Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

Zagłębie - LECHIA 30.10 g.18.00

strona 2/3

30 października 2013, 20:26 / środa
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
30 października 2013, 20:27 / środa
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
30 października 2013, 20:28 / środa
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
30 października 2013, 20:28 / środa
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
30 października 2013, 20:31 / środa
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
30 października 2013, 20:31 / środa
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
30 października 2013, 20:33 / środa
Uff, gorąco było.
Grzechem byłoby nie dobić odsłoniętego Zagłębia.
Nie czepiajcie się Oualembo, facet jest rzucany z pozycji na pozycję. Parę spotkań na jego nominalnej pozycji i będzie ok.
Franek - łowca bramek !!!
30 października 2013, 20:33 / środa
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
30 października 2013, 20:33 / środa
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
30 października 2013, 20:34 / środa
Oualmebo siadł na koniec i szybki Abwo go objeżdżał. Ale to efekt tego, że zasuwał przez większość meczu. I asyste zaliczył . Buzi jakiś taki dziwny był po bramce, zero radości. Machaj elektryczny i spięty ale się przyczynił do ostatniej bramki. Frankowski super, Tuszyński średnio, Deleu na stałe do pomocy, Bączek klasa obrona 4/5. W niedzielę liczę na podobny wynik ale nie na takie emocje :-)
30 października 2013, 20:34 / środa
Już chciałem napisać jak to mieliśmy mecz pod pełną kontrolą gdyby nie ostatnie 10 minut. W końcu nam szczęście w postaci Mateusza Bąka dopisało! Kto najlepszy? Ciężko powiedzieć bo Janicki, Deleu, Frankowski i Dawidowicz zagrali naprawdę świetnie. Janicki drugi mecz bezbłędny kto by pomyślał! Brawa dla Probierza za przestawienie Deleu na lewą stronę bo Pazio nie radził sobie kompletnie! Miałem zamiar pochwalić Qualembo, że zagrał po raz pierwszy dobry mecz ale to było przed 80 minutą! Do przodu jeszcze grać po trafi, ale takiego turysty w obronie to my dawno nie mieliśmy, dosłownie jak Ben Starosta! Mam nadzieje, że wróci do rezerw. Najgorszy wg mnie Pietrowski, mnóstwo niedokładnych podań, tragiczny występ. Liczyłem ostatnio na Machaja a ten równie dobrze mógł skończyć z czerwoną kartką. Wiem, że to było tylko kilka minut ale jestem pełen obaw co do jego osoby. Gdyby Buzała nie strzelił tego gola to bym tutaj na nim suchej nitki nie zostawił bo jego zmiana nic by kompletnie nie dała gdyby nie świetny Deleu. Gole! Nareszcie w biegu, na szybkości. Takie bramki w wykonaniu Lechii chcę oglądać. Centra Frankowskiego klasa światowa!
30 października 2013, 20:34 / środa
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
30 października 2013, 20:39 / środa
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
30 października 2013, 20:41 / środa
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
30 października 2013, 20:42 / środa
Czy nikt tutaj nie może zrobić porządku z tymi co tu się prężą do siebie zamiast rozmawiać o meczu? Człowiek czeka na jakieś komentarze do meczu a czyta takie głupoty.
30 października 2013, 20:45 / środa
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
30 października 2013, 20:45 / środa
Michał Probierz: Mieliśmy dobrą passę, później było gorzej, ale po wygranej z Wisłą w Krakowie się odrodziliśmy i dzisiaj to potwierdziliśmy. Potrafiliśmy dzisiaj wyeliminować atuty przeciwnika, a sami zdobyliśmy piękne bramki. Zabrakło nam trochę cwaniactwa, bo nie jesteśmy doświadczonym zespołem, i sami sobie skomplikowaliśmy sytuację przypadkową bramką. To był przypadek, bo piłka się wcześniej odbijała i można było ją wybić. Ale niech się ci młodzi chłopcy uczą, bo to jest dla nich szkoła. W tym momencie mecz mógł się jeszcze różnie ułożyć. W końcówce jednak dobiliśmy przeciwników.
30 października 2013, 20:47 / środa
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
30 października 2013, 20:51 / środa
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
30 października 2013, 20:59 / środa
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
30 października 2013, 21:01 / środa
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
30 października 2013, 21:02 / środa
Kurwa Panowie!
Przestańcie swoimi pretensjami zasmiecać to forum!
Umówcie się na niedzielę i jak dorośli mężczyźni zakończcie tą wojenkie.
Trzy punkty cieszą dziś bardzo i dają nadzieję.
30 października 2013, 21:03 / środa
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
30 października 2013, 21:08 / środa
Napisał bym coś jeszcze obiektywnie o meczu ale chyba nie można. Kto widział mecz ten wie jak było. Cieszą 3 pkt i dobrze że są bo byli byśmy w ciemnej d... Jeszcze trzeba wygrać ze Śląskiem i można mieć nadzieję na 1szą 8.

