Gdańsk: piątek, 13 grudnia 2019
FORUM
Podstrony:

Lechia - Zagłębie, sobota, 5.04. 15.30

strona 1/2

30 marca 2014, 16:39 / niedziela
Dobra, dość tych durnych napinek. Poprzedni wątek mi się udał, to teraz też zakładam. I mam nadzieję, że dla piłkarzy Piast nie był jednorazowym wyskokiem.

Pozdro.
30 marca 2014, 16:57 / niedziela
2-0 dla nas po golach Vrajensa i Makuszewskiego
30 marca 2014, 16:58 / niedziela
Zagłębie!Co?Trzy zero!
30 marca 2014, 17:38 / niedziela
JEDEN
DWA
TRZY
MALO!
30 marca 2014, 18:04 / niedziela
Mysle ze wroci Deleu na obrone i Dawidowicz do srodka na miejsce odpowiednio Oualembo i Kostrzewy. A reszta bez zmian i powinno byc ok.
Bąk niech dalej szaleje na przedpolu:). Nie sądziłem że kiedyś to napiszę:)
30 marca 2014, 18:56 / niedziela
Duchu, myślę, że Oualembo pyknie trzy brameczki do przerwy, czego Tobie i wszystkim kibicom Lechii życzę :)
30 marca 2014, 19:00 / niedziela
Deleu nie zagra już raczej w tym sezonie i w ogóle w Lechii.
30 marca 2014, 19:04 / niedziela
Jak mowil trener ostatnio, to kolejny mecz final. Musza byc 3 punkty i to bez kalkulowania.
30 marca 2014, 19:06 / niedziela
Dawidowicz raczej też już nam nie pomoże.
30 marca 2014, 19:16 / niedziela
Dawidowicz dziś wyleciał z Gdańska. Czy wróci? Kto wie.

Zagłębie będzie z Nami na noże grało - po tej kolejce mogą być w spadkowym.
30 marca 2014, 19:28 / niedziela
Dawidowicz chyba nie może sobie odejść dopóki nie ma otwartego okienka, kontrakt ma być ważny od lipca.
30 marca 2014, 19:54 / niedziela
Odejść nie może, ale mógł dostać wolne i polecieć np szczegółowe badania porobić itp.
30 marca 2014, 20:11 / niedziela
trzeba tych krecików pojechać i tyle
i kolejkę przed końcem zasadniczej rundy wskoczyć do "8"

aż tak daleko są sprawy z Dawidowiczem?
szkoda...
30 marca 2014, 20:28 / niedziela
asas
jeszcze brodacza zabraknie za czerwień
31 marca 2014, 07:37 / poniedziałek
29 kolejka.
Cracovia -:- Górnik Zabrze
Lechia Gdańsk -:- Zagłębie Lubin
Lech Poznań -:- Jagiellonia Białystok
Legia Warszawa -:- Zawisza Bydgoszcz

30 kolejka.
Zawisza Bydgoszcz -:- Ruch Chorzów
Jagiellonia Białystok -:- Piast Gliwice
Górnik Zabrze -:- Lech Poznań
Korona Kielce -:- Cracovia
Śląsk Wrocław -:- Lechia Gdańsk

LECHIA ma bardzo dobry terminarz. Każdy z bezpośrednich rywali ma ciężki mecz. Na naszą niekorzyść przemawia mecz Cracovia - Górnik, tak czy siak punkty trafią do jednego albo drugiego (jeśli nie remis).

