Gdańsk: wtorek, 16 kwietnia 2024

Amica Poznań - LECHIA GDAŃSK 22.03.2014 18:30

strona 1/2

16 marca 2014, 23:45 / niedziela
W sobotę mecz w Poznaniu. Będzie cholernie ciężka, ale coż skoro Widzew dał radę z nimi zremisować to my jak najbardziej możemy dać radę tam nawet wygrać. A punkty są teraz bardzo ważne więc nie będę wybrzydzał jeśli chodzi o styl, nie interesuje mnie czy strzelimy pięknie czy będzie to samobój - jeśli wygramy będzie z czego się cieszyć i może się uda awansować potem do tej ósemki, bo później mamy dwa mecze u siebie - z piastem i Zagłębiem i oba są też do wygrania. Skład? Bąk - Deleu, Madera, Janicki, Leković - Dawidowicz, Vranjes - Makuszewski, Tuszyński, Wiśnia - Sadajew. Tak bym to widział. Typ wyniku? 2:0 dla nas po golach Makuszewskiego i Tuszyńskiego.
16 marca 2014, 23:48 / niedziela
Pytanie do forumowych statystyków czy przypadkiem kartki z meczu Widzewem nie powodują, że zarówno Wiśnia jak i Deleu będa pauzować w meczu z AGD?
17 marca 2014, 00:19 / poniedziałek
Wisnia nie dawno co pauzowal i to byla jego piąta żółta kartka w sezonie ;)
17 marca 2014, 12:52 / poniedziałek
Mimo wszystko wolałbym Frankowskiego lub Jagiełłę zamiast Wiśni. Poziom może trochę niższy, ale Wisnia prochu juz nie wymyśli. A taki Frankowski, dobrze prowadzony, może w przyszłości być dużo lepszy od obecnego kapitana, co może nam przysporzyć albo korzyści sportowych, albo finansowych. I jedne i drugie się przydadzą. A Wiśnia? Cóż. Ma już swoje lata. 31 dokładniej mówiąc. Skoro przez tyle lat nie odpalił, to nie odpali juz nigdy. Po sezonie powinien się pożegnać nie tylko z Lechią, ale i z Ekstraklasą.
17 marca 2014, 13:26 / poniedziałek
Paradoksalnie naszą mocną stroną w tym meczu będzie nieprzewidywalność. Mamy wielu nowych graczy i nie do końca są rozszyfrowani przez drużyny przeciwne. po Lechu mniej więcej wiadomo czego się można spodziewać a po nas nie za bardzo :D Zwłaszcza, że jesteśmy na fali moim zdaniem (wznoszącej oczywiście) i chłopaki są w stanie zaskoczyć pozytywnie. Pytanie czy w głowach nie będzie już myślenia o meczu pucharowym i takiego podświadomego odpuszczenia meczu ligowego z teoretycznie silniejszym przeciwnikiem i na ich stadionie. Oni mają dużo szczęścia ostatnio w odróżnieniu od nas - mam nadzieję, że w tym meczu suma szczęścia obu drużyn się wyzeruje :D

Amen
17 marca 2014, 13:49 / poniedziałek
Paradoksalnie mamy większe szanse na sukces w tym meczu niż mielismy w meczu z Koroną. Lechia woli drużyny które grają w piłkę a nie drwali koszących po kościach (Korona, Podbeskidzie). Widać to po wynikach jakie Lechia osiągnęła z czołówką (Legia, Górnik). Wisła wyjątkowo nam nie leży więc pomijam, choć ostatni mecz w Gdańsku nie musiał zakończyć się remisem gdyby Pietrowski nie zmarnował 200% okazji. Może być tak że Lech podejdzie luźno do meczu i zostaną skarceni.
Osobiście obstawiam bramkowy remis.
17 marca 2014, 18:41 / poniedziałek
Ten mecz powinien dać odpowiedź czy mamy szanse na pierwszą"8". Jesli nie przegramy dalej powinnismy byc w grze (zakładam ze Zawisza nie ogra Wisły). Zwycięstwo, śmiem twierdzić, poniosłoby naszych do góry tabeli i to na stałe, bo dałoby kopa na nastepne mecze.
Tym którzy w tym meczu sadzają Wiśnie na ławę, zadam pytanie: OKI ale kto w zamian? Jagiełło, Frankowski? Widzieliscie mecz (a przynajmniej wynik)rezerw z Kartuzami? Jak tam wypadły wasze gwiazdy? Wiem ze całe zło wynika z tego ze gra Wiśnia, Sadajew nie strzela, ze stałych fragmentów gry tracimy gole, Bąk nie wychodzi na przedpole, Pazio cieniuje, frekwencja słaba, to wszystko przez to ze Wisnia kręci kółeczka i źle dośrodkowuje.
No cóż ale taka jest kolej rzeczy. Natura nie znosi pustki. Hejterzy muszą mieć swojego idola:
Rogalskiego nie ma, Buzi kontuzja, Duda na wypozyczeniu, Magister czesciej grzeje ławkę to pozostaje juz tylko Bąk i Wiśnia (Reszta jest tu przelotem).

