Gdańsk: czwartek, 24 września 2020
FORUM
Podstrony:

Korona Kielce-LECHIA GDAŃSK 07.03.14 g. 18:00

strona 2/3

7 marca 2014, 19:57 / piątek
Niestety ale "wzmocnienia" nie spełniają oczekiwań.Deleu myslami jakby gdzie indziej.
Madera, Wisnia i Tuszyński w pierwszej polowie nieżle.Sadajew drewniany i Tuszyński przy nim to wirtuoz techniki.Generalnie mamy przebłyski niezłej gry by nagle grać totalny piach.No i troche za miękkie nasze chłopaki na drwali z Kielc.Jedyna nadzieja to PP bo do 8 raczej ciężko bedzie sie załapać.
7 marca 2014, 19:59 / piątek
Oby jak najkrócej, bo wyszło w praniu że pieniacz i krzykacz z niego a nie trener. Zero pojęcia o taktyce, ustawieniu zespołu i tzw tema spirit. Nie widać żeby w tej drużynie jeden chciał umierać za drugiego, żeby gryźli trawę za trenera.
7 marca 2014, 19:59 / piątek
Ok ruszamy z lawina krytyki , msle ze plan byl prosty strzelic brame w pierwszej polowie i potem grac swoje nie wyszlo korona strzelila gola z niczego i tyle
CZY WYGRYWASZ CZY NIE JA I TAK KOCHAM CIE LECHIA !!!!
7 marca 2014, 20:02 / piątek
to jest kurwa DRAMAT

ten mecz pokazal, ze my po prostu nie jestesmy druzyna na pierwsza 8
przepraszam, ale ciezko grac z kims gorszym niz Korona
ile mozna npaierdalac ze stalych fragmentow po nogach przeciwnika, pytam sie, ile?
co oni kurwa cwicza na treningach?
jak mozna stracic bramke w 55 minucie, wprowadzic WSZYSTKICH ofensywnych graczy i nawet na chwile nie przejac inicjatywy?
po kiego wala sprowadza sie do zespolu kopaczy ZUPELNIE NIEPRZYGOTOWANYCH?

koncz Waść ten sezon, wstydu oszczedz
7 marca 2014, 20:04 / piątek
ale musze szczerze przyznać, że Probierz to jest jednak kurwa strateg jakich mało:)

Kto inny w 88 minucie wymyślił by zmianę Bieniuk za Lekovica? przegrywajac 1:0 ?
7 marca 2014, 20:06 / piątek
A.C.A.B

Bieniuk w ataku, przeciez to pokerowa zmiana Kaczmarka..

nawet na ten pomysl Probierz nie wpadl sam
7 marca 2014, 20:07 / piątek
Jest trochę nowych grajków w Lechii a trener ciągle ten sam . Wyniki widać na boisku . Dziś Tuszyński asysta przy stracie bramki . Przy tym co ostatnio obserwujemy frekwencja pewna w dół . Probierz , wstydu oszczędź , weź choć na chwilę zastępcę i urlop .
7 marca 2014, 20:08 / piątek
Szacun dla naszych wkładów, to jest jednak spory wyczyn, żeby przez całą połowę nie zrobić ANI JEDNEJ akcji zakończonej strzałem.
Pomysł z Vranjesem obok Dawidowicza kompletnie nietrafiony, bo Bośniak jest graczem mocno ofensywnym, a nie 50/50 (jak chociażby Pietrowski). Przez to brakowało rozegrania z tyłu.
Makuszewski znowu słabiutko, żadnej udanej akcji, chyba pora spróbować kogoś innego.
I ostatni punkt, ulubieniec wszystkich trenerów Lechii - Wiśnia. Facet ewidentnie gra pod siebie, nie miał ani jednego groźnego podania do przodu i jak zwykle oddawał te swoje śmieszne strzały z dystansu, które jeszcze nikomu krzywdy nie zrobiły. Gracz na jego pozycji musi rozdzielać piłki tuż przed polem karnym a nie podawać za każdym razem do bramkarza przeciwników.
7 marca 2014, 20:09 / piątek
Bieniuk wszedł za Lekovica ze względu na wzrost. Bieniuk gra dobrze głową i pewnie dlatego Probierz go wstawił na ostatnie minuty. Chodziło o stałe fragmenty gry. Vranjes to niestety duże rozczarowanie, majta sie jak gówienko w przeręblu.
7 marca 2014, 20:10 / piątek
Szczeże , nie chce mi się nic wpisywać. Probierz się denerwował bo jego czas zaczął się powoli kończyć.

