Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

Michał Probierz musi odejść!

strona 3/9

9 listopada 2013, 22:11 / sobota
mam problem z tym Probierzem,

ma sobie radzić, a sobie nie radzi,
nawet jeśli problem w piłkarzach to . . . on ostatecznie ma wydobyć z nich wszystko co można, a nawet i więcej,

w mej ocenie nie wydobywa nawet 60 % potencjału z tej drużyny,
mota się ze składem, rotuje bez ładu i składu,
Buzała nie gra choć mimo ze wiemy jaki jest, mimo wszystko jest naszym najlepszym napadziorem, lepszego nie mamy

Janicki jednocześnie z Pazio na placu to jak wywieszenie białej flagi i nie chodzi o to czy akurat zawalili bramkę czy nie, czy kopnęli się w czoło czy nie,
tych dwóch paralitów ogarniając całościowo zdejmuje ogień z Lechii,
jak ktoś grał w piłkę nawet na wu-efie wie że do paralitów się nie gra, na paralitów nie ma co liczyć i tak dalej, zagrania paralitów podcinają skrzydła, ręce opadają i inne takie, ta dwójka taka jest, i mozecie na mnie ryczeć swego zdania nie zmienię : )
to widać drużyna z nimi nie gra, dużyna na nich nie liczy, drużuna traktuje ich jak klasowe łajzy (w sensie szkolnej klasy na w-fie)

Bieniuk odstawka choć przez kilka tygodni duet Bieniuk-Madera był chwalony na tle całej ligi nawet,

jak Tuszyński był chwalony za grę w pomocy tak ostatnie go forsowanie na szpicy to był znowu powrót do nikąd, dziś znowu wrócił do pomocy bo Probierz musiał stracić dwa mecze na przekonanie się że na szpicy daje pięć razy mniej niż w pomocy

forsowanie Kostrzewy i Zyski powinno się skończyć po góra 40 minutach,
a trwało i trwało, bez żadnego uzasadnienia

Wiśnia zwiedza rezerwy a powinien z żółtkiem, Frankowskim i Tuszyńskim i Buzałą na przedzie robić grę

niestety jest tak biednie że samopozbawianie sie jednego, dwóch, trzech ogniw sypie drużynę

drużyna jest pogubiona, nie wie w co grać, zdejmuje się z niej ogień, wszyscy ją jadą, nawet jakieś podbeskidzia, widzewy, piasty i korony którzy porównując potencjał osobowy powinni być waleni po kilka bramek

jestem zdania że trener przychodząc nawet do takiego szrotu jaki jest w Lechii powinien z niego wycisnąć maksimum,
a nie łamać drużynę do swoich porządków z opłakanym skutkiem,
łamać trzeba umieć, Probierz nie umie, ćwiczy pajacowanie dla pajacowania póki co sądząc po osiąganych wynikach
każdy układ, każda sytuacja jest inna,
on jest od tego by w każdym układzie umieć tak poukładać drużynę by ta grała na więcej niż ją stać,
gra w mej ocenie ewidentnie na mniej

acz dzisiaj przy suchym boisku wydaje mi się wygralibyśmy, bo piłkarsko jesteśmy lepsi
co z tego
skoro od widzewa, korony tez byliśmy lepsi a zostaliśmy zlani

i proszę mi tu nie pisać o kucharze,
Probierz ma skład nie najgorszy w lidze, nawet uwzględniając wiek zawodników a robi drużynę najgorszą i o tym jest ten wpis
9 listopada 2013, 22:20 / sobota
pewnie pewnie mamy sklad na top3, Kuchar tez tak mowi

Michniewicza moze na trenera, albo Stawowego wtedy na pewno mistrz pewny a Buzala krol strzelcow
9 listopada 2013, 22:27 / sobota
Verde z całym szacunkiem ale czy ty wierzysz ze ktoś inny wydobedzie z tych wkładów więcej??? Oni grają na 100 procent, lepiej nie potrafią....
9 listopada 2013, 22:29 / sobota
na pewno lepszy od pdbeskidzia na którym ugraliśmy 1 pkt na 6 możliwych, lepszy od widzewa który ostatnio wrzucił nam czwórkę, lepszy od korony która lała nas pod 20 min w Gdańsku 0-2, Piasta . . . . . tymczasem . . . sterujemy ostro ku najgorzej grającej drużynie ligi,

