Gdańsk: wtorek, 16 kwietnia 2024

Mecz czy komuch party?

strona 1/5

29 października 2013, 23:00 / wtorek
Podobno w niedziele ma być żałoba narodowa,którą ogłosił Komorowski okupacyjny prezydent naszego nieszczęśliwego kraju, żałoba ma dotyczyć zgonu niejakiego Icka Dickmana vel Tadeuszka Mazowieckiego,przeciwnika żołnierzy wyklętych, autora "grubej kreski" i projektu zrzeczenia się Polaków roszczeń wobec Niemców za straty poniesione podczas II wojny światowej.To jak będzie mecz czy będzie palnik party? :)
30 października 2013, 09:27 / środa
Nie chce Cie z Toba dyskutować ale .....lecz sie chłopie i to na głowe!!
30 października 2013, 09:27 / środa
Mecz + party :)
30 października 2013, 09:40 / środa
Party to będzie napewno:) A Ty Bolek idź dyskutować na forum TVN-u o wielkim bohaterze Icku Dickmanie...aha i minutą ciszy go uczcij, a my się napijemy Piasta :)
30 października 2013, 09:57 / środa
Okupacyjny prezydent ? Mi się wydawało, że były wybory prezydenckie... Ale mogę się mylić...
Nie wiedziałem, że Mazowiecki walczył z żołnierzami wyklętymi. Dużo ich zabił ?
30 października 2013, 10:18 / środa
Kretyński wątek założony przez kretyna. Do usunięcia.
30 października 2013, 10:46 / środa
Widzisz TROLLU!!!!!z 6 wpisow 4 sa normalne a 2 .....delikatnie mowiąc głupie.Wiec jaki jest wniosek.A Ty kolego zrób sobie pielgrzymke na Wawel i odwiedz swojego patrona nucąc mu hymn....z ziemi włoskiej do włoskiej....,taki to był bohater ze nawet nie chcieli go w stanie wojennym internowac bo ..nic złego komunie nie zrobił!1ha!!bohater!
30 października 2013, 11:27 / środa
Ja tu nikogo bronił nie będę ale jak dla mnie Bolek widać że masz jakiś kompleks. Kolega nigdzie nie napisał nic o innych politykach byłych czy obecnych a tylko o Mazowieckim więc trochę Cie to gdzieś boli. Ochłoń i nie oglądaj TVN.
30 października 2013, 11:38 / środa
Z oficjalnej:

Decyzją Departamentu Logistyki Rozgrywek Ekstraklasy SA wszystkie mecze 15. kolejki będą rozegrane zgodnie z wcześniej ustalonym terminarzem. W związku z tym termin meczu Lechii Gdańsk ze Śląskiem Wrocław 3 listopada o godz. 15.30 nie ulega zmianie.

W związku ze śmiercią b. Premiera Rzeczypospolitej Polskiej śp. Tadeusza Mazowieckiego Ekstraklasa SA dodatkowo podjęła decyzję, że wszystkie mecze 15. kolejki mają zostać poprzedzone minutą ciszy. Oprócz tego w spotkaniach rozgrywanych w niedzielę 3 listopada – w dniu ogłoszonej przez Prezydenta RP żałoby narodowej – zawodnicy powinni występować z czarnymi opaskami na ramieniu. Dotyczy to więc zaplanowanego na 15.30 w tym dniu meczu Lechii Gdańsk ze Śląskiem Wrocław na PGE Arenie.

