Gdańsk: czwartek, 18 kwietnia 2024

Podbeskidzie - LECHIA 09.11. 18:00

strona 1/3

6 listopada 2013, 21:06 / środa
no cóż, mimo wszystko to łatwiejszego rywala w tej lidze nie ma, liczę na spokojne 2:0 Kuba Staszkiewicz na twitterze: daisuke matsui nie zagra z podbeskidziem. powodem uraz kostki odniesiony w meczu ze śląskiem. w związku z tym przewiduję skład: Bąk - Oualembo, Janicki, Madera, Pazio - Pietrowski, Dawidowicz - Deleu, Frankowski, Grzelczak - Buzała (tak coś czuję, że właśnie Buzała wyjdzie na szpicy w tym meczu)
6 listopada 2013, 21:44 / środa
spokojne 2:0?
myślisz że piłkarsko aż taka jest różnica między Podbeskidziem a Lechią?
6 listopada 2013, 22:41 / środa
Podbeskidzie podobno najsłabszy atak w ekstraklasie. Z Wisełką atakowali jak wściekli! Oby tylko nasi defensorzy mieli tyle samo szczęścia. Patrząc na nasze wyniki nie jestem w stanie przewidzieć rezultatu. Liczę, że ukujemy jakąś kontrą jak w lubinie.
7 listopada 2013, 09:29 / czwartek
Patrząc na mecz Sląsk - PBB można powiedziec ze wygrać w BB to obowiązek, a patrząc na mecz PBB - Wisła można uznac ze remis nie bedzie złym wynikiem. I badź tu mądry.
Jesli Lechia nie da sie zepchnąc do głebokiej defensywy i nikt nie zdrzemnie się przy stałych fragmentach gry to powinismy wywieźć jakąś zdobycz punktową.

Wbrew pozorom to bardzo ważny mecz dla obu drużyn z punktu widzenia psychologicznego. PBB przegrywając moze zwątpić ze "to sie uda" lub wygrywając uwierzyc ze mecz z Wisłą to był początek nowej bandy Ojrzyńskiego, co ich natchnie na kolejne mecze.
U nas w sumie podobnie, korzystny wynik moze dać sygnał ze wychodzimy z dołka, a mecz ze Sląskiem to tylko wpadka.
Wierzę ze bedzie dobrze, bo co innego nam zostało? W końcu Myy Wierzymy tylko w BKS!

TYLKO LECHIA!
7 listopada 2013, 15:28 / czwartek
będzie ciężko ekipa ojrzyńskiego powinna kiedyś odpalić mam nadzieje że jeszcze nie w tą sobotę jak zagramy mądrze jak w lubinie i ze szczęściem to nie powinniśmy przegrać Bąk-Oulembo,Janicki,Madera,Pazio-Dawidowicz,Pietro wski-Deleu,Frankowski,Grzelczak, no i Buzała jak nie teraz to kiedy dostanie szansę od początku
7 listopada 2013, 16:25 / czwartek
Skoro nasza ofensywa jest mizerna ja bym zagrał trochę inaczej. Bąk - Pazio - Janicki - Madera - Deleu - Dawidowicz - Kostrzewa - Matsui - Frankowski - Tuszynski - Grzelczak. Z Pietrowskiego nie ma pożytku ani w defensywie ani w ofensywie. Za to Kostrzewa nie boi się przerywać akcji, pracuje w defensywie ale nie istnieje w ofensywie. Mimo to zrobi więcej niż Pietrowski. Więc nastawił bym się na solidną defensywę plus kontry i może ktoś coś ze stałego fragmentu gry w końcu ustrzeli.
7 listopada 2013, 17:13 / czwartek
TECHLG - Matsui ma kontuzję i nie zagra
7 listopada 2013, 18:25 / czwartek
TECHLG tobie chyba płacą za niepochlebne posty o Pietrowskim co? Jasne nie jest to Messi ale twoja antypatia aż bije w oczy. Nie widziałem ani jednego, twojego pozytywnego wpisu o nim mimo iż nie zagrał samych fatalnych meczów. Mało obiektywny jesteś w stosunku do niego, uparłeś się czy co?
7 listopada 2013, 19:16 / czwartek
Betonek w takim razie mało uważnie czytasz moje posty bo były momenty kiedy zasługiwał na pochwałę i wtedy takową dostał. Za Kaczmarka Pietrowski odpalił z w ofensywie, zaczeło się chyba od bramki w Lubinie. Teraz niestety nie jest tak kolorowo a mimo to wychodzi w pierwszym składzie i to z opaską kapitana.

