Gdańsk: piątek, 21 września 2018
FORUM
Podstrony:

Widzew - Lechia, niedziela 6.10, 18.00

strona 3/4

6 października 2013, 19:26 / niedziela
co za pazdzierze cytujac mariana pazdziocha...przeciez ten widzew jest mega slaby, ale co z tego jak od napastnikow odbija sie pilka
6 października 2013, 19:27 / niedziela
A w Widzewie płacą maxa 5 tys miesiecznie
6 października 2013, 19:31 / niedziela
i chuj nie wytypowałem 4 z rzędu wyniku poprawnie, bo nie ma kurwa bata, że oni to wyciągną na remis.. dramat katastrofa żenada

zaczyna wyglądać na to, że tak wychwalany Probierz pewnie nawet sezonu tu niedokończy
6 października 2013, 19:35 / niedziela
Lidera mamy, za chuja go nie oddamy!
6 października 2013, 19:37 / niedziela
Zmiana trenera nic tu nie pomorze, tu potrzeba kasy tzn wzmocnień.... Inaczej trzeba modlić się abyśmy die utrzymali. Od mecz na łazienkowskiej chuja gramy. Ja pierdole nie dożyję czasów ze będziemy bić się o czołówkę.... Wrrrrrrřrerr
6 października 2013, 19:37 / niedziela
wielkie nic , kazda formacja wyglada fatalnie. Widzew przesłaby a wygra to az ciezko to ogarnac i jeszcze to my strzelilismy pierwszego gola ...
6 października 2013, 19:39 / niedziela
Zaangażowanie Wiśniewskiego jest tragiczne na ławkę lub do trzeciej ligi od kilku spotkań irytuje swoją grą
6 października 2013, 19:40 / niedziela
tylko, że Probierz do spółki z Kucharem od początku twierdzili, że jest lista obserwowanych zawodników i w razie potrzeby będą odrazu reagowali

i co?
kurwa mać, patałachy
6 października 2013, 19:40 / niedziela
A RABINI ŚPIEWAJĄ...
6 października 2013, 19:41 / niedziela
Wiadomo od dawna,że nie mamy napastnika parę meczy uda się prześlizgnąć w dłuższej perspektywie niestety nie.Wracając do meczu Duda miał 3 okazje i nic a Visniakovs z niczego strzelił bramkę i tym różni się napastnik od atrapy napastnika.
6 października 2013, 19:44 / niedziela
My nawet atrapy napastnika nie mamy...
6 października 2013, 19:44 / niedziela
Panowie piłkarze graja jak umieją.Tu nawet Ferguson po kilku meczach podał by sie do dymisji.Najwiekszy szkodnik Lechii ma sie za to dobrze.....
6 października 2013, 19:47 / niedziela
Nie da sie tego oglądać.
6 października 2013, 19:55 / niedziela
co to za obrona
6 października 2013, 19:56 / niedziela
Na piechotę ich z Łodzi... Kurwa kurwa kurwa co za kicz oni grają
6 października 2013, 19:58 / niedziela
Jeszcze jeden, jeszcze jeden!!!
6 października 2013, 19:59 / niedziela
macie kurwa 4
Na to sie nie da patrzeć na trzeźwo
Probierz mysl jak spierdalać
6 października 2013, 20:00 / niedziela
To nie ATAK tylko obrona tu trzeba obrońców na zawał i jakiegoś skrzydłowego oraz rozgrywającego który stwarzał by akcje.Ten mecz to wstyd tragedia
6 października 2013, 20:01 / niedziela
Tragedia,chyba należy się poważna rozmowa.Brakuje instynktu killera strzelili bramkę i ch...j stanęli,myślą,że mecz się sam ku....wa wygra.Zero zaangażowania w 2 połowie.A szkoda słów na to wszystko.
6 października 2013, 20:02 / niedziela
to nie wina trenera nie ma grajkow i tyle z gowna bata sie nie da
czuje się upokorzony.
kiełbasa kretynie co ma Probierz zrobic ze skladem na 2 lige i paroma juniorami
6 października 2013, 20:04 / niedziela
Ktury kurwa z naszych koszulek był dzisiaj u buka?????
Bo tak to wygląda
Morda uśmiechniętego dudy w 78 minucie mówi wszystko!!!!!
6 października 2013, 20:04 / niedziela
Z taka ekipa trzeba się modlić aby nie spaść.... I nawet pi 3/4 kolejce ne marzyłem o pucharach ( aby było jasne ) .... Abyśmy tylko nie spadli
6 października 2013, 20:05 / niedziela
beznadziejny mecz Lechii
bardzo słabo zaczyna to wszystko wyglądać;
to fajnym początku ligi zostały już tylko wspomnienia
6 października 2013, 20:06 / niedziela
O ile porażkę z Wisłą jeszcze jakoś dało się zrozumieć, tak to co się stało dzisiaj to był jakiś kurwa sabotaż!!!
Teraz przerwa i mecz z kacapami z Charkowa, a później mecz z Lechem.
Nie sprawdzałem, ale czemu Matsui nie grał dzisiaj?
Nie zdążył się wykurować?
6 października 2013, 20:06 / niedziela
Menda ale oni kurwa dzisiaj nawet nie udawali ze graja ,oni ordynarnie odpuscili mecz!!!
6 października 2013, 20:07 / niedziela
To jakim cude ten skład na 2 ligę wygrał z Craxa, Jaga i Legia?! To wina trenera. Czemu zdjął Grzelczaka? 4:1 z ostatnia drużyna w tabeli. Wstyd i hańba! Był lider, będzie walka o utrzymanie. Znowu...
6 października 2013, 20:07 / niedziela
WSTYD!!!
6 października 2013, 20:09 / niedziela
To jest kurwa najgorszy mecz od 3 lat
Wynik się nie liczy bo to nie Polacy strzelali da Widzewa (w dodatku niektórzy kolorowi). U nas strzelił Polak i to z nazwiskiem kończącym się na -ski a w składzie mieliśmy wysokiego blondyna. Jesteśmy moralnymi zwycięzcami.