Jak ktoś chce sobie gwizdać w tej minucie ciszy, tudzież inaczej demonstrować swoje niezadowolenie z nie wiadomo czego to proszę bardzo, wyjdzie tylko (moim zdaniem) na idiotę porównywalnego z kibicem Cracovii na ten przykład.
30 października 2013, 11:40 / środa
Konik, nie zauważyłeś w pierwszym zdaniu tekstu o Komorowskim okupacyjnym prezydencie ? A w ogóle to pamiętasz lata 80 te czy jesteś lajkonikiem w tej kwestii ?
30 października 2013, 14:13 / środa
Kompleksy!?Słusznie zaówazył moj poprzednik ze od pierwszego zdania wymieniany jest drugi polityk.Dwa słuszna jest tez uwaga ze odbyły sie wybory demokratyczne i On tez je wygrał.Oglądanie,czytanie czy słuchanie innych ludzi innych spojrzen i myśli daje człowiekowi pełny obraz i horyzont myślowy.Słuchanie tylko sobie podobnych opini nie rozwija nas wcale wiec smiało słuchaj i TVN Polsatu CNN 1TVP itp.Z wieksza ostroznością dozój sobie Radio gdzie konczy się Autostrada A1 bo oni to dopiero mają jazde!!pozdrawiam
30 października 2013, 14:31 / środa
No tak,logika typowego leminga.Skoro nie cenisz "osiągnięć"Mazowieckiego to na pewno jesteś za PiSem.Skoro dostrzegasz fałsz,kłamstwa i obłudę TVNu to na pewno słuchasz Radia Maryja,itp,itd.
Słuchanie o wrednych kibolach-faszystach w TVnie,
Polsacie czy lektury w Wyborczej tez poszerzają twój horyzont myślowy?Zmów Bolek kadisz za swojego premiera i zjezdzaj na Onet.
30 października 2013, 14:42 / środa
Tak dla ułagodzenia dyskusji.
Co mają wspólnego "Jamesbond" i "Bolek",nie chodzi o Was drodzy koledzy z forum a o orginały,tzn "wstrząśniętego nie zmieszanego" oraz "niechcem ale muszem".
OCZYWIŚCIE są agentami.
A tak poważnie to mamy demokracje i każdy może mieć swoje zdanie,wiec h..j w du..e komuchom im poplecznikom,innowiercom,i sprawiedliwość i tak jest po naszej stronie.
30 października 2013, 14:59 / środa
Zwykły ktoś dobrze napisał. Już wiesz o co mi chodziło? To, że ktoś neguje czerwoną bandę PO nie musi od razu oznaczać, że głosuje na czerwony PiS. Ktoś jeszcze skomentował czy pamiętam, miałem to szczęście, że urodziłem się zaraz po zakończeniu stanu wojennego ale nie może mi nikt odebrać tego żeby na ten temat się wypowiadać i jeśli wyrobiłem sobie opinię sam z różnych źródeł to mam prawo się wypowiadać na ten temat. Jeśli ktoś nie rozumie, że dalej jest tak samo czerwono jak przed 89' to niech otworzy oczy a nie gloryfikuje różne ugrupowania. Nie musiałem żyć w tamtych czasach żeby rozumieć jak to wyglądało, bo w tym momencie co inteligentniejszy widzi, że zmieniły się tylko trochę metody na niby bardziej humanitarne ale nie zmieniło się ich myślenie. Dlatego idźcie na film o Bolku i sławcie ludzi układających się z czerwonymi.

PS. Wracając jeszcze do tego czy powinienem się wypowiadać na ten temat jeśli nie żyłem w "pełnej" komunie. A na temat wojny jak się wypowiadacie? Ktoś Cię pyta czy Hitler był zły czy dobry a Ty odpowiadasz "Nie mogę się wypowiadać na ten temat, bo mnie wtedy na Świecie nie było?" No chyba, że mam do czynienia z ludźmi, którzy urodzili się przed 39', w takim razie zwracam honor.

