Gdańsk: czwartek, 22 kwietnia 2021
FORUM
Podstrony:

LECHIA - ŚLĄSK 03.11 g.15.30

strona 1/2

31 października 2013, 16:58 / czwartek
Trzy do meczu, więc pora na wątek meczowy.
Po wyjazdowym zwycięstwie nad Zagłębiem przychodzi nam sprawdzić sie w roli gospodarza. Niestety taktyka z poprzednich meczów raczej sie nie sprawdzi w meczu u siebie, więc ciekawostką będzie jak to Probierz poustawia. Raczej nie bedzie rewolucji w składzie, jednak jakies zmiany bedą. Wiadomo Matsui pauzuje za kartki, poza tym Deleu raczej powinien powrócić na bocznego obrońce, bo Qualembo jest niepewny na tej pozycji. Nie wiadomo takze jak długo jeszcze Probierz bedzie wystawiał na szpicy "bramkostrzelnego" Tuszyńskiego.

Postawa gosci bedzie wielką zagadką, niby bez Mili,ale jednak potencjał mają duży i ciężko wyczuć czy odpalą w Gdańsku.

Mój typ. Remis, który nikogo nie zadowoli.

ŚLĄSK I LECHIA!!!
31 października 2013, 17:11 / czwartek
troche nie na temat , jak wygramy to zdawaj sobie kolego sprawe ze ludzie beda pidac ze teraz musisz zakladac watki meczowe nie wiem czy zniesiesz ta presje...

a tak na powaznie to z obecna nasza gra to jezeli uda sie nam strzelic bramke wiecej to bede niezmiernie szczesliwy mowi sie ze "kryzys" mamy za doba to co jedziem po majstra! Wiecie ze nadzieja zawsze umiera ostatnia.
31 października 2013, 17:34 / czwartek
wynik? typuję 2:0 dla nas po dwóch dobrych kontrach, skład? Bąk - Deleu, Janicki, Madera, Pazio - Pietrowski, Dawidowicz - Tuszyński, Frankowski, Grzelczak - Buzała szkoda cholernie, że Matsui za kartki nie zagra
31 października 2013, 22:07 / czwartek
Warto było obejrzec dzisiejszy mecz Śląska z PBB. W końcu to nasi najbliżsi rywale.
I połowa i Śląsk grał jak Lechia niedawno, a PBB próbowało jak Korona Ojrzyńskiego. Wrocławianie grali za wolno, holowali piłkę, ofensywni gracze za często przyjmowali piłkę plecami do bramki, co w konsekwencji łączyło sie z wycofaniem piłki (ten element dalej mnie wkurza u naszych). Jesli tylko Ślązacy zaczynali gracz przodem do bramki to robiło sie groźnie (prostopadłe podania). I tak było w II połowie, Sląsk zagrał szybciej, duzo gry z pierwszej piłki i genialny Dudu. No własnie i dlatego u nas na prawej obronie powinien zagrać Deleu, bo Qualembo bedzie objeżdzany przez Dudu niemiłosiernie. Wykluczenie tego gracza moze byc kluczowe, no i zatrzymanie Paixao.
Wiem ze PBB zrobiło kilka wielbładów w obronie, ale Sląsk dzis zagrał dobre 45 minut.

Liczę ze Probierz i piłkarze wyciągną prawidłowe wnioski.

