Gdańsk: wtorek, 16 kwietnia 2024

Michał Probierz musi odejść!

strona 8/9

9 kwietnia 2014, 20:28 / środa
Zawisza wygrał 2-0 . No i lux . Ciesze się że drużyna Probierza nie zagra w finale i nie zdobędzie Pucharu Polski .
9 kwietnia 2014, 20:55 / środa
Honorowo przegrał,po tym co zaszło wyobrażacie sobie skaczącego z radości Probierza jeszcze w tej edycji pucharu?
9 kwietnia 2014, 21:02 / środa
Teraz pytanie jak myślicie czy po rewanżu Pucharu Polski Probierz obejmie Zagłębie Lubin czy Zawiszę Bydgoszcz ? zawsze będzie mógł wtedy wpisać sobie do CV prowadziłem drużynę w finale Pucharu Polski ;)
9 kwietnia 2014, 21:11 / środa
dario.lg masz racje . Po zdobyciu Pucharu Polski Probierz napewno był płakał z żalu , sumienie by go dręczyło i z tego powodu na kolanach by przyniósł ten puchar do Gdańska wreczając go naszym piłkarzom .

Człowieku w jakim ty świecie żyjesz...
9 kwietnia 2014, 21:47 / środa
Ja uważam Probierza za niezłego trenera, z ciekawym warsztatem. Jak już mówiłem, jego wada to brak pokory, zbyt duży krzyków. Ale tym przejęciem Jagielloni czuje się po prostu zniesmaczony. Zawiódł mnie na całej linii w tym sezonie, jako trener jednak mniej niż jako człowiek. Jest pewna granica, której się nie przekracza. I o ile kibicowałbym mu, gdyby to było w innym sezonie ( oczywiście gdyby nas już nie było ), tak teraz ciesze się, że przegrał u siebie i odpadnie. Mam nadzieję, że od Piasta też dostaną, a potem będą walczyli do ostatnich kolejek o utrzymanie.
9 kwietnia 2014, 22:21 / środa
9 kwietnia 2014, 22:31 / środa
Czyli w bezposrednim porownaniu Moniz lepszy niz Probierz - wygral swoj pierwszy mecz po 2 dniach, a Probierz nie.
10 kwietnia 2014, 18:40 / czwartek
diakomo ,nie zrozumiałeś mnie,ale nie chce mi się tego ciągnąć.
Pozdrawiam
14 kwietnia 2014, 19:52 / poniedziałek
Rozbawiła mnie ta rozmowa ;)

Roman Kołtoń ‏@KoltonRoman 23 godz.
Muszę przyznać, że i Smuda i Lenczyk to "firmy" - dlatego dostają pracę. Czy Probierz też jest "firmą"?

Wojciechowski ‏@bardzozimno 23 godz.
ktoś powiedział kiedyś, że to polski Guardiola :) i wtedy został "firmą"! :)

Mateusz Kowalski ‏@kowalskimat 23 godz.
Ale chyba z ograniczoną odpowiedzialnością.
15 kwietnia 2014, 19:34 / wtorek
Probierz odpadł z pucharu polski 2 x w ciagu jednego sezonu :OO

nie jest mi go zal :)
15 kwietnia 2014, 19:54 / wtorek
Szanse trenera Probierza na Puchar Polski nieznacznie się zmniejszyły. Jutro Zagłębie wygra i pójdzie w miejsce Lenczyka, który i tak jest na wylocie ;)
15 kwietnia 2014, 20:11 / wtorek
Probierz to po prostu lepszy cwaniak i tyle
15 kwietnia 2014, 20:13 / wtorek
A moze jeszcze dzis zostanie trenerem pewnego klubiku z Trójmiasta. A dopiero potem Zagłebia.
16 kwietnia 2014, 21:03 / środa
No to w finale 02-05-2014 Zetka z Zagłębiem. A dzień przed finałem w hotelu Mariot Mateusz Borek przeprowadzi losowanie drużyny którą w finale poprowadzi Michał Probierz, transmisja Polsat Sport, godz, 12:00.
16 kwietnia 2014, 23:29 / środa
Głowa sciemniasz. Probierz będzie siedział w czasie finału na trybunach i wyjdzie dopiero na dekoracje jako trener drużyny wygranej. Info pewne, telefoniczne KMWTW.
25 maja 2014, 11:13 / niedziela
Probierz w Cafe Futbol.
1 czerwca 2014, 16:02 / niedziela
michał probierz i "młodzi chłopcy"-tym razem w jagielloni :D
znalazł sobie kolejnych frajerów którzy dają się nabrać na te jego pierdolenie
odnośnik
7 lipca 2014, 10:43 / poniedziałek
odnośnik

