 października 2013, 18:00 / sobota
3-1 dla Nas i wracamy do wojny o puchary
5 października 2013, 18:13 / sobota
Wydaje się, że remis to w tym spotkaniu obiektywny wynik.
Widzew postawił się w Poznaniu grając 85minut w osłabieniu w bardzo dobry sposób, o mały włos nie pukając amiki.
U Nas.. ehh. Wygląda na to, że drugi mecz z rzędu skład może być bardzo zmieniony.

Małkowski
Deleu Bieniuk Madera Pazio/Janicki
Tuszyński Dawidowicz Pietrowski Wiśniewski Grzelczak
Duda

?
Tak coś mam przeczucie..
Liczę na 3 punkty, ale będzie o nie ciężko.
Po tym meczu możemy być już pod kreską podziału tabeli
5 października 2013, 23:05 / sobota
2:0 dla nas .....czemu Ty dreczysz nas Boldi swoimi wizjami?
5 października 2013, 23:07 / sobota
Bo on egzystuje tylko wtedy gdy nie ma zwycięstw i może narzekać.
6 października 2013, 01:01 / niedziela
Generalnie rezultaty spotkań piłkarskich to dla mnie drugo- lub nawet trzeciorzędna rzecz. Ale skoro dyskusja poszła w tak interesującym kierunku, to ja, ksenofob, nacjonalista, rasista, moherowy oszołom, katofaszysta i co tam jeszcze sobie jakiś lewak wymyśli, to ja w wątku meczowym mam takie delikatne, dwuczłonowe pytanie.
Otóż ile szans można dać niedorobionemu Murzynowi? I czy tyle samo szans należy dać na grę w Lechii jakiemuś zadeklarowanemu Arkowcowi, Przemusiowi Trytce na przykład?
A ponieważ jestem też mało lotny, zadam pytanie doprecyzujące:
Dlaczego?
6 października 2013, 05:13 / niedziela
1947 ale się zgrzałeś.
Romek pozdrowionka ,ale Deleu nie jest czarny..jest Brazylijczykiem i naszym Brazylijczykiem z wielkim serduchem dla Lechii,o reszcie nie piszemy.
6 października 2013, 08:39 / niedziela
Dzis byc moze poznamy odpowiedź na pytanie czy gramy o czołówkę (ewetualna wygrana), czy moze rozpoczelismy grę o 8 pozycję (ew. remis lub porażka).
Tabela niebezpiecznie sie wyrównała i juz 10 pozycja ma tylko punkt straty do nas.

Zatrzymanie Visnakovsów bedzie kluczowe dla powodzenia w meczu, wiadomo ze Widzew jest groźny tylko u siebie (wszystkie punkty zdobył na własnym stadionie), wiec odciecie od podań Visnakovsa moze miec istotne znaczenie, no i jeszcze stałe fragmenty gry. Poza tym Widzew nie ma nic do zaproponowania.
Ciekawe co wymysli Probierz u nas w przodzie? Da odpocząć Buziemu, da szanse Dudzie? Pożyjemy zobaczymy.

TYLKO LECHIA!
6 października 2013, 09:29 / niedziela
d.g - pewnie dlatego, że 3 ostatnie wyniki trafiłem?
6 października 2013, 09:31 / niedziela
ps. oczywiście jak najbardziej tym razem chce sie mylić i liczę na 3 punkty
6 października 2013, 09:54 / niedziela
1947 - Nie polecam krytykowania murzyna na tym forum bo zaraz zlecą się obrońcy praw zwierząt i Cię zlinczują :) Pozdrawiam i czekam na dalsze politycznie niepoprawne wpisy na FANie !
6 października 2013, 11:07 / niedziela
GLG... spokojnie... mam wrażenie, że Roman miał na myśli CocoJumbo, a nie uczącego się polskiego, deklarującego chęć pozostania w Lechii nawet po zakończeniu kariery i generalnie przywiązanego do klubu Deleu.

A odpowiadając na pytanie (w tym wypadku) odnośnie zarówno Murzyna, który - biedaczek - zbiera bawełnę po złej stronie boiska i nie wyrabia normy, oraz śledziuchującego Trytki: żadnych szans!
Dlaczego: "W imię zasad..." ;-)
6 października 2013, 11:39 / niedziela
murzyn murzynowi nie równy ;) ?
6 października 2013, 12:03 / niedziela
A biały białemu równy? Co za bzdura
6 października 2013, 12:12 / niedziela
Moim zdaniem kibic Lechii nigdy nie powinien obrażać swojego piłkarza...Deleu jest bardziej przywiązany do klubu niż nie jeden biały w Lechii.
Połowa i tak będzie bluzgać go od czarnuchów aby pokazać przy kolegach jakim to kozakiem jest ;) a w twarz to już mu nikt tego nie powie..
6 października 2013, 13:47 / niedziela
Trytko to chuj,ale bawelny szkoda !
 
1 2 3 4
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.447