A poza tą drobną ironią powyżej, charakterystyczną dla ludzi wybitnie inteligentnych to nie za bardzo wiem co napisać bo mi mowę odebrało.
Mam tylko jedno pytanie, dlaczego z boiska schodzi Grzelczak, który coś grał a zostają sabotażyści Duda i Wiśniewski - inaczej niż sabotażem nie można nazwać tego co ci dwaj frajerzy dziś wyczyniali. Daisuke wracaj i ratuj bo bez Ciebie zaraz będziemy się bronić przed spadkiem!!!
6 października 2013, 20:10 / niedziela
czekam aż któryś z tych pajacy zacznie pierdolić o rehabilitacji z amiką haha
6 października 2013, 20:11 / niedziela
Runął mit wątków zakładanych przez ducha. Duch spierdalaj.

Jedna rzecz mnie boli najbardziej. Dotąd traciliśmy punkty będąc drużyną lepszą, ewentualnie po przekręceniu przez sędziów. Dziś przegraliśmy z ostatnią drużyną ligi, będąc od niej znacznie, znacznie gorszymi. Katastrofa. Żenada.

Małkowski - kilka dobrych interwencji, ale dwa gole na jego konto.
Bieniuk i Madera - katastrofa.
Janicki i Deleu - bardzo kiepsko. Obaj nagminnie spóźnieni i kompletna indolencja z przodu. Straty, niedokładne zagrania, po prostu bryndza.
Dawidowicz - ok, ale bez szału.
Pietrowski - bez pomysłu. Playmaker nie powinien być aż tak ubogi w atrybuty związane z kreatywnością. Ale przynajmniej strzelił tego karnego.
Wiśnia - kto? Dowiedziałem się, że był na boisku dopiero jak z niego schodził.
Tuszyński - jedyny dobry zawodnik. Ale sam to sobie może ugotować spagetti.
Duda - $@#^(%%& i nic więcej nie mam do dodania.
Buzała - beznadziejny. Sposób w jaki walczył dziś o piłkę dowodzi, że to jedynie podwórkowy grajek.
Grzelczak - nie mam pojęcia, dlaczego zdjęty z boiska. Dziś gorzej, niż w poprzednich meczach, ale i tak się wyróżniał.
Smuczyńki - no, zadebiutował.
Kostrzewa - nic nie wniósł.

Plusy? Tylko jeden. Drużyna walczy. Nic nie potrafi, nie ma pomysłu, ale walczy.

