Gdańsk: poniedziałek, 8 marca 2021
FORUM
Podstrony:

Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok PP 25 marca 20:30

strona 3/3

26 marca 2014, 09:26 / środa
Wiecie jaka była różnica między Lechią Kaczmarka a Probierza?

Abdou Razack Traore. Od tamtej pory nie mamy takiego piłkarza i to widać aż za dobrze. Pogoń ma Akahosiego ( czy jak to się piszę ) + Robaka, Jaga ma Quintane, Ruch ma trenera, Górnik MIAŁ trenera, Zawisza ma Masłowskiego. A kogo my mamy, żeby pociągnął grę? Nikt tu nie zrobi różnicy w ofensywie, może czasem Sadajew, ale to ciągle nie jest to. Prawda jest taka, że gdyby przy obecnej kadrze był Traore w formie, awansowalibyśmy i do półfinału PP jak i do pierwszej 8.
26 marca 2014, 09:38 / środa
Mineła noc, i to nie był koszmar..
Dalej jesteśmy poza tym pucharem.
I dalej mamy kurwa Probierza.
26 marca 2014, 10:51 / środa
wypowiedź jakiegoś gościa z fejsa Lechii

"co mają kibice sukcesu do osiągnięć Lechii. Najpierw trzeba zapierdalać, angażować się a nie w chuja walić to może kibice to w końcu docenią i przyjdą. Sam lokalny patriotyzm niestety nie pomoże i nie pomnoży rzesz kibiców. Prawda jest taka że skurwiele koszą zajebistą kaskę co wcale ich nie mobilizuje i w niczym nie przeszkadza im hańbić naszą drużynę i przynosić wstyd Gdańskowi. Niestety taka prawda."
26 marca 2014, 13:32 / środa
Tak jak myslalem, wczorajsza porazka kopaczy byla celowa. chcieli nowego coucha to beda mieli.
26 marca 2014, 13:41 / środa
Bardzo, ale to bardzo ich przeceniasz. Nikt trenera nie zwalnia specjalnie. To jest po prostu ich poziom. Koło 10 miejsca w lidze. Każdy z chłopaków, którzy grają ci to powie.
26 marca 2014, 13:49 / środa
A.C.A.B - o co chodzi z tym "nic się nie stało" po meczu? Jak usłyszałeś to z zielonej to umyj uszy następnym razem zanim coś napiszesz.
26 marca 2014, 13:57 / środa
Doping był OK - patrząc z boku i subiektywnie. Moim zdaniem nie ma co przedłużać dopingu razem z prostą bo na prostej szybko się nudzą jedną śpiewką. Poza tym jak coś się dzieje na boisku to prosta się wyłącza i obserwuje wydarzenia boiskowe. 3-4 powtórzenia to max, potem siada głośność.

Amen
26 marca 2014, 15:17 / środa
Zdjęcie Sadajewa to był sabotaż .
26 marca 2014, 15:17 / środa
Naprawdę wczoraj było trudno cokolwiek wyciągnąć więcej z dopingu.
Jak już ludzie zaczynali łapać fazę to kur... podanie do przeciwnika piłki.
W Gdańsku jesteśmy świadkami cudu nad morzem.Jak to jest możliwe żeby nasi piłkarze zawodowi nie potrafili wymienić 3-4 celnych podań pod rząd...

F. i K. próbują podkręcać doping niezależnie od gry ale u nas tak się nie da.
Nasze trybuny mają trochę inną specyfikę ,bardziej spontaniczną niż np. Lech czy Wisła.Potrzebujemy bodźca który jak ruszy to nie ma równych w Polsce.

Trybuna prosta to już całkowita pomyłka .
Wybija przeciwnik róg czy aut, a tam zamiast go deprymować lub wywierać presje pociskami ... wpierdalają popcorn popijając cole.
Spięcie przy linii bocznej ,a tam nawet tłustych dup z krzesełek nie ruszą siedząc metr od akcji.To jest dla mnie jakaś tragedia no ale cóż ... taki mamy klimat wśród kibiców piknikowych sportu wszelakiego.
Potem taki jeden z drugim nadają sobie prawo do oceniania zachowań młyna , dopingu czy oprawy z pirotechniką. Oczywiście zdaje sobie sprawę, że siedzą tam również wierni kibice-fanatycy pełną gębą - to ich zadanie by to zmienić .
Bo na tą chwile to żaden pożytek z nich.