Przewiduję, że górnik zgarnie 3 punkty w dwóch meczach i będzie bezpieczny.
Jagiellonia z piastem też wygra, ale z lechem przegra.
Cracovia po porażce z górnikiem nie będzie się liczyć.
Lechia oczywiście 6 punktów :)
Zawisza ma 2 bardzo trudne mecze, nie widzę szans na punkty.
Tak czy siak trzeba dwa mecze wygrać i ósemka powinna być pewna, jakoś nie wierzę, że każdy z bezpośrednich rywali jest w stanie wygrać oba swoje mecze, tym bardziej, że mają mocniejszych przeciwników. Chyba, że fryzjer ma brata :)
31 marca 2014, 08:51 / poniedziałek
taaa,ta polska liga jest przewidywalna a u buków druga pensja z wygranej.każdy przecież w piątek spodziewał się wygranej TSP w Chorzowie,co nie?Każdy mecz to będzie teraz walka,Zagłębie też ma coś co ugrania a nie tylko puchar,Śląsk-nóż na gardle.Paradoksalnie- jakbyśmy grali dwa ostatnie mecze z takim Górnikiem i Ruchem właśnie,byłoby łatwiej.Oni będą teraz dostarczać punktów bo o chu.j grają
31 marca 2014, 10:17 / poniedziałek
@LG PODL w jaki sposób stwierdziłeś, że Zawisza nie ma szans na punkty ? Z ruchem na 80% wygrają. Po pierwsze Zawisza u siebie jest mocna, po drugie Ruch chyba już nawet nie ukrywa, że nie chcą grać w pucharach, po trzecie Ruch na pewno nie jest lepszą drużyną od Zawiszy odpalili chwilowo ale cudów nie ma.
3 kwietnia 2014, 11:21 / czwartek
Znana jest już obsada sędziowska na ten weekend. Nasz mecz poprowadzi Paweł Gil z Lublina.

odnośnik
3 kwietnia 2014, 17:08 / czwartek
Nie ma co kalkulować, trzeba wygrac obydwa mecze i patrzeć na wyniki jagi. Inne rzeczy mają mniejsze znaczenie.
3 kwietnia 2014, 19:20 / czwartek
z wywiadu Moniza dla gazety wybiórczej

"Potrzebne nam będzie też trochę szczęścia, bo w sobotę nie będą mogli zagrać trzej zawodnicy z pierwszego składu - pauzujący za czerwoną kartkę Zaur Sadajew oraz kontuzjowani Nikola Leković i Christopher Oualembo."

Lekovic kontuzjowany?
3 kwietnia 2014, 19:37 / czwartek
Oualembo z pierwszego składu? ;)
4 kwietnia 2014, 12:29 / piątek
Według Faktu i ektraklasa.tv w Zagłębiu Lenczyka (któremu nie zostanie przedłużony kontrakt) po sezonie ma zastąpić Skorża. Jeśli to prawda to może Orest będzie miał wyjebane na jutrzejszy mecz :) (żarcik)
4 kwietnia 2014, 13:35 / piątek
Powiem wam, że brak Lekovicia mnie trochę przeraża, bo to naprawdę był pewny punkt zespołu, a po jego stronie gra Abwo. Mam jednak nadzieję, że Leković zagra.
4 kwietnia 2014, 14:56 / piątek
Bez Lekovica to mozemy juz szykowac sie na spadkowa ósemke. Kazda akcja tym skrzydlem bedzie pachniala bramką. Pazio to jakby go nie bylo. Nie wiem kto moglby zastapic Lekovica. Moniz mowil że nie zagra, wiec chyba nie jest z nim zbyt dobrze.
4 kwietnia 2014, 15:22 / piątek
W takim razie ja podbiję stawkę i dodam jeszcze bardziej optymistycznie, że bez Leko możemy powoli studiować kto gra w 3 lidze pomorskiej.
5 kwietnia 2014, 12:06 / sobota
Liczę dzis na to ze Szaman Ricardo wmówi Pazio ze noga nie służy do kopania sie po czole i ze nie jest tyczką treningową dla przeciwnika.
Liczę na to ze omami Stolarskiego i ten przestanie sie bać własnego cienia, no i licze też na to ze wmówi Grzelczakowi ze nie nazywa sie Piotr G. a Gareth B.

TYLKO LECHIA!
5 kwietnia 2014, 13:57 / sobota
LECHIO LECHIO LECHIO
5 kwietnia 2014, 15:42 / sobota
Wiśnia w swoim stylu spierdolił setkę. Wyrasta nam na drugiego Buzałę.
5 kwietnia 2014, 15:45 / sobota
Brawo Paweł "2 mln ojro" Dawidowicz!
5 kwietnia 2014, 17:32 / sobota
Piekny mecz, piekne bramki po naszej stronie.. wnioski cisna sie na usta same.. kur nie dalo sie tak grac wczesniej ??