Pozdro
30 października 2013, 15:31 / środa
No wiesz Konik tak samo czerwono to nie jest... W roku 1989 stacjonowało w Polsce około 100 000 żołnierzy sowieckich, a w NRD 350 000. Raczej ciężko porównać tamte czasy z obecnymi... Po za tym przed 1989 nie było w Polsce wolnych wyborów, a teraz możesz sobie zagłosować na kogo chcesz...
30 października 2013, 15:31 / środa
Do bolka i jemu podobnych przeczytajcie sobie debiut literacki icka p.t. "wróg pozostał ten sam"polecam też poczytać o procesie bp.Kaczmarka ,o grubej kresce nie wspomnę .Polecam też marcowe wydanie "Do rzeczy historia" jest tam fajny artykuł Sławomira Cenckiewicza "Jak Mazowiecki zwalczał podziemie".
30 października 2013, 15:59 / środa
Bondzie a w uznaniu jakich niby zasług ta żałoba?Za układanie sie z bolszewia w Magdalence?Komuch komucha zaraz wyniucha....i nie pouczaj innych co maja robić a tym bardziej myśleć.Jeżeli to Twój bohater to go uczcij i tyle...
30 października 2013, 15:59 / środa
A ja polecam niedzielny mecz poprostu!

Watek do usuniecia!!!
30 października 2013, 16:02 / środa
Abstrahując od tego jakim człowiekiem był Mazowiecki, przez zwykłą przyzwoitość byście Panowie zamilkli bo o zmarłym nie wypada mówić źle, a w ogóle temat do luźnych gadek jak nie do usunięcia - Panie Moderatorze do roboty...
30 października 2013, 16:10 / środa
Matti nie rozumiem twego toku rozumowania według Ciebie nie mogę mówić prawdy o Hitlerze,Stalinie,Różańskim itd tylko dlatego że nie żyją ?
30 października 2013, 16:11 / środa
"Media skrzętnie pomijają wstydliwe fakty z jego życiorysu, a przecież był on posłem trzech sejmowych kadencji w PRL, brał m.in. znaczacy udział w nagonce na biskupa Kaczmarka, zwalczał Żołnierzy Wyklętych.
(...)
Żołnierze Wyklęci zostali przez Mazowieckiego przedstawieni jako mordercy, a prowadzona przez nich działalność jako „bezsensowna” i „szkodliwa”. Gdy Sowieci i ich kolaboranci stosowali powszechny terror wobec podziemia niepodległościowego, Mazowiecki pisał w swojej książce, że koncepcja „drugiego wroga” (komunistów) jest wytworem od lat ciągnącej się propagandy antykomunistycznej i antyradzieckiej, którą w nowych warunkach kontynuują ośrodki dywersji w rodzaju BBC, Głosu Ameryki, Radia Madryt i Radia Wolna Europa ze swoim przekazem: „zabijajcie się wzajemnie”. W ten sposób próbuje się – stwierdzał Mazowiecki – zakwestionować owoce „rewolucji społecznej” w Polsce."

PS. Ja się zastanawiałem co tak ciepło w ostatnich dniach a to diabli smołę grzali dla swojego gościa
30 października 2013, 16:18 / środa
Zauważyliście, że uśpiony Bolek uaktywnia się na forum tylko przy okazji wpisów na temat czerwonych zaciekle ich broniąc? Komuch pozostanie komuchem.
Bolek - nie odpisuj - nie dysponujesz argumentami w dyskusji... kiedyś na forum już to przerabialiśmy.

Zmarł Premier RP (różowo-czerwony). Sami swego czasu wybraliśmy go do Parlamentu. Starsi pamiętaja tamtą rzeczywistość. Dwa obozy - wybór oczywisty w tamtym czasie. A, że wyszło jak wyszło? Po części to jego zasługa - GRUBA KRESKA.

