Gdańsk: czwartek, 9 kwietnia 2020
FORUM
Podstrony:

Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk PP 12.03 18.30

strona 2/3

12 marca 2014, 19:10 / środa
W ofensywie to nawet nieźle wygląda, brakuje tylko dobrego wykończenia.
12 marca 2014, 19:12 / środa
Sztuką było tak grać przy 0:0 a nie teraz. Im dłużej nic nie strzelimy to powietrze zejdzie i będą Kielce 2.
12 marca 2014, 19:15 / środa
Sadajew do zmiany nie mogę patrzeć jak marnuję okazję za okazją
12 marca 2014, 19:16 / środa
Sadajew tragedia.
12 marca 2014, 19:18 / środa
Madera 0:2 Jaga
12 marca 2014, 19:18 / środa
Michu i M.M

Fantastycznie. Napastnik, kóry rozgrywa, ma dobrą kiwkę i znajduje sobie sytuacje powinien zostać zmieniony. To do chuja podobne, żeby napastnik w Lechii cos robił.
12 marca 2014, 19:19 / środa
Sadajew spoko, prócz wykończenia.. Przekłada piłe,zastawia się, i nie dośrodkowuje jak Wiśnia w kosmos..
12 marca 2014, 19:20 / środa
Napastnik jest po to by strzelać bramki. Póki co ta jego kiwka nic nie daje.
12 marca 2014, 19:21 / środa
to że potrafi rozgrywać nie znaczy że potrafi strzelać a napastnik jest rozliczany z goli a nie z rozgrywania
Wiśniewski to hamulec tej drużyny ! zmiana ! Sadajew mimo, dziwnych decyzji i zmarnowanych okazji to doświadczony grajek. Powinien zagrać 90 minut! Bardzo łatwo porusza się z piłką, kwestia zgrania! Z przodu jak nigdy coś się dzieje. Uważam, że w 1 połowie był moment gdzie mogliśmy-powinniśmy dostać karnego. Tak czy inaczej nasza radosna obrona dalej rozdaje prezenty!
Ta zmieńcie Sadajewa to bramki nam będzie Madera strzelał (samobójcze oczywiście). Dlaczego tak chętnie nie zmienicie Piotra /dośrodkowanie w ręce bramkarza/ Wiśniewskiego?
12 marca 2014, 19:22 / środa
Sadajew na lewym skrzydle i dać Tuszynskiego do środka.
12 marca 2014, 19:25 / środa
Sadajew jest najlepszy w naszej druzynie. Zjebal setke ale kreci obroncami jak chce i tworzy przewage pod bramka rywala.
Bak jak zwykle przyspawany do linii.
Wisnia jest na boisku ? nie zauwazylem :D
Tuszyk z Wisnie i jazda. Bramkarz Jagi gra zbyt dobry mecz zeby tak gral 90 minut :D
12 marca 2014, 19:33 / środa
Ach no tak. Napastników rozlicza się ze zdobytych bramek. Zapomniałem. Muszę zmienić poglądy. Taki Juan Mata na przykład jeszcze w MU nie strzelił gola. Chujowy jest. Do zmiany. A Podolski? No kurwa, ledwie trzy gole w 10 meczach. Do zmiany. Jeszcze gorszy Torres. 4 gole w 20 meczach. Do zmiany.
12 marca 2014, 19:35 / środa
Pisałem że sadajew ewidentnie potrzebuje kilku meczy żeby się rozegrać. Dziś kilka razy źle zagrał ale jest aktywny, nalezy dac mu pograć (o ile będzie miał siły).
12 marca 2014, 19:39 / środa
Niech choć jedną strzela...
12 marca 2014, 19:55 / środa
Karny!
12 marca 2014, 19:55 / środa
1
12 marca 2014, 19:56 / środa
Brawo Wisnia!Na pohybel krytykantom.Baboli Madery nikt nie widzi.
12 marca 2014, 20:03 / środa
Ziom,smigasz do Poznania?
12 marca 2014, 20:07 / środa
Poprzeczka!
12 marca 2014, 20:12 / środa
Niestety nie, wiesz ja juz taki pikol jestem:-) a na powaznie to pracuję i na stare lata za szkołę sie wziełem hehe!Młode wilki osaczaja więc trzeba podeprzeć praktyke dyplomem.Pozdrówka Czarny i powrotu z tarczą życze z krainy pyrlandii!
12 marca 2014, 20:13 / środa
Dawidowicz tragedia
12 marca 2014, 20:16 / środa
Ja pierdole! Czemu oni tego nie wykorzystali?!
12 marca 2014, 20:23 / środa
Dawidowicz bardzo słabo.
12 marca 2014, 20:25 / środa
Powiem tak, od momentu zejścia Sadajeva właściwie nic się z przodu nie działo. Tuszyński widoczny tylko podczas rzutu karnego. Grzelczak przynajmniej tego karnego wypracował. Strzałów brak. Wg mnie powinniśmy grać na dwóch napadziorów.
12 marca 2014, 20:27 / środa
Fatalny mecz Dawidowicza! Najgorsze jest to, że jak zszedł Wiśniewski to z przodu nic już się kompletnie nie kleiło. Ktoś kto potrafi cokolwiek rozegrać potrzebny na gwałt! Vranjes bardzo solidnie. Madera natomiast wyjątkowo nie dokładnie. Kwestia awansu jest ciągle otwarta!
12 marca 2014, 20:27 / środa
Lechia ma za duzo slabych punktow. Obrona nie jest na pierwsza polowke Ekstraklasy. Pomoc z Pietrowskim na czele to totalna tragedia. Tutaj trzeba istotnych wzmocnien. Atak bezbarwny. Sadajew potrzebuje napastnika ktory strzela bo on sam raczej nie strzela. Bramkarz do zmiany od razu.
Po tych zmianach bedzie szansa na pierwszą ósemkę. Teraz walczymy o utrzymanie a Puchar nierealny bo w Gdansku bedzie prawdopodobnie porazka.
12 marca 2014, 20:28 / środa
Dawidowicz chyba był naćpany,tragedia.
12 marca 2014, 20:29 / środa
Nie oglądałem pierwszej połowy. O co chodziło z niepodyktowanym karnym ?

