Gdańsk: czwartek, 20 lutego 2020
FORUM
Podstrony:

Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin (15.02.2014)

strona 2/3

14 lutego 2014, 17:33 / piątek
Leković jeszcze nie jest zgłoszony. Nie wprowadzaj ludzi w błąd.
15 lutego 2014, 09:04 / sobota
To już dziś! Do boju Lechio!
15 lutego 2014, 09:29 / sobota
nie przyjmuje do wiadomosci dzis innego wyniku niz zwyciestwo naszych, za bardzo balonik zostal napompowany zeby wyjsc poraz kolejny ze stadionu z podkuloną głową. życzę wszystkim udanego dnia pelnego miłych sytuacji, a o 15:30 doping ma ponieść naszych do zbicia Pogonii 2:0,
W GDAŃSKU MIEŚCIE MYM! LECHIA DZISIAJ GRA! JEJ DAŁEM SERCE SWE, Z NIĄ BĘDĘ NA ZAWSZE, NA DOBRE I NA ZŁE!
15 lutego 2014, 09:34 / sobota
podkulonym oczywiście ogonem.
15 lutego 2014, 09:36 / sobota
Zwycięstwo Lechii, później podium Stocha i będzie wspaniały weekend ;)

DO BOJU BUDOWLANI,
DO BOJU LECHIA GDAŃSK,
JESTEŚMY ZAWSZE Z WAMI,
ZA WAMI CAŁY ŚWIAT !!!
15 lutego 2014, 10:32 / sobota
jeszcze dla porządku zestawienie naszej kadry na wiosnę i jedziemy!!!
Ryczerze Wiosny.

KADRA LECHII NA RUNDĘ WIOSENNĄ 2014

BRAMKARZE:
12. Bartosz Kaniecki
24. Mateusz Bąk
40. Kacper Rosa

OBROŃCY:
2. Rafał Janicki
3. Nikola Leković
4. Paweł Stolarski
5. Krzysztof Bąk
6. Jarosław Bieniuk
7. Sebastian Madera
26. Luiz Carlos Santos Deleu
28. Christopher Clark Oualembo
31. Przemysław Kamiński
32. Adam Pazio
35. Damian Garbacik

POMOCNICY:
10. Przemysław Frankowski
11. Maciej Makuszewski
13. Wojciech Zyska
14. Piotr Wiśniewski
17. Marcin Pietrowski
19. Aleksander Jagiełło
22. Łukasz Kopka
27. Paweł Dawidowicz
30. Maciej Kostrzewa

NAPASTNICY:
8. Patryk Tuszyński
9. Piotr Grzelczak
95. Zaur Sadajew
15 lutego 2014, 10:58 / sobota
" ... wstaniemy wtedy na raz ! .. "
15 lutego 2014, 11:01 / sobota
co sie napinacie tutaj jak kibicow gosci nie ma? pokrzyczymy se wojewoda robi loda i ch... to da, rysiu ma sie dobrze
15 lutego 2014, 11:10 / sobota
Gdyby rysiu i jego poplecznicy mieli się tak dobrze, to nie wyprawiali by takich cyrków, jak zamykanie bezpiecznego stadionu pod byle pretekstem. To są raczej konwulsje na koniec politycznego żywota. Dlatego gromkie o tym, co robi nam wojewoda jest jak najbardziej na miejscu.

Wszyscy na Lechię!
15 lutego 2014, 11:34 / sobota
Boldi - wstaniecie? na lotnisku czy w galerii?

Bo moze ja juz stary jestem i wodka wczoraj wypita mi w glowie buzuje, ale ja zawsze spiewam: "stane wtedy na raz... z kurwami twarza w twarz"
15 lutego 2014, 11:37 / sobota
A tak ogolnie to:

Niebiesko czerwoni to kurwy z Pogoni, niebiesko czerwoni to kurwy z pogoni, hej!

