Gdańsk: czwartek, 20 lutego 2020
FORUM
Podstrony:

Zawisza Bydgoszcz - Lechia Gdańsk 24.02.14 g. 18:00

strona 1/3

17 lutego 2014, 16:04 / poniedziałek
Wracamy do gry w poniedziałki.

Jedziemy do najbliższego rywala w lidze, oczywiście bez kibiców..
O jakiekolwiek punkty będzie tam naprawdę ciężko. Zawisza u siebie położył niejednego, i to niektórych srogo.

Zapewne trochę inaczej będzie wyglądał skład, jak i liczba minut Naszych nowych graczy na boisku się zwiększy. Liczę, że więcej czasu dostanie Sadajew.

Oby nie wrócić na tarczy, gdyż przegrana tam będzie oznaczała ucieczkę w górę kolejnego rywala o górną "8".
17 lutego 2014, 16:15 / poniedziałek
Wez idz sobie.
17 lutego 2014, 16:21 / poniedziałek
Czeka nas trudny mecz.Zawisza to trudny rywal do ogrania.Posiadają unikatowy styl bez wątpienia u nich najlepszy jest Masłowski.Ten mecz trzeba koniecznie wygrać i mam nadzieje że solidnie nasi popracują nad stałymi fragmentami.Ten mecz trzeba wygrać jeśli myślimy jeszcze o ''8'' jeśli ten mecz zremisujemy lub przegramy to bedzie strasznie trudno o walke..
17 lutego 2014, 17:13 / poniedziałek
"Jedziemy do najbliższego rywala w lidze, oczywiście bez kibiców..."
Rywal moze byc bez swoich kibiców.

A sportowo lekko nie bedzie, może nowe rozdanie w linii obronnej bedzie pokerową zagrywką, ale coś trzeba z tym zrobić, bo gole z Pogonią to sami sobie strzeliliśmy.
Madera chyba wypada za kartki, Levkovic na pewno bedzie lepszy od Pazio, wiec i tak nie ma wyjscia.

TYLKO LECHIA!
17 lutego 2014, 20:49 / poniedziałek
lekko nie będzie, jak i w pozostałych meczach sezonu zresztą...
17 lutego 2014, 21:15 / poniedziałek
Tak, Madera nie zagra. Zatem Bieniuk albo K.Bąk do pary z Janickim. Leković na lewą obronę. Tak bym to widział:

Kaniecki
Deleu, K.Bąk/Bieniuk, Janicki, Leković
Makuszewski, Dawidowicz, Zyska, Grzelczak
Tuszyński
Sadajew
18 lutego 2014, 09:18 / wtorek
według mnie powinno być odwołanie od żółtej dla Madery.
18 lutego 2014, 12:02 / wtorek
A ja bym jednak widział Bąka w bramce a zamiast Zyski Maćka Kostrzewę. Reszta tak jak napisał 1945.
18 lutego 2014, 12:22 / wtorek
w Bydgoszczy będzie trochę mniejsza frekwencja :
"OŚWIADCZAMY ŻE NA TĘ CHWILĘ NIE JEŹDZIMY NA WYJAZDY
I NIE CHODZIMY NA MECZE U SIEBIE. "
zawiszafans.net
18 lutego 2014, 16:44 / wtorek
"Problemy fanów Zawiszy z Radosławem Osuchem zaczęły się już jesienią. Jeśli ktoś liczył, że w przerwie zimowej, dojdzie do spotkań obu stron, to się pomylił. Piłkarze różnych klubów w tego typu sytuacjach starają się zazwyczaj nie mieszać do konfliktu. Tymczasem zawodnicy Zawiszy stanęli murem za swoim właścicielem, przekonując że grają dla pieniędzy i to jest dla nich najważniejsze i robić będą to, co nakazuje im właściciel klubu. Stąd też są nazywani przez fanatyków "wkładami do koszulek". Osuch przedstawił Stowarzyszeniu Kibiców Zawiszy umowę dotyczącą organizacji meczów wyjazdowych. Oprócz płacenia kar ze strony PZPN i Ekstraklasy SA (w ciągu trzech dni), zawarto w niej punkt następujący: "Stowarzyszenie Kibiców Zawiszy Bydgoszcz zobowiązuje się do nieobrażania w jakikolwiek sposób osób związanych z naszym klubem pod groźbą kary pieniężnej w wysokości 30 000 zł, płatnej w terminie siedmiu dni od otrzymania faktury z WKS Zawisza Bydgoszcz S.A.". Oczywiście nie trzeba dodawać, że pismo nie zostało podpisane, a fani Zawiszy wbrew właścicielowi pojechali na wyjazd do Krakowa. Na kolejnych meczach fanatycy nie będą się jednak pojawiać".

