Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

Zawisza Bydgoszcz - Lechia Gdańsk 24.02.14 g. 18:00

strona 3/3

24 lutego 2014, 21:42 / poniedziałek
o! w koncu ujawnil sie nowy wlasciciel... nick to, ze chcesz zeby Lechia nalezaca w 57% do Twojego WCF grala w jeuropejskiej lidze to juz wiemy, a jakie jeszcze masz plany jako nowy wlasciciel?
24 lutego 2014, 21:44 / poniedziałek
Ode mnie krótka opinia:
Leković - najlepszy na boisku(naliczyłem jedną stratę przez całe spotkanie)
Tuszyński - Zajebista skuteczność, pogratulować
Wiśnia - Niech odpocznie, zbyt wiele złych decyzji
Oulembo - Bezbarwnie i mało efektywnie
Kaniecki - Mało roboty ale zrobił co do niego należało
Osuch - chuj i jego wojewoda też
24 lutego 2014, 22:00 / poniedziałek
W kontekscie składu na ten mecz zastanawiają mnie dwie rzeczy:
1) Stolarski odszedł z Wisły gdyż Smuda nie widział go w skłądzie a tu nie ma go nawet w 18. W Wiśle mimo wszystko kilkanaście spotkań zagrał a u nas rywalizuje o miejsce z Zyską i Pietrowskim a więc niewątpliwie zawodnikami słabszymi niż w Wiśle. Dodatkowo klub zapłacił ponad 100 tys euro za transfer definitywny zimą a więc de facto za jego grę w rundzie wiosennej i dodatkowej. Czy więc jego nieobecność wynika z chęci udowodnienia czegoś przez Probierza?
2) Bardzo martwi forma Deleu która musi być bardzo słaba skoro Probierz zdecydował się na desperacki krok wstawienia za niego Oualembo.
24 lutego 2014, 22:01 / poniedziałek
@nick - żebyś nie poczuł się dotknięty i nie pomyślał, ze to jakaś osobista wycieczka do Ciebie. Oglądałem Lechię od lat dzierżącą tytuł lidera w rozgrywkach dawnej drugiej ligi polskiej, później na pastwiskach, oglądam w ekstraklapie i będę oglądał ponownie na pastwiskach, albo w lidze jeuropejskiej. Bo ja Lechię oglądam dla Lechii, a nie dla pozoimu jaki prezentuje, albo dla poziomu ligi w której gra. Lechię kocham, Ona sprawiła kim jestem, jaki jestem i tak już zostanie. I to jest silniejsze ode mnie, to nie jest mój wybór, a po prostu tak mam, ze nie podnieca mnie finał ligi mistżuf pomiędzy francuskim supermarketem z Madrytu i chujkami z Monachium. Ja wole tiry wzdłuż S6 kiedy gra Lechia niż fajerwerki organizowane dla kasy przez prostaków którzy kiedyś w piłkę kopali (vide Platini i jego przyjaciel ryży Zibi).
24 lutego 2014, 22:29 / poniedziałek
pełen spontan do Bydgoszczy się opłacił:))))
na stadionie na darmowych wejsciówkach zameldowaliśmy się 15 minut przed meczem hehe
Tragedia co na tym stadionie się działo ( byłem na Zawiszy pierwszy raz w życiu ) - ale w sumie nie mój interes.

Przy drugiej bramce duże pretensje na trybunach o spalonego, niestety coś mi nie działa teraz skrót na ekstraklasa.tv żeby to stwierdzić

Leković - świetnie. Jeśli ten rozgrywający będzie tego poziomu co On na lewej obronie to będzie rewelacja.
Nie wiem o co chodziło, ale coś na trybunach sadzili się do Frankowskiego - ktoś coś wie?