Dupa Pomorza, Pogon to dupa Pomorza.
15 lutego 2014, 11:53 / sobota
Pogon sledzie, syfem jedzie.
15 lutego 2014, 12:34 / sobota
RYBA Z RYŻEM JUŻ ZMIELONA POGOŃ SZCZECIN PIERDOLONA !
Ps. bez napinki
15 lutego 2014, 14:50 / sobota
Z nowych w wyjściowej jedenastce tylko Makuszewski...
15 lutego 2014, 17:27 / sobota
Ja pierdolę. Niby wszystko fanie wyglądało, ale wynik jak zwykle. Ten mecz najlepiej dowodzi, że w obronie wcale nie jest kolorowo.

Deleu dziś beznadzienie. Cała reszta defensywy też słabo. Kaniecki nie mógł nic więcej zrobić. Jagiełło wkurwiał, ale może coś z niego być. Podobnie, jak z Czeczena, który jest dość wolny, ale silny i z dobrym uderzeniem.

Tuszyński zaszokował.
15 lutego 2014, 17:27 / sobota
No i chuj. Jagiełło zjebał idealną sytuację na 3:2. Pogoń strzela grając w osłabieniu... Ale mecz dobry.
15 lutego 2014, 17:33 / sobota
90% chłopaków na orliku lepiej wykonuje stałe fragmenty gry od Wiśniewskiego.
Krew mnie zalewała jak podchodził do piłek przy rzutach wolnych! Nie dawno powiedział, że wyleczył się z rzutów karnych po meczu z Pogonią z Jesieni. Mam nadzieje, że teraz wyleczy się z pozostałych fragmentów gry!
15 lutego 2014, 17:46 / sobota
Przez chwilę myslałem, że konkurencja podziałała na Pazio i zaczął w końcu grać. Później już wrócił na swój poziom, chociaż o dziwo nie było bardzo źle. Wzmocnienia póki co nie grają najlepiej, ale chłopaki chyba jeszcze nie nauczyli się wykorzystywać szybkości Makuszewskiego. Jagiełło powinien dostać ostre jeby od trenera. Brawo Tyszyński, oby więcej. Czy tylko mnie irytuje samolubnie grający Wiśniewski? Stara się chłop i walczy, ale jak przyjdzie co do czego to odpala się Grzelczak II. Klapki na oczy i jebud w stronę bramki.
15 lutego 2014, 17:49 / sobota
A kto to jest Patryk Małecki? Czy on gra e jednym z trzech klubów TKWM???? Na następnyma meczu proponuje wznosić Bartosz LAWA. Wszak małecki gra w tym samym kurewskim klubiemałecki czy to ten vsc co mówił ze mógłby grać tylko w 3 klubach q gra w kurwie? Młyn krzyczy małeckia kto to kurwa jest???
15 lutego 2014, 17:50 / sobota
Akurat Grzelczak w tym sezonie gra dobrze i dziś też tak było. Wypracował gola.
15 lutego 2014, 17:58 / sobota
Jeżeli wzmocnienia nie zaskoczą tak jak byśmy chcieli to nie wskoczymy do pierwszej 8 . A co wkurwia najbardzej kolejny raz stracona bramka w doliczonym czasie masakra
15 lutego 2014, 18:01 / sobota
Pazio zjebał po całości na 3-2 !! Zgubił się jak dziecko we mgle.. I oczywiście z czego jeszcze tracimy bramki? Stałe fragmenty.. Szkoda,szkoda..
15 lutego 2014, 18:06 / sobota
Że w ostatniej minucie, to chuj. Ale że mając przewagę zawodnika? I grając po prostu lepiej?
15 lutego 2014, 18:09 / sobota
1 bramka dla pogoni to Tuszynski przegrał pojedynek o głowe z Dabrowskim.Było widać,że ich japoniec gra piłki z rogu na dąbrowskiego który wygrywa wszystkie głowy z tuszynskim.Dziwne że nikt nie zareagował na to.Na efekty nie trzeba było długo czekac 2 bramka dla nich to kopia pierwszej.Wrzutka japońca na dabrowskiego ktory wygrywa głowe z tuszyńskim i gol.A pozniej jeszcze dabrowski jeszcze poprzeczke zaliczył
15 lutego 2014, 18:10 / sobota
Co za wstyd. Pazio grał naprawdę dobrze żeby zawalić mecz. Tuszyński nadawał się do zmiany jako 1 a strzelił dwa gole. Makuszewski jak na razie nie wniósł nic. Wiśniewski jak to ma w zwyczaju walnie przyczynił się do porażki przez swój boiskowy egoizm. Przy golach ze stałych fragmentów Tuszyński i Dawidowicz wyprzedzeni jak amatorzy. Brakuje nam w środku kogoś doświadczonego z zimną głową Zyska tej jakości niestety nie gwarantuje.
15 lutego 2014, 18:15 / sobota
Cały czas gramy bez obrony. Pazio jak dziecko dał się ograć. Co z tego że dobry był mecz.
15 lutego 2014, 18:26 / sobota
Byłem widziałem Pazio do wymiany.
15 lutego 2014, 18:52 / sobota
Byłem widziałem młynarze dopingowali piłkarzy Pogoni...
piłkarzy co niby są wiślakami z krwi i kości a grają w kur...klubie...co się dzieje w tym klubie że krzyczą patryk małecki = pogoń szczecin
15 lutego 2014, 18:54 / sobota
Pierwszy mecz po przerwie i na spokojnie podchodze jeszcze do tematu. Wiadomo wkurw jest bo przegralismy i przypomnialo sie to co bylo czyli strata bramki w koncowce spotkania. Jednak mysle ze dzisiaj gralismy w miare dobrze, mecz mogl sie podobac i zawodnicy walczyli. Z drugiej strony nie moglem patrzec na Pazio. Niby ciagnal na bramke ale kompletnie nic nie dawal z przodu a z tylu tylko pierdolil... tym spotkaniem jedynie potwierdzil ze jest po prostu za slaby na pierwsza jedenastke i tutaj widac dlaczego nie rezygnowali z pozyskania lewego obroncy. Miejmy nadzieje ze Serb szybko sie ogra i bedzie gral na wysokim poziomie bo od Pazia na pewno mysle ze bedzie gral lepiej.