To mecz przy pustych trybunach.
18 lutego 2014, 17:44 / wtorek
Tak obecnie wygląda oficjalna strona Zawiszy odnośnik
18 lutego 2014, 19:00 / wtorek
OŚWIADCZAMY ŻE NA TĘ CHWILĘ NIE JEŹDZIMY NA WYJAZDY
I NIE CHODZIMY NA MECZE U SIEBIE. "

bardzo dobra decyzja. niech jeszcze spalą szaliki i przekwalifikują się na żużel.
20 lutego 2014, 19:42 / czwartek
Marcin Borski poprowadzi ostatnie spotkanie 23. kolejki Zawisza - Lechia
20 lutego 2014, 22:11 / czwartek
butthead chyba zapomniałeś, że niedawno nas spotkało to samo. Chyba, ze byłeś wtedy po stronie Kuchara.
21 lutego 2014, 11:34 / piątek
Dupogłowa nie wydaje się rozumieć o co w tym chodzi.

Zobaczymy jaką atrakcyjność dla pikników (i przełożenie na kasę właściciela) będzie miała cicha kopanina bez fanatyków obu stron - zakładam, że nikt tam przecież do czasu rozwiązania konfliktu nie pojedzie na wyjazd.
21 lutego 2014, 11:48 / piątek
A czemu ma nikt nie pojechać ? Właśnie trzeba jeździć i zwiększać koszty imprezy organizowanej dla pikników.
21 lutego 2014, 11:58 / piątek
Wybiera się ktoś może na mecz? Chętnie zabrałbym się, dorzucając się oczywiście do benzyny.
21 lutego 2014, 12:31 / piątek
LGPG, po prostu uważam, że skoro jakaś grupa z kibicowskich powodów robi bojkot to należy to uszanować i do nich – przynajmniej w sposób zorganizowany - nie jeździć. Przyjmuję do wiadomości, że można uważać inaczej, chociaż przedstawiona przez Ciebie logika mnie osobiście nie przekonuje. Oczywiście pytanie jak oni sami do tego podchodzą powinno tu być kluczowe.
21 lutego 2014, 12:50 / piątek
Widze,ze ktos sie zapomina,to pozwole sobie na maly wpisik.
Mozna sie nie lubic,ale wypada sie szanowac.
Nie smiej sie dziadku....

SZYK I ELEGANCJA !
21 lutego 2014, 13:23 / piątek
Fałszywy proroku, nie wydaje mi się aby porównanie Kuchara i Osucha było na miejscu. To porównywanie dwóch systemów walutowych. Przypomnij sobie na jakim etapie przyszedł do Lechii Kuchar a na jakim do Zawiszy Osuch i co każdy z nich zrobił dla klubu. I jakie były powody niechęci ich do Osucha a naszej do Kuchara. No i gdzie są oni dziś w tabeli a gdzie my. Osobiście tę część kibiców Zawiszy którzy wyzywają swoich piłkarzy uważam za idiotów dodatkowo zmanipulowanych przez kolesi zarabiających na klubie, a którym potencjalnie może skończyć się biznes. Powiedz mi ile straci Osuch na tym, jak nie przyjdzie 1000 osób na mecz ? 20 tys PLN ? Odejmij od tego np. koszty zabezpieczenia sektora i inne związane koszta jakie mogą się pojawić (np kara za race). To już się bardziej opłaca wpuścić pikników za półdarmo bo przyjdą z dziećmi a więcej pikników to więcej sprzedanej kokakoli, kiełbasy i zapiekanek co per saldo bilansuje ubytek kilkuset kretynów.

Amen
21 lutego 2014, 13:49 / piątek
Czyli wnioskując po Twoim wpisie "Piłka nożna dla pikoli" a nie dla "bandytow" czy idiotów jak to nazwałeś, odpalających race i jeżdżących za klubem po polsce. Optyka ludzi z prostej na te sprawy mnie nigdy nie przestanie zadziwiać.
21 lutego 2014, 13:58 / piątek
Xionc, nie porównywałem Kuchara i Osucha. Pisałem o czymś całkowicie innym, czytaj ze zrozumieniem.

Cóż, ja może nie znam sytuacji tak dobrze jak Ty i stąd nie wiem kto kim manipuluje pośród fanatyków Zawiszy (lekki sarkazm, bez urazy).

Spójrzmy z innej strony, nie wpuszcza się u nas Śląska lub Wisły na nasz mecz z ważnym dla nich rywalem. Co dalej?

