Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

Lechia Gdańsk - Wisła Kraków 28.02 20:30

strona 1/3

25 lutego 2014, 10:42 / wtorek
Witam!

Jako, że mój wątek z Zawiszy skończył się przyjemnie zakładam i ten :)

Już tylko 3 dni do meczu.
Od strony Wisły pauzuje Burliga.
Krakowianie w ostatniej kolejce pokonali w derbach pasy 3:1, i bardzo dobre zawody rozegrał Stilić - na którego pewnie Nasz środek będzie musiał zwrócić bardziej uwagę.

Jestem jednak optymistą, 3 punkty zostają w Gdańsku.
Zapewne i tym razem na trybunach zjawi się trochę więcej ludzi.
25 lutego 2014, 12:23 / wtorek
Bąk
Deleu/Stolarski - Madera - Bieniuk - Lekovic
Dawidowicz - Pietrowski
Makuszewski - Frankowski/Grzelu
Sadajew-Tuszyński

może w końcu ktoś w tej lidze zagrałby 4-4-2.
25 lutego 2014, 13:17 / wtorek
Co wy z tym Stolarskim. Gość na obozie grał padaczkę to nawet do 18 się nie łapie. Czasem warto popytać i obejrzeć trening a nie wirtualne ustawienia forsować. Dotyczy to każdego wątku meczowego gdzie wszyscy są najmądrzejsi ;)
25 lutego 2014, 13:52 / wtorek
no to fart początkującego został wyczerpany poprzednim założenie wątku... kurka tez jestem przesądny ;)
25 lutego 2014, 14:09 / wtorek
Wiślacy są przekonani, że Nas rozjadą - i twierdzą nawet, że stracenie bramki przez Wisłę w tym meczu będzie nieporozumieniem..
Sprowadźmy ich na ziemie.
25 lutego 2014, 14:34 / wtorek
Gdzie to wyczytales A.C.A.B?
25 lutego 2014, 14:39 / wtorek
poczytaj fora Wisły
25 lutego 2014, 14:50 / wtorek
To forum na TWSD to z kibicami Wisły ma raczej mało wspólnego, większość tam to "telewizyjni eksperci"
25 lutego 2014, 15:35 / wtorek
"twierdzą nawet, że stracenie bramki przez Wisłę w tym meczu będzie nieporozumieniem.."

Nie wiem jakie fora czytasz, ale jeśli podniecasz się takimi wpisami to gratuluję. Nawet jeśli pojawił się gdzieś taki wpis, to pewnie pisał go jakiś małolat. Każdy ogarnięty kibic wie, że to będzie ciężki mecz dla Wisły, bo gramy u siebie i można powiedzieć, że po zwycięstwie nad Zawiszą nasi piłkarze są "na fali".

Każdy z nas liczy na nasze zwycięstwo, ale będzie bardzo ciężko. Wisła jest lepiej poukładana i o wiele dojrzalsza piłkarsko od nas. Mój typ: remis
25 lutego 2014, 16:20 / wtorek
As
Cunning
As
Boldi