Przegraliśmy z zespołem , który nie grał w piłkę nożną.
7 marca 2014, 20:12 / piątek
Leszek, moze i Tuczynski wybil pilke jak amator (czyli norma), ale przepraszam, kto kryl strzelca bramki?
7 marca 2014, 20:13 / piątek
Mecz jak mecz, wynik chujowy, choć do przerwy powinniśmy prowadzić dwiema bramkami... Ale jak Probierz coś powie na konferencji na temat bolesnej lekcji albo o graniu młodymi chłopakami, którzy mają wahania formy to wyjdę z siebie normalnie...
7 marca 2014, 20:13 / piątek
Jeszcze jedno, póki Wiśnia ma być tą jedyną 10 to czarno to widzę.
7 marca 2014, 20:16 / piątek
Fajnie jakby po sezonie zasadniczym przyszedł jakiś nowy trener. Taki, który chociaż będzie miał minimalną wiedzę o piłce nożnej. Nie wiem, może Fornalik? Wtedy o utrzymanie będzie zdecydowanie łatwiej niż teraz.

Brakowało nam Ofensywnego środkowego pomocnika? Brakowało. Przyszedł taki grajek? Przyszedł. I gdzie wylądował? Na defensywnym pomocniku... Lada chwila na skrzydle zagra Madera, a w ataku hmmm może Kostrzewa? Nasz "trener" to zdecydowanie geniusz taktyki! W 87 minucie wpuszcza na boisko Bieniuka, który w założeniu miał być napastnikiem. Ok, fajny pomysł, ale w tym meczu żadna wrzutka nie przeszła nawet pierwszego obrońcy...

Sadajew pograł nieco ponad 30 minut i mam nadzieję, że to było jego ostatnie 30 minut w Lechii. Nie dziwię się, że chłop przegrywa rywalizację z Tuszyńskim, a w Tereku był tylko (a może i aż) rezerwowym.

Ogólnie to jesteśmy w dupie i jakoś nie widać szans na poprawę. Oprócz Lekovica to żaden transfer nie jest żadnym wzmocnieniem. Makuszewski już czwarty mecz kopie się w czoło, Stolarski już na dobre zaprzyjaźnił się z ławką rezerwowych (albo z trybunami), a Jagiełło chyba już "karierę" w Lechii zakończył.

Panie Probierz, ustąp Pan!
7 marca 2014, 20:19 / piątek
Są jeszcze w odwodzie Jagiełło, Nishi, Stolarski, aczkolwiek biorąc pod uwagę przydatność nowych grajków do drużyny to wyżej wymienieni tez zapewne by wtopili sie w nasza ligową szarzyznę. Aczkolwiek Nishi za Vranjesa?..
7 marca 2014, 20:20 / piątek
nie moge z tych zbaranialych mongolow co chca Probierza zwalniac
7 marca 2014, 20:23 / piątek
Probierz nie jest bez winy bo np stale fragmenty zarowno w obronie jak i ataku, to jest masakra, a za to odpowiada trener, ale nie oszukujmy sie, druzyna jest po prostu slaba i tutaj Fabio Capello tez by nie pomogl

w zeszlym sezonie bylismy na 8 miejscu tylko dlatego, ze Zaglebia mialo -3pkty

dwa lata temu skonczylismy na 13 miejscu

trzy lata temu, 8 miejsce

taki mamy potencjal i tyle w temacie
7 marca 2014, 20:24 / piątek
Wisnia "na rozegraniu". Wisnia "dośrodkowuje". co jeszcze?
7 marca 2014, 20:24 / piątek
Żaden z nowych nabytków nie jest bardziej przydatnym piłkarzem niż ci co byli do tej pory.No może Leković jest pewniejszy w defensywie od Pazia ale reszta?
Panie Probierz i Juskowiak-macie nosa-PP i pierwsza 8 nasza a po sezonie zasadniczym walka o miejsce 1-4 w play off.
7 marca 2014, 20:25 / piątek
No tak przecież probierz to najlepszy trener obecnie w Polsce samo miejsce Lechii to pokazuje po prostu Geniusz
7 marca 2014, 20:27 / piątek
Nie od razu Rzym zbudowano, jest jak jest a mam nadzieje ze od przyszłego sezonu bedzie juz tylko lepiej. Tego sie trzymajmy.
7 marca 2014, 20:33 / piątek
Życzę Probierzowi jak najlepiej, tylko kiedy w końcu doczekamy drużyny piłkarskiej. Dlaczego gramy mądrze z Zawiszą, nieźle z Wisłą, piach z Koroną.Prawie jak reprezentacja.
7 marca 2014, 20:37 / piątek
Pierwszych 20min bardzo dobrych.
Dalej z minuty na minutę coraz większy dramat i rosnąca dominacja drwali z Kielc.
Probierz dziś się nie popisał. Na drwali drwalami przynajmniej w środku odpowiedzieć.
I dlatego powinien zagrać w środku Dawidowicz z Kostrzewą.
Dodatkowo zmiany tylko pogarszały i tak mierną jakość.
Za dzisiejszy mecz Probierz zasłużył na ocenę zero. Ze zwalnianiem bym się wstrzymał ,bo niby kto za niego?!

