Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin (15.02.2014)

strona 1/3

4 lutego 2014, 12:43 / wtorek
W związku z potwierdzeniem informacji o przeniesieniu kibiców posiadających karnety na "młyn" na sektory 25, 26, 27 oraz 28, informujemy, iż z nich będzie prowadzony zorganizowany doping dla Lechii Gdańsk.

W pierwszej kolejności zapełniamy sektory 25 i 26, na które wejściówka kosztować będzie 25zł. W następnej kolejności zachęcamy do nabywania wejściówek na sektory 27 oraz 28 (odpowiednio 35 i 45zł). W momencie, jak na sektorach tych nie będzie już miejsc, prosimy o kupno biletów na sektory Y oraz Z.

Równocześnie zapraszamy wszystkich na wymienione wyżej sektory. Na poprzednim meczu, gdy zasiadaliśmy na wymienionych sektorach doping stał na bardzo wysokim poziomie i liczymy, iż na spotkaniu z Pogonią będzie jeszcze lepszy. Dlatego apelujemy o pełną mobilizację, by poprowadzić zawodników do zwycięstwa!
4 lutego 2014, 12:53 / wtorek
Szczecin* :P

Mam nadzieje jednak, że ten chory pomysł chociaż trochę uchybią.
Tak wgl, czy w związku z taką decyzją będą goście? według mnie powinni wcisnąć w ten narożnik ( M, 11, 12 ) jak najwięcej Naszych.

zamknięcie prostej to już mistrzostwo debilizmu :)
4 lutego 2014, 14:11 / wtorek
Ile jest miejsc w tych sektorach i ile poszło karnetów na cały sezon? Będą jakies preferencje dla osób mających karnet na rundę?
4 lutego 2014, 14:18 / wtorek
Dobra, już znalazłem Odpowiedź na lechia.pl
4 lutego 2014, 14:39 / wtorek
Nie widziałem wcześniej, że 11-12 też zamknięte..

Trojmiasto.pl podaje wszystko łacznie z cenami za sektory na ten mecz :

Sprawdź, gdzie usiąść na meczu Lechia - Pogoń
Bezpłatne zmiany miejsc dla karnetowiczów
odnośnik
4 lutego 2014, 14:50 / wtorek
Bylem przed chwila w Galerii Baltyckiej chcialem przeniesc sie na jeden z powyzszych sektorow (25-28) z sektora V. Pani powiedziala ze moze mnie przeniesc na sektor 5-6 (rodzinny) bo moga tylko na ta sama kategorie cenowa. To jak to jest w koncu?
4 lutego 2014, 15:27 / wtorek
Niewiedza pani obsługującej. Kibice z sektora dopingowego zostają przeniesieni według tabelki z lechia.pl na sektory 25,26 bez żadnej dopłaty. Lechia - Pogoń 2014-02-15 15:30:00 Trybuna: Zielona Sektor: 26 Rząd: y Miejsce: x Sprzedany. "Przebukowanie" na realowskiej wysepce na Przymorzu
4 lutego 2014, 15:41 / wtorek
Zadzwoncie do klubu zmienic sektor, kilkadziesiat sekund i problem z głowy.

TYLKO LECHIA!
4 lutego 2014, 16:07 / wtorek
SKANDAL!!! jaki zorganizowany doping powinien byc protest

chcecie sie plaszczyc przed tym robakiem????

powinnismy zebrac sie przed Urzedem W i przejsc pod stadion z racami glownymi ulicami paralizzujac caly Gdansk

dodatkowo FC powinny zrobic protesty u siebie i sparalizujemy cale wojewodzctwo pomorskie, jak nam stadion zamyka tak sie powinno dzialac z jajami a nie oddawac smrodowi honory

trzeba zgniesc tego nikczemnego szkodnika
4 lutego 2014, 16:26 / wtorek
Menda - nie bardzo rozumiem o co Ci biega? Dopingujemy Lechię, a nie wojesmrodę, nie wiem w jaki sposób dopingiem oddajemy mu honory?
A siedzenie cicho na trybunach to jest to, o co chodzi temu pajacowi.

TYLKO LECHIA!
4 lutego 2014, 17:12 / wtorek
Menda, popierdoliło cię? my jesteśmy Lechią i doping będzie zawsze. właśnie trzeba pokazać takiemu wojewodzie, że my się nie poddajemy i nie będzie miał z nami łatwo. czy pokażemy to mając w dupie mecz i nie dopingując? odpowiedź jest oczywista - nie. protest mający na celu niedopingowanie jest bez sensu bo nikomu nic nie daje.
4 lutego 2014, 17:20 / wtorek
Doping musi być - z lekką modyfikacją typu "prawa strona odpowiada" :-) No i klasyka gatunku przy zamkniętych trybunach czyli banner ze spiętym Rysiem.