Z ludźmi którym nie pasowało puchar jest nasz nawet nie ma sensu rozmawiać ...
26 marca 2014, 15:52 / środa
"Trybuna prosta to już całkowita pomyłka"

Wiesz? Niektórzy kupują bilet na mecz po to by usiąść na dupie, jeść, pić i oglądać... Dlatego siadają tam na prostej a nie zielonej? Taki kibic płaci i chce zobaczyć za te pieniądze 22 zawodników na boisku, którzy ganiają za piłką starając się coś z nią zrobić... Mecz się kończy i kończy się spektakl, za który zapłacił i ma pełne prawo do takiej postawy!!! Jeśli ktoś tego nie rozumie to chyba żyje w innym świecie....
26 marca 2014, 16:04 / środa
Karolek - poprawiłem się później, że chodziło o "czy wygrywasz".
26 marca 2014, 16:57 / środa
Lechia to nie są kibice przynajmniej tylko kibice, jak tu na forum się wydaje. To raczej byłby przejaw megalomanii czy egocentryzmu. Oczywiście kibice są ważnym elementem składowym tej CAŁOŚCI, ale to nie wszystko . Wygadywanie takich bzdur to również marginalizowanie samych piłkarzy. To w imię czego mieliby się tak bardzo angażować ? Skoro są traktowani jako wkłady ? Presja kibiców na wynik , konkretne zachowania etc. to też element kształtujący druzynę. Tego nie może zabraknąć, nawet jeśli tak głęboko mamy Lechię w sercu, że wszystko jesteśmy w stanie wybaczyć. Wczorajszy mecz pokazał po raz kolejny , że brak nam …. jakości. Zaangażowanie i chęci były , druzyna dobrze zareagowała też na stratę bramki, szukała rozstrzygnięcia do ostatnich sekund meczu ale tą grą niewiele się da osiągnać – nawet w naszej lidze. NIby każdy jakos tam gra ale razem się nie klei - z pewnością brakuje takiego playmakera czy indywidualności , jaką był Traore czy choćby nawet Matsui. I nie ma co tu się pienić. Sknera nie dała wówczas kasy, sprawa się rypła.
Te nasze nowe nabytki wcale nie zawodzą , stanowią rozszerzenie składu na zbliżonym poziomie do drużyny. Taki Sadajew jest waleczny, szuka gry ale kręci się po bokach, unika pozycji strzeleckich do wykończenia, chciałby dograć a nie ma komu. Momentami sprawial jednak wrażenie zagubionego. Vranjes technicznie niezły , potrafi z piłka zrobić to, co powinien , ale nie jest zgrany z drużyną. Leković zaczął już łapać wspólny język z Grzelczakiem i jego gra w charakterze skrzydłowego chwilami wyglądała całkiem dobrze. Makuszewski dobrze przygotowany fizycznie, robi ruch – potrafi dograć w pole karne, asysta pierwsza klasa. MI tam i gra Stolarskiego się podobała. Nawet naciskany przez skrzydłowego nie pękał, nie oddawał piłki do bramkarza tylko obracał się o 180 stopni ( jak on to robi ?) i sru do przodu po swoim. Włączał się do akcji ofensywnych, strzelał z dystansu. Miał parę strat ale pamiętajmy to młody zawodnik , niewiele grał w ekstraklasie. Ma papiery na granie.
Trener niewiele wykrzesał z druzyny to fakt . Nowi przyszli jednak późno, nie bardzo miał kiedy to zrobić. NIe wiem, czy nowy będzie lepszy. Jednak zarządcy doszli pewnie do wniosku, że nowy trener musi dostać czas, aby rozeznać się w nowym środowisku, no i zacząć ustawiać drużynę nawet, jakby miało ja opuścić kilku piłkarzy.
26 marca 2014, 17:04 / środa
Lille1 ma zupełną rację. Ja też uważam że brakuje tutaj prawdziwego playmakera. Może uda się ściągnąc Traore:)
Nie ma zawodnika ktory wzialby ciezar gry na siebie. Poza tym że brakuje jakosci, to brakuje jej glownie przez słabe punkty ktorych w Lechii jest praktycznie w kazdej formacji po jednym. Jak się je wyeliminuje druzyna zacznie grac na miare oczekiwan. To prawda ze walczyli ale to byly ich mozliwosci i nie oszukujmy sie, oni nic wiecej juz nie są w stanie zrobic. Jaga byla po prostu lepsza w dwumeczu, przede wszystki grali mądrzej a Lechia niestety -inteligencji się nie da nauczyc.
27 marca 2014, 22:58 / czwartek
Hektopaskal
26 marca 2014, 13:41 / środa
Bardzo, ale to bardzo ich przeceniasz. Nikt trenera nie zwalnia specjalnie. To jest po prostu ich poziom. Koło 10 miejsca w lidze. Każdy z chłopaków, którzy grają ci to powie.