Vranjes - klasa, praktycznie bezbledny
Makuszewski - dzieki chlopie, wkoncu zaczyna wychodzic z ciebie bestia.. na weszlo pisali..

"Jakie to proste – Moniz powiedział Makuszewskiemu, żeby strzelił gola, no i on strzelił gola. Ciekawe, czy przed tą kolejką znowu mu tak powie, czy jednak zapomni i Makuszewski wówczas nie strzeli?"

Widocznie powiedzial Stanowski pedalku ;)!

Zastanowilbym sie czy jest sens teraz wpuszczac Dawidowicza... bo on wygladal w 1 polowie tak jakby myslami byl gdzie indziej ;-)!

BRAWO
5 kwietnia 2014, 17:34 / sobota
mialem zawal, chcialem dzwonic po karetke ale koles przyniosl litra; bede zyl...ja jebie , ale nerwowa, jednak trzy punkty w Gdansku i w tabeli.
Pozdrowienia dla Bialo-Zielonej Bracii.
Tylko Lechia!!!!!
Ide chlac!!!!!!
5 kwietnia 2014, 17:38 / sobota
Tak na szybko, bardzo podobaja mi sie zmiany jaki robi Muniz. Slaby Wisnia schodzi za Franka i nie jest trzymany na sile na boisku. Widac wieksza jakosc i ciut swiezosci w naszych pilkarzach. Na plus napewno Makuszewski, Grzelczak, Vranjes, Frankowski, ogolnie caly zespol zagral bardzo dobrze. Kilka maly bledow w obronie, w tym wielblad pod koniec meczu po prawej stronie- to byl Pietrowski? kiedy prawie padla bramka po strzale Abwo? No i Dawidowicz - moze myslami jest zagubiony co dalej ze swoja przyloscia?

Prosba do Dawidowicza- chlopie ogarnij sie, pograj w Lechii jeszcze troche czasu i wtedy odejdz. Moim zdaniem spokojnie rok,dwa u NAS. Za rok bedziemy grac o puchary, wiec oplaca sie zostac <haha> ;-)) To nie poziom Benfici, chyba, ze chcesz jak Wszolek i 80% polakow grzac lawe za granica i zarabiac 4-5 razy wiecej niz w Lechii.
5 kwietnia 2014, 17:46 / sobota
Cichym bohaterem był dla mnie Pietrowski, chłop zagrał genialnie na prawej obronie. Leković nie w pełni formy (miał nie grać) grał najlepiej jak potrafił, ale widać było u niego brak sił pod koniec. Szkoda niestrzelonych sytuacji, ale trzeba podziękować bambaryłom z zagłębia za niewykorzystane sytuacje. Bardzo dobry mecz Bączka.
5 kwietnia 2014, 17:47 / sobota
To Stolarski skiksował w końcówce. Inna sprawa, że tam był spalony.

Ja bym oprócz Grzelczaka, Makuszewskiego i Vranjensa wyróżnił jeszcze Bąka.