Stracilismy doslownie 3pkt ale po dzisiejszym meczu mysle ze bedzie lepiej! Wierze w to ze nowi sie ograja i dadza duzo dla zespolu. Pogon od 80 min grala w oslabieniu i mysle ze najwiekszym bledem tego meczu bylo pozwolenie im swobodnie przeprowadzac akcje na naszej polowie... w takim momencie powinni grac jak najdalej od bramki i pakowac pilki w ich pole karne.
15 lutego 2014, 18:55 / sobota
To fakt, Tuszyński zawalił dwie bramki + strzał w poprzeczkę. Winę ponosi Probierz, który nie powinien tak ustawiać zespołu przy stałych fragmentach. Wychodzi niestety to co pisałem wcześniej że zbyt młody zespół w Ekstraklasie może sobie nie poradzić. Na plus Grzelczak, nieźle Dawidowicz oraz Tuszyn ale tylko za poczynania ofensywne.
15 lutego 2014, 18:55 / sobota
Cóż można powiedzieć po takim meczu?
wracają stare koszmary niewykorzystana setka i braka stracona w doliczonym czasie
i po co się było chwalić że w sparingach gramy kilka meczy na zero z tyłu
jak liga to brutalnie weryfikuje i w pierwszym meczu 3 bramy
Wiśniewski dzisiaj totalnie słaby nawet na jego możliwości
Makuszewski jak na moje oko zagrał dobrze nie wiem czego oczekujecie po zawodniku który wchodzi z marszu do składu
Sadajew miał trochę mało czasu żeby coś pokazać ale dobrze się ustawia i dosyć szybki się wydaje chociaż wszedł na podmęczonego rywala więc nie można ocenić
15 lutego 2014, 19:03 / sobota
Wiśnia totalna padaka, jego kółeczka i samolubne zagrania to jakiś sabotaż.
Pazio - ja nie wiem co ten kuźwa gość robi w pierwszej jedenastce...
Zyska - niby w składzie a jakby go nie było. Rezerwa i to daleka
Deleu - dziś słabo, choć parę fajnych zagrań

A na plus:

Dawidowicz - solidny mecz, wygląda na gościa, który ma papiery na granie
Tuszyński - powolny, drewniany, ale skuteczny