A propo pierwszej ósemki. Można trochę poteoretyzować. Zakładając że na rundę wiosenną wszystkie zespoły zdobędą tyle samo punktów co jesienią to powinniśmy mieć w tej chwili mniej więcej tyle samo punktów ile po podziale punktów. O co walczymy ? odp. o nic. Ale to tylko teoria i trzeba liczyć że wiosna będzie lepsza.
30 października 2013, 21:10 / środa
Panowie odpierdolcie sie od Edwina, niewielu jest na tym forum ludzi co moga coś merytorycznie napisać (jak on), a wy czepiacie sie człowieka ze jakis upierdliwiec zaczął mu bluzgać a ten zareagował.
Szanujmy sie panowie, to nie forum trojmiasto.pl, no i od kiedy moderator tego forum to UB/SB ?

Wracając do meczu.
Marudziłem ze nie ma kto strzelać goli, a tu pokazali sie Ci co powinni. Brawo!
Oczywiscie wynik nie oddaje przebiegu meczu, znowu dopisało nam szczescie. Na plus po raz kolejny Bąk, Deleu i Frankowski. Szkoda ze Matsui złapał kartkę i nie zagra ze Śląskiem. Ważne 3 pkt i zobaczymy jak Probierz poradzi sobie teraz z ustawieniem drużyny bez Matsui i w roli gospodarza. Naprawdę ciekawa łamigłówka.
Pijmy za zwycięstwo!

TYLKO LECHIA!
30 października 2013, 21:12 / środa
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
30 października 2013, 21:12 / środa
kiedy matsui dostał żółtą i za co bo nie dostrzegłem będzie osłabienie na śląsk
30 października 2013, 21:12 / środa
Wreszcie wreszcie nareszcie. Lepsza gra i trochę szczęścia.Może odbiliśmy od dna.Franek łowca dobrych sytuacji-bramek asyst i asekuracji słupków.
Dalej gramy w pucharze.Nie jest źle -choć już było.
30 października 2013, 21:14 / środa
A propos Matsui, strasznie mnie dzisiaj drażnił przytrzymywaniem piłki na siłę. Ma komu podać, ma z kim zagrać klepkę a na siłę próbuje opanować piłkę. Przewraca się jest starta a faulu nie ma. Kilkakrotnie taka sytuacja miała dziś miejsce.
30 października 2013, 21:15 / środa
No tak zapomniałem że mamy jeszcze puchar. Czyli mamy plan awaryjny :)
30 października 2013, 21:15 / środa
Jesli dobrze widziałem to dostał kartkę za zbyt powolne opuszczanie boiska przy zmianie. Przynajmniej tak jest w relacji lechia.pl

TYLKO LECHIA!
30 października 2013, 21:16 / środa
Widzę, że to forum jest dla "gości specjalnych". To takie specjalne "forum", gdzie rację mają tylko ci którzy ją mają, ponieważ mają pewne przekonania idlatego są nie do przekonania. To chyba ewenement. Do widzenia, bo zdawało mi się że tu z normalnymi ludźmi o piłce można pogadać. A tu gorzej niż w trybunie ludu. Stare konie a take głupie.
30 października 2013, 21:17 / środa
Matsui dostał kartonik na chwilę przed zejściem z boiska.
30 października 2013, 21:18 / środa
za takie coś już kartek nie pokazują co za łajda z tego sędziego wystarczy doliczyć coś no cóż ale sam się doigrał
30 października 2013, 21:18 / środa
bramki zajebiste, fajnie że na szybkości, na to lubie patrzec, utrzymac taka skuteczność, dodać troche strzałów z dystansu i będzie spoko ;)
30 października 2013, 21:19 / środa
Edwin weź skończ tę żenadę, bo to ani śmieszne ani zabawne, a w swoich wpisach tym prężeniem się i infantylnością bijesz nawet swojego ulubieńca Boldiego...Znajomośc z pewnymi osobami uderzyła Ci do głowy? Masz tyle lat na karku niby poważny facet, a zachowujesz się w tej chwili jak gimnazjalista i to w zasadzie nie tyczy się tylko Ciebie Edwin, ale pewnej grupy osób na tym forum. Chcecie się poprężyć spotkajcie się poza forum, bez publiczności, dajcie se po razie jak mężczyźni i tyle.