He,he. Nie chce mi się szukać ,ale przed sezonem trochę inaczej mówiłeś. Coś w stylu , że w polskiej piłce każdy może wygrać z każdym i piątka realna. Paru też Wisłę do spadku typowało.
Na moje ,że z tym składem granie na PGE to jak zawieszanie sobie pętli na szyi i skazanie się na walkę o miejsca 10-16 przy pustawych trybunach oburzonych było mnóstwo. I tylko za ten konformizm mam żal do Probierza , bo do kibiców zmieniających zdanie co chwilę się już przyzwyczaić zdążyłem. Bez napinki
27 marca 2014, 23:17 / czwartek
Edwin to Ty niedawno pisales ze Probierz to mistrz swiata,zdanie szybko zmieniles.
27 marca 2014, 23:25 / czwartek
Mistrz świata bo z tym składem (runda jesienna ) osiągnał takie wyniki (pisałem w momencie gdy byliśmy liderem). Zdania nie zmieniłem.
Dalej uważam ,że nie winą Probierza jest ,że nowi piłkarze przyszli tak pózno i że nie miał szans w tak krótkim czasie zrobić wiele więcej.
Spoko teraz mamy "niepolskiego trenera" i będzie super bo to Probierz był jedynym powodem lipnych wyników
27 marca 2014, 23:35 / czwartek
Probierz nie był jedynym powodem takich wyników, ale bierze odpowiedzialność za takie a nie inne wyniki zespołu. Pogoń, Zawisza, Ruch, Jagiellonia nie mają zajebistych ekip, a jednak są w "8", a nawet w PP półfinale. Dostał wsparcie "na szybko" w postaci wzmocnień (o których inne zespoły mogły jedynie pomarzyć), a mimo to zespół gra nieskutecznie i w porównaniu do wynikami z jesieni, różnica jest niewidoczna.
27 marca 2014, 23:50 / czwartek
Czasu trochę mało miał nie uważasz? Zakładam ,że w momencie gdy się okaże ,że Holender nie jest wcale cudotwórcą i gra dalej będzie kopaniną znów połowa ludzi nie będzie pamiętała swoich wypowiedzi :)

Wisła nie tak dawno miała Maskanta i tam też nie brakowało pewnych ,że teraz to będzie... He,he nie wiem czy się śmiać czy płakać. Co pół roku wkręt ,a i tak większość kupuje i już widzi Lechię na podium bo za Polaka Holender. Dla mnie jest to żałosne, ale można się przyzwyczaić :)
28 marca 2014, 10:43 / piątek
Edwin, jak zwykle trafnie :

"Co pół roku wkręt ,a i tak większość kupuje i już widzi Lechię na podium bo za Polaka Holender. Dla mnie jest to żałosne, ale można się przyzwyczaić :)"

Ludzie, podniecacie się co wychodzą jakieś nowe doniesienia prasowe, zmieni się sprzątaczka a wy już wiecie że będzie lepiej. Po tylu latach wy dalej dajecie się nabierać? Ja rozumiem, że każdy z nas chciałby przejechać się po Europie ale należy to traktować jako zajebistą niespodziankę jaką może kiedyś wkłady nam sprawią. To jest tak samo jak słyszę od różnych znajomych, że Niemiec, Portugalczyk itd; że są super opcją i teraz to już będą puchary. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że Ci sami znajomi podniecali się jak Kuchar wchodził do klubu i co z tego wynikło? Zresztą weźmy pod uwagę, że nasza piłka i nasza liga jest bardzo specyficzna. Czasami zastanawiam się czy np. taki Bayern w naszej lidze nie broniłby się przed spadkiem, bo już widziałem w tej lidze takie rzeczy, że jestem wstanie uwierzyć we wszystko. Zresztą wczorajsze słowa Bońka odnośnie Polskiej piłki mówią wszystko tu nic nie jest takie jak na zachodzie.