Wracając do meczu: Jesli nie stracimy pierwsi bramki, powinnismy zapunktować.
Bramkę dla nas strzeli Hubert ;)

TYLKO LECHIA!
17 marca 2014, 20:17 / poniedziałek
Po dzisiejszej porażce Jagi i wczorajszej wygranej Piasta liga jest strasznie plaska tak wiec punkt(y) w tym meczu dałby Nam wiele.

Zakładając wygrane w meczach u siebie (co jest konieczne jeśli chcemy być w tej 8ce), ten mecz jest chyba kluczowy - jednak, przynajmniej wg mnie, ciężko być optymista...

PS1. dobrze, ze mamy lepszy bilans z Zawisza, Jagiellonia, Cracovia i mam nadzieje będziemy mieli lepszy z Piastem.

PS2. szkoda tych 3 pktow dla Jagi z meczu z Legia.
17 marca 2014, 20:57 / poniedziałek
dopisywanie sobie punktów przed meczem(Piast,Zagłębie)-jak ja to lubię

to wszystkie kalkulacje to można na chuj nabić ,okaże się że wtopimy te 2 mecze u siebie a wygramy np w poznaniu

życie...

my jak na razie nie gramy tak jak chcemy tylko gramy tak jak nam wychodzi-wygrana z widzewem niczego nie zmieniła-od początku sezonu tak gramy
17 marca 2014, 21:27 / poniedziałek
czytaj ze zrozumieniem
17 marca 2014, 21:47 / poniedziałek
nie do ciebie pisałem
17 marca 2014, 21:57 / poniedziałek
"to wszystkie kalkulacje to można na chuj nabić" - a czego spodziewałeś sie na forum? Ze wygramy mecz za piłkarzy?
Od tego jest forum, temat przyszłego meczu, wiec co można tu napisać? Spekulacje odnosnie składu, wyniku i dalszych losów. Może Jasnowidz z Człuchowa napisze Ci coś nie da sie "na chuj nabić".
Sorrki ale nie wiem czego niektórzy oczekują po wejsciu na forum.

TYLKO LECHIA!
17 marca 2014, 21:59 / poniedziałek
ja remis biorę w ciemno... nie wydaje mi się, żebyśmy w tym momencie zasługiwali na pierwszą ósemke, ale dałoby to czas na spokojne budowanie drużyny na nowy sezon bez strachu przed spadkiem...
17 marca 2014, 23:30 / poniedziałek
a ja mam nadzieje, ze Wisnia wreszcie cos strzeli w Poznaniu...tak z przekory; a Sadajew pare razy objedzie Pinokia ;) choc moze tym razem bedzie od poczatku Grzelczak a Tuszynski na szpicy?
18 marca 2014, 01:10 / wtorek
Cygnus

Z całym szacunkiem, ale tak. Wolałbym, żeby Probierz ciągnął za uszy Frankowskiego. Bo z Wiśni już się nic więcej nie wyciągnie. A z Frankowskim jest o tyle dobrze, że jeszcze nie wiadomo.
18 marca 2014, 13:24 / wtorek
Rumak będzie cisnął swoje dziewczynki, zeby Nas wysoko zlały.

"Zmiana trenera w Lechu Poznań coraz bardziej realna. Jak dowiedział się portal SportoweFakty.pl, Mariusz Rumak utrzyma posadę tylko jeśli wypełni ultimatum.
Na czym ono polega? Szkoleniowiec ma zdobyć w dwóch najbliższych meczach sześć punktów. Zadanie nie będzie łatwe, bo w najbliższą sobotę Kolejorz podejmuje Lechię Gdańsk, ale za tydzień wyjeżdża do Warszawy na pojedynek z Legią.