wiadomo ze kuchara zadowala marazm i bylejakość, pozoruje ruchy zamiast je wykonwać,
ale jak napisałem, powyższy post był o tym ze Prbierz sobie nie radzi z tym co ma, a nie ma najgorszego składu w lidze, bilans dwumeczu z Podbeskidziem powinien być conajmniej odwrotny, to my powinniśmy wrzucić czwórkę widzewowi, naprawdę tak uważam oceniając szeroką kadrę,
Korona powinna być w Gdańsku ojechana chodząc na rękach a to my goniliśmy dwubramkową stratę,
w każdym z powyższych przypadków, kadrowo oceniam jesteśmy lepsi
9 listopada 2013, 22:29 / sobota
Tym razem Verde zwracam się do Ciebie.
To kto ma słabszy skład personalny od nas? Podbeskidzie i Widzew to mniej więcej ta sama półka , może jeszcze niewiele wyżej jest Korona. Pozostałe kluby są kadrowo silniejsze. Z tą różnicą ,że u piłkarzy nawet tych równie cienkich zespołów widać charakter u nas nie. Czy to wina trenera? Probierz i tak tych punktów trochę nazbierał... Nie w trenerze problem , mimo że widać ,że i ten się trochę pogubił
9 listopada 2013, 22:32 / sobota
Jesteśmy silniejsi kadrowo od Piasta :)? Nie żartuj. Podgórski , Jurado ,Zbozień , Trela. Kto niby u nas jest na ich poziomie. I nie pisz o Japońcu , który jest dobry technicznie , ale po boisku człapie i drużyny takiej jak Lechia nie pociągnie
9 listopada 2013, 22:33 / sobota
jozin - napisałem wyżej, czołówka jest poza zasięgiem acz w naszej lidze przy pełnej mobilizacji można się kusić o niespodzianki,
natomiast uważam że powinniśmy jechać nawet z taka kadrą jak deysponujemy, przy optymalnym ustawieniu i własciwej motywacji z widzewami, koronami i podbeskidziami jak z taczką gówna

tymczasem jest odwrotnie niestety,
to przykre że walą nas drużyny w mej ocenie personalnie słabsze,
nie dam sie przekonać że PBB, widzew czy korona mają lepsza pakę na dużynę niż to co biega u nas
9 listopada 2013, 22:47 / sobota
edwin - nie znam żadnego Jurado ani tych pozostałych : ) z tym Piastem jako słabiakiem poleiałem z przyzwyzajenia, ale . . . . jakoś nam u siebie bramy nie wbili a i wyżej chyba nie są ? kłócił się nie będą acz . . . . lepsi kadrowo od nas nie są : )
co do reszty PBB, widzewa i korony napisałem wyżej
9 listopada 2013, 22:54 / sobota
Ja tam się trochę tą ligą interesuję i zapewniam Cię ,że jesteśmy kadrowo w ostatniej trójce. Różnice są niewielkie to prawda. Punktów mamy jednak nie co więcej niż powinniśmy mieć patrząc tylko na kadry klubów. Dlatego na dziś Probierz na minus (bo obecnie jesteśmy zdecydowanie najsłabsi piłkarsko) , ale oceniając dobytek od początku to jednak zdecydowanie na plus
9 listopada 2013, 23:13 / sobota
to z innej mani,
do siódmej kolejki jakoś to wyglądało, lepiej lub gorzej ale za jakimś tam porządkiem to wyglądało, w miarę umieli prowadzić grę,
od powrotu ze Szczecina tylko w Lubinie nie wyglądali jak kurczaki bez głowy
wyraźny regres,
nie kupuję tekstu Probierza: mamy młody zespół i wahania formy muszą być,