duch - karnego Wiśnia wypracował, nie Grzelczak.
Szkoda tej poprzeczki.. tak blisko
Nie ma co ukrywać - czas Probierza minął.
12 marca 2014, 20:29 / środa
duch - Wiśnia wypracował karnego.
12 marca 2014, 20:30 / środa
Nie ufam ludziom, którzy mówią, że na Lechię przyszli by oglądać piłkę nożną!

TRAGEDIA!
12 marca 2014, 20:30 / środa
duch91 czy jak Ci tam daj sobie juz spokoj, meczu nie ogladales a sie wypowiadasz. Grzelczak karnego wypracowal ? chyba jestes pijany jak Dawidowicz.
W pierwszej polowie cala gre ofensywna robili Makuszewski z Sadajewem a w drugiej Wisnia, ktory tez wypracowal 11.
12 marca 2014, 20:38 / środa
2 polowa pod nasze dyktando.
boli to ze nadal tracimy glupie bramki,sadajew mimo ze nic nie strzelil robil duzo zamieszania w polu karnMy, widac ze musi sie jeszcze zgrac.
Rewanz 2:0 dla nas i jestesmy w nastepnej rundzie
12 marca 2014, 20:39 / środa
Przestań pisać, że czas Probierza minął? Widzisz gdzieś na horyzoncie trenera który jest w stanie pociągnąć tą drużynę? Liczysz na efekt "nowej miotły", że piłkarze pobiegają zrobią z 6 punktów i potem znowu plecy? Daj Probierzowi pracować. Czekamy do lata na realne wzmocnienia. A tym czasem niech Sadajew, Makuszewski i Vranjes grają jak najwięcej aż w końcu odpalą. Sadajew widać, że prezentuje wyższą kulturę piłkarską. Chętnie bym go ustawił za napastnikiem.
12 marca 2014, 20:41 / środa
Ogólnie w drugiej połowie gra wyglądała dobrze, do karnego Jaga się tylko broniła. Druga bramka wisiała w powietrzu. Szkoda poprzeczki i sytuacji gdzie wystarczyło 1 podanie by bodajże Tuszyński znalazł się sam przed bramkarzem. Brakuje doświadczenia. Nie wierzę, abyśmy wygrali w Gdańsku. Obstawiam remis.
12 marca 2014, 20:42 / środa
Slodowy baranie 1:0 wystarczy