Amen
5 lutego 2014, 14:31 / środa
Witam, zdaje sobie sprawe z tego, ze jest to logistycznie trudne do ogarniecia, ale zgadzam sie w jednym z P. Mendą :
"...powinnismy zebrac sie przed Urzedem W i przejsc pod stadion z racami glownymi ulicami paralizzujac caly Gdansk..."
ta jexana choragiewka rodem z Jastarni, powinna wiedziec, ze z KIBICAMI , KIBOLAMI LECHII Gdansk nie ma co zadzierac!!!
A DOPING obowiazkowo 100% dla Naszej LECHII.
Pzdr Zolw (wiadomo skąd)
5 lutego 2014, 14:56 / środa
Na "zielonych" Y, 25, 26 pozostało na chwilę obecną ok. 830 wolnych miejsc.

Spacerek spod Neptuna byłby fajnym wstępem do meczu.
5 lutego 2014, 21:02 / środa
Z dedykacją dla paprykarzy odnośnik ;)

Tylko zwycięstwo! (A czuję, że będzie dobrze)
6 lutego 2014, 03:02 / czwartek
Z tym paraliżowaniem ulic Gdańska lekko was jednak poniosło, a krakowski spleen powinien lecieć przed każdym meczem z paprykarzami refren wszyscy znają :)
6 lutego 2014, 08:24 / czwartek
A nie leci?
6 lutego 2014, 08:29 / czwartek
Leci, leci :) Na każdym meczu z Pogonią jest co popląsać w przerwie :)
6 lutego 2014, 12:26 / czwartek
Szkoda tylko, że mecz bez kibiców ze szczecina ;/
6 lutego 2014, 13:29 / czwartek
W niecałe 23-godziny z sektorów "zielonych" zniknęło 400 wolnych miejsc... pozostało ok. 430.
6 lutego 2014, 22:21 / czwartek
Szkoda ze niebedzie paprykarzy tzn jawnie bo pewnie paru przyjedzie (wmiesza sie )
powinni dostac te 5% biletow. Ale wojewoda by nie pozwolil no bo kibole to chooligani.

PIŁKA NOZNA DLA KIBICOW.
6 lutego 2014, 22:58 / czwartek
Kiedys jak sie paprykarze (a my za nimi) wmieszali w tlum w gdyni to kilka godzin sie odnalezc nie moglismy :).
9 lutego 2014, 10:15 / niedziela
Czy z sektora Y istnieje możliwość wejścia na sektor 25 lub 26?
9 lutego 2014, 10:31 / niedziela
Tak - po linie można się wspiąć ;)
9 lutego 2014, 10:40 / niedziela
No wiesz cena za bilet ta sama, więc może mnie wpuszczą jakoś przez bramkę 25,26 :)
9 lutego 2014, 10:41 / niedziela
Próbuj ...
9 lutego 2014, 20:58 / niedziela
Nas z kumplami (cale osiedle Wejhera) zrzucaja na sektory 25/26 z odrzutowcow (taki plan, zeby wkurwic sledziowatego). Tylko kurwa zebysmy nie spadli w gdyni, na skwerze Kosciuszki w naszych szalikach, bo beda tam mieli niezle pozamiatane. Zarowno cywile jak i mundurowe sledzie. Jeszcze gorzej jak niektorzy z nas spadna nalykani dopiero w Szczecinie i tam pojda na mecz z Pogonia.
10 lutego 2014, 22:22 / poniedziałek
Ciekawe co za trykot pod koszulkę paprykarzy przywdzieje Małecki jeśli zagra w meczu;-)
odnośnik
10 lutego 2014, 22:32 / poniedziałek
Niestety raczej nie będzie miał napisane na tej koszulce: "do Berlina! robić pale!"
10 lutego 2014, 23:28 / poniedziałek
STARGARD SZCZECIŃSKI?
10 lutego 2014, 23:44 / poniedziałek
Zrobił sobie chłopaczyna z gęby dupę już co najmniej raz... nie powinien mieć większego problemu z powtórką... będzie się łasił.
11 lutego 2014, 00:03 / wtorek
To wszystko przez Ryska!
11 lutego 2014, 00:06 / wtorek
raczej POLICE
11 lutego 2014, 10:32 / wtorek
Trochę analizy pismaków o naszym najbliższym rywalu:
odnośnik
Jestem optymistą jeśli chodzi o najbliższy mecz. :-)
11 lutego 2014, 19:34 / wtorek
Jestem bardzo ciekawy w jakim wyjściowym składzie zagramy z Pogonią. Na co stać nowych grajków? Szczególnie Makuszewskiego i Borata :D (czyt. Sadajew)
13 lutego 2014, 10:53 / czwartek
Ok, no to obstawiamy: 2-0 dla Lechii. Sądzę że z obecną linią obrony trudno będzie przeciwnikowi strzelic bramkę.
13 lutego 2014, 12:03 / czwartek
Tradycja stadionu zobowiązuje, więc remisik 1:1. Byle nie przegrana bo będziemy w d...
13 lutego 2014, 12:50 / czwartek
odnośnik