Potrzebujemy środkowego, kreatywnego pomocnika i koniecznie szybkiego napastnika, bo nasze dwa, a teraz już chyba trzy powolne żółwie są trochę słabe...
15 lutego 2014, 19:07 / sobota
Tak jak pisałem jak przegramy to będziemy w d.... No i jesteśmy
tyle komentarza.
15 lutego 2014, 19:14 / sobota
Wkurwiają te straty po rzutach rożnych
15 lutego 2014, 19:17 / sobota
Defensywa fatalnie.Nie wiem jak ich Probierz poukładał ale to była masakra,krycie do dupy.A ta ostatnia bramka to troche wina Janickiego bo złamał linie spaloną i Pazia całkowicie jak dziecko..Mam nadzieje że Leković go wypieprzy ze składu na dobre.Na bardzo duży plus Tuszyński starał sie grać.Maki w miare ok.''Olek'' nie zachwycił to była masakra bo spierdolił na 3-2 ale poczekajmy to mlody chłopak.Sadajew coś pokazał w tych ostatnich 10 minutach.Ogolnie ten mecz mogliśmy zdecydowanie wygrać mam jednak nadzieje że z Zawiszą już bedzie tylko lepiej..
15 lutego 2014, 19:23 / sobota
Microsoft soccer,pamiętacie?gola zdobyć z Brazylią to tylko po rożnym :-)
15 lutego 2014, 19:48 / sobota
Pazio gra tak, jak wygląda. Cudów się nie spodziewajcie
15 lutego 2014, 20:44 / sobota
wstyd hanba i zenada, pucharow sie zachcialo witamy w grupie spatkowej
15 lutego 2014, 20:46 / sobota
Grzelczak na plus? Ludzie co wy wypisujecie, czy wy nie widzicie jak ten chlop pilke przyjmuje? przecież on nie potrafi dokładnie podac pilki koledze masakra jakas, może ma tam jakies uderzenie z lewej nogi ale nic poza tym niestety, jak dla mnie bardzo nie udana zmiana Proberza , miał od razu puscic Sadajewa widać ze cos tam próbował mam nadzieje ze w następnym meczu dostaniej więcej minut. Ogolnie balem się tego meczu bo za glosno było o Lechii w mediach i wogole i już wszyscy myśleli ze będą same zwycięstwa ale niestety na to potrzeba czasu, dograc sezon, powalczyć o jak najwyzsza pozycje w lidze i może cos ugrac w Pucharze Polski ale o czyms więcej możemy myslec niestety ale w przyszłym sezonie, mecz pokazal ze wzmocnienia jeszcze bardzo potrzebne, może uda się cos sciagnac jeszcze w tym okienku. Mimo wszystko trzymam kciuki.
15 lutego 2014, 20:55 / sobota
Tradycyjnie frajerstwo w meczu z Pogonią, to już trzeci tego typu mecz z tym rywalem. Nie wiem co do łba strzeliło Probierzowi, że nasi bronili strefą przy tych rożnych Pogoni, przecież wiadomo jak bije je Akahoshi i jak gra w powietrzu Dąbrowski czy Robak. Nie wiem czy jest inna drużyna w lidze, która traci tyle goli po stałych fragmentach co my.