Makuszewski do rezerw niech juz lepiej ten Jagiello wroci
12 marca 2014, 20:46 / środa
Dawidowicz do Borusi. najlepiej już dziś. Kurwa mac schodzi Wiśnia a zostaje ja łajza
12 marca 2014, 20:53 / środa
M.M o czym Ty mówisz..
gra wyglądała dobrze, bo jagiellonia miała wyjebane kiedy prowadziła 2:0
12 marca 2014, 20:53 / środa
Kiedyś był winny Rogalski i Buzała....teraz czepiacie się Wiśni.Tylko,żeby nie on to na rewanż zostalibyście(krytykanci) w domu.Czemu (krytykanci) nie widzicie mega chujowego meczu Dawidowicza (bo młody?),babola Madery?Sadajew chujowy?Kręcił białorusinami aż miło,tyle że z Tuszkiem miał grać od początku.
Wyjebać Probierza?Super..Kto za niego...?Czesiu?Wieczorek?Hajto?Może kafarski?
Mamy dobrego trenera i niech pracuje dalej.
12 marca 2014, 20:57 / środa
Dzięki Wiśnia! Chłopak wiedział o co gra i przedłużył w pojedynkę niemal nadzieję. Krytykować można ale kto go obraża jest niegodny noszenia barw.

Na plus:
Sadajew (wolny , ale dużo widzi i swietnie trzyma sie przy piłce)
Makuszewski (chaotyczny ale widoczny i waleczny)
Vranies (trochę na zachęte ale papiery na granie ma)

Na minus:
Bąk (ręcznik mógłby obronić coś więcej)
Madera (winny bramek)
Pietrowski (z tą formą to ławka...w rezerwach)
Dawidowicz(pić trzeba umić)

Byliśmy dziś lepsi, dużo lepsi. Jest duża szansa na awans, więc nie beczeć
12 marca 2014, 20:58 / środa
Menda co sie przypierd...asz do mnie
wiem ze 1:0 wystarczy bysmy byli w nastepnej rundzie
ja obstawiam 2:0 dla nas
12 marca 2014, 21:31 / środa
I znowu nic nie wiemy, szanse dalej są, a gra znowu taka sobie. Po bramce na 2:0 Jaga oddała polę stad lepsze wrażenie z gry Lechii.
Widziałem tylko pierwsze i ostatnie 30 min wiec mogę sie mylić, ale dalej nowi w drużynie nie dają wrażenie ze są wzmocnieniami.
Sadajew niby sie umie zastawić, ale nie za bardzo wie co dalej z piłką zrobić, mi jakoś jego gra nie przypadła do gustu (na razie).
Makuszewski jakby sie rozkręcał ale jakby za wolno. To samo Vranjes.

Nie rozumiem co niektórzy chcę od Wiśni. Jako jedyny robił zamieszanie, wywalczył karnego, widac ze sie starał i żył meczem. Jesli chcecie go wypie... to chociaż znajdzicie lepszego zastepcę.
Bąk dzis słabo, sądze ze drugą bramkę Kaniecki by wyciągnął
Madera w tej sytuacji pięknie eskortował Balaja, moze robić za bodyguarda na emeryturze. Brawo! kurwa Brawo!
Jak bedzie powtórka polecam obejrzeć wyprowadzanie piłki ok 9-10 min. Madera podaje sobie z Deleu wtem włacza sie Magister zajmując miejsce stopera i tez podaje sobie z Maderą nastepnie genialnie kopie do rywala. Akcja Miód!

W zasadzie nie ma progresu od ostatniego meczu, ale liczę ze sie przebudzą.
Jesli nie, to czeka nas nerwowa końcówka sezonu.

PS. Tuszyński wykorzystał karnego (brawo!), ale trzeci raz z rzędu (sparing, z Pogonią i dziś) strzelił identycznie (moze czas ubarwić repertuar). Widać bramkarz Jagi nieodrobił zadania domowego, na szczescie.

Wierzę dalej.

