Gdańsk: czwartek, 24 września 2020
FORUM
Podstrony:

Spotkanie z udziałowcami mniejszościowymi

strona 1/1

1

27 listopada 2013, 16:40 / środa
3 grudnia (wtorek) na godz. 19:00 zaplanowane jest spotkanie kibiców z udziałowcami mniejszościowymi. Spotkanie odbędzie się w sali Akwen przy ul. Wały Piastowskie 24.

Wszystkich chętnych, chcących poznać "strażników pieczęci" oraz poznać ich zdanie na temat obecnej sytuacji oraz co najważniejsze, stanowisko dotyczące najbliższego walnego Lechii SA serdecznie zapraszamy.

Mamy nadzieję, że wszyscy udziałowcy mniejszościowi będą mogli uczestniczyć w spotkaniu, aby podzielić się z kibicami swoim stanowiskiem biorąc pod uwagę, że Lechia to wspólne dobro wszystkich kibiców.
28 listopada 2013, 10:06 / czwartek
Zacna inicjatywa .
2 grudnia 2013, 10:23 / poniedziałek
Spotkanie już jutro. Rezerwować sobie czas bo warto się pojawić.
2 grudnia 2013, 20:28 / poniedziałek
Mnie interesuje kiedy wszystkie akcje akcjonariuszy mniejszościowych przejmie miasto wtedy warto się interesować. Bo tak naprawdę to co Wy możecie ?? tylko Wiśnia i 12 miejsce w tabeli a to mało interesuje pół milionowe miasto.
2 grudnia 2013, 22:29 / poniedziałek
Czyli interesuje Cie kiedy będzie Cie interesować?
2 grudnia 2013, 23:52 / poniedziałek
interesuje mnie kiedy Lechia nie będzie dziadować, oszczędzać i kiedy w końcu ktoś normalny poprowadzi ten klub w miejsce , które mu się należy. Czyt . pierwsza trójka.
Mając taki stadion, kilkadziesiąt tysięcy sponsorów (kibiców kupujących bilety), klimat na piłkę to się pytam dlaczego stado baranów rządzi tym klubem ? a ludzi młodych, wykształconych znających się na prawach ekonomii tudzież na piłce również - się nie zatrudnia?

Kogo obchodzą te spotkania ? 20 -30 osób ? róbcie a nie gadajcie. A my jako kibice chcemy przychodzić na stadion i oglądać Lechię, która gra tylko i wyłącznie o najwyższe cele. Dobranoc
2 grudnia 2013, 23:56 / poniedziałek
Kurwa , jako kibic też przyjdz, a nie pierdol co Ty chcesz!
3 grudnia 2013, 00:05 / wtorek
jestem pewien , że chcą tego wszyscy co napisałem a normalny kibic chce faktów a nie opowieści, co by było gdyby było :) a nie jest bo nie jest.
3 grudnia 2013, 00:08 / wtorek
To działaj w tym kierunku , ze mnie taki sam kibic jak z każdego innego , a poza pierdoleniem co bym chciał staram się coś zaproponować. Jutro drzwi są otwarte , każda propozycja cenna. Chcemy zapewne wszyscy tego samego. Dawaj i powiedz ogółowi jak to osiągnąć!
3 grudnia 2013, 00:17 / wtorek
Ale po co?
Przyjść na gotowe i obrobić dupę to jest dopiero cel.
Lechia nie walczy o pierwszą trójkę to szczęśliwe na stadionie nie musimy go widywać.
Klasyczny kibic sukcesu. Idż na arkę, walczą o pierwszą trójkę:).
3 grudnia 2013, 00:20 / wtorek
Oddać akcje miastu a zobaczysz , że nowy właściciel będzie się pchał każdym wejściem na BA. Reszta opcji wyczerpana i nic lepszego nikt mi nie powie opowiadając co było wczoraj i kilka lat temu.