Byle do piątku, i upokorzyć tego pustaka smude
24 lutego 2014, 22:41 / poniedziałek
Spalonego nie było na 100% widziałem powtórki.Zresztą kto oglądał mecz w Tv lub na necie to miał powtórki.
24 lutego 2014, 22:41 / poniedziałek
Tu masz sytuację stykową na lini spalonego

odnośnik

Tuszynski wychylony co prawda w stronę bramki, ale w linii z ostatnim obrońcą, czyli decyzja zgodna z duchem gry na korzyść drużyny atakującej. Jedna z niewielu dobrych decyzji rudego cwela w tym meczu.
24 lutego 2014, 22:43 / poniedziałek
o ja pierdole pierwszy wyjazd w życiu i od razu relacja na forum ? chciało by się cos napisać ale szkoda nerwów oblewam 3 pkt ;)
24 lutego 2014, 22:50 / poniedziałek
Simek no cóż.. Z tego zrzutu, który wkleiłeś to Ja też bym chyba gwizdnął spalonego..
No cóż. Jeden sędzia gwizdnie, inny nie:) mamy 3 punkty, fajnie było być i tyle.

3:0 W PIĄTEK. To teraz moje marzenie.
ZAWSZE PRZECIW SMUDZIE.
24 lutego 2014, 22:53 / poniedziałek
@Boldi - pisuar jeszcze za ochroniarke w Bydzi robi? Pilnowal Ci audicy zeby nie porysowali jak pod Stoczniowcem?
24 lutego 2014, 22:54 / poniedziałek
A co ten Smuda ci zrobił Boldi,że jesteś zawsze przeciw niemu ? autografu ci nie dał czy co:)
24 lutego 2014, 23:05 / poniedziałek
Bezskutecznie próbuję sobie przypomnieć kto i kiedy ostatnio strzelił dla Lechii hattricka w meczu ligowym - jakieś pomysły?
24 lutego 2014, 23:16 / poniedziałek
Bartek Stolc w jakimś 14:0 chyba z jakimiś rolnikami
24 lutego 2014, 23:30 / poniedziałek
a ja myślę że nie spełniony piłkarz dupasałata ;) najlepszy obrońconapastnikopomocnik ;) walił po 24 przy trzepaku ;)
24 lutego 2014, 23:35 / poniedziałek
Oficjalnie przepraszam Tuszyńskiego, ze w niego nie wierzyłem i uznałem za bezproduktywne drewno. Jesli tylko podtrzyma obecną skuteczność to kupię koszulkę meczową z nr 8 (jesli beda takowe w sprzedaży) :)
W I połowie drużyna chyba nie za bardzo wierzyła ze można wypunktować Zawiszę w tym stosunku. Druga bramka sprawiła ze zaczęli grać lepiej i pewniej.
Kaniecki - trochę chaosu ale generalnie kilka fajnych obron na plus
Leković - bardzo pewnie oby tak dalej, no i musi poćwiczyć rzuty rożne i wolne
Qualembo - tragicznie niepewny w I połowie, potem trochę lepiej, ciekawe czemu nie grał Deleu (słabsza forma, czy poprawa pozycji klubu przy negocjacjach nowego kontraktu?)
Bieniuk, Janicki - w porównaniu do meczu z Pogonią, stoperzy zagrali dziś o niebo pewniej i...szczęśliwiej
Zyska - irytował mnie tak jak Colombo, ale zaliczył asystę i okazało sie ze ma kontuzję, wiec nie bede krytykował
Dawidowicz - średnio to nie był jego mecz życia
Pietrowski - tak jak Dawidowicz
Frankowski - waleczny, fajna asysta, ale dalej mnie nie przekonał co do talentu, czekam na wiecej
Wiśnia - nie rozumiem narzekań na niego, przecież gra u nas 9 lat, wiec wiadomo czego można oczekiwać, nieraz błyśnie techniką, nie raz nonszlancią typowy Wiśnia.
Jesli ten nowy pomocnik zostanie z nami, to jestem pewny ze forma Wiśni pójdzie w górę ;) (patrz Tuszyński vs Sadajew).
Makuszewski - myśle ze powoli sie rozkręca i bedzie lepszy, dziś poprawnie
Tuszyński - przyszedł nowy napadzior i Tuszyn strzela jak na zawołanie. Jak zrobi nam zwycięstwo z Wisełką to....
Sadajew - za krótko grał zeby móc go oceniać

Czekam na powtórkę w piątek, kiedy to ostatnio wygralismy z Wisłą u siebie? Też pewnie bedzie z 30 lat...