TYLKO LECHIA!
12 marca 2014, 21:52 / środa
Niektórzy oczekują od Sadajewa troche zbyt wiele... koles nie gral powazniej (nie powaznie, bo to Polska rzecz jasna) w pilke od dawna, a wymagacie od niego by strzelal jak Messi... spokojnie. Ogólnie gra mimo wszystko żenująca... nic więcej o tym meczu powiedzieć się nie da.
12 marca 2014, 22:17 / środa
@Cygnus, Simek

Nie zgodzę się. To jest para futbol i w tych kategoriach należy to oceniać. Według mnie to był najlepszy mecz Lechii w tym roku. Wątpie by ktoś kibicował czy nawet oglądał Lechię czy polską piłkę dla piękna sportu.
Cygnus mylisz się moim zdaniem ,że dominacja Lechii wynikała z dwubramkowego prowadzenia Jagielloni. Po straconej bramce, gdy wynik przestał być korzystny dla gospodarzy to nadal Lechia cisnęła.Oceniajmy , ale uczciwie (względem możliwości i umiejętności) i jak Simek sam piszesz oczekiwania też miejmy proporcjonalne do stanu posiadania. Dzisiaj było dobrze , była walka i ambicja.
Były też bardzo słabe punkty , ale o nich już było
12 marca 2014, 22:23 / środa
Dno... Jeżeli tak tragicznej Jagi nie mogą pokonać to jak oni chcą wygrać PP? Tak dysponowaną Jagiellonię pokonałaby większość drużyn nawet 1 ligi. Po raz kolejny było widać brak pomysłu na grę. Typowa gra na chaos jak na podwórku. Gdyby nie świetna dyspozycja Wiśni to już dzisiaj moglibyśmy żegnać się z Pucharem Polski.

Fajnie pokazał się Sadajew, ale on raczej nie nadaje się do taktyki z jednym napastnikiem. Nie gorzej zagrał Vranjes i Makuszewski. Sabotażyści Madera i Dawidowicz w następnym meczu powinni sobie odpocząć...

Mam cichą nadzieję, że nowi właściciele zaprezentują się na konferencji prasowej wraz z nowym trenerem.
12 marca 2014, 22:50 / środa
Edwin to nie jest łłyżwiarstwo figurowe, przegraliśmy drugi mecz z rzędu i to powinno być wyznacznikiem przy ocenie. Upieram się przy swoim że Jaga spuściła z tonu przy 2:0. Ale fakt faktem że dalej jesteśmy w grze.
12 marca 2014, 23:04 / środa
Gra wygląda jak wygląda. Tak naprawdę to nic się nie zmieniło od czasów "późnego Kafara". Nie ważne czy Janas, Ulatowski, Bobo czy kto tam jeszcze. Można się więc zastanawiać czy aby na pewno najbardziej winny jest trener. Z drugiej strony można powiedzieć, że polscy trenerzy są ch**owi. Bez różnicy, kto by nie trenował to gra będzie o taka właśnie. Liczę, że nowi właściciele dogadują się z nowym trenerem i nie będzie to Polak. Jeżeli nie teraz to przynajmniej po sezonie powinien się pojawić. Co do kadry to tak 50% kopaczy do odstrzału z dniem 1.07.2014r. Oczywiście trzeba będzie ich zastąpić lepszymi.

Z ciekawostek to z tydzień temu śnił mi się ten mecz i po 5 min było 3-0 w plecy. Coś w tym było, bo zebraliśmy 2 szybkie gongi. Szkoda, że jak mi się śnią zwycięstwa Lechii to się nigdy nie sprawdza.
Sprawa awansu otwarta, jednak jeśli będziemy grać tak jak gramy u siebie, to nic z tego nie będzie, ale wierzyć trzeba.
12 marca 2014, 23:07 / środa
kolejny mecz zbliżył michała do pożegnania z Lechią
ile zarząd da mu jeszcze czasu?
wypierdolą go po widzewie czy dopiero po lechu i rewanżu w pp jak już nie będzie opcji zdobycia pucharu i widzew odrobi do nas kilka punktów na 10 kolejek przed końcem?
12 marca 2014, 23:19 / środa
Mnie zastanawia jedno, pamiętacie jak Probierz przejmował tą zbieraninę w ŁKSie? Oni tam tracili bramki hurtowo a gdy przyszedł to ich gra obronna zaczęła wyglądać dość solidnie. Dlaczego więc w Lechii gra w defensywie wygląda jak ser szwajcarski (o zgrozo!)?
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.225