Niech ktoś z jego obrońców mi przypomni, ile Osuch wystawił zakazów stadionowych i za co one są?
21 lutego 2014, 14:07 / piątek
Nie kolego Przedstawienie. Pokaż mi gdzie coś takiego napisałem co próbujesz mi wmówić. Napisałem jedynie, że uważam część (nie wszystkich) kibiców Zawiszy za idiotów zmanipulowanych przez paru cwaniaczków którym obecny układ właścicielski w klubie nie pasuje z powodu własnych interesów, które sobie na boku wybudowali. Poza tym mam ich w d..ie i są dla mnie fenomenem socjologicznym ze względu na to, że atakują (na razie werbalnie) swój zespół za to, że stara się wywiązywać z kontraktu podpisanego z klubem co zresztą nieźle im wychodzi. I jakby nie Osuch dalej byliby postrachem Polski powiatowej, o których wzmiankę mógłbyś znaleźć co najwyżej w prasie lokalnej między horoskopem a krzyżówką.

Amen
21 lutego 2014, 14:21 / piątek
Ale o czym tu jest pierdolenie ? Czy Zawisza prosi kibiców w Polsce o nie przyjeżdżanie do Bydgoszczy ? Nie ! Więc wszelkie pierdolenie o przyłączaniu się do protestu uważam za zbędne. dla tych co może zapomnieli dla kogo jeżdżą na wyjazdy przypomnę Hydrotwór i kto pojechał na mecz swojej drużyny.
21 lutego 2014, 14:33 / piątek
false, byłeś na meczu Arka - Śląsk w PP? Wydaje mi się, że nie, bo nie gadałbyś takich rzeczy. Jedziesz gdzieś za swoim klubem a nie dla kibiców gospodarzy więc o jakim uszanowaniu mówimy? Po 2 wszystko zależy od tego jakie stosunki panują między kibicami dwóch klubów.
21 lutego 2014, 14:39 / piątek
No faktycznie to się miało w tej części odnieść do kolegi prawda. Dwa wpisy skleiły mi się w jeden. Sorry.

Co do reszty - jeżeli kibice Zawiszy mają problem z Osuchem to niech się skupią na nim a nie na piłkarzach. Co do wpuszczania na mecz kibiców zaprzyjaźnionych - to ja nie wiem jaka jest prawda obiektywna na temat tego, jak ŁKS chciał wejść na stadion i nie wiem jakby było u nas w identycznych okolicznościach i mam nadzieję, że nie będę musiał się przekonywać.

Co do konfliktu i manipulacji - nie zastanawia Cię fakt, że wcześniej nie było w Zawiszy takich problemów a zaczęły się teraz, kiedy w klubie pojawia się większa kasa ? I że paru mądrali chciałoby mieć wpływ na co będzie wydana tudzież przy okazji się pożywić a tu Osuch pokazuje im faka bo uważa, że to dzięki niemu Zawisza jest tam gdzie jest (i chyba ma rację) ? Dla jasności to moim bohaterem ten pan nie jest.

Ruscy robili podobnie z zachodnimi inwestorami w branży wydobywczej - przychodził inwestor, inwestował , budował infrastrukturę a potem przychodziła ruska skarbówka z wymyślonymi naprędce gigantycznymi podatkami co kończyło się przejęciem inwestycji za darmo przez co cwańszych ruskich i zwinięciem się inwestora. Paru "prawdziwych kibicow" Bydgodszczy z chęcią pozbyłoby sie teraz Osucha i porządziło w Zawiszy beznakładowo.

