Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

Cracovia-LECHIA 2013-12-04

strona 1/2

30 listopada 2013, 16:01 / sobota
Witam! Jesli ktos sie wybiera do Krakowa na cracovie i ma wolne miejsce prosze o kontakt mail:tkwm1945@wp.pl
4 grudnia 2013, 12:50 / środa
Wiem, że naprawiamy klub "odgórnie" i jest cisza na forum po spotkaniu, ale dziś panowie wierze w zwycięstwo, conajmniej remis. Mecz o godz. 18.00 w tytule przydałoby się dopisac.

JŻS
4 grudnia 2013, 14:47 / środa
Ta liga jest tak nierówna, że każdy wynik jest możliwy. Jestem bardzo ciekaw jak to będzie wyglądało. Boję się bramki w ostatniej minucie, bo ostatnio dość dużo takich wpada w naszej lidze.
4 grudnia 2013, 14:59 / środa
A ja się nie boję... o ile to będzie bramka dla Lechii dajaca zwycięstwo.
4 grudnia 2013, 15:00 / środa
Znając życie craksa nas przyciśnie bo lubi utrzymywać się przy piłce i tu upatruje w tym naszej szansy na kontry.
Bąk
Deleu Janicki Madera Pazio lub Kolombo
Matsui Machaj
Dawidowicz Wiśnia Frankowski
Grzelu lub Buzi ?
4 grudnia 2013, 15:02 / środa
Może być i bramka w ostatnich minutach nawet dla Cracovii pod warunkiem, że wcześniej strzelimy trzy.
4 grudnia 2013, 15:12 / środa
Ostatnio wszystkie drużyny grają w kratkę. Z tej "szachownicy" można wywróżyć, że niestety nasi wrócą na tarczy. Spodziewam się meczu podobnego do tego z Ruchem, czyli kopacze więcej trawy wydepczą w środku boiska niż pod bramkami.
4 grudnia 2013, 17:48 / środa
Żyżyński z C+ na twitterze: "Zamieszanie przed stadionem Cracovii. Kilkuset ponoć kibiców Wisły ma bilety od Lechii.Chcieli wnieść flagi Wisły,nie zgadza się ochrona" "Teraz, jak przekazał mi delegat, maja podobno pomysł, ze bez flag nie wchodzą i idą na mecz do pubu. Hmm, same plusy, i jak ciepło"
4 grudnia 2013, 17:50 / środa
i: "No i nie weszli kibice Wisły ze swoimi flagami. Sektor gości pusty. A ponad pół tysiąca biletów sprzedane... Polska"
4 grudnia 2013, 18:15 / środa
Jak ja tych krakowskich ku.ew nienawidzę!
4 grudnia 2013, 18:51 / środa
A co do meczu to craksa jak najbardziej do ogrania.
Mnie już któryś mecz z rzędu zęby bolą jak widzę Frankowskiego, totalnie nic nie gra, ma problem z prostym podaniem w środku pola.
Może Probierz dokona jakiejś korekty w składzie i w 2 połowie będzie to wyglądać nieco lepiej.
4 grudnia 2013, 19:21 / środa
brak slow co zrobil dwukrotnie w tej akcji grzelczak , nie mowiac juz o reszcie druzyny, ktora jednego goscia nie mogla zatrzymac ...
4 grudnia 2013, 19:22 / środa
Grzelczak to piłkarski debil a bramka jak na orliku, chłop przebiegł całe boisko. Zenada
4 grudnia 2013, 19:24 / środa
Hahaha co za jaja! 1 kolo ograł całą obronę. Grzelczak masakra.
4 grudnia 2013, 19:29 / środa
Matsui też się popisał.
4 grudnia 2013, 19:30 / środa
no popisal sie, pewnie skonczy sie jak zwykle w takiej sytuaci, dostaniemy jeszcze jedna brame :)
4 grudnia 2013, 19:32 / środa
Fajnie się piłka od Wiśni odbiła :)
4 grudnia 2013, 19:33 / środa
Jestem ciekawy co miała oznaczać "cieszynka" Wiśniewskiego...
4 grudnia 2013, 19:34 / środa
odszczekuje
4 grudnia 2013, 19:34 / środa
Ha,ha Brawo Wiśnia, jeszcze jeden!
4 grudnia 2013, 19:34 / środa
Brawo Wiśnia! Brawo Pazio!
4 grudnia 2013, 19:37 / środa
No to nara.
4 grudnia 2013, 19:40 / środa
No to idż. Żegnam
4 grudnia 2013, 19:41 / środa
Mógł go chociaż połamać :D
4 grudnia 2013, 19:42 / środa
Machaj kretyn ja pierdole!
4 grudnia 2013, 19:43 / środa
albo opluc ;)
4 grudnia 2013, 19:45 / środa
MACHAJ, że kurwa zajebałeś mu z buta w nerwach zrozumiem !! ale że gdy przegrywamy leżałeś później ściemniając zamiast spierdalać z tego boiska żeby chłopaki mieli czas jeszcze powalczyć - za to należy Ci się karny kutas !! Oulembo - wiesz co robić :))!!! MACHAJ wsiadaj do swojego lexusa na raty i spierdalaj do Głogowa !
4 grudnia 2013, 19:45 / środa
Najpierw połamać potem opluć.
4 grudnia 2013, 19:49 / środa
Przestanicie pierdolic,co robił jebany zyd dzwignie na noge co to kurwa mma.Zajebal bym mu w ta zydowska dynie.
4 grudnia 2013, 19:50 / środa
Tego się oglądać nie dało... bez składu i ładu, dużo niedokładnych podań, zero koncepcji na rozegranie akcji - długa piłka na Grzelczaka to za mało na Cracovię. Szkoda, bo była spokojnie szansa na remis a tak poważne osłabienie przed Legią (Deleu).
4 grudnia 2013, 19:52 / środa
Z Legią na boisku zadebiutuje Kuchar! Ej Kuchar gol!!!
4 grudnia 2013, 19:53 / środa
Co jak co ale po faulu Deleu nie powinno być czerwonej kartki. Śmieszna decyzja
4 grudnia 2013, 19:53 / środa
Pomijając wyczyny naszych "orłów"... tak gospodarsko sędziującej kurwy jak to ścierwo z Bytomia Jarzębak to już dawno nie widziałem... a dwóch kretynów przy mikrofonach go jeszcze chwali.