mam niedobre wrażenie że . . . . jest coraz gorzej, z kazdym kolejnym meczem,
a przez pierwsze pół rundy tak nie było, Z TĄ SAMĄ KADRĄ
9 listopada 2013, 23:20 / sobota
A pamiętasz start Widzewa z poprzedniego sezonu. W składzie wynalazki ala Colombo a jakiś czas nawet liderowali. Skończyło się na fartownym utrzymaniu. Dlaczego tak? Myślę ,że w dużej mierze przypadek, efekt nakręcenia sparingiem i szczytowa forma kilku piłkarzy w tym samym momencie. Na dłuższą metę to nie przejdzie
9 listopada 2013, 23:22 / sobota
Verde czy ty uważasz że w lubinie grali ok !!!??? bo ja oglądając ten mecz musiałem się ostro najebac żeby stwierdzić że grali jak kurczaki bez głowy
10 listopada 2013, 10:59 / niedziela
Pan Probierz jest strasznie niekonsekwentny
Buzałą na ławce, Tuszyński który nic nie strzelił gra dalej
Odstawia Wiśniewskiego i Machaja na dwa spotkania do rezerw, po czym jak gdyby nic przyjmuje ich z powrotem
Bieniuk na ławce,a gra colombo który według mnie nie jest od niego lepszy
Mam wrażenie ze pan trener ma kłopot z dogadaniem sie ze starszymi graczami ?
10 listopada 2013, 11:16 / niedziela
KEŁBASA.
Przeczytaj raz jeszcze co napisałeś bo mam wrażenie, ze masz poważny problem z mózgiem. Moze od ciepła sie tobie pierdoli pod kopułą? Moze pora choć raz pójść na mecz?
10 listopada 2013, 11:27 / niedziela
To powiedz w czym Tuszyński jest lepszy od Buzały???????c
Co z tego ze gra stara sie , skoro nie jest klasyczna 9???
To taki drugi Duda
Buzała jest jaki jest ,ale do kurwynedzy on strzela gole!!!!!!!!1
Colombo?????
Bez jaj Bieniuk mimo wszystko jest pewniejszy
A sprawa odsunięcia do rezerw na dwa mecze Wiśniewskiego i Machaja to była głupota i tyle
10 listopada 2013, 11:29 / niedziela
Hujowo to wszystko wygląda i to od paru lat. Z taką grą to jedyny pozytyw, że Hugo odpali grilla na T29 i będzie można popijać przed rokokoko.
10 listopada 2013, 11:36 / niedziela
Jednak jesteś debilem. Chodzi o składnię. z wpisu wynika, że colombo jest lepszy. A to, ze Machaj został odsunięty na dwa mecze przebija wszystko.
10 listopada 2013, 11:38 / niedziela
AAA sory
Znowu za szybko pisałem
Ale co do Tuszyńskiego zdania nie cofnę ,on jest gorszy do Buzały!!!!!!
10 listopada 2013, 11:48 / niedziela
Tak dla przypomnienia Budzety klubów na sezon 2013/2014
Legia Warszawa – 100 mln zł
Lech Poznań – 45 mln
Wisła Kraków – 40 mln
Zagłębie Lubin – 35 mln*
Śląsk Wrocław – 25 mln
Jagiellonia Białystok – 20 mln
Lechia Gdańsk – 20 mln
Cracovia Kraków – 19,5 mln
Korona Kielce – 18 mln
Piast Gliwice – 18 mln
Pogoń Szczecin – 18 mln*
Ruch Chorzów – 18 mln
Górnik Zabrze – 15 mln
Widzew Łódź – 13 mln
Zawisza Bydgoszcz – 12 mln
Podbeskidzie Bielsko-Biała – 9 mln

wiem zaraz będzie biadolenie biadolenie że część pieniędzy idzie na spłatę Kuchara itp ale przecież inne kluby też maja problemy finansowe takie czy inne ,ale starają pozyskiwać kogoś co rundę a my co zawsze spóżnieni -przykład Pogoni wydobyli Japońców z ligi niżej to dopiero my też dawaj Japońców bo jednak można.Niestety ale wszystkiego na Kuchara zwalić nie można bo z tego co widzę to on chce 2-3 bańki odsetek co sezon a resztą dysponuję już klub i teraz nawet porównanie 20-3 dla Kuchara = 17mln a budzet Bielska 9mln .
Niestety u nas Zarzad jak i trener miotają się z miejsca na miejsce,a co do trenera skład mamy taki że niestety trzeba grać 12-13 zawodnikami anie co chwila kogoś wyrzucać zobaczcie Górnik gra praktycznie 13 zawodnikami bo tez posiada podobny budzet jak my(nawet mniejszy 15mln.)bo tam wiedzą że wrzucanie na siłę 5-6 juniorów do składu to jak kamień do szyii i do wody.
10 listopada 2013, 11:57 / niedziela
Wy byście co tydzień nowego trenera dawali, albo do pierwszej porażki. Żeby coś osięgnąć, trzeba czasu, Ferguson pierwszy sukces z ManU osiągnął po 5 latach !! Zdobył Puchar Ligi czy Puchar Anglii, Probierz ma całkiem spore szanse(patrząc jakie ekipy zostały w grze) na jakiś sukces w PP, a Wy byście go wyjebali po trzech miesiącach.

