Gdańsk: czwartek, 24 września 2020
FORUM
Podstrony:

TOK FM TERAZ

strona 1/1

1

16 grudnia 2013, 19:13 / poniedziałek
Warto na moment odpuścić sobie uprzedzenia i posłuchać bardzo interesującej debaty w Teatrze Studio. Odnośnie bezpieczeństwa na stadionach.

Pierwsza teza: 99,7% wszystkich meczów piłkarskich jest absolutnie bezpiecznych.
16 grudnia 2013, 20:31 / poniedziałek
Bardzo fajna to była dyskusja. Aż szkoda, że się tak szybko skończyła. Chyba pierwszy raz na łamach TOK FM padały tak dosadne słowa. O bezsilności rządu, o idiotyzmach odpowiedzialności zbiorowej, o zamykaniu stadionów bez powodu, o tym, że race wcale nie są niebezpieczne, a na zachodzie jest ich znacznie więcej. O tym, że Kozłowski zamknął Legii stadion, bo dostał naciski z góry (Leśnodorski powiedział to wprost, ponoć Kozłowski się przyznał).

Człowieka, który twierdził, że mecze to tylko bluzgi, bijatyki, antysemityzm i wandalizm wprost nazwano kłamcą.

Argumentami zagłuszono człowieka, który usiłował powiedzieć, że w Polsce jest coraz gorzej. Przytoczono statystyki, z których wynika że bezpieczeństwo stadionowe w Polsce postępuje szybciej, niż gdziekolwiek indziej na świecie.

Ogólnie mówiąc, rozmowa na plus. Zwolennicy rządowej propagandy zdobyli się jedynie na argument, że na meczach przez 90 minut lecą bluzgi. Ale nawet ten argument obalono.

Myślę, że za jakiś czas na stronie pojawi się podcast, warto posłuchać, nawet jeśli na co dzień się TOK FM nie toleruje.
16 grudnia 2013, 23:13 / poniedziałek
odnośnik
Być kibolem w Polsce.
17 grudnia 2013, 00:44 / wtorek
Powiem tak, ja skromny, znać szczegółów zza kulis nie znam, i nie jesteśmy zamieszani w ten interes :), ale na pewnych rzeczach znać się "nie mogę że nie", z natury, jako mnie Bozia stworzył (i to z takim nosem!) - prosto mówiąc, ja tu jakiś czuje geszeft...

szalom

1

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.016