Potężna dawka masochizmu takie oglądanie. ;-D
4 grudnia 2013, 19:55 / środa
Czerwona dla Deleu to smiech na sali.. nawet nie wiadomo czy faul tam byl.
4 grudnia 2013, 19:56 / środa
Ja nawet nie wiem, czy tam był faul. A o czerwonej kartce to nawet nie wspomnę. Wypaczył wynik meczu.

Co do Machaja, można go zrozumieć, tym bardziej, że był wkurwiony. I ostatecznie nic złego nie zrobił, bo najpierw usiłował wyrwać nogę, a potem nią machnął (ale nie kopnął rywala). Tym niemniej dobry piłkarz nad sobą panuje. Niestety, Machaj dobry nie jest.
4 grudnia 2013, 19:57 / środa
Przestańcie pierdzielić...gra nie powalała ale nawet z czerwoną kartka Machaja tego meczu byśmy nie przegrali!!
Sędzia Nas okradł i tyle.
4 grudnia 2013, 19:57 / środa
Zawodnik Meczu Chris
Największy debil - Grzelczak kurwa jebany egoisto
_____
Karny nie do końca jestem przekonany
4 grudnia 2013, 19:57 / środa
ale co zrobili Grzelczak, Janicki i Madera przy pierwsyzm golu dla Sraxy...
4 grudnia 2013, 19:57 / środa
Dumny po zwyciestwie, wierny po porazce.

Dziekuje za walke Panowie.

I kilka refleksji:

Mateusz - jak to czytasz to wiedz, ze jak chcesz wykurwic kopa zydowskiej szmacie, to walisz z lezacego pieta - usypiacza na morde, a nie damskie kopniaczki w udo. I to wykurw usypiacza tak, zeby skurwiel zjechal na intensywna. Inaczej chuja warta ta czerwona kartka.