Amen
21 lutego 2014, 16:03 / piątek
Xionc jak czytam twoje posty to tak jakbym czytał Stanowskiego z "Weszło",który jak wiadomo jest kumplem Osucha.Zli kibole chcą przejąć klub i manipulują resztą kibiców,bo Osuch zablokował ich "interesy".Jednym słowem bełkot rodem z gowna wyborczego czy innego tvnu.
Przykład Zawiszy faktycznie jest wyjątkowy,bo tam piłkarze jednoznacznie opowiedzieli sie za właścicielem(inna sprawa czy dobrowolnie) przeciw kibicom..Nasz stosunek do tego klubu jest jednoznaczny, ale powinniśmy uszanować wszelkie decyzje kiboli Zawiszy.Tak jak pisał Czarny,można się nie lubić ale wypada szanować.A tym wszystkim ,ktorzy krecą bekę z bojkotu Zawiszy przypominam naszą dyskusję w tym temacie bodaj w 2011 i bojkotu kuchara.
21 lutego 2014, 17:41 / piątek
Konik007, nie zgadzam się, że temat zależy od stosunku pomiędzy kibicami klubów. Są tematy ponad podziałami, dotyczą ich wszelkie sprawy ze „stróżami prawa”, tematy narodowe czy też jak tutaj sprawa konfliktu z właścicielem mająca u podstaw uderzenie w podstawowe wartości kibicowskie, w takich sprawach nie ma miejsca na relatywizm. Podkreślam, to prywatna opinia i absolutnie nie mam problemu, że ktoś się z nią nie zgadza. Co więcej, jeśli decyzją Śląska będzie jechać do Bydgoszczy (niezależnie czy to na skutek zmiany sytuacji, czy też nawet w przypadku jej utrzymania) to postaram się by tam z Nimi być. I nie ma tu żadnej sprzeczności.
21 lutego 2014, 19:10 / piątek
Niby klecha, niby "Amen" a mnie tu coś błękitnym Krzysiem zalatuje...
21 lutego 2014, 22:11 / piątek
Cóż, fałszywy proroku. Skoro piszesz, że nie ogarniam, to weź pod uwagę, że ktoś może mieć tak wyjebane na kibiców zawiszy, że ich istnienie jest mu obojętne. To właśnie jestem ja.
Co do tekstu, że "są tematy ponad podziałami", to akurat w tej sytuacji nie trzeba było robić rozpierduchy z łkaesem na swoim terenie tylko załatwić sprawę inaczej. A wtedy i wilk byłby syty i owca cała.
Chciałbym podkreślić, że jest to moja prywatna opinia i absolutnie nie mam problemu, że ktoś się z nią nie zgadza.
23 lutego 2014, 20:41 / niedziela
Ciekawy jestam jak ten protest wyjdzie Zawiszy i ile ludzi będzie na trybunach .
24 lutego 2014, 08:19 / poniedziałek
Wczoraj ze Slaska polecial Levy. Ciekawe czy dzis nie zwolni sie kolejny etat w lidze..
24 lutego 2014, 08:39 / poniedziałek
Tarasiewicz? ;)
24 lutego 2014, 10:43 / poniedziałek
albo Nawałka.Stwierdzi,że losowanie euro mu nie leży ;-)
24 lutego 2014, 17:03 / poniedziałek
Jak tam skład? Leković za Pazia?
24 lutego 2014, 17:18 / poniedziałek
LECHIA: 12. Bartosz Kaniecki – 28. Chris Oualembo, 2. Rafał Janicki, 6. Jarosław Bieniuk, 3. Nikola Leković – 10. Przemysław Frankowski, 27. Paweł Dawidowicz, 13. Wojciech Zyska, 14. Piotr Wiśniewski, 11. Maciej Makuszewski – 8. Patryk Tuszyński

ZAWISZA: 83. Wojciech Kaczmarek - 11. Sebastian Ziajka, 13. Łukasz Skrzyński, 4. Andre Pereira, 3. Igor Lewczuk - 9. Jakub Wójcicki, 77. Sebastian Dudek, 14. Kamil Drygas, 6. Michał Masłowski, 22. Luis Carlos - 5. Bernardo Vasconcelos.
24 lutego 2014, 17:44 / poniedziałek
Wiśnia w 1 jedenastce... to są jakieś jaja i jawny sabotaż. Jak widzę Wiśnie w składzie to odnoszę wrażenie, że Probierz nie chce nawet zremisować...
24 lutego 2014, 17:47 / poniedziałek
https://pbs.twimg.com/media/BhQNcCACAAAeefM.jpg
Piłka nożna dla kibiców ! Nawet darmowe bilety nie pomogły ...
24 lutego 2014, 18:13 / poniedziałek
Simek, a ja mam to samo jak widzę tego beznadziejnego czarnucha Kolombo.
24 lutego 2014, 18:21 / poniedziałek
To zapłaczę. Pierwszy kwadrans - żal patrzeć. Zero walki, pomysłu na grę. Tragedia. Z taką grą to walka o utrzymanie.
24 lutego 2014, 18:25 / poniedziałek
Pietrowski przygotowuje się do wejścia pewnie Zyska zejdzie z boiska.
24 lutego 2014, 18:27 / poniedziałek
GOL!!! Tuszyński!
24 lutego 2014, 18:28 / poniedziałek
0:1 brawa dla Zyski i Tuszyńskiego :)
24 lutego 2014, 18:31 / poniedziałek
Zyska pełen szacun za pójście za akcją mimo kontuzji i ofiarną asystę.
24 lutego 2014, 18:32 / poniedziałek
Ruda borska kurwa show.
24 lutego 2014, 18:32 / poniedziałek
kuźwa Bamboleo...
24 lutego 2014, 18:42 / poniedziałek
Lekovic poki co zdaje sie lekiem na lewa obrone :)
24 lutego 2014, 18:46 / poniedziałek
Ogólnie to gra z jednej i drugiej strony jest mega dramatyczna... masa niecelnych podań, rozegrań, dośrodkowań, kompletne dno.

A poczynania Borskiego można skomentować dwoma slowami: JEBANY RUDY.
24 lutego 2014, 18:47 / poniedziałek
Chłopaki idą dzisiaj na rekord Guinessa pod względem liczby jak najbardziej idiotycznie zarobionych żółtych kartek.
24 lutego 2014, 18:50 / poniedziałek
Ogolnie to chlopaki chyba glodowke jakas maja , bo padaja jak tyczki, a Pietrowski ma sile podac tylko na 5m.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.034