Mecz o wszystko to PP i w wypadku wtopy kończę z bronieniem trenera
7 marca 2014, 20:39 / piątek
nie "Tego sie trzymajmy" tylko w tym sie utrzymajmy

punkty dziela sie na dwa...
7 marca 2014, 20:39 / piątek
Zostało pięć spotkań.
Trzy u siebie (Widzew, Piast, Zagłębie).
Dwa wyjazdy (Amica i Wrocław).
Jeśli chcemy być w ósemce (w co osobiście już nie wierzę), musimy wygrać wszystko u siebie i dorzucić coś na wyjeździe.
7 marca 2014, 20:43 / piątek
Gianni-tak a w meczach u siebie to mamy serię jak Bayern Monachium :D
Rzygać mi się chce od Waszego pierdolenia. Naprawdę. Owszem, mecz był kiepski, ale frustracja przesłania Wam fakty.

Po pierwsze, pierwsza połowa była bardzo dobra. Wiadomo, że jedną dobrą połową niczego wywalczyć się nie da, ale fakt ten pokazuje, że taktyka Probierza MIAŁA sens. Zabrakło raczej reagowania. Korona skumała w czym problem, wpuścili Janotę i ten poukładał środek. Nie pierdolcie więc, że Vranjes zagrał takie fatalne zawody.

Po drugie, Lekovic to nasz najlepszy lewy obrońca od lat. Jak ktoś twierdzi, że nie jest wzmocnieniem, albo jest niewielkim wzmocnieniem, to ja już nie powiem, z kim sie chyba zamienił na głowy.

Po trzecie, Sadaev słaby? Przecież dopiero kiedy on wszedł, to u nas cokolwiek się ruszyło. Jest silny i waleczny. Robił co mógł. Ale to jest do kurwy nędzy NAPASTNIK. On MA DOSTAĆ PIŁKĘ. A nikt mu jej dostarczyć nie potrafił. Sadaev sam o nią walczył przeciwko zmasowanej obronie Korony, więc co niby miał zrobic?

Po czwarte, Makuszewski z meczu na mecz gra coraz lepiej. Nie jest to póki co forma, której oczekujemy, ale obawiam się, że na jego pozycji nie ma za bardzo alternatywy. No, może Grzelczak.

Po piąte - owszem, Wisnia Wkurwia. Ale był dziś jedynym zawodnikiem, który oddawał groźne strzały, a wtedy, kiedy uderzył w poprzeczkę, zabrakło mu naprawde niewiele.

Po szóste, ten kto chciał zamienić Probierza na Fornalika to powinien natychmiast dostać bana. Bo jeszcze go ktoś przeczyta i spełni te prośbę. A wtedy jesteśmy w dupie. Pamiętam, nie tak dawno temu Probierz uchodził za zbawcę. Pierdoliło się tu, ze musi przyjść i zmienić Kaczmarka, a wtedy na pewno będzie dobrze. Chuja tam. W Polsce jak grzyby po deszczu powstają szkółki piłkarskie. Ale szkółek trenerskich nie ma. Takich, gdzie zagraniczni wymiatacze uczyliby polskich patalachów, co to jest taktyka. Nie ma w Polsce trenera, który poukładałby tak himeryczną drużynę, jak nasza Lechia. Po prostu nie ma.

Podsumowując, owszem, jestem wkurwiony, bo po dobrej pierwszej połowie liczyłem na więcej. Ale wkurw nie przesłania mi faktów i nie skłania do idiotycznego i pozbawionego sensu hejtowania.