Kurde nie wiedziałem o Matsuim. Ciężka sprawa z tą naszą krótką kadrą.
7 listopada 2013, 20:23 / czwartek
Inna sprawą jest sprawa kapitana, bo w Lechii w tej chwili nikt się nie nadaje żeby nim być więc wygrywa mniejsze zło.
7 listopada 2013, 20:44 / czwartek
Serio nikt inny? Ja bym osobicie opaske dal Baczkowi pisalem kiedys o tym ze od kapitana musi bic pewnosc siebie oraz zdecydowanie a tego Jediemu brakuje. Przemawia za nim tylko ze Lechia to jego klub od zawsze oraz ze gra w polu.
7 listopada 2013, 21:01 / czwartek
Z obecnej kadry też uważam, że tylko Bąk się nadaje. Szczególnie na sparingach słychać jak krzyczy i ustawia wszystkich. Niestety bramkarze co raz rzadziej noszą opaskę kapitańską z prostego powodu. W środku pola nikt ich nie usłyszy. Takiego charakteru-Kapitana jak Surma to ze świeczką szukać.
7 listopada 2013, 21:33 / czwartek
Ja bym dał opaskę kapitańską... Buzale. Za staż, za to ile sił wkłada w każdy mecz. Fakt, za często wymachuje łapami, gdy nie dostanie piłki, np. po tym gdy wybiega na pozycję (najczęściej spaloną) i nie dostaje piłki. Może dodałaby mu pewności i te setki, które by miał zacząłby bardziej wykorzystywać. :) Oczywiście to tylko "gdybanie". Można spróbować, tyle że wtedy Paweł musiałby częściej wybiegać w podstawowej "11". :)
7 listopada 2013, 22:03 / czwartek
Ja dałbym opaskę Oualembo, za dobry kontakt z fanami na Facebooku i za to, że potrafi rozmawiać w 10 językach świata. Do tego ostatnio podpisał 3-letni kontrakt i pewnie to dałoby mu kolejnego pozytywnego kopa.
7 listopada 2013, 22:07 / czwartek
Kapitan w takiej sytuacji? Madera.
7 listopada 2013, 22:17 / czwartek
Ostatnie 3 mecze górali przed własną publicznością to:

PBB - Amica 0:0
PBB - Ruch 0:0
PBB - Wisła 0:0

i w każdym z tych meczów grali coraz lepiej. Po ostatnim meczu z Wisłą są na pewno podbudowani i zdeterminowani. Taki przeciwnik jak Lechia na pewno ich nie przestraszy, zresztą o to zadba trener Ojrzyński, który coraz lepiej się czuje w tym klubie i coraz lepiej ustawia zawodników.

Jak na Nasze obecne możliwości (gramy bez Matsui) uważam, że remis będzie mega sukcesem. Podejrzewam, że zagramy obronę Częstochowy od pierwszej do ostatniej minuty, może z małymi przerywnikami. Osobiście stawiam 1:0 dla górali.
7 listopada 2013, 23:02 / czwartek
A według mnie przy takiej grze to powinniśmy grać bez kapitana.
A połowę bądz piłke dał bym losować Deleu bo to nasz mudźin i najbardziej się cieszy po każdym zwycięstwie:D
7 listopada 2013, 23:16 / czwartek
U nich nie zagra za kartki jeden z ważniejszych zawodników środka pola - Łatka.
7 listopada 2013, 23:33 / czwartek
Rzadko kiedy bawię się w typowanie. PBB gra coraz lepiej, ale kto jak nie Lechia ma im pokazać jak się gra w piłkę? Wiadomo, że lepiej gramy na wyjazdach, brak presji i.t.p. cytując klasyka Bieniuka: "na wyjazdach gramy z kontry a u siebie się bronimy" :-) Będzie dobrze i 3 punkty przyjadą do nas.
7 listopada 2013, 23:50 / czwartek
Faktycznie zapomniałem o Bąku, on ma charakter odpowiedni tylko też raz gra On a raz Małkowski i trzeba by było zmieniać ciągle kapitana.
8 listopada 2013, 17:23 / piątek
" a dałbym opaskę Oualembo, za dobry kontakt z fanami na Facebooku "

Wygrałeś Mistrzostwo świata chylę czoła hahaha
9 listopada 2013, 12:33 / sobota
Kierując się rozumem bym postawił na zwycięstwo PBB. Skromne bo mają problem ze strzelaniem bramek. Przeciwko Lechii jednak nie stawiam i liczę na jakąś udaną kontrę , a pózniej zakończoną sukcesem obronę Częstochowy przed potentatami z Bielska Białej.
9 listopada 2013, 17:55 / sobota
Bąk - Oualembo Janicki Madera Pazio - Pietrowski Dawidowicz - Deleu Frankowski Tuszyński - Grzelczak Bardzo chciałbym się mylić, ale Oualembo nie jest w stanie nie zrobić poważnego błędu... a Tuszyński chyba pewnego poziomu nie przeskoczy. Bardzo chciałbym po meczu jeszcze przepraszać za te słowa.
9 listopada 2013, 18:02 / sobota
No to czas na płacz. Ruszajcie.
9 listopada 2013, 18:04 / sobota
To ja zacznę:
Kamerę główną montował ktoś z lękiem wysokości? Nie da się oglądać.
9 listopada 2013, 18:19 / sobota
Boisko to istne pastwisko, wygląda na to że dzisiaj będziemy grali w piłkę błotną a nie nożną
9 listopada 2013, 18:27 / sobota
TradycjaiWiara