What the fuck ? Obyśmy nie tęsknili za Probierzem ? Dramat!
7 lipca 2014, 11:12 / poniedziałek
Probierz :ostatnie podrygi martwej ostrygi. POLSKA MYŚL SZKOLENIOWA hehehehe i jak bym miał kasę to bym wam pokazał to przekaz probierza
7 lipca 2014, 11:25 / poniedziałek
Transparent dla tego pajaca na PGE to dla Nas WSTYD.
On dobrze wie, że się kończy. Ta śmieszna jagiellonia drugi raz nabrała się na jego śpiewki.. Teraz próbuje wbić szpilkę Lechii ;) hehe co za kurwa debil

Marzy mi się, żeby spadł z tą całą jagiellonią - i oby w stylu Widzewa.
To nareszcie byłby definitywny koniec tego pseudotrenera, któremu na 10 klubów wynik zrobił jeden jedyny raz Grosicki.

ps. tyle ciągnąć kasy od frajerów za jechanie na "nazwisku", którego de facto się nie posiada - to trzeba mieć talent.
7 lipca 2014, 11:31 / poniedziałek
A.C.A.B święte słowa
7 lipca 2014, 11:50 / poniedziałek
Probierz to niezły komediant. Czy za czasów Kuchara była jakas mysl na budowe zespolu? Opieranie na wychowankach. Smiech na sali. Wychowankowie maja sie uczyc od najlepszych a do zespolu wchodza tylko ci najlepsi. I to sie dzieje wlasnie teraz: Pietrowski, Frankowski, Powszuk są w pierwszym zespole. Ale graja przy takich zawodnikach jak Sadajew, Makuszewski, Pawłowski. Jest od kogo czerpac wzory. To jest wlasciwe budowanie drużyny. Probierz już w pierwszej kolejce przekona się kto obrał dobry kierunek.
7 lipca 2014, 13:31 / poniedziałek
piekaro na cwierkaczu :

Kamil Gapiński ‏@KamilGapiski 24 min
Probierz jest bardziej przewidywalny niż dialogi w Klanie. W wywiadzie w PS znów opowiada o tym, jak nie docenia się polskich trenerów.#nuda

Mariusz Piekarski
‏@sportmar_mario
@KamilGapiski I że będą za nim tęsknić w Gdańsku ale niby za czym chyba że za opowiadaniem farmazonow
7 lipca 2014, 20:54 / poniedziałek
nigdy nie zatęsknię za czasami kucharowej posuchy,kłamstwami tego cwela i paraolimpijczykami całymi wagonami walącymi do nas na testy w okienkach transferowych, w stylu brata machaja z jakiś 4 lig i innych kalek
8 lipca 2014, 01:15 / wtorek
Jakoś zawsze gdy widzę ten temat, wiem czego (kogo?) się w nim spodziewać - parafrazując pewną XX-wieczną premier (czy może raczej: prajm ministrę?), cytującą pewnego XV-wiecznego mnicha...
"tam, gdzie jest wątpliwość, przynieśmy wiarę;
tam, gdzie jest rozpacz, przynieśmy nadzieję;
tam, gdzie jest ciemność, przynieśmy światło;
a tam, gdzie jest Probierz - Boldiego"
:)))))

szalom
8 lipca 2014, 16:28 / wtorek
odnośnik Guardiola nawet mówiac o mundialu musiał w swoim stylu dać wstawkę o tym jak to według niego polscy trenerzy są przez wszystkich uważani za najgorszych, a wszystko co zza granicy lepsze. To niech on sobie spojrzy na Lechię - jak grała pod jego wodzą, a jak po zatrudnieniu zagranicznego Moniza. Dopóki nasi trenerzy nie zmienią swojej mentalności to zawsze będą uważani za gorszych od tych zachodnich.
8 lipca 2014, 16:39 / wtorek
Przestańcie już pisać o Probierzu, jego czas w Lechii minął.
Psy szczekają a karawana jedzie dalej ... jeszcze będzie płakał za Lechią.
8 lipca 2014, 17:27 / wtorek
9 lipca 2014, 12:23 / środa
w zeszlo o probierzu:

odnośnik
9 lipca 2014, 12:27 / środa
kolego, a spójrz na post nad twoim
9 lipca 2014, 12:28 / środa
przepraszam nie mogłem go otworzyć ..proszę o usuniecie mojego postu
20 lipca 2014, 08:07 / niedziela
Czy ja jestem jedynym który nie może już znieść tego debila. Rozumiem że może mieć za złe nowym właścicielom Lechii jak go potraktowali, ale elementarna kultura ludzka wymaga jakiegoś szacunku dla swojego kolegi po fachu, który wykonuje swoja pracę i o ile wiem przynajmniej nic mu złego nie zrobił. On chyba jak zasypia to śnią mu się Wernze i Piekarski.
20 lipca 2014, 09:41 / niedziela
Nie jesteś sam, mi też wody odchodzą jak go słucham czy czytam co wygaduje.
Gościu tryska jadem normalnie, pytają go o pogodę a on zaraz bajerę wali jaki to błąd Lechia popełniła, wszystko (tak mu się wydaje) zawoalowane, bez nazw i nazwisk ale wiadomo o co chodzi.
Przed meczem, też dał temu upust, już nie pamiętam szczegółów ale generalnie wciąż to samo , mówią na to chyba bół dupy.
20 lipca 2014, 09:47 / niedziela
4 sierpnia 2014, 12:03 / poniedziałek
4 sierpnia 2014, 12:08 / poniedziałek
Żyć bez tego Probierza nie możecie ? Temat już dawno powinien być kilka stron dalej ...
4 sierpnia 2014, 12:59 / poniedziałek
Wesoły Białorusin powrócił. Znowu trolluje, żyć bez LECHII nie może, ale słaby z niego konspirator, zaciąganie go zdradza.

TYLKO LECHIA!
4 sierpnia 2014, 13:22 / poniedziałek
cygnus weź się odpiórkuj!
o co ci chodzi? Sam jesteś Białorusinem baranie
4 sierpnia 2014, 14:56 / poniedziałek
Zanim bedziesz chciał zabłysnąć tutaj, musisz dorosnąć, nabrać ogłady, pouczyć sie języka polskiego itp. Twoje "pseudoCreativne" zagrywki są niskich lotów, może na wasze białostockie forum to starcza, ale tu jest za wysoki poziom dla ciebie.
OKI mozesz jeszcze poszaleć kilkoma postami ale znowu dostaniesz bana i co ? Za trzy dni powrócisz? Nie uwazasz ze to robi sie nudne i przynosisz wstyd waszym nie mniejszy niż Kononowicz.
We mnie wzbudzasz juz tylko litość.
Także, "daswidania"

TYLKO LECHIA!
4 sierpnia 2014, 15:01 / poniedziałek
Nie "daswidania", tylko cytat z t-t by się przydał
4 sierpnia 2014, 15:08 / poniedziałek
Ale trolujecie, nie można linka wstawić o Probierzu?
Cygnus nie rozumiem cię, więc odwal się i spróbuj napisać coś na temat :)
4 sierpnia 2014, 15:18 / poniedziałek
Na temat:
Jeżeli nie jesteś kibicem Lechii Gdańsk, ani żadnej drużyny z nią zaprzyjaźnionej i chcesz na łamach tego forum pokazać niechęć do naszego klubu, to nie rób tego. Bez względu na to, co chciałbyś tu napisać, i tak wiemy, że liczysz się z naszą Lechią i jej kibicami, a my zawsze znamy swoją wartość.

TYLKO LECHIA!
4 sierpnia 2014, 21:21 / poniedziałek
Szkoda że pogonilismy Probierza. :-(
4 sierpnia 2014, 21:24 / poniedziałek
Już go nie ma w Babie Jadze?! Oj szkoda....buhahaha

TYLKO LECHIA!
4 sierpnia 2014, 21:36 / poniedziałek
no niestety jest w Jagiellonii, myślę, że gdyby ni eon to lechia wygrała by 4:0
4 sierpnia 2014, 21:39 / poniedziałek
Cygnus x-1 masz cierpliwość widzę :)
4 sierpnia 2014, 22:13 / poniedziałek
Cygnus i reszta, rzućcie okiem do wątku o transferach. Jest tam niespodzianka;]
4 sierpnia 2014, 22:29 / poniedziałek
nie wiem czego wy od tego Probierza chcecie. Przynajmniej ma własne zdanie i nie boi się mówić co myśli! Ma jaja. A ich brakuje dla większości trenerów w tej śmiesznej lidze!
4 sierpnia 2014, 22:50 / poniedziałek
Szczerze, to nie nazwałbym tego jajami. Raczej kompleksem.
4 sierpnia 2014, 22:54 / poniedziałek
ma jaja?! hehe no taaa..
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.025