Frankowski sędzią na sobotni mecz.
13 lutego 2014, 12:58 / czwartek
Proponowałbym powoli zapomnieć o remisowej tradycji Bursztynka... W sobotę 2:0 dla Lechijki,
ZIELEŃ TRAWY ORAZ BIEEEL!
13 lutego 2014, 14:49 / czwartek
Fajnie by było pociągnąć tą starą, powyższą przyśpiewkę...
13 lutego 2014, 15:41 / czwartek
Oczywiście :)),
W Gdańsku mieście myyyyyym!!!
13 lutego 2014, 16:54 / czwartek
Na lewej obronie raczej ktoś z dwójki Pazio / Oualembo. Leković jeszcze nie został zgłoszony do Ekstraklasy. Reszta nowych tak.
14 lutego 2014, 11:18 / piątek
Mam nadzieje ze jak najszybciej go zgłoszą bo z Paziem na lewej obronie to słabo widzę.
14 lutego 2014, 11:57 / piątek
Serb potrzebuje zezwolenia na pobyt / pracę by go zgłosić do rozgrywek, a przecież transfer sfinalizowano dopiero w środę. Zatem spokojnie, do następnego meczu pewnie zdążą, a na Pogoń zakładam, że i tak nie byłby gotowy.
14 lutego 2014, 12:21 / piątek
Pozostało ok. 3400 wolnych miejsc - trochę dużo jak na okrojoną widownię.
Wielkiego parcia nie ma pomimo ciekawego przeciwnika. Byłem przekonany, że wejściówki będą ciepłymi bułeczkami i zejdą w komplecie znacznie wcześniej.
No cóż, pożyjemy zobaczymy, może komplet punktów z paprykarzami podniesie morale pikników i ruszą tyłki z domów przy okazji następnego meczu na BA.
Efekt "nowej miotły" w przypadku zmian właścicielskich na chwilę obecną nie zadziałał.

Ważne, że zielona pełna, a jutro... tylko zwycięstwo, Lechijko...
14 lutego 2014, 12:57 / piątek
Marek - wydaje mi sie, ze ta frekwencja jest spowodowana przerwa w rozgrywkach, slabym naglosnieniem meczu i reklama, a takze jeszcze niezbyt wysokim miejscem w tabeli. Jestem niemalze pewien, ze jak rozpocznie sie liga, zrobi sie glosniej, wygramy i bedziemy gdzies tam 5-8 miejscu, a znany rowniez bedzie wlasciciel to wszystko sie unormuje i spokojnie podwyzszymy frekwencje. Poza tym napewno wojewoda tez namieszal w szykach ze pozamykal prawie wszystkie sektory a ludzie nie lubia byc ograniczeni. Wazne jednak, ze beda Ci, ktorym najbardziej zalezy na WIELKIEJ LECHII NASZYCH MARZEN i rozpier... doping na maxa.
14 lutego 2014, 13:05 / piątek
a mi się wydaję, że można było spodziewać się małej frekwencji. Pikniki nie lubią jak im się coś rozkazuje, więc zapewne duża część zółtej nie pojawi się na tym meczu.
14 lutego 2014, 13:56 / piątek
Każdy z Was ma trochę racji, połowa lutego odstrasza niektórych, medialne doniesienia o zamknieciu 3/4 stadionu zniecheciły bywalców żółtej, bo nie bedą stać cały mecz z zieloną :), a spóźnialskich z zielonej zniechęcą ceny na 27/28 sektor, ale mimo wszystko znając nasze przyzwyczajenia to jeszcze z 2 tys zejdzie w dniu meczu, wiec i tak bedzie dość ciasno (smiesznie to brzmi przy frekwencji ok 10 tys).

TYLKO LECHIA!
14 lutego 2014, 14:01 / piątek
Na rodzinnym (05,06,G,H) jest ok. 1350 wolnych miejsc.
Ze względu na porę roku to nie jest dziwne. Dziwię się jednak klubowi, że nie "otworzył" tych sektorów dla kibiców "nierodzinnych", np. od wczoraj, gdy wiadomo było, że pozostało sporo wolnych miejsc. Zawsze to parę złotych w kasie (20zł/os.), a co najważniejsze "wizerunkowy" brak "pustek cisowskich".
Marketing nadal kuleje.
14 lutego 2014, 15:30 / piątek
Leković i Sadajew w kadrze na jutrzejszy mecz z Pogonią.
 
1 2 3
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.026