Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

Wisła Kraków - Lechia Gdańsk 22.10.2013 18.00 (PP)

strona 3/3

26 października 2013, 22:38 / sobota
Już po emocjach. Fajną miałem przygodę, że przylatując do Krakowa w środę rano na lotnisku spotkałem się z naszymi piłkarzami i Mateuszowi pogratulowałem występu bez bramki. Ale nie o tym miałem mówić....Zachowanie jakiegoś tam z GW Edwina powoduje zabolokowanie, Boldiego ( chyba jakieś kompleksy emocjonlane, bo gość nie zrobił nic złego). Wszędzie piszemy, żeby nie wklejać linków z GW, a tu goćś który tam był/jest blokouje nasze wpisy...

Sorry, ale zawsze walczymy o wolność słowa i nie wierz,ę że jakiś tam Edwin zablokuje wolność słowa.

Zanim sprawdzisz, nie jestem tu nową osobą, wpisałem kiedyś,że moim klubem jest GKS Wybrzeże bo myślałem, że to jest drugi/alternatywyny klub.

Także mistrzu, naucz się trochę pokory i słuchaj innych. Sorry, ale jesteś dla mnie drugim wcieleniem Zeto... chyba właściwie...
26 października 2013, 22:48 / sobota
Rombis, gwoli ścisłości, Edwin z bananem Dręczyciela nie ma nic wspólnego.
26 października 2013, 23:11 / sobota
zapewne...

Pozdrawiam
26 października 2013, 23:40 / sobota
Nie chce mi się tego tematu poruszać bo dla mnie jest zamknięty. Bardzo daleko mi w każdym razie do blokowania wolności słowa. Co innego pomówienia i teksty w stylu "się zdziwisz" i "się znamy lepiej niż myślisz", ale nawet to raczej humorystycznie traktuje. Następnym razem Boldi napisze np. ,że jest Twoją żoną , a jak zaprotestujesz to ktoś powie ,że blokujesz wolność słowa. Dziwne rozumienie "wolności słowa".
Z GW też mnie nie ubodziesz , bo swoją opinie wyraziłem wielokrotnie w tym temacie. Czy jesteś kibicem Wybrzeża czy kimkolwiek innym też mnie nie obchodzi ,a już na pewno nie mam zamiaru tego sprawdzać. Zeta nawet nie znam , ale słyszałem "mało pochlebne" opinie , więc przypuszczam ,że starasz się mnie obrazić....Wolność słowa w końcu...
Nie mam też uprawnień do banowania , ale to też chyba nie trafia nawet jak LP Ci to napisał...
Pozdrawiam...
27 października 2013, 00:05 / niedziela
Jeszcze w bonusie to Ci nawet dziękuję. Uświadomiłeś mi ,że to jest forum dla Boldich i im podobnych właśnie. Jak chcesz pisać to rób to anonimowo i jazda co komu ślina na język przyniesie. Zdążyłem usłyszeć o milicji ,że jestem z gw i jeszcze o jakimś Zeto.
Wielu ludzi tu obecnych bardzo szanuję , ale internet to nadal internet i jak widać nawet na forum Lechii nie ma miejsca na uczciwość i odpowiedzialność za swoje słowa. Miejsca na pomówienia bez ponoszenia odpowiedzialności jest za to cała masa...
Szacunek za bana dla Boldiego(są ludzie na poziomie) i też się żegnam . Pozostanę przy czytaniu pojedyńczych osób. Pozdro dla tych pojedyńczych
27 października 2013, 00:48 / niedziela
- Co innego pomówienia i teksty w stylu "się zdziwisz" i "się znamy lepiej niż myślisz"

serio? pomowienia? :) strasznie sie bronisz ale pewnie zdajesz sobie sprawe, ze tekstami o banowaniu zes przesadzil... boldi jest jaki jest ale w tym akurat przypadku niczego "strasznego" nie zrobil...

i teksty o wolnosci slowa nabieraja nowego znaczenia na tym forum :) pozdrawiam :)
27 października 2013, 01:13 / niedziela
A ja Ci odpowiem , że jak powstanie forum na którym ktoś (nie chce używać epitetów) będzie pomawiał drugiego o milicje i tym podobne ,a okażę się to nieprawdą to oprócz bana dostanie przekopkę solidną . Do takiego forum chętnie wrócę i tylko do takiego
27 października 2013, 10:23 / niedziela
będziemy tęsknić
1 2 3
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.025