TYLKO LECHIA!
1 listopada 2013, 22:17 / piątek
Kto wygrywa w totka? Wariaci. To samo można powiedzieć o tych, którzy trafnie wytypują wyniki meczów w ekstraklasie. Wytypowanie wyników trzech kolejnych kolejek jest niemożliwe. Taka to jest ta nasza ekstraklasa.Serce jak zwykle mówi - wygra Lechia a rozum Śląsk. Ktoś wytypował remis. Na pewno ktoś zgadnie.Czy jednak na tym ma polegać ekstraliga? Na dzisiaj mamy farta bo Lechista Mila jest kontuzjowany. Ale bardzo dobrze zagrał ostatnio Dudu. Czy będzie tak samo w dobrej formie w Gdańsku. Kto przeciwko niemu? Delou z Oulembo? A kto zniweluje Paixao i Plaku a jest jeszcze Patejuk. Niezła siła ognia. Bąk w formie, nieźle Janicki z Maderą. Puzio chaotyczny ale szybki, Dawidowicz z Pietrowskim to chyba najlepszy nasz duet defensywnych pomocników.Kto zatem ma strzelać gole? Machaj chyba za duże zaległości w grze, Duda czy Grzelczak a może Buzi. Niby jest trzech napastników ale tak naprawdę to nie ma żadnego pewniaka. Frankowski nie zawsze strzeli jak z Zagłębiem a Tuszyński jest za wolny w szybkości podejmowania decyzji o strzelaniu na bramkę. Wygra Lechia 2:1 (serce mówi)
1 listopada 2013, 22:43 / piątek
Przeciwko Pawelcowi,najlepszy bylby.....Cetnarowicz.Taki Grzelczak,chlop,jak dab,ale bardzo slabo utrzymuje sie na nogach.Duda,tymbardziej odpada.Zostaje Buzi.
Tak,czy inaczej,zostaje walka,ale tylko na boisku.Tyle lat moja milosc do Lechii trwa,ile czasu zgoda ze Slaskiem jest :-)
2 listopada 2013, 13:11 / sobota
Matsui nie dostał żadnej kartki w Lubinie. Może grać w niedzielę.
2 listopada 2013, 13:17 / sobota
odnośnik
Żółte kartki: Banaś oraz Pazio, Matsui, Machaj
2 listopada 2013, 13:32 / sobota
Matsui nie dostał żółtej kartki.

odnośnik (ekstraklasa.org - kliknąć SZCZEGÓŁY MECZU).
2 listopada 2013, 13:35 / sobota
Ja bym się opierał wg. danych z 90minut.

odnośnik
2 listopada 2013, 13:59 / sobota
Nigdzie nie ma Matsui.
2 listopada 2013, 14:02 / sobota
Nie wiem, skąd wzięło się to całe zamieszanie - nie kryje zaskoczenia kierownik zespołu Piotr Żuk w rozmowie z trojmiasto.sport.pl. - Matsui nie dostał w Lubinie żółtej kartki, co potwierdza protokół. W meczu z Zagłębiem żółtymi kartkami upomnieni zostali dwaj piłkarze Lechii: Adam Pazio i Mateusz Machaj. Matsui nie został ukarany, cały czas ma w tym sezonie trzy żółte kartki i jest brany pod uwagę przy ustalaniu składu na spotkanie ze Śląskiem - podkreśla kierownik Żuk.
gw.
2 listopada 2013, 15:28 / sobota
Po prostu komentator powiedział, że Matsui zbyt wolno schodził z boiska i dostał żółtą kartkę. Tak na prawdę nikt tego nie widział. W protokole faktycznie nie ma kartki.
3 listopada 2013, 08:46 / niedziela
no i bardzo dobrze że zagra matsui będzie się działo tylko mam nadziej że informacja o żółtej jest wiarygodna w 100% żeby nie było żadnych jaj po meczu A MY SWOJE LECHIA I ŚLĄSK
3 listopada 2013, 11:29 / niedziela
Cygnus

Ale kto to jest Qualembo? Jakiś nowy piłkarz?;)

Pozdro.
3 listopada 2013, 12:29 / niedziela
duch...91, nie gniewaj się ale się czepiasz. Czasami sam zastanawiam się jak pisze się nazwiska tych "Lechistów", którzy wychowali się na boiskach .... pozaeuropejskich. Ilu ich było? nawet nie chce mi się liczyć. Jednak wolę jak w Lechii grają chłopaki z Siedlec, Stogów, Oliwy i innych dzielnic Gdańska czy nawet Kolbud,Pruszcza czy ościennych miejscowości z wyłączeniem wiadomo jakiej.Marzy się chyba taka 11 Lechii wychowana od trampkarzy przy Traugutta.
3 listopada 2013, 13:46 / niedziela
Transmisje meczu Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław w HD obejrzysz tutaj:

odnośnik
3 listopada 2013, 14:43 / niedziela
ad MichałzGdańska - czy chodzi o Rębiechowo i dlaczego? :)

szalom
3 listopada 2013, 15:46 / niedziela
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
3 listopada 2013, 16:28 / niedziela
Dlaczego bydlo?
3 listopada 2013, 16:29 / niedziela
3 listopada 2013, 16:45 / niedziela
Nożeszjapierdolę. Kto to jest ten Grzelczak? Skąd on się u na wziął? W zeszłym sezonie na bank go nie było.
3 listopada 2013, 17:23 / niedziela
Nie mamy stadionu.
To nie nasz stadion
On jest kurwa przeklęty
3 listopada 2013, 17:23 / niedziela
Posluchaj kielbasa ty czerwony kundlu . Po pierwsze nie pochamowac, a pohamować , po drugie rozumiem czemu byki walisz . Przeciez twoj ojczysty jezyk to hebrajski
3 listopada 2013, 17:26 / niedziela
Jak można tak zawalać krycie przy rzutach rożnych? Tragedia! Całą drugą połowę mieliśmy przewagę a jednak przegraliśmy.
3 listopada 2013, 17:28 / niedziela
3 listopada 2013, 17:31 / niedziela
No i chuj jak zwykle. Najsmutniejsze, że Śląsk grał dziś zupełnie przeciętnie. Dwa stałe fragmenty i tyle.