Aj sory, wkurwiłem sie. Ale mam wrażenię, że takich jak Wy, to nikt nie zadowoli.
Korona strzeliła gola z niczego??? Strzelili z prezentu! Od początku drugiej połowy Lechia się cofnęła, przestała rozgrywać piłkę, tylko czekałem, kiedy będzie brama dla tamtych. U nas kompletny brak ambicji, grali, jakby myśleli, że mecz się sam wygra. Deleu był natychmiast do zmiany, kunktator i spowalniacz. Ok. 75 minuty po raz pierwszy nasi lechiści zaatakowali i odebrali przeciwnikowi piłkę (!!! - ok 75 minuty!), czyli zrobili to, co tamci robili od początku tej połowy. Gdy jeden z naszych miał piłkę - kompletnie nie miał komu podać. Dno - brak rozegrania, brak wymian, brak wspomagania w kryciu (jeden z naszych kryje, to przeciwnik podaje do niekrytego, bo drugiem z naszych nie chciało się ruszyć),
Sadajew to dno dna, zupełny brak zagrożenia, idiotyczna żółta kartka. Kto to jest, kogo myśmy sprowadzili? Tuszyński nie dostaje piłek. Vranjes niewidoczny. Grzelczak - powrót starego, badziewnego Grzelczaka.

Z plusów:
- Madera. Niesamowite, on naprawdę podawał i rozgrywał... przecierałem oczy. Chyba był na kraku.
- Mateusz Bąk, wypiąstkował kilka dobrych centr przeciwnika.
- dobre, celne i groźne wrzutki Wiśniewskiego.

Ale ten brak ambicji irytuje jak cholera :(
7 marca 2014, 20:47 / piątek
Duch, fajna blondyna miałaby szansę !
7 marca 2014, 20:48 / piątek
"- dobre, celne i groźne wrzutki Wiśniewskiego."

WTF?
7 marca 2014, 20:49 / piątek
Okulele

Dzisiaj, to chyba niewielką.
7 marca 2014, 20:51 / piątek
Duch, jasnowidz jesteś ?
Korona ADHD jak to bylo do przewidzenia,ale kazdy o tym wiedzial,Probierz tez .To nie byl mecz ostatniej szansy,a ze mamy jednak bardzo waska kadre dlatego tak to wygladalo w drugiej polowie.
Duch, szanuję Twoje wpisy, ale sorry.... Sadajew dobry? Miał w drugiej połowie mega szansę, gdyby tylko był szybszy, to by doskoczył do piłki i byłby sam na sam, ale on jest powolny jak ślimak w suszę a przede wszystkim piłka się go brzydzi. Napastnik musi wybiegać na pozycję, a nie czekać na piłkę na nos. A gdy już piłkę dostanie, to nie może jej tracić jak dziecko na podwórku. Do tego za kretyńskie popchnięcie przeciwnika powinien dostać czerwoną. To jest MINUS JEDEN ZAWODNIK W LECHII... Tuszyński w sumie to samo, czeka już tylko na prezenty i nie szuka gry. Swoje strzelił, a teraz można odbębnić resztę sezonu... Sorry, może gdy zobaczę powtórkę meczu, to dopatrzę się tych wspaniałych zagrań Sadajewa, jego geniuszu taktycznego. Ale na razie to cholera mnie na niego bierze.
7 marca 2014, 20:53 / piątek
akurat w tym momencie to jest w kim wybierać za Probierza.

Skorża to marzenie - bez szans. Ale taki Fornalik to na lige taki Smuda.
Śmieszy mnie takie gadanie, że nie od razu Rzym zbudowano.
Dziwne, że w takim Ruchu grali jeszcze gorzej niż Lechia - zmiana trenera i Chorzów już na podium z pewnym praktycznie miejscem w czołowej ósemce.

Jest kim go zastąpić, więc nie ma na co czekać.
Od biedy jeszcze Urban.
7 marca 2014, 20:55 / piątek
Najsłabszy mecz w tej rundzie. Glownie za sprawa faularzy z Korony. Zupelnie nie mozna bylo rozegrac pilki bo od razu byl faul. Ale w takiej sytuacji rzuty wolne i rozne musza tworzyc zagrozenie. W polskiej lidze mnostwo bramek pada po stalych fragmentach gry. Jesli Lechia nie opanuje stwarzania zagrozenia po rzutach wolnych, to niestety ale o pierwsza ósemke bedzie ciezko. Bilana z Korona mamy negatywny a to niedobra sytuacja. Za tydzien zwyciestwo z Widzewem jest konieczne.
7 marca 2014, 20:58 / piątek
11thCommandment

No pewnie, on jest wolny. Ale trudno, żeby takie chłopisko było demonem prędkości. Moe chcę sie kłocić, ale uważam, że on nie dostawał dobrych piłek. A i tak kilka razy trącił piłkę.