A w wypadku Kuchara to on ma racje. Dlaczego? Bo mniejszościowi akcjonariusze dali takie przyzwolenie a jeśli jestem w błędzie rozumiem , że mamy wygraną sprawę w sądzie i pozamiatane. Lechia będzie bogata.
3 grudnia 2013, 00:25 / wtorek
Dziecko spij . Kolorowych. Chyba ,że ugadany jesteś co do oddania akcji z Panem Adamowiczem. Milczenie jest złotem...
3 grudnia 2013, 00:28 / wtorek
LP kiedyś sądziłem że coś znaczysz, dajesz przykład, robisz coś dla Lechii, ale myliłem się choć za klika rzeczy Cię szanuje poważnie.
A przy okazji zrób coś z młynarzem i garstką dzieciaków bo Was ośmieszają.
Co Arki to chyba Cię ciągnie skoro zaczynasz wspominać.
Pozdrawiam i jak sądzę jutro coś wyniesiesz z tego spotkania abym mógł przyjść na gotowe jak kilkadziesiąt tysięcy innych normalnych kibiców.
Życzę miłych snów, przyda się.
3 grudnia 2013, 00:33 / wtorek
edwinsopot rozumiem , że jesteś starszy od LP, ale żeby dziecko mówić do niego ? dużo rzeczy mógł by Ci powiedzieć a wtedy inaczej byś śpiewał.
3 grudnia 2013, 00:35 / wtorek
Mówię do ciebie tłumoku. Wpadaj jutro i szczekaj na żywo
3 grudnia 2013, 00:36 / wtorek
no właśnie nie dość że kretyn to jeszcze chce na gotowe on i 10 tysi ehh chłopie lecz się i nie wypowiadaj na tematy które są dla Ciebie nie pojęte i nie zrozumiałe a sio !!!
3 grudnia 2013, 00:37 / wtorek
dobranoc
3 grudnia 2013, 00:41 / wtorek
dobranoc, dobranoc . Wpadnij i sie przedstaw mądralo :) Zobaczymy kto jak wtedy by śpiewał :)
a na powążnie to masz jakiś pomysł przyjdz i go przedstaw, prosta piłka
3 grudnia 2013, 00:43 / wtorek
edwin szkoda klawiatury ;) pomysłowy Dobromir to on nie jest ;)
3 grudnia 2013, 00:43 / wtorek
Są ludzie , którym się za to płaci aby było gotowe nie te czasy panowie. Nie obrażam nikogo i tego oczekuje od Was. Do zobaczenia na meczu
kibic sukcesu :):):) dobre :):):)
3 grudnia 2013, 00:46 / wtorek
Ty nie jesteś kibic sukcesu oni są i czasami nie ma Ty jesteś kibic podany na tacy mam kaskę wymagam ot taka różnica bo kiedyś jezdziłem albo byłem ;)
3 grudnia 2013, 00:49 / wtorek
a tak poza tym z Twojego wpisu wynika że nie te czasy i takie i owakie czyli Ty zwykły konsument jesteś pewnie na obczyznie się posiedziało i Anglii się zachciało co ?
3 grudnia 2013, 00:50 / wtorek
rozumiem , jesteś konsumentem tego co zobaczysz. Na razie więc milcz , bo nie wiesz co to będzie. I zanim zaczniesz obrażać ludzi , którzy w mniejszym bądz większym stopniu starają sie zapewnić byś Ty wpierdalając kiełbasę na trybunach czuł się szczęsłiwy z tego co widzisz na boisku jako wynik końcowy. To akurat w tym momencie zamknij morde skoro nie masz nic do zaproponowania. Dobranoc
3 grudnia 2013, 00:55 / wtorek
Dobranoc jutro też jest dzień i na prawdę ważny dla tych co Lechię mają w sercu .
3 grudnia 2013, 00:56 / wtorek
mazi za dużo myśli wylewasz zostaw coś na jutro. Nie zrozumiałeś tego co napisałem. Lechia to my, ale też ludzie którym się płaci duże pieniądze aby działalność klubu była na plus a nie na minus. Oni ponoszą odpowiedzialność za sytuacje w której teraz znalazła się Lechia a my malutcy tego nie naprawimy.
3 grudnia 2013, 01:01 / wtorek
skoro tak łatwo Was wyprowadzić z równowagi , że zaczynacie bronić się ''kurwami'' to jak z Wami dyskutować live ??
dobrze, że oprócz Was ktoś jeszcze czuwa nad tym aby było lepiej.
Ale wy spotykajcie się i dyskutujcie oby owocnie.
3 grudnia 2013, 01:03 / wtorek
Malutkim to jesteś tak długo jak w to wierzysz. A jak wierzysz to zamknij pysk, skoro według Ciebie i tak nic zrobić nie możesz. Ja jestem malutkim , a mimo wszysko mam wiarę ,że mogę wpłynąć by nowa Lechia stała się Lechią naszych marzeń
3 grudnia 2013, 01:06 / wtorek
mazi tak dla twojej wiadomości dawno dawno temu byłem za granicą i pracowałem. Nie myl mycie garów z pracą :). A z Lechią kilkadziesiąt lat jestem i wole w Polsce pracować niż na obczyźnie.
bez odbioru idę spać.
3 grudnia 2013, 01:21 / wtorek
Jak masz coś do powiedzenia to do jutra , a jak nie to zamknij japę , pozdrawiam
3 grudnia 2013, 09:08 / wtorek
Czołem,

na pierwszym spotkaniu w Roko byłem (podobnie jak bywałem tam jako nastolatek w 2001 r. kiedy podejmowano decyzję, że opowiadamy się za starem od B-klasy), teraz niestety, choć bardzo bym chciał, nie będę mógł się zjawić w Sali Akwen. Cholernie tego żałuję, ale takie życie.

Liczę, że w necie pojawią się chociaż jakieś ogólne relacje z dzisiejszego wydarzenia. Trzymam za NAS, kibiców kciuki, że aktualne działania są znów początkiem odrodzenia Lechii. Tym razem już nie tyle sportowego odrodzenia, co wewnętrznego oczyszczenia Klubu.