Znów gra Lechii uzależniona jest od jednego zawodnika. Bez Matsui nas nie ma. Przykre.
Czy ktos wie jaki był dzisiaj kurs u bukow?
Chyba cały sztab trenerski w Lechii już nic nowego nie wniesie. Widzew, biedak ligi przed każdym sezonem kontraktuje zawodnika jak się patrzy. W ubiegłym roku Pawłowski w tym roku Visniakows a nasz scauting?Czy w ogóle coś takiego jest! To co wygaduje Madera po meczu to gadanie chorego psychicznie faceta. Nie ma jaj żeby powiedzieć jesteśmy mierni i tyle a on farmazony wciska, że się odbudują, że forma wzrośnie. Oni formę mieli w meczu z Barcą ale to tylko dlatego, że grali zaraz na początku sezonu. Mieli jeszcze siłę biegać a dziś, powłóczą nogami i człapią po boisku jak Bieniuk. Żadne badania wydolnościowe tego nie zmienią oni po prostu powinni zakończyć przygodę z piłką. Jeśli chodzi o Matsui to napisałem przed meczem z Koroną, że on za Lechię nie umrze i teraz jak szykuje się do rozmów z Legią, to w nosie ma grę w Lechii i narażanie się na kontuzje. Z niewolnika nie ma pracownika to stara prawda. Nie ma co oceniać poszczególnych graczy bo wszyscy przeczłapali 100minut na boisku i nikt ale nikt nie zasługuje na wyższą ocenę jak 1 do 1,5.
Cygnus x-1
6 października 2013, 08:39 / niedziela
...
Zatrzymanie Visnakovsów bedzie kluczowe dla powodzenia w meczu, wiadomo ze Widzew jest groźny tylko u siebie (wszystkie punkty zdobył na własnym stadionie), wiec odciecie od podań Visnakovsa moze miec istotne znaczenie, no i jeszcze stałe fragmenty gry....

W jednym sie myliłem nie gramy o puchary, ani o 8 miejsce, my gramy o 14 miejsce!
To juz wystraczy na dziś.

TYLKO LECHIA!
6 października 2013, 20:14 / niedziela
Szkoda Probierza bo jak ktoś poleci po kilku kolejnych meczach podobnych do dzisiejszego to on, a nasz "kolektyw" będzie truchtał dalej... To jak dziś wyglądaliśmy na tle przypadkowych, pejsiastych kopaczy za "piątaka" daje do myślenia.
6 października 2013, 20:15 / niedziela
Jeszcze jedno - zaczęła się gadka o mistrzostwie dla Lechii zaczął się zjazd. Zaczyna się gadka o spadku - czas na jazdę w górę. I tak będzie.
6 października 2013, 20:16 / niedziela
Duda jakis taki nie zsynchronizowany z reszta druzyny
6 października 2013, 20:17 / niedziela
Gwizdy na powitanie w meczu z Charkowem im się należą. Remis z Korona i Zawisza jakoś przeżyłem. Porażke z Wisła też. Ale to już przesada. To jest dno totalne!
6 października 2013, 20:18 / niedziela
Jest pozytyw, gorzej nie będzie, bo nie da rady gorzej zagrać, problem tylko taki, że przeciwnicy mocniejsi...
6 października 2013, 20:18 / niedziela
Będzie bramka !
Pusta ,,buda" !
Nie ma ?
Strzelał Adam Duda !
6 października 2013, 20:20 / niedziela
3 na Widzew 2.4 na Lechie
6 października 2013, 20:22 / niedziela
To ja kurwa nic juz nie kumam.Fakt jestem narąbany, ale oglądam mecze tak długo ze widze , symulke gry!!!!!
Druga możliwość ,oni graja przeciwko Probierzowi,bo za mocno trenują?
6 października 2013, 20:24 / niedziela
Pozytyw jest taki, że już nikt nie ośmieli się powiedzieć, że para Madera - Bieniuk to najlepszy duet środkowych obrońców w ekstraklasie. W sumie najlepiej byłoby jakby obaj zostali już w Łodzi i podpisali kontrakty ze swoim ukochanym Widzewem, któremu dzisiaj podarowali okazałe zwycięstwo.

Probierza czas dobiega końca, bowiem on zawsze jako pierwszy ucieka z tonącego okrętu.
6 października 2013, 20:28 / niedziela
za ten odbębniony mecz bez ambicji-na piechotę qrwa do Gdańska... i na następny wyjazd pociągiem. Rozumiem,że qrwa pensyjki wstrzymane!!!!
6 października 2013, 20:39 / niedziela
Probierza też ładnie trybuny upokarzały
6 października 2013, 20:44 / niedziela
BioShock nowym trenerem, nio chyba, że razem z Bieniukiem i Maderą podpisali już kontrakt w Łodzi? Żart.

Sny o potędze i rzeczywistość. Przebudzenie bywa bolesne.

Skupmy się na 8 miejscu w sezonie i budowaniu solidnego zaplecza z młodych. Nie piszę z MŁODYCH ZAJEBIŚCIE ZDOLNYCH, bo na takich Lechii nie stać. Bo zaraz ich pan wielmożny Kuchar sprzeda temu kto się nawinie. Taka jest - panie - filozofia.

Pozdrawiam
6 października 2013, 20:47 / niedziela
cały mecz dwoma słowami ' O Jezu '
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.207