TYLKO LECHIA!
25 lutego 2014, 00:56 / wtorek
Jeśli dobrze liczę to w pierwszej kolejce sezonu 84/85. 4.05.1985 i wygrana w Gdańsku 2-0 po bramkach Cybulskiego i Millera.
25 lutego 2014, 01:24 / wtorek
Po golu Cetnara wygralismy z Wisla 1:0 za trenera Kubickiego... Z Wisla Plock.
25 lutego 2014, 01:32 / wtorek
Rany, nie w pierwszej kolejce, a w 23.
25 lutego 2014, 08:46 / wtorek
Einherjer - a tak tak, chyba mieli jeszcze Peszko w składzie :) no to prawie jak Wisła Kraków ;)
Jesli 1945 dobrze liczy to pomyliłem sie o rok, wiec tym bardziej czas na reset :)

TYLKO LECHIA!
25 lutego 2014, 09:47 / wtorek
odnośnie hat tricków macie tutaj - ale w ekstraklasie
odnośnik
25 lutego 2014, 11:45 / wtorek
Przyjemnie jest odszczekiwać w takich okolicznościach.

Po meczu z Pogonią i dwóch bramkach Tuszyńskiego pisałem żeby "dał mu Bóg tak w każdym meczu"... i dał mu nawet trzy z Zawiszą! :D

Życzę chłopakowi, by kontynuował takie "strzeleckie eldorado" jak najdłużej.

I chociaż dalej mnie chłop nie przekonuje (tak ogólnie), to wyniki mówią same za siebie i mój powyższy argument mogę sobie wsadzić... w buty. Ma u mnie Patryk kredyt zaufania na czas jakiś.

Co do czarnucha, co to jest "uniwersalny" (czyli NIC tak naprawdę nie potrafi) zdania nie zmieniam... wypierdolić toto z Lechii jak najdalej!

Przedłużyć kontrakt z Deleu, znaleźć godnego zmiennika i kiść bananów na drogę dla Kolombo.
25 lutego 2014, 21:52 / wtorek
Nikola Leković przeciwko Zawiszy Bydgoszcz:

Czas gry: 90 minut
Ocena: 6/10
Strzały celne/niecelne: 0
Podania celne: 30 (14+16)
Podania niecelne: 11 (8+3)
Dośrodkowania celne: 0
Dośrodkowania niecelne: 4 (4+0)
Przechwyty: 9 (4+5)
Straty: 2 (0+2)
Wygrane główki: 2 (1+1)
Przegrane główki: 0
Faulował/był faulowany: 0

Całość --> odnośnik

Z tyłu bezbłędny. Oby tak zawsze.
26 lutego 2014, 10:11 / środa
"Bezskutecznie próbuję sobie przypomnieć kto i kiedy ostatnio strzelił dla Lechii hattricka w meczu ligowym - jakieś pomysły?"

Wasik - 4 bramki na zakończenie IV ligi z Pomezanią, tyle że w spotkaniu u siebie.
26 lutego 2014, 10:29 / środa
Dokładnie 4 gole w 12 minut odnośnik
26 lutego 2014, 18:29 / środa
rozumiem, ze pesymista to taki dobrze poinformowany optymista ;)
bo tu jakoś mało radości po tym zwycięstwie
a trzeba się cieszyć :)
Patryk strzelił 3 gole, co w historii Lechii nie działo się za często (i na dodatek te gole to nie były jakieś farfocle)
bravo! bravo! bravo!
klub mógłby nawet z tej okazji podarować mu jakąś pamiątkę; to nic wielkiego a na pewno jest budujące i miłe dla każdego zawodnika
tylko Lechia!!!
26 lutego 2014, 20:14 / środa
Dokładnie! Jakiś puchar, niech ma na zachętę. Chłopak tak się garnie do sportu.

Najlepiej z dedykacją... "Patrykowi Tuszyńskiemu, za zajęcie pierwszego miejsca".

;-)
26 lutego 2014, 23:10 / środa
do Einherjer - melduję że TIR-y stał w Sycewicach przy drodze krajowej nr 6 która niestety do tej pory jeszcze nie uzyskała statusu S6 (tak z zawodowego obowiązku drogowca). Poza tym w całej rozciągłości zgadzam się z tą opinią. Mes zdechły pies (właściwie to sucz)
1 2 3
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.025