Gdańsk: czwartek, 17 października 2019
FORUM
Podstrony:

Ricardo Moniz musi zostać !!!

strona 4/6

4 czerwca 2014, 20:20 / środa
Klątwa Probierza
4 czerwca 2014, 20:20 / środa
4 czerwca 2014, 20:21 / środa
Nawet już strona zrobiona odnośnik

A taki był ładny, zagraniczny ....
Post słodowego potwierdza oficjalka Monachijskiego klubu.
odnośnik
Z powodów osobistych zostałem zmuszony do przyjęcia oferty z TSV :))
4 czerwca 2014, 20:23 / środa
odnośnik

Życzę mu spadku. Najpierw ktoś wyciąga do niego rękę po utracie pracy na Węgrzech, a on potem odchodzi do 2 bundesligi. Lubiłem tego gościa, uważałem go za dobrego trenera. Dalej tak uważam, ale człowiekiem jest chujowym.
4 czerwca 2014, 20:23 / środa
@919191 wlasnie chcialem to napisać:-) warsztat to on moze i ma dobry ale tylko tyle....jego pierdolenie o budowaniu wielkiej pilki w Gdańsku.
4 czerwca 2014, 20:24 / środa
Taaa względy osobiste . Dlaczego oni tak kłamią ?!?!?!?! . Przecież już piszą że został trenerem TSV Monachium . W klubie nie robili mu problemów z odejściem mimo ważnego kontraktu , więc widać ewidnetnie że go u nas nie chcieli go trzymać . A ja już sie cieszyłem że wszystko w klubie zmierzało ku normalności... Oby tylko przyszedł jakiś trener z zagranicy , podobnie jak Moniz nie skażony polską myślą szkoleniową .
4 czerwca 2014, 20:24 / środa
Sorry za powielanie, wszyscy na raz wrzucili.
Nie ma edycji.

Co do sytuacji... patologia.
Pozdrawiam

PS. Za dwa dni jak juz się wszyscy wyżalą, wątek do zamknięcia/usunięcia.
4 czerwca 2014, 20:25 / środa
Zachował się po prostu nie po dżentelmeńsku.. Szkoda słów
4 czerwca 2014, 20:27 / środa
I tak najwieksza beke mam z naszej strony glownej Lechia.pl ktora podała ze z powodow osobistych :) To juz lepiej mogli nic nie pisac
4 czerwca 2014, 20:31 / środa
Co za szczur. Polubiłem gościa, ale teraz życzę mu jak najgorzej.

Jak trenera się zwalnia to trzeba kontrakt wypłacić, a ten po prostu zrywa kontrakt i odchodzi. Jak nie chce trenować, to niech spierdala, ale powinien mieć zakaz podjęcia innego klubu do końca trwania kontraktu w Lechii.
4 czerwca 2014, 20:32 / środa
Mateusz Borek ‏@BorekMati 2 min.

Moniz zaplaci Lechii zapisana w kontrakcie karę.
4 czerwca 2014, 20:35 / środa
Cóż tak musiało się to skończyć. Jak gość zobaczył, że ma być tylko instruktorem a Jusko a jeszcze bardziej Mandziara i Piekario ustalają skład to się zawinął. Przecież to ma być byznes dla tych gości. Czekamy na autobus towaru Piekario i innych pomagierów. Borysiuk, Łukasik, może jakiś bramkarzyk? Wstyd!
4 czerwca 2014, 20:36 / środa
za kasa poszedl tylko i wylacznie
zreszta widac jak szybko zmienial kluby , tam gdzie jest lepsza kasa tam pojdzie
kij mu w oko
4 czerwca 2014, 20:37 / środa
Podane dalej przez Roman Kołtoń
Marcin Krasówka ‏@marcinmk23 15 min.
Ricardo Moniz nowym trenerem 2- ligowego @TSV1860

TYLKO LECHIA!
4 czerwca 2014, 20:37 / środa
Cofam mój poprzedni post. Tak czy siak poszło w tym temacie o honor, w tym wypadku jego brak.
4 czerwca 2014, 20:38 / środa
Takie sytuacje pokazują jaki profesionalny mamy zarząd
4 czerwca 2014, 20:40 / środa
weszlo
odnośnik
To teraz Taraś albo Urban...
to co kurwa Czesio 300 telefonów Michniewicz, Skorża czy Pasieka

ja pierdole
4 czerwca 2014, 20:41 / środa
słodowy
4 czerwca 2014, 20:32 / środa
Mateusz Borek ‏@BorekMati 2 min.