Jeszcze będziecie Probierza przepraszali i na rękach nosili(o ile zarząd nie ulegnie presji forum lechia.gda.pl).

Z biało-zielonymi pozdrowieniami.
10 listopada 2013, 11:59 / niedziela
Do póki nie będzie zrozumienia i "chemii " na linii trener zawodnicy to nie będzie lepszych wyników niż remisy a wygrana to tylko od święta.
No chyba że w końcu taki organ jak Zarząd ( mierny, bierny ale wierny z Prezesem na czele ) wyciśnie jakieś "dydki" od „właściciela” na nowych kopaczy którzy będą nadawać na tych samych falach co nasz trener.
10 listopada 2013, 12:15 / niedziela
Panowie nie czarujmy rzeczywistości, jesteśmy po prostu słabi w tzw. każdym calu. Słabi piłkarze, brak perspektywicznej polityki kadrowej i szkoleniowej, scouting na poziomie Huraganu Morąg i do tego działacze z dupy wyjęci co składa się na obraz nędzy i rozpaczy. Marazm jaki otacza ten klub powoduje że dochodzę do wniosku że trzeba tutaj gwałtownej amputacji chorych narządów a nie leczenie pudrem. A to że Marcinek "wychowanek" Pietrowski jest kapitanem tej łajby z dziurawym dnem a sternicy są pijani pokazuje że skończymy jak "Costa Concordia" czyli na skałach zwanych 1 ligą.

PS. Ale dzięki temu mecze będą na T29 i wrócimy do naszej gdańskiej normalności czyli niższych lig.
10 listopada 2013, 12:24 / niedziela
I jeszcze jedno. Historia kołem się toczy i przypominają się lata 80 wtedy też weszliśmy w 84 do ligi żeby pograć 4 sezony dokładnie tak jak teraz czyli dół tabeli a potem spadek na lata z epizodem olimpio-poznańskim. Nie chcę być złym prorokiem ale będziemy miastem z najładniejszym stadionem bez ekstraT-mobileklasy.
10 listopada 2013, 20:19 / niedziela
Rysio - świetna teoria, tylko że teraz gramy szósty sezon w ekstraklasie.

a co do trenera - na pewno Bobo się zgodzi, przecież wciaż bierze siano co miesiąc, jak na prawdziwego Lechistę przystało.
11 listopada 2013, 09:47 / poniedziałek
Kolego Hektopascal tu nie chodzi o konkretna liczbę sezonów ale o to co się dzieje i jaki panuje marazm i nikt nie napisał ze trzeba przepraszać się z Bobem. Radzę więcej lecytyny i czytanie tekstu ze zrozumieniem.
11 listopada 2013, 10:42 / poniedziałek
Jeżeli chodzi o Michała Probierza to dla mnie sprawa jest prosta.
Trener umie wygrywać co pokazał w Jagiellonii bez wysokiego budżetu dwa razy awansował do pucharów,zdobyła PP oraz Superpuchar Polski a w drugim sezonie 4 miejsce w lidze.

Nasze kaleki co roku natomiast pokazują że są słabi psychicznie-pamiętacie tez sezon ostatni na Traugutta w którym na dwie kolejki przed końcem byliśmy w pucharach jednak sraczka naszych gwiazdorów skutkowała dwoma porażkami z rzędu z takimi potęgami jak Widzew czy Zagłębie i 8 miejsce na koniec.
Tu psycholog nic nie pomoże,co mecz praktycznie zawalają stałe fragmenty gry-wyglada na to że nawet po strzeleniu bramki sami do końca nie wierzą w końcowy sukces.Umiejętności też mają mizerne-wyglada na to że przy życiu ich trzyma tylko :"czy wygrywasz czy nie" i "nic się nie stało"
11 listopada 2013, 12:11 / poniedziałek
z gowna rakiety nie zrobisz!