Minutę ciszy po Nim - po ludzku - przeboleję, choć uważam, że nie jest postacią zasługującą na takie wyróżnienie.
30 października 2013, 16:23 / środa
Bociek: TM był jaki był, nie wiesz, co myślał w chwili śmierci, a może wszystkiego żałował? Nie bronię go ale nie zamierzam oczerniać nie wiedząc, czy czasem nie zrozumiał swoich czynów. Tak jak pisałem temat nie na to forum.
30 października 2013, 16:26 / środa
zapomniałem dać linka do całości
odnośnik
30 października 2013, 17:11 / środa
"Agent Bolek" i tyle w temacie. Szkoda czasu na otwieranie oczu co niektórym. Albo sami do tego dojdą albo będą się pławić w kłamstwie i ułudzie.
30 października 2013, 17:15 / środa
Matti jeszcze w tym roku u "stokrotki"nie był wstanie stwierdzić że Żołnierze Wyklęci to bohaterowie...
30 października 2013, 18:37 / środa
Mnie zastanawia tylko jedno. Dlaczego tymi ukrytymi komuchami zawsze okazują się ci, którzy nie dogadali się z Kaczyńskim.

Ja żadnemu z kolegów nic nie zarzucam, bo nie zwykłem wartościować ludzi wedle poglądów. Ale... czy nie ma racji w moim twierdzeniu?

Moje zdanie jest takie, że Mazowiecki popełnił dużo błędów. Jednak łatwo nam to ocenić z perspektywy czasu, bo historia już zdążyła ocenić, co było dobre, a co nie.
30 października 2013, 21:14 / środa
nominację dostał od agenta Bolka . Kim mógł być ? Czy w jego rządzie był jakiś Polak ? Który z jego ministrów nie był agentem albo tylko tajnym współpracownikiem ( TW) UB ? Przecież "gruba kreska" to nie była decyzja głupca politycznego tylko przemyślana ochrona swoich współpracowników.
Żółw był przeciw żołnierzom wykletym, bo byli to POLSCY patrioci i to w dużej mierze członkowie NSZ,NOW, którzy jego rodaków nasłanych z Moskwy zabijali jako wrogów i szkodników polskiej niepodległości. No ale to są sprawy polityczne i nie mieszajmy ich do piłki. Proponuje przenieść wątek do innego działu ale nie gloryfikujmy tu na tym forum gościa kategorii Baumanna . Kibice Śląska stanęli na straży polskiego honoru a wy piewcy wtyczki w PAXie, a potem jego atrapy KIKu piszcie peany na jego cześć w NIE czy GW bo tamtym rzeczywiście się zasłużył.
30 października 2013, 22:32 / środa
duch...91

utrafiłeś w sedno
30 października 2013, 23:17 / środa
Ja stary uspiony komunista!!ale mace zorane mozgi!!!Sluchacie dauny samych siebie i jesteście przez to stadem baranow.Posłuchajcie prof.Brzezinskiego,dok.Jemsa i dok.Tohmasa a nie swoich chorych mozgow i kolegow ktorzy przed nazwiskiem mają ...nicość lub fizyczny pracownik,daun lub operator miotly czy szpadla.Wy tyle wiecie o Zolnierzach Wykletych,AK,Rzadzie w Londynie co Wam majster powie!!!Jesteście śmieszni i załośni.Brak Wam samodzielnego myślenia i rozumujecie jak stado.Zamiast cieszyc sie z wygranej Lechii to jakies bzdury o TVN czy innej rozglosni gadacie choc moze macie informacje od kolegow ktorym jeszcze nie odcieli telewizji za niepłacone rachunki!Jestescie załasni!!!Jestesmy kibicami Lechii i to nas jednoczy a nie bzdurny temat wywołany przez chorego ...TROLLA i onanizowanie sie kto słucha tego a ten tamtego.Starajcie sie myslec sami !!!a jesteśmy tu bo jednoczy nas LECHIA GDANSK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
30 października 2013, 23:31 / środa
- Słuchaj jak Ty się w końcu nazywasz Kolec, Stolec? Bo zapomniałem.
- Bolec!
- A więc poczytaj teraz uważnie Bolek.

Znasz chłopa o nazwisku Terry Pratchett?
Pewnie nie znasz, ja też nie znam, ale znam kogoś kto go zna:).
to zacytuje Ci jegomościa.