Moniz zaplaci Lechii zapisana w kontrakcie karę.

Raczej TSV
4 czerwca 2014, 20:41 / środa
Jedno jest tylko dobre w tym, ze jednak chyba nie chodziło o spór z zarzadem o wizję budowy zespołu, tu po prostu chodziło o kasę lub o wizję budowy zespołu....TSV

ps. No to teraz mamy gorący temat transferowy, oby tylko nie Urban czy Skorża

TYLKO LECHIA!
4 czerwca 2014, 20:43 / środa
Kurwa mać. Pełna konsternacja...........
4 czerwca 2014, 20:44 / środa
Dokładnie Cygnus, już to pisałem w wątku o transferach. Ciekawe czy Deleu zabierze ze sobą :) Z drugiej strony pokazuje to nasze miejsce w europejskiej hierarchii futbolowej.
4 czerwca 2014, 20:45 / środa
To, że odchodzi za większą kasę i mimo wszystko do lepszej ligi (niestety taki mamy poziom) można zrozumieć. Ale żeby tak ściemniać....

Niech mu teraz dopierdolą jak największe odszkodowanie za zerwanie umowy. Nie cackać się takim cwaniakiem.
4 czerwca 2014, 20:47 / środa
nigdy więcej zbyt mocno opalonego... ;-)
4 czerwca 2014, 20:51 / środa
MONIZ nie poszedl za zadna kasa te kilkadziesiat tys.euro to i Lechia by mu dala,po prostu chlop nie chial byc dluzej w lidze ogorkowej.
Tak się robi interesy po niemiecku - istny Blitzkrieg... sorki Blitzgeld.
Nie dość , że zarobili za 4 miejsce (przy Probierzu byłaby grupa spadkowa) to jeszcze przytulą za odejście Moniza. Niezła kaska w dwa miechy.
Po głębszym namyśle zmieniam zdanie - wziąłbym polskiego trenera pod warunkiem, że to Ojrzyński.
4 czerwca 2014, 20:52 / środa
Jak ma być jakiś figurant na tym stanowisku to Czesio "711" połączeń pasuje:)
4 czerwca 2014, 20:53 / środa
Straszna informacja! Wydawało mi się, że mamy trenera na lata który nie boi się gonić piłkarzy. Życie jak zwykle zweryfikowało. Facet okazał się zwykłym frajerem.
4 czerwca 2014, 20:56 / środa
Trudno się z tym pogodzić bo to najlepszy trener jakiego Lechia miała odkąd pamietam ale mam nadzieję że przyjdzie trener co najmniej podobnej klasy. Najprawdopodobniej właściciele wiedzieli o tym już z tydzień wcześniej i mogli się przygotować.
Uprzejma prośba do wszystkich aby nie wspominać w tym wątku o Michniewiczu.
4 czerwca 2014, 20:59 / środa
Madere do rezerw wysyla bo ten chce zmienic klub ,a co robi nasz trenejro ?? sam ucieka.
pelen profeznjonalizm
4 czerwca 2014, 21:00 / środa
Hm... nie ma co płakać. Szczerze to byliśmy świadkami efektu nowej miotły, a że na naszych tylko "europejskie" miotły działają to i ogarnął drużynę.... nie zdziwię się jak plotki kierować będą w stronę Fornalika.
4 czerwca 2014, 21:00 / środa
Mam nadzieję/wiarę/prośbę:oby nic tam nie osiągnął,zjebał się ze szczętem i co za tym idzie doświadczył -tak bliskiej jego narodowej "tradycji"- eutanazji(zawodowej..)
I chhh..uyów sto mu w srakę na drogę. i tulipana wcisnąć jeszcze. Za zaprzaństwo i ściemę;jak gówniarz.
4 czerwca 2014, 21:01 / środa
919191 pojebalo Cie chlopie Ojrzynski??.Lechia ma grac futbol na tak a nie rugby kopaanie i gryzienie.Mamy grac pilka a nie antyfutbol.
4 czerwca 2014, 21:03 / środa
Nie ma co panikować mamy w końcu na etacie trenera, który przeżył juz dwóch swoich nastepców.
Swoją drogą mamy specyficzne szczescie do Holendrów. Jeden wpadł na chwilę i zapisał sie jako pierwszy strzelec na nowym stadionie, drugi wpadł na jeszcze krócej i wykręcił najlepszy wynik klubu w "nowożytnej" historii.