Kubicki mial Pekiego i ludzi ktorzy mieli jaja .. choc umiejetnosci brakowalo

a co ma Probierz? oslabioną kadre patrzac na poprzedni sezon .

ani jaj nie maja,ani umiejetnosci.. kim jest buzala? nie robmy sobie jaj ...
Gdyby nie Lechia to moze w Mks Kluczbork by go wzielo ..

i to nie wina Probierza.. i nie tych psuedo pilkarzy..tylko tych co im Piatki przybijaja..

i rodzi sie w glowie.. tak jestem gwiazda !

PGE ARENA , TV..

banda ciot..

dla mnie powinni byc traktowani jak Baby ! jechac po nich! do zera !
11 listopada 2013, 20:28 / poniedziałek
Rysiek nie jęcz jak stara baba. Już jeden z klanu występuje na Arenie i starczy.
11 listopada 2013, 21:41 / poniedziałek
Z Janickim i Pazio to prawda... Zawsze jak gra Janicki prawie zawsze wpierdol
11 listopada 2013, 21:50 / poniedziałek
Probierz odpowiada za nasze fatalne wyniki w 100% ponieważ latem nie wzmocnił środka pomocy tylko zdecydował się że na ponad 20 meczów wystarczy mu unikający gry Pietrowski i 18-letni Dawidowicz. Dziś nawet ww wszystkich klubach mecze wygrywają defensywni pomocnicy. Zwłaszcza w Polskiej lidze gdzie mecze to najczęściej losowa kopanina - decydującą rolę odgrywa liczba przechwytów w środkowej strefie. Dawidowicz i Pietrowski to dwaj najgorsi zawodnicy pod tym względem w całej lidze. Niestety pan Probierz może sobie mówić co chce ale przyczyną porażek jest jego zaniedbanie polegające na niezakontraktowaniu żadnego defensywnego pomocnika latem. Mając na środku Pietrowskiego z Dawidowiczem nie będziemy w stanie zdominować żadnego meczu i co za tym idzie prawdopodobnie prawie wszystkie pozostające do końca roku mecze przegramy. Zwracam uwagę że brak odbiorów przekłada się także na to że reszta zawodników musi nieustannie biegać za piłką i tracić siły i chęć do gry. Za ten błąd, który kosztował nas utratę wielu punktów Probierz powinien definitywnie po zakończeniu rundy polecieć.
11 listopada 2013, 22:05 / poniedziałek
Skoro ten wątek jest na topie, pokusze sie o kilka przemyśleń.
Wiele jest sprzecznych stwierdzeń: A to Probierz niewinny, bo materiał jest do dupy - ale...halo halo, kto tak twierdził po 7 kolejce? Widać z materiału tez cos mozna uszyc, choć ja twierdzę ze niewiele.
A to Probierz jest głównym winowajcą, bo graliśmy jak równy z równym w sparingu z rezerwą Barcelony, a teraz nic, bieda...
Prawda jest taki ze Probierz sie pogubił (-), ale ma młody zespół który bedzie miał wahania formy, a wpuscic w zamian nie ma kogo (to na jego usprawiedliwienie).
Jednak pogubiony robi wiele błędów (chwilowe odstawianie i przywracanie zawodników), rzucanie zawodników na różne pozycje itd.

Jesli mam szczerze pisać to wolałbym na jego miejscu widzieć Fornalika (Waldemara) - wiem wiem juz sie zacznie przypominanie wyników repry, ale dla mnie, Waldemar Mocny to typowy trener klubowy umiejący z gówna ukrecić bata.
Probierz potrzebuje czasu i cierpliwosci, a nasz pożyczkodawca nie umie zapewnić czasu i komfortu pracy (tak jak miał to w/w Ferguson- nietrafne porównanie).
Jednak wiem jakie są realia i dopóki nie bedzie mocno gorąco, Probierz pozostanie na stanowisku, bo Kuchar musi płacić nie tylko jemu ale i Bobo.
Dlatego liczę dalej, ze Probierz coś tam wyciśnie tej mielonki i miernie ale pociułamy sie w okolicach 10 miejsca.
Przyjdzie zima i znowu zacznie sie wymyslanie bajek przez zarząd i treneiro, o szansie, ciężkiej pracy, sprawdzaniu zawodników z potencjałe ale z V ligi itd.