Bo mamy serca biało-zielone, bo mamy w sercach zieleń i biel....
3 grudnia 2013, 11:44 / wtorek
Dla tych, którzy mają propozycje i wizje na lepszą przyszłość, a nie czuja się na siłach aby je wyartykułować na spotkaniu (za trojmiasto.pl):

"Jeżeli myślisz, że jesteś zbyt mały, by coś zmienić, spróbuj zasnąć z komarem latającym nad uchem"
Dalajlama
3 grudnia 2013, 22:03 / wtorek
najważniejsze w obecnej sytuacji jest to, aby mniejszościowi trzymali się wspólnej linii i nie dopuścili do zdobycia przez kuchara większości która pozwoliłaby zmienić statut. ciekawe jaki będzie kolejny ruch i "inwestora".
4 grudnia 2013, 00:06 / środa
Budujące to spotkanie. Nie chodzi mi o stronę merytoryczną , bo tak naprawdę to wiele nowego się nie dowiedziałem. Głównie tego ,że skala matactw Pana Kuchara i sposób w jaki olewa tak naprawdę nas wszystkich jest jeszcze wieksza niż sądziłem. Mam na myśli frekwencje. Na sali pełna kultura. Nikt nie wyszedł przed końcem. Pokaz siły dla jak dużej liczby ludzi Lechia to coś więcej niż parę godzin na meczu czy parenascie na wyjezdzie. Sądze ,że z obronieniem się przed konwersją kłopotu po dzisiejszym dniu nie będzie w czym duża zasługa tylnych rzędów :) . Rzecz w tym ,że to dopiero początek drogi i jedynie obronienie statusu quo. Nadal niemal wszystkie karty będą w rękach Kuchara. Zapomniałem spytać co potem?
4 grudnia 2013, 00:40 / środa
widzę edwin, że nadal w punkcie wyjścia. Kuchar wygra swoje i się zmyje bez żadnych konsekwencji to raczej pewne.
A skończy się na tym , że mniejszościowych policzysz na palcach jednej ręki a nowy właściciel będzie miał 80% akcji i wtedy powstanie Lechia naszych marzeń.
4 grudnia 2013, 23:29 / środa
Ja jestem podbudowany tym, że na spotkanie przybyło wielu akcjonariuszy, że wyrazili wolę trzymania wspólnej linii przynajmniej w stosunku do konwersji zadłużenia na nowe akcje firmy-słupa, że nieobecni wczoraj może będą obecni na wlnym i że zaciąg zagraniczny jest gotowy przybyć z odsieczą. Cieszy mnie inicjatywa LP, aby reprezentować interesy per prokura akcjonariuszy nieobecnych ( upoważnienie najlepiej notarialnie potwierdzone )
TAk jak podejrzewałem długi powstały w nieprzejrzysty sposób, że lechiści poza zaprzedańcami, nie mieli właściwie żadnej kontroli nie tylko nad sprawami spółki ale tez i nad najważniejszymi wydatkami. W sumie to do dupy taka robota z Kucharem i jego marionetkami. Do tego brak opetencji w sprawach istotnych, a z których niejedno niepowodzenie później wynikło. Było jednak tuszowane. Cały ten jego mecenat z chwila przystąpienia do rozgrywek ekstraklasy był gówno warty a cene przyjdzie nam pewnie zapłacić wielką. Ręce opadają ale nie podnieśmy je, bo mogą się przydać.
5 grudnia 2013, 02:56 / czwartek
Lille1- i teraz dobrze piszesz.
Patrzymy sobie z 'bokowca',kibicujemy dobrej sprawie i czekamy na następne zdarzenia.
Żeby nie było.... ,piszę z emigracji, która cały czas obserwuje i stara się trzymać"rękę na pulsie"
29 grudnia 2013, 20:31 / niedziela
Witam.
mam pytanie do Lwów czy macie jakieś pełnomocnictwo żeby jutro na walnym głosować.Jak zamierzacie glosować na temat akcji serii C?
30 grudnia 2013, 00:43 / poniedziałek
Juz dzis walne, o 17 start. Mniejszosciowi - nie zawiedzcie nas!
30 grudnia 2013, 10:32 / poniedziałek
Niech ktoś dziś wieczorem napisze o czym było deliberowane na walnym , kto i jaką deklare złożył i czy zapadły jakiekolwiek konstruktywne decyzje .
30 grudnia 2013, 21:48 / poniedziałek
Nie będzie emisji nowych akcji w Lechii SA. Mniejszościowi akcjonariusze klubu zablokowali uchwałę w tej sprawie na walnym zgromadzeniu akcjonariuszy. Utrzymali również prawo do delegowania do zarządu klubu swojego przedstawiciela. Wrocławskie Centrum Finansowe nie powiększy swej władzy w piłkarskiej spółce, ale też na klubie nadal ciąży zadłużenie, które może oscylować już wokół 14 milionów złotych.

Dobra robota mniejszosciowi!
6 lutego 2014, 07:24 / czwartek
Moglby ktos z obecnych mniejszosciowych napisac jak bylo? Cos wiecej niz na trojmiasto.pl i bardziej konkretnie.

1

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.024