Otóż właśnie. W punkt. Może jak im zbudują nowy stadion, to będzie lepiej.
9 listopada 2013, 18:30 / sobota
Brawo Bączek
9 listopada 2013, 18:43 / sobota
kurwa
9 listopada 2013, 18:44 / sobota
Ja pierdole@@@@@@@!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
9 listopada 2013, 18:44 / sobota
PŁAKAĆ!!!
9 listopada 2013, 18:44 / sobota
brawo gorale mlze cos sie ruszy bo tego ogladac sie nie da.
9 listopada 2013, 18:47 / sobota
Oni maja siły na 20 minut.Fizycznie mamy najsłabszy zespół ligi
Nawet nie maja siły żeby strzelać gole ze stałych fragmentów
9 listopada 2013, 18:48 / sobota
To jest żenujące. Oni nie potrafią bronić stałych fragmentów!
9 listopada 2013, 18:51 / sobota
"Kolejna bolesna lekcja dla tego młodego zespołu"
"Brakuje nam boiskowego cwaniactwa"
"Chciałem podziękować drużynie za walkę, mimo złych warunków pogodowych"
"Mieliśmy kilka stałych fragmentów gry, ale zabrakło wykończenia"
9 listopada 2013, 18:52 / sobota
kuchar kuchar kuchar kuchar gol kuchar gol kuchar gol

wlasciciel nadal wierzy w piersza 3 na koniec sezonu bedzie dobrze
9 listopada 2013, 18:53 / sobota
Po co te nerwy i te płacze. W San Marino grają malarze u nas tłumacze z Afryki. Na wesoło, jeszcze 45min tego widowiska nieznanej dyscypliny :)
9 listopada 2013, 18:54 / sobota
no i co Bioshock bys zrobil kretynie na miejscu Probierza ze skladem na 3 lige

szacunek za to ze jeszcze nie spierdolil z tego cyrku stad
9 listopada 2013, 18:56 / sobota
Przeciwnik nie musi oddawać strzałów na nasza bramkę wystarczy dac im dwa stale fragmenty i gol morowany , jeszcze parę kolejek i zajmiemy miejsce PBB
9 listopada 2013, 18:56 / sobota
Najpierw to trzeba sie pozbyć tego wuefisty od przygotowania fizycznego.
Od trzech lat odpierdala sabotaż!!!!!!!1
9 listopada 2013, 18:57 / sobota
Warunki atmosferyczne nie dawały nam pograc tiki taki
9 listopada 2013, 18:59 / sobota
Ja zbudowałem tą drużynę czy on, frajerze?

Tak ciężko nauczyć dorosłych ludzi krycia? Tak ciężko zmusić ich do niewybijania piłki na aferę?

No rzeczywiście szacunek, że jeszcze tu siedzi... Po sezonie jak już spadniemy możesz wysłać mu bombonierkę i kwiaty w ramach podziękowań. Wszystko na mój koszt.
9 listopada 2013, 19:00 / sobota
KEŁBASA a ty od trzech lat płaczesz, więc obydwoje możecie wypierdalać:)
9 listopada 2013, 19:00 / sobota
z czego on ma budowac frajerze i za co, zakuty mongole
9 listopada 2013, 19:01 / sobota
pytanie do ducha

kto krył przy bramce sokołowskiego???

dam ci małą podpowiedź

ostatnio podpisał 3 letni kontrakt
9 listopada 2013, 19:03 / sobota
tylko z takimi lajzami z 8 ligi francuzkiej podpisuja kontrakty za pare cukinii i worek maniokow

kuchar won
9 listopada 2013, 19:06 / sobota
Pierwszy gol Podbeskidzia u siebie od 3 miesięcy. Brawo!
9 listopada 2013, 19:07 / sobota
a skad sie wziął ten faul ? oczywiscie najwiekszy ogorek w druzynie Pazio go sprokurował...
9 listopada 2013, 19:09 / sobota
Z czego ma budować drużynę? Z tego co ma. Z tych wszystkich "gwiazdeczek", które co tydzień zakładają meczową koszulkę Lechii. Jeżeli te zadanie go przerasta to niech idzie trenować dzieci na orliku.

Aaaaaa i nie odpowiadaj na to śledziu, bo szkoda twojego rybiego czasu.
9 listopada 2013, 19:10 / sobota
z czego miał budowąc skład???
Ano: z 3 czy 5tego budżetu extraklasy.

Zejdźmy na ziemie, jestesmy permamentnie oszukiwani przez zarząd, wszystko na czas , bez kominów płacowych, no i bez transferów, bez szans na lepsze jutro.
Za to z pobożnymi życzeniami, jedynie z wiarą w juniorów (czyt trafimy w "6") i z ratami do spłacenia do WCF.

Wiara czyni cuda! TYLKO LECHIA!
 
1 2 3
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.468