TYLKO LECHIA!
11 listopada 2013, 22:37 / poniedziałek
Nie martw sie Cygnus.Borek robi Pro,wiec nie dlugo bedziesz mial Ty i inni trenera plena geba.

P.S.marioWMG ,,pukalem'' do Ciebie pare razy,ale echo-pozdro.
11 listopada 2013, 23:13 / poniedziałek
Ktoś kiedyś napisał ze Probież tak kraje jak.......i może sobie uszyć stringi najwyżej....i uszyła na kilka I meczó (mieli swoje umiejętności na 100%) potem niestety wymagania wobec zawodników i umiejętności naszych piłkarzy pokazują co jest, są słabi ( i cały czas SĄ )co utwierdził w moim przekonaniu ostatni mecz i artykuł odnośnik naprawde warto się wczytać. A moim zdaniem przespane okienko transferowe letnie pokazało nam drogę w tym sezonie 9-16 oby nie spadek
11 listopada 2013, 23:33 / poniedziałek
Dla mnie to Ty Michał nie musisz się tłumaczyć nawet jak swoje nazwisko piszesz z błędem :D Bardzo dobrze , że zagoniłeś te niedojdy do roboty , a i masz jaja bo tak jak przy spotkaniach otwartych czy innych okazjach była możliwość rozmowy z trenerami to Ty w przeciwieństwie do niektórych masz jaja i umiesz swoje decyzję uargumentować. Nie Ty jesteś problemem i każdy myślący o tym wie. Niestety pewnie zostaniesz najnowszym kucharowym kozłem ofiarnym. Pozdrawiam
11 listopada 2013, 23:48 / poniedziałek
ps. i jak się któryś ostentacyjnie opierd... poproś kibiców, znajdą się tacy co pomogą...
11 listopada 2013, 23:50 / poniedziałek
Niektórzy tu myślą, że jakby Portowca Nowy Port zaczął trenować Alex Ferguson to ten zespół zacząłby grać w Lidze Mistrzów.

Co da zwolnienie Probierza? Co? Gówno! Z chujowymi piłkarzami nawet Guardiola by nie pograł... Jak się ma grając w Ekstraklasie pilkarzyków na poziomie 1 i 2 ligi to czego wy oczekujecie? Przecież oni poza drobnymi wyjątkami się nie nadają do gry na tym poziomie!
12 listopada 2013, 08:35 / wtorek
Czarny - juz sie cieszę na widok Borka z certyfikatem Pro :), na drugą lige jak znalazł, przypomną sie stare czasy...
Uwazam ze Probierz bedzie trenerem do konca tej wydłużonej rundy i ma szanse na pokazanie ze ma pomysł na ten zespół (zmiana trenera na 3-4 tygodnie przed koncem nic nie da).
Musi obronić sie wynikami, bo póki co, to żadne z jego zapowiedzi nie zostały spełnione (oprócz ilosci młodych w druzynie, ale tu nie miał też dużego wyboru). Lechia nie gra ani szybciej, ani nie widac większego zaangażowania, ani to ze PGE Arena została twierdzą Lechii. Wyniki wynikami ale styl gry od ładnych kilku spotkań przyprawia o ból zębów. Po prostu, na razie nie widać w tej drużynie "ręki Probierza". Skład jest mizerny, ale jesli do tych słabych umiejetnosci dołożyć zaangażowanie i wolę walki nie mniejsze niż mieli to "chłopcy Ojrzyńskiego" w meczu z nami to mysle ze da sie uciułac kilka punktów, a trenerowi da argumenty
za swoją osobą.
Nie oczekuje cudów, ale chciałbym znaleźć jakies argumenty za trenerem, bo na razie to podawane są tylko tłumaczenia nie jego winy, a nie jego osiągnięcia.

TYLKO LECHIA!
12 listopada 2013, 13:37 / wtorek
Cygnus x-1

To co piszesz o trenerze to prawda. Mam tylko wątpliwości co do tego, czy trener utrzyma się do końca rundy.