Co do tej żółtej kartki - uważam dokładnie przeciwnie, niz Ty. Dla mnie to dowód na to, że jako jedynu podjął fizyczną walkę z drwalami z Kielc. Nawet gdyby wyleciał, nie miałbym o to pretensji. Przecież nasi dali sie stłamsić jak szparka na ustawkach. To dla nas wstyd. Serio. Z calej jedenastki powalczył tylko Madera. Reszta tylko leżała na murawie. W takim towarzystwie Sadaev - w mojej opinii - błysną jeśl nawet nie umiejetnościami, to przynajmniej charakterem. Szanse na awans do ósemki znikają, jak łzy na deszczu.
7 marca 2014, 20:58 / piątek
Dzis przed wszystkim mielismy nie przegrać (czyt. nie dać sie dogonić Koronie). Przegralismy w żenującym meczu, obiektywnie powinien byc remis, ale nie punkt dla nas chodzi, a o to ze Korona dostała 3. To tak statystycznie.
Wrażenia artystyczne? Na dzis mozemy mysleć tylko o tym ile punktów zdobedzie Widzew i PBB, a nie Zawisza czy Jaga.
Powiem szczerze, jesli Lechia z Traore, Lechia z Matsuim miała jakis tam pomysł na grę (rzadko wdrażany), to w dziesiejszej Lechii nie widzę, żadnego pomysłu na grę. Owszem pierwsze 20 minut sprawiało wrażenie, ze ten zespół ma pomysł na grę, ale potem była jedna wielka rozpacz. Gospodarze równie żenujący, ale o jeden strzał lepsi (i tylko o tyle). I w tym jedyna nadzieja, ze reszta gra podobny piach i łut szcześcia spowoduje ze bedzie w dalej sie łudzić. Dziś łudzi sie Korona.

Tak bluzgano na Wiśnie, a dziś tylko on i może Leković przypominali piłkarzy.

TYLKO LECHIA!
7 marca 2014, 21:01 / piątek
Ble ble ble po prostu żenada i jeszcze raz żenada .
7 marca 2014, 21:02 / piątek
A.C.A.B

Skorża - marzenie? Ojapierdolę...

Twierdzisz, że wystarczy zmienic trenera i wszystko się ułozy? Bo Ruch tak zrobił i mu się ułozyło? Ruch zatrudnił trenera ZAGRANICZNEGO. I TO jest powodem odmiany w ich grze.
7 marca 2014, 21:03 / piątek
Tuszynski dzoś piły nie wypi.....ł tylko mu sie odbiła od głowy.W obronie to juz kolejna brama na jego konto.
7 marca 2014, 21:08 / piątek
Faktem jest , że polska myśl szkoleniowa w ostatnim czasie sukcesów specjalnie nie odniosła. Mam nadzieję, że nasi nowi właściele zatroszczą się o swój nowy nabytek czyli lechijkę. Duch - pozdrawiam.
7 marca 2014, 21:11 / piątek
Skorża i Urban mieli takie budzety o jakich my mozemy pomarzyć.Tam nawet Kalkowski z Brede daliby radę zrobic mistrzostwo.W Lechii nie ma materiału i to wszystko.No ale kazdy ma swoje zdanie i typy.Dla mnie Sadajew czy Makuszewski w niczym nie sa lepsi od Grzelczaka czy Tuszyńskiego.Totalne drewna i nie dziw, że kakukascy górale ich odpalili.
7 marca 2014, 21:15 / piątek
Okulele

Pozdrawiam też, ale Lechijka tylko wielką litera ;)
7 marca 2014, 21:16 / piątek
Fornalik tez mial w ruchu takie budżety i takie sklady?

trzeba wreszcie spojrzec prawdzie w oczy. Na poczatku bylem za Probierzem, jednak teraz patrzac to juz jego 4 klub w ktorym polegl po calosci. Czwarty z rzedu.
7 marca 2014, 21:16 / piątek
Ale do jednego wniosku dzisiaj doszedłem-jak nie ma na boisku Oualembo-mniej się denerwuję ogladając mecz-jest kilka procent mniej szans na spierdolenie meczu jakimś chaotycznym podaniem lub głupią stratą
7 marca 2014, 21:17 / piątek
Dziś bez kontuzji,bez kartek praktycznie ,spokojnie o to chodziło ,ósemka na spokoju wszyscy o tym wiemy :-)

Hej nana...
7 marca 2014, 21:18 / piątek
Duch- to niechcący tak się wpisało, z uwagi na trudność w koncentracji. To się nie powtórzy. Sorry.
7 marca 2014, 21:31 / piątek
Dziś bez kontuzji,bez kartek praktycznie ,spokojnie o to chodziło ,ósemka na spokoju wszyscy o tym wiemy :-)

Hej nana...
7 marca 2014, 21:36 / piątek
Zawisza póki co przegrywa z Górnikiem, jakby tak zostało a Jagiellonia co najwyżej zremisowała to nie tracimy kontaktu z ósemką.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.349