Ogólnie dobry mecz, dużo akcji, fajnie się oglądało!
5 kwietnia 2014, 18:17 / sobota
Nie wiem czy zauważyliście ale obrońcy skończyli z wybijaniem piłlki na przysłowiową aferę - zaczęli rozgrywać - stąd między innymi bierze się przewaga w środku pola - wolny obrońca wchodzi do linii pomocy i zaczyna to jakoś wyglądać. Martwi brak zmienników o podobnej przydatności dla drużyny (chodź indywidalnie wcale nie są gorsi). Kilka kisków w obronie (Stolarski w końcówce, Dawidowicz główka - podanie do obrońcy i bodajże Kostrzewa mały włos nie zaskoczył Bąka) Panowie, większa koncentracja z tyłu i damy radę!!! Pochwały należą się wszystkim za upragnione 3 punkty - ostatni krok przed wami!!!
5 kwietnia 2014, 18:34 / sobota
Brawo! Walka do końca opłacała się! Wynik do ostatniego gwizdka był sprawą otwartą. Wygraliśmy choć mogliśmy kilkukrotnie stracić bramkę, ale dzięki ŚWIETNEJ postawie "Bączka" tak się nie stało. Oprócz Mateusza na plus na pewno strzelcy bramek oraz Vranjes. Jestem ciekawy czy "Wiśnia" zszedł za postawę na boisku czy za coś innego?
5 kwietnia 2014, 18:50 / sobota
Też się nad tym zastanawiałem czy może coś się wydarzyło w szatni
duży plus dla Stolarskiego za to wejście w pole karne w końcówce to było genialne
jest potencjał, chociaż mógł przyczynić się do utraty bramki w końcówce
Brawo chłopaki, brawo LECHIA jeszcze jeden mecz ze Śląskiem i jesteśmy w ósemce
5 kwietnia 2014, 18:51 / sobota
Nowy trener najbardziej pozytywnie podziałał na Grzelczaka kolejny bardzo dobry mecz i piękna bramka!! Brawo dla Moniza, Dawidowicz i Wiśniewski grali słabo i od razu zostali zmienieni. Pietrowski jeden ogromny kiks (63 minuta) ale poza tym jak na niego nie najgorzej. Widać było brak Madery w obronie. Najlepszy Makuszewski zaraz potem Grzelczak i Vranjes.
5 kwietnia 2014, 18:57 / sobota
Dziś Lechia musiała zmierzyć sie z przeciwnikiem i beznadziejnym sędzią. Super zmiany Moniza. Od razu widać konsekwencję w działaniu. Dzięki za zwycięstwo. Takich sędziów powinno sie odsuwać od meczów,boczni taka sama tragedia, spalone dla nich nie istnieją a zagłębie kilka razy było na spalonym i mogło sie skończyć źle dla Lechii. Teraz wygrać na Śląsku i ósemka nasza.
5 kwietnia 2014, 19:05 / sobota
pragne zauwazyc ze Grzelu strzela TYLKO piekne bramki. Biorac pod uwage ze nalezy zachowac " zimny umysl" jestem dobrej mysli... nie chce dalej gdybac... poprostu pijmy Bracia nasze Bialozielone trunki i cieszmy sie drugim zwyciestwem pod rzad na PGE. Ostatnie piec bramek to smialo mozna uznac w kategorii "stadiony swiata"... ;-)
5 kwietnia 2014, 19:06 / sobota
W lidze jest to nasze 3 pod rzad zwyciestwo.
5 kwietnia 2014, 19:08 / sobota
BRAWO!
Nareszcie mamy TRENERA, a nie pozorantów. Mamy człowieka, który REAGUJE na sytuacje boiskową - robi zmiany, które są potrzebne a nie "bo ja tu rządze".