Zobaczmy na kalendarz:

Lechia - Ruch 1 lub 3 pkt (z Matsui); 0 lub 1 (bez Matsui)
Jaga - Lechia 0 lub 1
Sraczkowia - Lechia 0 lub 1
Lechia - Legia 0
Górnik - Lechia 0
Lechia - Pogoń 1 lub 3
Zawisza - Lechia 0 lub 1
Lechia - Wisła 0
Korona - Lechia 0 lub 1 i wystarczy

w tych meczach jest do zdobycia 29 pkt, przy n/w założeniu:

wersja optymistyczna: 10 pkt
wersja pesymistyczna: 1 - 2 pkt

jestem raczej pewien, że nawet przy wersji optymistycznej trener może stracić posadę. Chyba, że zawodnicy doznają jakieś przecudownej metamorfozy i moje prognozy wezmą w łeb. Co prawda jest jeszcze jedna rzecz, która może trenera uratować, nawet przy miernych wynikach w lidze, jest to Puchar Polski.
12 listopada 2013, 14:06 / wtorek
Cezar skończyłeś na 25 kolejce, przecież w następnych też są punkty do zdobycia...
12 listopada 2013, 14:22 / wtorek
Matti,

tak skończyłem na 25 kolejce, bo uznałem że cierpliwość nawet najwierniejszych i najbardziej zagorzałych kibiców Lechii wówczas się skończy. Chociaż trzeba odrazu przyznać, że to nie My, kibice będziemy zwalniać trenera tylko ten "ktoś", który może mieć dużo więcej ciepliwości i wyrozumiałości. Nasza frustracja rośnie z meczu na mecz w sposób wręcz lawinowy i uważam, że trener Probierz może się utrzmać góra do tej 25 kolejki. To jest tylko moje osobiste zdanie.
12 listopada 2013, 16:30 / wtorek
Ok, o to mi chodziło, bo nie zajarzyłem dlaczego akurat 25 :-)
12 listopada 2013, 17:47 / wtorek
a niedawno w ruchu zwolnili trenera, zawodników chyba zostawili takich samych i nowy trener zrobił kilkanaście punktów. Nieraz zawodnicy grają przeciwko trenerowi, czasami trener nie ma już sposobu oddziaływania na zespół, a czasami potrzebna jest nowa miotła i tyle. Gramy słabo, nawet bardzo i coś trzeba zrobić żeby nie obudzić się z ręką w nocniku!!!
12 listopada 2013, 22:23 / wtorek
Winny- niewinny ?
Ma zostać czy wypierdalać ?
to misterna robota – można uchodzić za fachowca od strony warsztatowej a nie mieć wyników. Po co nam trener, który się uczy, jak zostać dobrym fachowcem ? Piszecie, że zawodnicy są za słabi i na dłuższą metę ambicją nie ujadą. Może to i prawda, może są za słabi . Jednak ci sami grali dobrze . Dlaczego teraz jednak są za słabi. Kosznik bylk za słaby , teraz jest dobry. Przypomnę Kaziu Deyna tez był za słaby na Lechię.
Otóż TRENER jest najważniejszy. i jak to ujął Napoleon „lepiej , aby armią baranów dowodził lew niż baran armią lwów” . Trener jak dowódca ma do stoczenia cykl meczów czy bitew. To ich wyniki decyduja o losach kampanii a potem i wojny. Przegrany nie ma racji