Co się stanie, jeśli Mariusz Rumak nie zrealizuje ultimatum? Wówczas straci posadę, a jego miejsce ma zająć Waldemar Fornalik. Negocjacje z byłym selekcjonerem reprezentacji Polski toczyły się już w zeszłym tygodniu, podobno przygotowano nawet dla niego kontrakt."
18 marca 2014, 15:43 / wtorek
duch - moze i coś w tym jest, ale to sport zespołowy i liczy sie przede wszystkim dobro drużyny (szczególnie w decydującej fazie rozgrywek). Jak najbardziej jestem za udziałem młodych w drużynie, ale powiem szczerze ze do tej pory Frankowski niczym mi nie zaimponował, szczególnie w tej rundzie. Poza tym w meczach rezerw powinien dać jasny sygnał :"Jestem w formie, dawać mnie do I składu!" Takie mecze powinny być dla niego argumnetami ZA, a chyba jest odwrotnie. Swego czasu takie katharsis przechodził Deleu, wspomniany Wiśnia, potem było im łatwiej wskoczyć do 11 i byc wyróżniającymi sie graczami.

TYLKO LECHIA!
18 marca 2014, 16:21 / wtorek
ps. Aby było jasne. Jestem za tym aby w decydującej czesci sezonu grali najlepsi na tą chwilę zawodnicy. Jesli to jest Wisnia niech gra Wisnia, Jesli Franek niech gra, jesli Jagiełło, niech gra i on, mimo, ze zaraz wróci do Legii. Ważne aby drużyna osiągnęła cel.
Naszej drużynie brakuje też prawdziwego lidera na boisku i w szatni, teraz funkcję tą próbuje pełnić Wiśnia, ale chyba nie jest to optymalne rozwiązanie.

TYLKO LECHIA!
18 marca 2014, 20:44 / wtorek
Ja moge przejac funkcje lidera w szatni.
18 marca 2014, 21:06 / wtorek
Cyganus- a ja jestem zdania ze niekoniecznie ma grac lepszy.
Jagiello wymyslil sobie sciezke Koseckiego.....takiego wala,moze i solidny egoista ale jak przesiedzi runde na lawce latwiej bedzie o kontrakt.
Niech Legia sobie gra chybil- trafil,natomiast nasz sztab powinien do tego czasu wiedziec ile on jest wart.
Pokerowa zagrywka.....na obecna chwile Legia jest w czarnej dupie.
18 marca 2014, 21:18 / wtorek
Jesli chodzi o Jagiello, to myśle ze na tą chwilę jest daleko od pierwszego składu i raczej Legia nie bedzie mądrzejsza w tym temacie za 3 miesiące.

TYLKO LECHIA!
19 marca 2014, 16:25 / środa
Buc z Amiki dostal ultimatum od zarzadu. Szesc punktow w dwoch najblizszych meczach z nami i z Legia. Lechia lubi zwalniac obcych trenerow, wiec oby i tym razem tak to sie wlasnie potoczylo :) Do zobaczenia w sobote:)
19 marca 2014, 18:26 / środa
Kownacki nie zagra z nami w sobotę. Wyjechał na zgrupowanie kadry u17.
19 marca 2014, 20:03 / środa
troche zalezy tez od zawodnikow amici, moze beda chcieli zwolnic trenera, ja sie nie obraze, liczy sie tylko zwyciestwo :)
20 marca 2014, 09:29 / czwartek
"Skoro przez tyle lat nie odpalił, to nie odpali juz nigdy"

To nie jest tak że wiek ogranicza zawodnika. Kluczowa zawsze jest koncentracja, z którą u Wiśni nie jest kolorowo. Chciałbym się zdziwić co do Wiśni - wierzę że odpali z mega pierdzielnięciem.
20 marca 2014, 16:14 / czwartek
Lech Poznań - Lechia Gdańsk, godz. 18:30, sędzia: Tomasz Musiał (Kraków)
pełna obsada odnośnik
21 marca 2014, 17:19 / piątek
22 marca 2014, 10:04 / sobota
Nie ma co się zastanawiać - w pozostałych 4 meczach ma być 12 punktów bo tylko to da nam grę w ósemce. W Poznaniu jeszcze nie wygraliśmy więc czas się przelamać bo oni są ciency jak nigdy, a nam bardzo tych trzech punktów potrzeba.
22 marca 2014, 11:53 / sobota
Moje typy do konca rundy:

Lech- Lechia X
Lechia-Piast X
Lechia-Zagłebie 1
Śląsk - Lechia X

W sumie 6 punktów.
22 marca 2014, 14:22 / sobota
typowy mecz na przelamanie ;) ...
22 marca 2014, 17:29 / sobota
Jaga - Korona 1:1. Dobry wynik dla nas!
22 marca 2014, 17:58 / sobota
Skład wyjściowy:
24. Mateusz Bąk – 26. Chris Oualembo, 2. Rafał Janicki, 6. Jarosław Bieniuk, 3. Nikola Leković – 11. Maciej Makuszewski, 27. Paweł Dawidowicz, 17. Marcin Pietrowski, 21. Stojan Vranjes, 14. Piotr Wiśniewski - 8. Patryk Tuszyński.

W rezerwie pozostają: 40. Kacper Rosa, 10. Przemysław Frankowski, 95. Zaur Sadajew, 9. Piotr Grzelczak, 13. Wojciech Zyska, 4. Paweł Stolarski, 35. Damian Garbacik.

Na ławce młodzi obrońcy. Co z Maderą?
22 marca 2014, 18:25 / sobota
na tt pisza ze jakis uraz dlatego nawet na lawce go nawet nie ma
22 marca 2014, 19:02 / sobota
Nasi obrońcy to jakiś dramat.
22 marca 2014, 19:02 / sobota
No i chuj! 1:0.
22 marca 2014, 19:03 / sobota
To była kwestia czasu już Amica miała dwie sety....
22 marca 2014, 19:04 / sobota
Łalembo to się nadaje do wypasu kóz w dżungli...
22 marca 2014, 19:06 / sobota
Zenada. Powinno byc z 4:0. Nie ma opcji, pierwsza 8-ka nie dla nas.
22 marca 2014, 19:09 / sobota
Dawidowicz też zajebisty...ale jako baca przy owieczkach..
22 marca 2014, 19:17 / sobota
Niewątpliwie najgorsze 45 minut w tej rundzie, jedynie do Tuszyna i Vranjesa ciężko się przyczepiać. Jedyne co dobre ze jest tylko 1-0. Chłopaki brać się w garść i zapierdalać bo właśnie żegnamy się z ósemką!!
22 marca 2014, 19:20 / sobota
Nie da się oglądać naszej gry. Jedynie Bąk daje radę. Same złe wybory, mnóstwo strat i niedokładności. Jak nic się nie zmieni to będzie wysoka porażka :(
22 marca 2014, 19:21 / sobota
Faktem jest, że Wiśnia i Oualembo dali sie okiwac jak dzieci na szkolnym boisku, ale poczekajmy na drugą połowę. Lech ma na nasze szczęście Teodorczyka, bo inaczej byłoby już 3 - 0. Jeden strzał na bramkę przez 45 minut to trochę za mało.jest jeszcze II połowa.
22 marca 2014, 19:25 / sobota
Ja jednak bym się przyczepił do Vranjesa za ostatnią akcję. Trudno mi zrozumieć co chciał zrobić zamiast podawać w pierwsze tempo do wbiegającego na czystą pozycję jednego z naszych (nie rozpoznałem kto to był: Maku czy Wiśnia).
22 marca 2014, 19:37 / sobota
Wydaje mi sie ze trzeba skupić sie aby spokojnie sie utrzymać, a od nowego sezonu oczekiwać na to co obiecał nowy właściciel tj. Budowę silnego zespołu. Tutaj nic na szybko sie nie uda, jak dla mnie to jesteśmy w tej chwili 9-10 zespół Ekstraklepiska.
22 marca 2014, 19:40 / sobota
jakbym widzial, ze mam podac do wisni, to tez bym mu nie podal ...
22 marca 2014, 19:49 / sobota
Po meczu.
22 marca 2014, 19:52 / sobota
Jeszcze dawidowicza niech zmieni....
22 marca 2014, 19:52 / sobota
Colombo znowu zgubił krycie. Pierwsza bramka też jego. No i dopiero go Probierz zmienił. Kolejna bramka z rożnego...
22 marca 2014, 19:57 / sobota
Te rożne to fatum
22 marca 2014, 20:04 / sobota
Zawsze bronilem Probierza ale muszę przyznać że jest skończonym idiotą desygnując do pierwszej jedenastki tego czarnucha Kolombo.
Czy my nie możemy w końcu jebnąć tych pyr na ich boisku...
 
1 2
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.429