Teraz koniec z przegrywaniem zgodowych spotkań, trzeba walnąć Śląska i nikt Nam tej ósemki nie zabierze !
5 kwietnia 2014, 19:21 / sobota
Brawo. W pierwszej połowie mnie poirytowało, że krety nie stworzyły żadnej sytuacji a strzeliły bramkę. Lechia w tym meczu narzuciła swoją grę. Oczywiście były groźne sytuacje kretów w drugiej połowie i gdyby nie Bąk i trochę szczęścia to wynik mógł być różny. Jednak obiektywnie byliśmy lepsi. Chłopaki wydarli to zwycięstwo. Chwała chłopakom i chwała (choć pewnie niektórzy powiedzą że za szybko) Trenerowi przez duże T. Dziś trzeba chwalić, bo jest za co. Wygraliśmy 3 mecz z rzędu u siebie, a na tym estadio się to chyba jeszcze nie zdarzyło.
5 kwietnia 2014, 19:32 / sobota
Ludzie się bawią, gdy …. Lechia wygrywa. Z tego co się doliczyłem, to w pierwszej połowie my mieliśmy 6 dobrych okazji do strzelenia gola, Zagłębie 2 i to właściwie sprokurowane przez naszych piłkarzy, czyli Lechiści wykreowali ich w sumie 8, w tym setka Wiśni i zblokowany strzał Grzelczaka, którego nie dałoby się już obronić. Goli po jednym. Po przerwie, dobra reakcja trenera, bo zdjął Wiśnie i nieco zaskakująca, że Dawidowicza ale wejście Frankowskiego ożywiło nasze akcje ciągniete prawym skrzydłem. Aktywniejszy stał się Makuszewski. Wejście Stolarskiego to już była jazda z k… Jego akcja przy linii bramkowej – stadiony świata. Naliczyłem w tej części gry naszych 5 dobrych okazji do strzelenia gola a Zagłębie 4 –5 niestety też głównie dzięki staraniom naszych obrońców, którzy zderzając się ze sobą zostawiali wolne pole przeciwnikowi. No ale równowagi w bramkach nie było i to mnie bardzo cieszy. Patrz MOTTO . Przychodzi mi tu na myśl Mateusz Bąk – wykonał wspaniałą pracę. Dzięki Bączek ! W pierwszej połowie akcje były trochę senne ale sytuacji i tak wypracowaliśmy sporo. W drugiej gra się ożywiła . Podobała mi się postawa Grzelczaka , walczył z przodu o piłkę, zastawiał się dobrze, dogrywał nawet stojąc tyłem do bramki takim niesygnalizowanym rykoszetem ale niemal zawsze do przodu, raz gdy dograł do Franka ten splasował ją na poprzeczkę czy słupek. Raz faulowany od tyłu w polu karnym (ocena tylko z meczu, powtórek nie widziałem ) Poza wymienionymi na + również: Makuszewski, Magister, Vranies. Słabiej zagrali tym razem obrońcy, Kostrzewa no i Wiśnia
In minus: obecność śledzi ale akcja w przerwie meczu … ok
5 kwietnia 2014, 19:35 / sobota
Mecz wygrany planowo :-) Zmiany w przerwie wynikały moim zdaniem również z tego że i Wiśnia i Hiena mieli trochę osłabioną psychikę po swoich nieudanych zagraniach. Nie było sensu ich wypuszczać na przełamanie. Pozasportowy hit meczu - reakcja spikera po drugiej bramce dla nas :D. A ta akcja w przerwie to spontan jakiś ?

Amen
5 kwietnia 2014, 19:50 / sobota
Do A.C.A.B i kolegów: nikt nie nam nie zabierze 8 przy wygranej ze Śląskiem, jeśli Jagiellonia nie wygra dzisiaj w Poznaniu... Lepiej nie kalkulować, lepiej wygrywać ;-)
5 kwietnia 2014, 20:04 / sobota
@xionc

O jaką reakcję spikera chodzi, bo w tym tumulcie i euforii nie usłyszałem :)
5 kwietnia 2014, 20:15 / sobota
Mecz oglądałem w TV i pierwsze, co mnie naprawdę wkurwiło, to bajanie komentatorów C+, jakoby renesans formy nie był wcale zasługą Moniza, bo wszak to Probierz przygotował zespół. Gówno prawda. Nie wiem co takiego Holender im zrobił, ale to jest zupełnie inny zespół. W dwóch ostatnich meczach oddali więcej strzałów, niż przez cały sezon. Oceny:

Mati Bąk 8/10 - Fantastycznie gra i myślę, że powinien ponownie otrzymać nowy kontrakt. Który to już raz... Byłoby wyżej, ale przy golu zachował się kiepsko. Oczywiście przy lobie nie miał szans, ale powinien być zupełnie inaczej ustawiony. Na obronę jednak fakt, że nie mógł się spodziewać, że Dawidowicz wytnie mu taki numer.

Pietrowski 7/10 - No kurwa. Może on po prostu przez cała karierę nie wiedział, że jest prawym obrońcą? Jeden babol, ale poza tym świetny występ. Póki Deleu się nie wykuruje, będzie pewnie wychodzić w podstawowym składzie.

Kostrzewa 4/10 - Raczej kiepsko. Dwa poważne błędy. On nie jest obrońcą i nigdy nie będzie. Inna sprawa, że stoperem został z przypadku i na ostatnią chwilę.

Janicki 5/10 - Niezbyt pewnie. No i z przodu niezbyt aktywnie. On dobrze gra tylko z Maderą.