Na razie Makuszewski słabo, a Jagiełło .. bez komentarza, pokazał dziś braki w piłkarskim abecadle, no ale liczę, że się ogarną.
15 lutego 2014, 21:12 / sobota
Mecz ciekawy. Okazało się to co było jasne. Nowi piłkarze przyszli za pózno. Czas pracuje na naszą korzyść i będzie tylko lepiej.
Defensywa przy stałych fragmentach nie istnieje.
Tuszyński na plus. Zyska , Pazio , Grzelczak i chyba jednak Frankowski na ławę.
Wiśnia samolub.
Małecki gra w Pogoni , więc kto chciał ten krzyczał, też tego nie kumam. Pogoń to jak śledzie. Gra dla nich to dla niego kompromitacja, a na pewno nie jest jednym z nas. Równie dobrze można : biega w żołto-niebieskiej koszulce , ale luz , bo jest jednym z nas. Przestał nim być ,a idąc do Pogoni jasno pokazał ,że ma kibiców i ważne dla nas sprawy głęboko w dupie. Jak miało być na plus dla niego to lepiej by było przemilczeć temat.
Będzie dobrze
15 lutego 2014, 21:20 / sobota
Ludzie, spójrzcie, co zrobił Grzelczak przy naszym drugim golu. Bo nie mogę uwierzyć, że go krytykujecie.
15 lutego 2014, 21:31 / sobota
Co zrobił przy bramce ma niewielkie znaczenie przy tym ,że w decydujących momentach nie potrafił dokładnie podać piłki na 3 metry. Ma uderzenie z powietrza , czasem błysnie, ale to jedno na dziesięc zagrań. W pozostałych dziewięciu gra jakby był piłkarzem rywala
15 lutego 2014, 21:51 / sobota
edwin

No nie mogę się z Tobą zgodzić. Kiedy wszedł to towarzystwo się rozruszało. Ile on tam miał czasu? Dwadzieścia minut? I fenomenalnie wywalczył tę piłkę. Prócz tego oddał jeden bardzo dobry strzał. Minimalnie niecelny. Nie widziałem, żeby coś spektakularnie spierdolił.

Ciekawe, jak się będzie rozwijał Czeczen. Po pokazał, że siły ma w pizdu.
15 lutego 2014, 22:05 / sobota
dario lg...micro soccer to wyzsza szkola jazdy wiec nie ma opcji strzelic, to nie oman i 54 sekunda meczu

stalo sie ze sie zesralo ale jak tak mozna grac przy rogach i innych takich. taka robaczyna to musi miec krycie na pedzia maksa a reszta???

znowu to samo to zawsze, a wisnia niech wiecej kreci w kaszubi u kafara
15 lutego 2014, 22:08 / sobota
No niestety ale spełniły sie moje obawy. Zespół jeszcze nie zatrybił, te wszystkie sparingi o kant dupy mozna rozbić. Równie dobrze można ich w ogóle nie grać.
Gole starcilismy jak amatorzy, a stzelilśmy o dwa za mało. I tyle. Trener porobił kilka za mało.
Zobaczymy co dalej.

TYLKO LECHIA!
15 lutego 2014, 22:31 / sobota
kontynuacja padaki , nie ma drużyny . Wysokie wykopy jak w rugby .
Wiśnia dziś bardziej do 3 ligi. Paźio wracaj skąd przybyłeś .
Reszta to zgrupowanie , których nikt nie chciał.
Probież - zaczęło się odliczanie . Mam nadzieję , że w Lechii strategia j...go kuchara (rozmyślnie z małej litery) wygasa . Zobaczymy za 3-4 mecze gdzie jesteśmy.
Amen.
15 lutego 2014, 22:32 / sobota
obrona zagrała zgodnie z tradycją bursztynowej areny - zaprezentowali ponownie padaczkę, późne transfery z uwagi na pazerność kucharki nie pozwoliły na zgranie z drużyną, zobaczymy co jeszcze pokażą.;.
pzdr dla Małeckiego to był teatr absurdu... zamiast rac był niewypał
heh
15 lutego 2014, 23:02 / sobota
Spokojnie, na początku sezonu były 2 remisy a później nasi cisnęli porządnie. Ten mecz był na remis ale przez głupotę przegrany. Juskowiak i Probierz mają materiał do przeanalizowania od obrony do ataku. Oby to były 1 śliwki robaczywki, zobaczymy co będzie dalej to dopiero pierwszy mecz, widać po naszych, że byli mega wk..wieni i na mecz z Zawiszą będą podwójnie zmotywowani.

pz,
Okon
15 lutego 2014, 23:32 / sobota
Zenada. Gramy same sparingi nie atakujac na bramke rywaki, kopacze chwala sie, ze kolejny mecz na zero.. :D przychodI liga i jakas kurwa pogon nam wpierdala 3 bramki na naszhm terenie hahhaha. Ale co tam.. przeciez sparingi nie graja :D
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.034