Ileż jeszcze kurwa razy będziemy prowadzić i dostawać w pizdę? Nie rozumiem tego. Tak jak i nie rozumiem wprowadzenia Zyski za Grzelczaka. Co to było, bronienie wyniku?

Po tym meczu jeden wniosek. Tuszyński nie jest piłkarzem na ekstraklasę. Ale nie tylko on grał słabo. Buzała po wejściu nie zrobił nic. Pazio i Oualembo absolutne minimum w ofensywie i mało pewnie w defensywie. Deleu w ogóle nie było. A on umie grać na skrzydle. Grzelczak coś usiłował pociągnąć i strzelił fajnego gola. Bąk w obu sytuacjach mógł się zachować lepiej. Nawet nie mówię, że obronić. Ale przy pierwszym gol piłka przeleciała metr od niego, a on się nawet nie ruszył. Pietrowski i Dawidowicz nic. Matsui na poziomie, ale on nie ma z kim grać. Jego kreatywność przerasta wszystkich w tej drużynie. Dobrze zagrał Janicki. Madera nienajgorzej, ale Janicki lepiej. Nie wiem dlaczego nie wszedł Machaj. Pod koniec meczu trzeba było walczyć do końca. Ostatnie kilka minut to przewkurwiająca bierność w narożnikach. Nie było zrywu, nic nie było.