@elchico trafnie i delikatnie ujął sprawę , Może trener jest i dobry ale coś ta drużyna nie za bardzo jest gotowa poddać się pod jego dowodzenie. A za dowódcą żołnierze muszą być gotowi iść w siwy dym, inaczej strzelą mu w plecy przy najbliższej okazji.
Trudno jest mi ocenić, czy trener powinien dla ratowania zespołu ustąpić miejsca następcy ale rezygnacja z Koali czy Ulatowskiego uratowała nam już skórę. Aż boję się myśleć, co by to teraz było, gdyby wtedy zostali chociaż przez dwie kolejki dłużej. Jak długo mamy czekać, by drużyna była jeszcze do uratowania ?
12 listopada 2013, 23:16 / wtorek
Trener może podnieśc wartość sportową drużyny. O ile? Ja stawiam ,że 0 20%. Może też ją osłabić, nieprzemyślanymi decyzjami.
I tu pytanie kluczowe. Ile warta jest nasza drużyna? Na które miejsce ma szanse mając trenera idealnego? Nie mówię o pojedyńczych meczach tylko o całokształcie.
Na wyższe niż dziś zajmuje? Smiem wątpić.
I tak stado baranów dowodzone przez lwa i tak zostanie wpierdo... zeżarte przez stado lwów dowodzonych przez barana. A gadki ,że jest inaczej to nic innego jak ciąg dalszy kucharowych farmazonów. Nie przystoi i rozmywa sedno problemu
13 listopada 2013, 00:33 / środa
Wybacz ale się nie zgodzę. Trener to 20% drużyny: to trener odpowiada za skład zespołu, to trener odpowiada za motorykę, to trener odpowiada za założenia i dyscyplinę taktyczną. To nie jest 0.2%.

Co zaś do samego pana Probierza to wywalanie go nic nie zmieni, czy tego chcemy czy nie Lechia ma obecnie skład gorszy od 8-10 zespołów w lidze, mało tego że gorszy to jeszcze często przepłacany(wnoszona jakość nie równoważy wynoszonych pieniędzy). Trzeba albo maksymalnie wygłodzić zespół by poczuł że bez 150% zaangażowania nie ma czego szukać na koncie, albo zdecydowanie go dofinansować i zamienić gwiazdeczki na gwiazdy
13 listopada 2013, 01:34 / środa
Jasne Edwin Napoleon był lwem to jak raz nie ulega wątpliwości, natomiast przepadł, gdy mu stara gwardia wymarzła w Rosji. Nasza stara gwardia została rozpuszczona po świecie a gra młody rekrut, to i w podobnie dostajemy w pierdol. Nasze Waterloo jednak nie musi nastąpić o ile ktoś by tchnął w tych ludzi nowego ducha. Z reguły taniej jest zmienić trenera niż piłkarzy . Kuchar jednak z oszczędności nie zmieni ani jednego, ani drugich. Co to może oznaczać ? Dalszą jazdę w dół i to bez trzymanki ...
13 listopada 2013, 08:11 / środa
Lille1: co do Ulatowskiego czy Kafarskiego zgoda. Co do Probierza brak zgody, skoro to taki zły trener to wytłumacz jego sukcesy z innymi drużynami. Jedyne co musi on zrobić to zmotywować grajków w tym trudnym momencie. Przekonywująca wygrana z Ruchem, minimum 4 punkty z Jagą i Craxą i to samo z Legią i Górnikiem i nastroje będą inne, zakładając taki scenariusz. Z innej beczki poprawcie mnie jeśli się mylę. Janas nie przedłużył umowy bo chciał konkretnych wzmocnień na które nie zgodził się Kuchar?
13 listopada 2013, 10:02 / środa
Panowie prawda jest taka.
Na dzień dzisiejszy nie ma kto zastąpić pana Probierza
Amen
13 listopada 2013, 10:08 / środa
...czyli, Matti oczekujesz 11 punktów w 5 meczach. Dla mnie to science-fiction, bede zadowolony jak zdobędą 6 pkt lub więcej.
To mobilizowanie zawodników trwa juz od 4-5 kolejek, a mam wrażenie ze jest coraz gorzej i z motywacją i z motoryką. Niestety odpada opcja zmian w składzie, bo zwyczajnie nie ma kogo wstawić, zmiany pozycji jakos nie wychodzą na dobre, także pozostaje praca w kwestii psychologicznej i odzyskania swieżosci.
Szkoda ze rezerwy zakonczyły juz runde, bo cały pierwszy zespoł powinien wyjsc w meczu rezerw i napierdalac tak jakby grali z Barceloną, moze odzyskaliby trochę wiary w to ze nie są ostatnimi pierdołami, no chyba zeby przegrali z jakims Leśnikiem....

TYLKO LECHIA!
13 listopada 2013, 12:53 / środa
Może trochę i SF, to powiem inaczej, 3 wygrane i 2 porażki i żadnego remisu broń Boże i będzie ok.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.024