Stawowy chujowy - mam nadzieje, ze tego nie czytasz, ale wierze, ze ten karny cie polechtal (i nie twierdze, ze karny nie byl sluszny). Otoz chyba ten karny przypomnial ci twoje jedyne sukcesy... wtedy kiedy karne kupowali dla ciebie hurtowo.
4 grudnia 2013, 19:58 / środa
My nie jesteśmy słabi, my jesteśmy tragiczni. Mamy bandę nieudaczników z których tak naprawdę nikogo nie można nazwać piłkarzem (jedyny Dawidowicz to materiał na piłkarza ale jeszcze nie piłkarz). Nie ma tutaj zawodnika który umiał by zrobić długi przerzut, podać prostopadle, uderzyć nie mówiąc o dryblingu. W obronie gramy autobus oparty o wybijanie jak najdalej. Na ta chwile punkty zdobyte na jadze to były chyba ostatnie punkty anno 2013. A na wiosnę się módlmy o wzmocnienia i nowego właściciela bo inaczej będą derby.
4 grudnia 2013, 20:00 / środa
dokładnie , ceniłem go za felietony ale do komentowania na żywo to on się nie nadaje - pierdoli trzy po trzy

a my swoje
4 grudnia 2013, 20:00 / środa
Poziom komentowania w Canal+ nizej dna.Mogli Maleńczuka zaprosić było by jeszcze bardziej "obiektywnie".Chłopaki walczyli ale za duzo słabych ogniw w zespole.
Deleu słabiutki,wolny ogrywany niemiłosiernie...Hiena jak dla mnie najlepszy.
4 grudnia 2013, 20:02 / środa
Potężna dawka masochizmu takie oglądanie. ;-D

He,he trudno zaprzeczyć. Kartka dla Deleu zupełnie niesłuszna , sam karny dość naciągany ,ale nadal uważam ,że gramy to na co nas stać. Kolejny mecz gdzie to przeciwnik prowadzi grę (68% posiadania piłki w pierwszej połowie), a my liczymy na fart. Dziś nawet fart przy bramce Wiśni nie wystarczył... Nie ma kto grać w ofensywie , więc broni cała drużyna licząc ,że z przodu coś wpadnie. Tak naprawdę jedyna słuszna taktyka , dała punkty w Białymstoku dała punkty w Lubinie dała punkt z Ruchem. Inna powodowałaby wtopę za wtopą jak z Widzewem czy Podbeskidziem
4 grudnia 2013, 20:05 / środa
d.g. - dokladnie - Hiena probowal byc wszedzie (jego start do pilki okolo 37 minuty z gory wydawaloby sie straconej pozycji imponujacy). Wisnia tez zaskakujaco dobrze, jak na siebie. Ogolnie gra w obronie byla poukladana i w koncu potrafili doprowadzic do 1:1 po stracie gola.

Ja tam zawsze bede sie pozytywow doszukiwal.
4 grudnia 2013, 20:07 / środa
Skurwiela z gwizdkiem natychmiast do Wrocławia.

Faul Deleu, o ile w ogóle był - nie na żółtą kartkę. Skurwiel daje czerwoną. Przeraził się, że kupon nie wejdzie i znajdą go za karciane długi.

Zawodnik z 18 w Cracovii - do wyjebania za faul na Oualembo (pierwsza żółta, nie było nic) oraz potem za celową rękę (nie było nic).

Machaja rozumiem, że może się wściec, też bym to zrobił, brawo Mateusz. Tylko czemu tak słabo. trzeba mu było tak przypierdolić, żeby nie wstał i dopiero wtedy zejść z czerwoną. Skurwiel siedzi mu na nogach, czas leci, sędzia nic. O żółtej przypomniał sobie, jak trzeba było wyrzucać naszego.

Natychmiast Wrocław.
4 grudnia 2013, 20:08 / środa
Obrona poukladana moim zdaniem, co nie znaczy ze nie widzialem babola przy golu na 1:0...

(tak tylko dopisze, zanim etatowi stekacze skocza do klawiatury opluwajac swoje monitory)
4 grudnia 2013, 20:08 / środa
widac, ze fryzjer na wolnosci :)
4 grudnia 2013, 20:10 / środa
odnośnik to są piłkarskie jaja
4 grudnia 2013, 20:13 / środa
Jedyny plus tego meczu to jest to że nie musiałem oglądać Tuszyńskiego.
Dzięki Michał że nie zjebałeś mi tego wieczoru do końca...
4 grudnia 2013, 20:29 / środa
Tusio - najwieksze jaja to wstawiasz Ty... wczesniej to byly jaja koszerne (gazeta wybiorcza), a teraz to sa jaja ubeckie (tvn).
 
1 2
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.418