;-D
25 lutego 2014, 16:28 / wtorek
Ze skladu Trebora za Pietrowskiego wstawilbym Stolarskiego. Gorezj niż Pietrowski grac sie nie da. Mial jedna runde dobra ale to juz sie skonczylo. I na skrzydlo jednak dalbym Grzelczaka a nie Frankowskiego. Ale 4-4-2 moim zdaniem bylby ciekawy w naszym przypadku majac twardo stojacego na nogach Sadajewa i mega strzelca Tuszynskiego:).
25 lutego 2014, 17:40 / wtorek
A ja bym wystawił Kostrzewę. Grał, sprawdzony. Stolarski to strzał w ciemno. A Kostrzewa możewirtuozem to nie jest ale nie boi się walczyć. Daje zdecydowanie więcej w defensywie niż ofensywie ale tego na Wisłę potrzebujemy. Nie zniosę Pietrowskiego który będzie skakał jak baletnica zawsze parę metrów od piłki.
25 lutego 2014, 19:38 / wtorek
K.....co WY tak napinacie się na Bąka normalnie jak portal weszło on może teraz buty nosić Kanieckiemy , gdyby bronił w bydzi to bysmy zapewnie stracili kilka bramek, np strzał Carlosa z 85 Bąk jest za krótki, przynajmniej wychodził do dośrodkowań (nie najlepiej ale próbuje nic nie zawalił ) a parametry ma zdecydowanie lepsze niż Bąk....i wg mnie trener wystawia najlepszych jakich ma po tygodniowych obserwacjach treningów, słabych nie bedzie wystawiał bo se by strzelał w kolano
25 lutego 2014, 19:49 / wtorek
Te, a co ty się napinasz z tym Kanieckim co?
25 lutego 2014, 19:53 / wtorek
Bo jest lepszy.... i nie żyje przeszłością tylko teraźniejszością
25 lutego 2014, 20:02 / wtorek
Kaniecki z oszustwem związanym z kontuzją przez , która został przegrany mecz powinien być dożywotnio wypierdolony. Paniał?
25 lutego 2014, 20:16 / wtorek
to masz słabiutkich informatorów, z kontką grał przez byłego trenera Gladysia na środkach przeciw bólowych......paniał ?
25 lutego 2014, 20:22 / wtorek
No tak, czyli nie wiedział, że ma kontuzję. Biedniś.
25 lutego 2014, 20:29 / wtorek
Na naszym stadionie dzieją się "cuda" a więc oby i tym razem na plus - kolejne 3pkt bo widać ,że możemy tylko trochę szczęścia braknie jak w przypadku meczu z Pogonią.
25 lutego 2014, 20:41 / wtorek
będzie wspaniałe widowisko
25 lutego 2014, 20:58 / wtorek
wspaniale widowisko z happy endem

dla Wisly
25 lutego 2014, 21:00 / wtorek
Mam nadzieję, że piłkarze powalczą i nie przegrają tego meczu w szatni jak np kolega wyżej. Mecz za 4 dni a on już punkty porozdawał. To jest piłka nożna, tu każdy może wygrac z każdym, bez względu na formę i umiejętności.
25 lutego 2014, 22:01 / wtorek
kolego wyżej, obym się mylił
25 lutego 2014, 22:20 / wtorek
Przecież Wisła na Reymonta a Wisła na wyjeździe to dwie różnie drużyny i jak najbardziej są do ogrania. Ja wierze, że Lechia wygra ten mecz.
25 lutego 2014, 22:27 / wtorek
niestety ale Lechia na wyjeździe a Lechia u siebie to też dwie różne drużyny
-może powinniśmy grać wszystkie mecze na wyjazdach?
25 lutego 2014, 23:00 / wtorek
Według mnie Lechia powinna wszystkie swoje spotkania rozgrywać na boiskach neutralnych , sądzę że ten wariant był by dla nas najbardziej korzystny.
25 lutego 2014, 23:14 / wtorek
W tej chwili jesteśmy faworytem tego meczu. Wisła na wyjazdach gra baaardzo przeciętnie. Obstawiam 2 - 0 .
25 lutego 2014, 23:58 / wtorek
Na jakiej podstawie opieramy ten optymizm przed Wisłą? Nasza kapitalna obrona musi zneutralizować Brożka ciut lepiej niż Robaka w meczu z pogonią. Mimo wszystko jestem pewien, że coś ustrzelimy. Pytanie tylko czy o jednego więcej od Wisełki :)
26 lutego 2014, 03:52 / środa
Siema
Będąc na emigracji poznałem wielką rzeszę fanów Gdańskiego footballu. Zaczynając od Radomiaka Radom, po przez Piasta Gliwice, Unię Tarnów, mieszkańców Katowic , Zabrza, Sosnowca, Zielonej Góry, nie raz mnie ratowaliście - dzięki wielkie, pragnę serdecznie im podziękować za wsparcie i za doping na meczach Lechii oglądanych tysiące kilometrów od domu. Jednakże spotkać rasowego Wiślaka to jest dopiero szczęście. Pozdrawiam serdecznie Białą Gwiazdę spotkaną w okolicach Dordrechtu. Gdy Wam się wacha skończyła i z wkurwem "I don't speak eanglish" parliście na stację paliw. Wasza obecność tam dała mnie i innym naładować aku na parę tygodni. Dzięki wielkie. Pozdrawiam Lechia Gdańsk !!! P.s "Ziom ile chcesz ?" "Ochujałeś...."
- " Jak długo na Wawelu...
26 lutego 2014, 07:40 / środa
Pat-trick replay please z Wisełką i tyle w temacie.
26 lutego 2014, 13:21 / środa
Szybkie pytanie - czy w Carrefour można przedłużyć ważność (chyba trzeba nową wyrobić) karty kibica?
26 lutego 2014, 13:21 / środa
tak, Ja tam przedłużałem swoją
26 lutego 2014, 13:30 / środa
Wyrobią Ci nową kartę z pięknym zdjęciem na tle kas Carrefoura :)