"Oso­by używające więcej niż 3 wyk­rzyk­ników lub py­taj­ników to oso­by z za­burze­niami włas­nej oso­bowości."
odnośnik
I Ty czerwony śmieciu masz czelność wyzywać ludzi od downów? Masz rację NAS zjednoczyła Lechia, ale nie tylko, NAS zjednoczyły również wspólne poglady, od których Ty ułomie odbiegasz i nigdy nie zostaniesz zaakceptowany gadzie jebany.
Pamiętaj NAS, ze sporym naciskiem na ten wyraz. A Ciebie wśród nas nie ma.
30 października 2013, 23:34 / środa
A i jeszcze jedno. skoro w swoim zamkniętym czerwonym świecie twierdzisz, że zjednoczyła NAS Lechia, to jakim prawem uważasz, że pracownik fizyczny (operator szpadla), jest gorszy od ciebie. W czym pytam się kurwa jego mać.
30 października 2013, 23:37 / środa
To moze Ciebie nie ma?zastanow sie sam!Walczyles o tolerancje,o inny punkt widzenia?....ja sie dziś baranie ciesze z 3 pkt.ciesze sie z Lechii ,ciesze sie bo jestem kibicem LECHII GDANSK!
30 października 2013, 23:39 / środa
O pracowniku fizycznym i operatrze szpadla czytaj ze zrozumieniem.....wiem to dla Ciebie trudne ale postaraj sie
30 października 2013, 23:49 / środa
i jeszcze jedno Twoj poziom widze po okresleniach kibca Lechii..smutne to.To powiedz jak umiesz kim Ty jesteś?jakie masz poglądy,swiatopogląd,kto jest Twoim ^goru^,kto daje Ci wiare,wsparcie?...ale postaraj zrobic to sam!
31 października 2013, 01:45 / czwartek
Duch..91 Każdy ma prawo do własnych poglądów. Wygląda na to, że część kibiców Lechii nie rozumie historii własnego kraju. Tego, że po II WŚ Polska dostała się pod okupację rosyjską, potem komuniści dogadali się ze swoimi wtykami w NSZZ, oczernili prawdziwych przywódców strajków i prawdziwych bohaterów, przejęli następnie wszystkie ośrodki władzy i pieniędzy w kraju. Dlatego właśnie zawsze czerwone komuchy pochodzą z jednej strony (w zdecydowanej większości w każdym bądź razie) sceny politycznej: lemingo - lewackiej.. Mazowiecki nie jest warty więcej niż Kuroń, czy Szechter. Gruba kreska to majstersztyk skurwysyństwa. Ave Lechia !
31 października 2013, 07:55 / czwartek
Tak Bolku-kretynie masz rację.Jesteśmy daunami,przed nazwiskiem mamy nicość lub pracownik fizyczny(ty łajzo zapewne jesteś profesorem?).O historii włąsnego kraju wiemy tyle co powie nam majster,(tobie frajerze pewnie Szechter) Tak masz rację jesteśmy żałośni.
Dowartościowałeś się już czerwony śmieciu,więć zjeżdzaj na Onet.Włąćz sobie WSI24 i posłuchaj sobie swojego guru,profesora Baumana(zresztą pobratyńca Mazowieckiego) jakimi to bandytami byli Żołnierze Wyklęci.I na koniec nie wycieraj sobie mordy Lechią.Nas kibiców Lechii z obrońcami czerwonych morderców nie łąćzy absolutnie nic,choćby tez jak ty kibicowali Lechii.
31 października 2013, 08:19 / czwartek
Ja powiem tylko tyle :
O zmarłych powinno się mówić tylko dobrze - Mazowiecki zmarł ... i DOBRZE !
31 października 2013, 08:33 / czwartek
Nie płakałem po nim :) Paskudny typek, zydek z bandy Geremka,człowiek podpucha.
31 października 2013, 08:44 / czwartek
Bolek napiszę Ci tak.
Nawet jak świnia jakimś cudem wdrapie się na drzewo i zamieszka w gnieździe to nie wyrosną jej skrzydła i nie nauczy się latać,dalej pozostanie tylko głupią świnią.
To tyle o Twym byciu Lechistą.
Dobry Żyd to martwy Żyd.
31 października 2013, 09:21 / czwartek
Cytat ze stenogramu sejmu - rok 1989.