Co do samego meczu to Frankowski i Deleu bezapelacyjnie najlepsi. Bączek w końcu potwierdził to czego mi w nim brakowało od naprawdę długiego czasu - EFEKTYWNOŚĆI w interwencjach. Może zrozumiał, że to nie skoki i tu nikt nie ocenia ocen za styl obrony tylko za efekt końcowy, choć można się przyczepić do paru momentów - m.in wypluwanie przed siebie prostych piłek co kończyło się stanem przedzawałowym (akcja Rakelsa), ale mimo wszystko na pewno daje więcej spokoju i pewności z bramce niż Małkowski. Janicki mimo wszystko progres jest w porównaniu z poprzednimi jego występami i myślę, że na ten czas środek obrony bym zostawił takim jaki jest. Martwi mnie jedynie Oulembo, bo pomysł z przesunięciem Deleu do przodu jest całkiem interesujący jeśli chodzi o przełożenie tego na grę zespołu, tylko, że Oulembo nie daje niestety takiego spokoju jak Deleu na pozycji prawego obrońcy.

Jak dla mnie Pazio na mały plusik, jedynie dał plamę przy paru akcjach pod koniec meczu i tej z kartką na Łukasiku.

Poza tym zwycięzców się nie sądzi i gra w obronie w końcu zaczyna wyglądac jak należy. Może by tak zesłać jeszcze paru grajków do rezerw to i cała reszta by się ogarnęła i wychodziła na boisko z takim zaangażowaniem w grę jak w dniu dzisiejszym :) Ważne, żeby nie zacząć teraz pompować balonika na nowo i nie popadać w huraoptymizm z powodu 1 wygranej....

Ave Lechia!
30 października 2013, 21:19 / środa
Kartka dla Matsui pojawiła się w komentarzu na C+ , statystyki i inne portale nic o tym nie napisały (oby tej kartki faktycznie nie było)
30 października 2013, 21:23 / środa
Edwinsopot, Ty jestes jakiś niedowartosciowany? Przestan pier... bo przez takich jak Ty, nie chcę się tu wgl wchodzić. Ogarnij się chlopie!!! Co do meczu, brawo za zwycięstwo.
30 października 2013, 21:24 / środa
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
30 października 2013, 21:24 / środa
Nie wiem czy tak bardzo szkoda, że Matsui nie zagra. Tracił dziś strasznie dużo piłek i w ogóle nie dawał spokoju gdy trzeba było trochę przytrzymać piłkę (nie wspominając o czymś więcej przy wyprowadzaniu kontry) i wyglądał jak typowy polski pomocnik grający strasznie niechlujnie. Przy pozycyjnym nie było wiele lepiej. Machaj nie będzie zapewne lepszy, ale wierzę że podrażniona ambicja zadziała na plus w meczu ze Śląskiem (pewnie to on zagra na tej pozycji).
30 października 2013, 21:26 / środa
raczej dostał ale sędzia chuj, przecież skośny nie usiadł na boisku tylko schodził , ba nawet podbiegł potem, chociaż nie wiem, czy już po otrzymaniu kartki. Faktycznie kilka razy dzisiaj nie odegrał w tempo do wychodzącego zawodnika. Taki pare razy wbiegnie na pozycję a potem już nawet nie będzie próbował, bo wiadomo, że ten to i tak nikomu nie nagra szybkiej piłeczki do przodu. Tym nie mniej wielka szkoda, że nie zagra ze Śląskiem.
30 października 2013, 21:28 / środa
Brawo za żelazną defensywę.
Deleu i pazio na skrzydłach to jest jakiś pomysł
Nie kumam tylko Tuszyńskiego.
Niby dobrze gra,ale to raczej nie jest rasowy napastnik,przynajmniej takie mam wrażenie.
Machaj ma ogromne zaległości
30 października 2013, 21:41 / środa
Stracona bramka to wina naszej prawej strony (najpierw Deleu , potem Kolombo z Dawidowiczem) , ale mimo to można stwierdzić że obrona w tym składzie spisuje się o wiele lepiej niż w meczach z widzewem i amicą . Kilka błędów na bokach , środek raczej pewny . Szkoda , że Dawidowicz nie może odzyskać formy z początku sezonu bo środek pomocy (magister też nie błyszczy) to na razie najsłabsza część zespołu .
30 października 2013, 21:53 / środa
Ja tam uważam, że Dawidowicz zagrał bardzo dobrze zawody. Dużo doskoków odbiorów. Twardo z życiem nie to co Pietrowski....
30 października 2013, 21:58 / środa
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
30 października 2013, 22:00 / środa
By było coś w temacie meczowym. Frankowski i Dawidowicz to ludzie w oparciu o których można budować przyszłość. Są młodzi ,więc błedy zdażą się jeszcze wielokrotnie , ale potencjał mają niebagatelny.
Ustawienie zespołu dziś przez Probierza na 6-stkę. Taktyka perfekcyjna, według mnie z tym co mamy nie dało by się lepiej
30 października 2013, 22:02 / środa
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
30 października 2013, 22:10 / środa
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
30 października 2013, 22:15 / środa
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
30 października 2013, 22:36 / środa
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.443