TYLKO LECHIA!
4 czerwca 2014, 21:04 / środa
Roman Kołtoń ‏@KoltonRoman

Moniz miał zapewne kontrakt umożliwiający odejście z dnia na dzień - szkoda, bo Holender i Słowak Kocian pokazali klasę w sezonie 2013/14
4 czerwca 2014, 21:04 / środa
@ezekiel
W jakim świecie żyjesz? dostał więcej kasy to zwiał... proste... kolejny trener, którego będziemy gościć też będzie pewnie starał się wykonywać swoją pracę jak najlepiej.... za kasę... nic do dodania.
4 czerwca 2014, 21:07 / środa
Dajcie spokój z Ojrzyńskimi czy innymi wynalazkami jest trochę czasu można znaleźć dobrego następcę, lepiej teraz niż przed rozpoczęciem sezonu.
Znaleźli Moniza to są w stanie znaleźć następnego dobrego trenera ,myślę że byle kogo nie wezmą
Moniz zrobił kawał dobrej roboty w krótkim czasie i pokazał że można, na kolejnym trenerze będzie większa presja wyniku
Co do Piekarskiego i jego stajni to chyba już niewielu mu zostało których mógłby nam wcisnąć a chyba tylko na tym polega jego wkład w budowę WIELKIEJ LECHII
4 czerwca 2014, 21:09 / środa
Moniz pokazał klasę??? hm... chciałbym zobaczyć tą klasę bez TRANSFERÓW, KTÓRE ZAŁATWIŁY NAM PIERWSZĄ ÓSEMKĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!

PEWNIE TA DOLNA BY BYŁA....
4 czerwca 2014, 21:12 / środa
Venom ma rację, po co te oburzenie, zobaczył lepszą kasę to wygiął wrotki, przecież ostatnie kilka stron tematu transfery było o tym ze wiekszosc pragnie w drużynie samych profesjonalistów, a nie "słabeuszy" z biało-zielonym sercem, no to macie profesjonalizm, a własciwie jego skutki uboczne.
"Żadnych sentymentów! Trzeba iść do przodu!"

TYLKO LECHIA!
4 czerwca 2014, 21:14 / środa
No niezłe wkur... jestem , polubiłem gościa , sympatyczny , profesjonalny i dobry trener z dobrym warsztatem , ale jako człowiek zachował się ... szkoda słów jeszcze 2 tyg temu mówi ''Jestem trenerem Lechii i mam tu robotę na tym się koncentruje'' , Teraz następca tylko trener zagraniczny żadnego polskiego trenera

Muszę zajarać
4 czerwca 2014, 21:17 / środa
Niech lepiej te strony Lechii sprostowanie zrobia i opisza co to za problemy osobiste Moniza bo jesli chodzi tylko i wylacznie o kase to Moniz jest smieciem.. jednak jesli nie odpowiadala mu opcja bycia pionkiem Piekarskiego ktoremu mialby ogrywac jego szrot z agencji menadzerskiej to niech pojdzie do mediow i to otwarcie powie.. poki co zerwal umowe i ma placic Lechii siano za to.. koniec ruchania na siano naszego klubu..

Łukasik za 3 mln ? NIE SONDZE!

A i jeszcze jedno, nowy trener tylko zagraniczny.. zadnych debili z polskiej mysli szkoleniowej typu skorza czy Lenczyk...
4 czerwca 2014, 21:19 / środa
Kolego Venom; podejrzewam ,że blisko twojego ;-) Rozumiem-kasa.Każdy rozumie.Szczególnie w tym środowisku.Ale jak nam wszystkim chodzi o styl. Trałka odszedł -jest elegancko.Pinokio ściemniał- lubiany specjalnie nie jest.Analogicznie;Blackpool- no,może będzie szkoda,ale już każdy przygotowany. Tutaj odchodzi,bo względy rodzinne- za 8 min. bierze miarę na skórzane portki..
4 czerwca 2014, 21:19 / środa
mam nadzieję, ze powodem odejścia była kasa, bo jak powodem byl konflikt z piekaro i jusko to Lechia ma przekichane, może Moniz wcześniej chciał odejśc bo nie dał se dyrygowac
4 czerwca 2014, 21:20 / środa
nie ma pucharów nie ma trenera i tyle na temat.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.515