TYLKO LECHIA!
26 lutego 2014, 13:42 / środa
Stojan Vranjes załatwił formalności wizowe i w czwartek będzie po raz pierwszy trenował z Lechią Gdańsk. Możliwy debiut w piątek z Wisłą
TWITTER
26 lutego 2014, 13:54 / środa
To nie dla mnie ale thx!
26 lutego 2014, 14:11 / środa
mam pytanie co do ligi betonów.. są tam nagrody?? jesli tak to jakie?? i ile miejsc jest premiowanych.. za info z góry dziękuje..
26 lutego 2014, 14:16 / środa
Jak sponsorem był Tomas to były nawet kody do Fify
26 lutego 2014, 14:40 / środa
Nagrodą dla zwycięzcy jest udział w meczu Lechii, za drugie miejsce jest spacer po Długiej, za trzecie zakupy w galerii z Boldim.

za czasów Thomasa można było wygrać kod do fify ale niestety jest on już nie aktualny
26 lutego 2014, 14:51 / środa
a serio to nie mam pojęcia, w regulaminie nic nie jest napisane o nagrodach...może ktoś coś wie albo coś wygral?
26 lutego 2014, 15:12 / środa
Kiedyś odbierałem za najniższy stopień pudła (proporczyk i parę innych gadżetów), ale od tamtego czasu chyba jest posucha w tym temacie.
26 lutego 2014, 15:25 / środa
Znalazłem... nagrody były jeszcze za rundę jesienną 2007.
odnośnik
odnośnik
Czy później również? Może ktoś z późniejszych medalistów się wypowie.
26 lutego 2014, 23:04 / środa
W regulaminie jest zapisane:
NAGRODY:
1 miejsce - podwójny bilet na finał LM z udziałem Lechii
2 miejsce - podwójny bilet na wybrany mecz LM z udziałem Lechii
3 miejsce - bilet na finał PP z udziałem Lechii
27 lutego 2014, 10:41 / czwartek
Chlop jest z Wisly a wy z niego szydere walicie ogar panowie
27 lutego 2014, 12:24 / czwartek
O rany. Chłopy, ja wiem, że to pytanie padało już miliardy razy, ale przyznaję, że nie wczytywałem się w odpowiedzi, bo mnie to nie dotyczyło.

Zatem po tym, jak obdarujecie mnie regulaminową zjebką, powiedzcie proszę jeszcze raz: czy przeterminowana karta kibica działa? W sensie, czy da się na nią kupić bilet?
27 lutego 2014, 14:10 / czwartek
Info z oficjalnej:

UWAGA: Nieaktywne są wszystkie karty o numerze acn do 41802 włącznie.
27 lutego 2014, 15:59 / czwartek
"...Napastnik Wisły Kraków Paweł Brożek, ze względu na uraz, może nie zagrać w piątkowym meczu piłkarskiej Ekstraklasy z Lechią Gdańsk. Jak powiedział trener krakowian Franciszek Smuda jeśli nie uda go się wyleczyć, to jego zespół wystąpi bez napastnika..."
to z interia.pl
27 lutego 2014, 16:06 / czwartek
Zwykłe kłamstwa Smudy..

Nie przyjedzie jednak Chavez.
"Obrońca z Hondurasu miałby trafić do spadkowicza z chińskiej ekstraklasy na rok. 29-letni piłkarz nie pojedzie już z Wisłą na jutrzejszy mecz ligowy do Gdańska i uda się na testy medyczne do Chin."
27 lutego 2014, 16:22 / czwartek
przeterminowana karta tzn nieważna = nie działa
27 lutego 2014, 16:55 / czwartek
Znowu Pskita wstawiają na mecz z Wisłą by Lechię oszukał. Ten PZPN to jest porażka. W jesiennym spotkaniu Pskit wygłupił się z czerwoną kartką dla Frankowskiego i dlatego mecz był przegrany bo od tego momentu gra siadła.
27 lutego 2014, 17:22 / czwartek
Jak nas znowu sędzia skręci w meczu z Wisłą, to uznam, że nie jest to przypadek...
 
1 2 3
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.417