"Rząd, który utworzę, nie ponosi odpowiedzialności za hipotekę, którą dziedziczy. Ma ona jednak wpływ na okoliczności, w których przychodzi nam działać. Przeszłość odkreślamy grubą linią . Odpowiadać będziemy jedynie za to, co uczyniliśmy, by wydobyć Polskę z obecnego stanu załamania"...
31 października 2013, 10:33 / czwartek
incognito
31 października 2013, 08:44 / czwartek
"Dobry Żyd to martwy Żyd."

Takie wpisy to ja lubię :)

Taki żart ostatnio usłyszałem - Dlaczego zmarł Mazowiecki ? Bo wciągnął za grubą kreskę .
31 października 2013, 10:45 / czwartek
Koledzy incognito i monar, czy wy jesteście kozojebcami z Palestyny albo innego Iranu czy też należycie do wielbicieli malarza z wąsikiem ? To forum czytają różni ludzie i ludziska po jaki ch..j narażacie redakcję na kłopoty takimi tekstami ? Wy może jesteście anonimowi ale oni już nie.

Aha, apropos TVN24 - to jak się ich tak nie lubi to po co dawać linki do ich strony, nawet jeżeli to skrót meczu ?
31 października 2013, 11:34 / czwartek
Mam nadzieję, że bycie lechistą nje jest determinowane narodowościowo i szansa kibicowania naszej drużynie będzie dana także fanom spoza granic naszego miasta/kraju. Właczając w to i żydów, a także ciapatych i skośnych jeśli chcą... Przypomnę tylko, że w Izraelu też istnieje myśl prawicowa, że po II WŚ wielu polskich żydów tam zostało (nie mylić z tymi, którzy tu przyjechali wraz z wojskiem sowieckim), by dalej walczyć o swój kraj. Należy pamiętać, że jeśli tworzyć sojusz taktyczny przeciw Kremlowi to tam (w Izraelu) jest wielu wrogów Putina i jego popleczników, którzy sprzyjaliby nam - nie lekceważyłbym tego. Historia jest bardzo ważna, bo to z niej wynika postawa patriotyczna - nie zapominajmy jednak o przyszłości i szanując ofiary (upa na przykład) nie zamykajmy drzwi potencjalnym sojusznikom.
31 października 2013, 12:21 / czwartek
Zadziwiające jak przy podobnych tematach nagle wychodzi ilu "Lechistów" nagle próbuje przekonywać na forum, ze to nie jest miejsce na dyskusje polityczne... że skupmy się na Lechii i temu podobny bełkot.

Otóż nie, poprawna politycznie bando chuja... jak mocno byście się nie starali, to Lechia zawsze będzie się kojarzyła z jedną stroną polityki! I żadne bolki-pindolki co innych jadą od debili a sami nie potrafią poprawnie pisać po polsku (pełnie łatwiej po hebrajsku); żadni miłośnicy pejsbukowych czarnych kiełbach próbujący znanej retoryki wrzucania każdego kto nie z nimi do PISu i reszta wszelkiej maści "różowego" elektoratu nie zmienią powyższego przez agitację na forum.