Pozwolę sobie zacytować kawałek wywiadu z Bońkiem, nie darzę go specjalną sympatią ale w tym zgadzam się z nim w 100% ( wypowiedź odnośnie Ligi Narodów) :

- W czwartek projekt powołania LN został przyjęty jednogłośnie. Naprawdę nie było żadnej federacji, która miałaby jakieś zastrzeżenia?

Boniek : Jak wspomniałem, wszystko było ustalone na poprzednich spotkaniach. To nie jest polski futbol, gdzie konkretne sprawy omawia się wcześniej, a później dochodzi np. do zjazdu i ktoś nagle wyskakuje jak królik z kapelusza. UEFA opiera się na nieco innych zasadach.

Idealnie trafił ze wszystkim w Polskim futbolu. Zresztą dalej nie do końca wierzę, że nasza piłka jest czysta od korupcji czy ustawiania. To są realia Polskiej piłki a nie Piłka Europejska.
28 marca 2014, 11:08 / piątek
Edwin - tak mówiłem? ze będziemy w piątce? Nie wydaje mnie się, gdyż co do Lechii wolę być pesymistą i od lat nie podniecam się specjalnie. Tym bardziej, że widzialem prawie wszystkie sparingi i kiepsko to wyglądało...

Ale być może masz rację, starość nie radość, już się ma luki w pamięci.

Pzdr.

Ps. swoją drogą Edwin to rzadkie, ale jakże istotne imię w historii Lechii...
28 marca 2014, 11:11 / piątek
@Edwin "Co pół roku wkręt ,a i tak większość kupuje i już widzi Lechię na podium bo za Polaka Holender. Dla mnie jest to żałosne, ale można się przyzwyczaić :)"

Proszę o przytoczenie JEDNEGO wpisu gdzie ktoś napisał, ze widzi Lechię na podium bo za Polaka przyszedł Holender.

Dla mnie żałosne jest stawianie jakieś tezy i przypisywanie jej większości kibiców, a następnie rozpoczynanie polemiki z własną tezą.
28 marca 2014, 12:34 / piątek
Nie rozumiesz porównania? Edwin tym zdaniem porównał i pokazał skrajność jaka roi się w umysłach tych wszystkich podniecających się po zmianie miotły czy innych pseudo zmianach, które mają z nas zrobić "potęgę" piłkarską.
28 marca 2014, 13:22 / piątek
Hektopaskal

No taki był cel przed sezonem z tego co pamiętam (piątka) , a rozmowa toczyła się o możliwości jego zrealizowania. Może ja się mylę i to mnie zawodzi pamięć, jeżeli tak to wybacz.
Co do reszty to Konik rozwinął myśl prawidłlowo

pzdr
28 marca 2014, 14:40 / piątek
No to muszę przyznać rację. Nie ma się co podniecać tymi pseudo zmianami . Wszak zmienił się tylko właściciel, zarząd, trener, sztab szkoleniowy oraz doszło tylko sześciu nowych piłkarzy... Normalnie wieje nudą.
28 marca 2014, 15:11 / piątek
Chyba się kolego czepiasz dla samego czepiania. Nie o nudzie tu mówimy. Chyba ,że Tobie się nudzi
28 marca 2014, 17:28 / piątek
poczekajmy do czerwca-zobaczymy kogo nowy trener odpali,kogo sprowadzi-gdzieś tak po dwóch obozach przygotowawczych wystawimy mu ocenę

jak na razię nie cieszę że on tu jest bo go nie znam jak każdy z was i nie wiem co da on naszej Lechii

cieszę się natomiast że już nie ma Probierza-nie wygladało to dobrze i każdy już miał dosyć po jakiś kompromitacjach "wyciąganych wniosków" i "młodych chłopców"
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.033