Ogólnie to ja nie wierzę w tę czołową ósemkę. Chyba, że następnej rundzie coś się zmieni. Ale póki co to nie ma za bardzo podstaw by przypuszczać, że będziemy bić się o coś więcej, niż utrzymanie. Szkoda, że kolejny zmarnowany sezon. Ale trudno. Będziemy wierzyć i łudzić się dalej. Póki piłka w grze.
3 listopada 2013, 17:35 / niedziela
Oczywiście, jak zwykle, Lechia najlepsza na przełamanie. Śląsk 1 raz w tym sezonie wygrał na wyjeździe. Brak słów.
3 listopada 2013, 17:36 / niedziela
Oni padli fizycznie, Sa zajechani na maxa
ja nie widziałem zadnego zrywu takiego sprintu chociaż przez kilka metrów
Wszystko było na chodzone
3 listopada 2013, 17:41 / niedziela
I znów jesteśmy w czarnej dupie, to się zaczyna robić przykre. Kolejny mecz który zaczynamy od prowadzenia 1:0 i dostajemy baty.
10 miejsce a jeszcze Jaga nas może łyknąć i będzie 11...
...brak słów
3 listopada 2013, 18:08 / niedziela
Tuszynski podworkowa panienko. Nie umie zawodnika przykryc przy roznym.
Dam Ci rade anemiku. Przy roznych kryje sie od bramki tak aby zawodnik nie mogl Tobie uciec platfusie. Probieez powinien go wyslac tak na miesiac na. trening 7 latkow - MOZE chlopak dalby rade.
3 listopada 2013, 18:19 / niedziela
Piękny mecz, zajebiscie cisnelismy, podania perfekcyjne, dużo ofensywnych akcji, po.prostu champions league..... Jedyny plus to my kibice a reszta wpisu to mega marzenie
3 listopada 2013, 18:24 / niedziela
Głównym winowajcą porażki jest Mateusz Bąk. Bramkarz nie może być przyspawany do linii i nie wychodzić do rzutów rożnych do piłek na 5-6 metrze. Oczywiście błędy popełnili też obroncy, słabo grał środek II linii i generalnie byliśmy dużo słabsi od Śląska ale decydujące dwa błędy popełnił nasz bramkarz.
3 listopada 2013, 18:29 / niedziela
Ja nie wiem co ten pseudotrener widzi w Tuszyńskim i zyską ! przecież ci zawodnicy są cięcy jak barszcz Wisnia w rezerwach a my musimy grac takim szrotem
Panie probierz czas dymisji nadszedł
3 listopada 2013, 18:40 / niedziela
Pogoda i EMOCJE jak na grzybach!!! Zmiany pogrążyły ten mecz! Dlaczego schodzi Dawidowicz? który tyra za 2! A zostaje Pietrowski który boi się grać w piłkę? do tego kolejny mecz jest do bólu niedokładny! Mnóstwo niecelnych podań! Dawidowicz to pewniak w defensywie! Qualembo dzisiaj był bliski zawalenia kolejnej bramki. Ekstraklasa zdecydowanie nie dla niego! Wpuszczanie Buzały to zaczyna wyglądać jak sabotaż. Czy on właściwie wie na czym polega spalony? Jak już startuje do piłki to zawsze z pozycji spalonej. Zmiany nas dzisiaj osłabiły. Tuszyński bez komentarza. Piotr Grzelczak to jest fenomen, mimo swojej całej nieporadności, ciężkości takie strzały gdzie 8 na 10 powinno być w trybuny on pakuje w okno, brawo. Frankowski kolejny bardzo dobry mecz, aktywny, pokazuje się do gry, walczy! super! Para stoperów Janicki & Madera sprawdza się i to bardzo!
3 listopada 2013, 18:40 / niedziela
Kiełbasa rozumiem, że wychowano Cie równiez szacunku do Stalina. Czefujary oraz Pawła Tuuchlima?
3 listopada 2013, 18:41 / niedziela
Druga bramka ewidentnie idzie na konto Baka. Bramkarz nie moze byc tak przyspawany do linii tym bardziej, ze zrobil krok do przodu po czym sie cofnal.
3 listopada 2013, 18:59 / niedziela
Przegrał cały zespół ale na pewno trener ma w tym swój udział bo nie trafił ze zmianami a wręcz osłabił drużynę swoimi decyzjami.
3 listopada 2013, 19:00 / niedziela
Bo to pierwszy raz się skompromitowali? Idzie przywyknąć.
3 listopada 2013, 19:04 / niedziela
To co chcę napisać po dzisiejszym meczu zawiera się tu: (...).
I starczy.
ps. A co do minut ciszy i żałoby, to jedynie pusty śmiech pozostał. Ja oczywiście bardzo cenię za to, że był takim mężem i jeszcze w stanie. I za to, że tak ładnie z bp. Kaczmarkiem pojechał. Bohater!!!
3 listopada 2013, 19:06 / niedziela
1945- dokładnie heheheh
wszyscy tak lamentują jakby naprawdę uwierzyli w zapowiedź zarządu o 5 miejscu na koniec rozgrywek
tylko z jakim materiałem ludzkim pytam się?

to tak jakbyście poszli do nocnego z 5 pln i byście się dziwili że ekspedientka nie chce wam sprzedać 0,7 żołądkowej
3 listopada 2013, 19:21 / niedziela
proponuje przestac spiewac ta glupia piosenke czy wygrywasz czy nie, a zaczac spiewac Lechia grac k,urwa mac - to tyle jesli chodzi o mecz przy bramce zawalił Grzelczak (1 gol) i Tuszynski (2 gol)
3 listopada 2013, 19:26 / niedziela
3 listopada 2013, 19:30 / niedziela
3 listopada 2013, 19:47 / niedziela
3 listopada 2013, 19:50 / niedziela
3 listopada 2013, 19:56 / niedziela
Jeżeli ktoś porównuje dzisiejszą "minutę ciszy" z zachowaniem krakowskiej kurwy to chyba powinien odpuścić sobie komentowanie tego typu rzeczy.
3 listopada 2013, 19:58 / niedziela
Stalin i reszta gówna mało mnie obchodzi.
Ale częścią naszej tradycji jest szacunek dla grobu .
A jeśli chodzi o mecz
To po prostu gość od treningu fizycznego to pierdolony sabotażysta od 3 lat i teraz to wychodzi!!!!!!
3 listopada 2013, 20:04 / niedziela
3 listopada 2013, 20:12 / niedziela
Jak Ci władza w przyszłości narzuci uczczenie minutą ciszy śmierć Jaruzelskiego to też się podporządkujesz?
Ta sama władza która każe nas za akcje patriotyczne bo wymyśliła sobie,że stadion to nie miejsce do okazywania poglądów politycznych teraz narzuca nam uczczenie minutą ciszy śmierć polityka.
To jest debilne a nie zachowanie chłopaków i dziewczyn na dzisiejszym meczu.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.373