Nigdy w życiu żaden czerwony (bądź różowy) śmieć nie będzie mi bratem. A w momencie kiedy się przyzna do przekonań politycznych zarobi w ryj i straci barwy! Tyle.
31 października 2013, 12:39 / czwartek
Jamesbond niech ten cytat będzie odpowiedzią na Twoje pytanie odnośnie moje osoby i dalszej części postu.
"Nasza dusza jest obca Żydom i całkowicie dla nich [Żydów] nie zrozumiała".
31 października 2013, 17:14 / czwartek
Od kiedy to polski patriotyzm wiąże się z zabranianiem innym nacjom prawa o samostanowieniu?? Żaden inny naród nie rozumie naszej historii i dumy z niej wynikającej lepiej niż my sami i nie oczekujmy, że żydzi, niemcy, ukraińcy, czy anglicy będą się nad tym specjalnie zastanawiać - tak samo jak i my nie rozważamy ich punktu widzenia (wnioskuje z wielu wpisów). Tym co mają coś przeciw żydom i innym radzę się zastanowić co konkretnie mają im do zarzucenia i czy przypadkiem nie chodzi Wam o czerwonych różnej maści po prostu. Na ten moment najistotniejsze jest odsunąć lewo-lemingów od koryta i je dokładnie wyczyścić ze wszystkich patologii. Kaczyński jest daleko od moich poglądów, ale potrafi wypierdolić czerwoną hołotę i ma wystarczająco jaj by to zrobić - odowodnił to podczas swojej krótkiej kadencji.
31 października 2013, 17:54 / czwartek
Co żydki u siebie w izraelu robią koło huja mi lata, a jak działają na szkodę państwa Polskiego to won do izraela!
31 października 2013, 18:22 / czwartek
"estesmy kibicami Lechii i to nas jednoczy a nie bzdurny temat wywołany przez chorego ...TROLLA" Towarzyszu Bolek, proszę zrozumieć jedną rzecz, to że chodzisz na PGE Arenę i żresz kiełbache nie czyni Cię kibicem Lechii, kibic Lechii może nie chodzić na mecze a i tak nim będzie,właśnie poprzez światopogląd, który nakazuje mu jako przyzwoitemu człowiekowi pluć na wszystko co czerwone.
Nie wiem co tam takiego fajnego mówią w TVN 24, ale uwierz mi WCzc. Mariusz Walter, to nie jest człowiek znikąd i nie pracuje na dobro polski, jego życiorys jest można by powiedzieć gorszy niż zużyty kondon. Co do Brzezińskiego czy innych tego typu autorytetów, to są piewcy NWO i stare żydy a nie Polacy ,więc ciach bajera...Obrażanie ludzi pracujących to też bydlactwo,widać Ty byś Bolku liczył na socjal albo jak Twój idol wygrywałbyś w totka(czyt. JE Wałęsa dostawał dolę od czerwonych za swoją krecią robotę w Solidarności).Lechia to duma i banda antykomuna i tu nie ma miejsca dla dziadostwa,emo,żydokomuny,ciapatych czy homosiów! Na koniec wisienka na torcie, ktoś tu wspominał o Hitlerze, a przecież to model idealnego Europejczyka XXI wieku, kochał zwierzęta i nienawidził palenia papierosów i chciał zjednoczonej Europy ;) Co do kwestii PIS-daleko mi do tej centrolewicowej partyjki i oszołoma Kaczyńskiego zafascynowanego Marksem i Engelsem, zresztą jemu tak jak i Mazowieckiemu generał Kiszczak,dał odpowiednie instrukcję, ale o tym to może przy innej okazji. Tak więc towarzyszy Bolek, proszę wziąć swój kubek z popcornem i zapraszam do kina na "CZłowieka z nadziei", czy inne dobre kino s-f, a potem proszę jechać po karnet na Olimpijską i chodzić na klub, który być moze pozwoli gloryfikować starych komuchów,bandytów i przekrętaczy, bo mają w tym procederze duże tradycję i proszę pozdrowić Jacka M. :)
31 października 2013, 18:39 / czwartek
Nie ma mnie na forum ostatnio za czesto z roznych powodow wiec tym bardziej ciesze sie, ze SS tu jestes, bo lepiej bym tego nie ujal, co kilka postow wyzej napisales.
 
1 2 3 4 5
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.446