Lekovic 7/10 - Szacunek za to, że zagrał z urazem. I zrobił to dobrze. Spokojnie z tyłu i zadziornie z przodu.

Dawidowicz 4/10 - No tak. Benfica zawróciła mu w głowie, ale tak naprawde wyszło chyba zmęczenie. Pamiętajmy, że miał nie grać. Zagrał tylko dlatego, że Kostrzewa musiał zastąpić Maderę. Babol - owszem. Ale poza tym wcale nie aż tak tragicznie. Widac było, że się wkurzył bo swoim błędzie. Poprawnie zareagował. Pamiętam mecz, kiedy zawalił gola, a potem się zrehabilitował własnym. Miałem nadzieję, że t też tak będzie. W każdym razie proponowałbym wytransferować Dawidowicza do Benfiki, a potem go wypożyczyć. I tak mamy współpracować z Portugalczykami.

Vranjes 8/10 - No co tu dużo mówić. Agresywny, szybki i przede wszystkim z pomysłem. Myślę, że on jest lepszy, niż Matsui i choć nie ulega wątpliwości, że odejdzie przy pierwszej okazji, to jednak da nam jeszcze dużo radości.

Grzelczak 9/10 - Piłkarz meczu w mojej opinii. Niech ktoś mu kurwa w końcu powie, że zwykłe gole też się liczą. A ten co strzeli, to bramka kolejki. Ale nie tylko za gola należy mu się szacunek. Szarpał po tym skrzydle niewiarygodnie. Walczył, jak lew. Biegał tyle, że mógłby sie pokusić o udział w jakims maratonie. A w przerwie udzielał wywiadu i miał tak spokojny oddech, jakby w ogóle nie grał. I w ogóle trzeba powiedzieć jedną rzecz. Rok temu był wyśmiewany. Oddaliśmy go do Warszawy i mieliśmy nadzieję, że tam zostanie. Nie został. W tym sezonie zaczął naprawdę nieźle. Ale dopiero teraz dostał tyle swobody, ile chce. I drugi gol w drugim meczu. Nie wiem, czy w całej naszej kadrze jest drugi zawodnik, który wykonał tyle pracy, by zasłużyć na szacunek kibiców. Brawo Piotrek.

Makuszewski 9/10 - Podobnie, jak Grzelczak, ale miał przestoje. Na szczęście obudził się w idealnym momencie. Wspaniały gol. Drugi w drugim meczu. Powinniśmy zrobić WSZYSTKO, by wyciągnąć go od Czeczeńców, bo widać, że się dopiero rozkręca. Gra sprawia mu radość, szuka interakcji z kibicami. No kurwa kot.

Wiśniewski 5/10 - Cóż, zjebana setka, ale tez trochę niezłej gry. Ostatecznie wypracował pierwszą bramkę. Wydaje mi sie jednak, że to koniec Wiśni w Lechii. A to dlatego, że Moniz wymaga od piłkarzy więcej, a Wiśnia już nic więcej nie może dać.

Tuszyński 7/10 - Przypomina mi trochę Buvala. Dużo dobrej gry, tylko goli nie ma. znaczy się ostatnio nie ma, bo jednak jego dorobek jest całkiem okazały (w przeciwieństwie do Buvala). Przed sezonem nikt na niego nie stawiał. Teraz wg mnie powinien grać. Ale jako 10, z Sadajewem (Hejnał, protokolant syj - pozdrawiam) z przodu.

Frankowski 7/10 - Bardzo dobra zmiana, ale z tak dysponowanymi Grzelczakiem i Makim, Franek będzie wchodzić z rezerwy i tyle. Ale w końcu ożył. Właściwie same dobre zagrania. Szkoda, że nie weszła mu ta główka. Zasłużył sobie na gola.

Stolarski 5/10 - Fantastycznie powkręcał obrońców w końcówce. Ale przynajmniej dwa beznadziejne babole. Elektryczny. Ale dobrze, że trener pozwala mu wchodzić na boisko.

Bąk 6/10 - Poprawny mecz. Czyścił to, co miał do czyszczenia i walczył o spokój w defensywie. Nie zawsze skutecznie, ale zawsze walecznie. W telewizji ci dwaj idioci strasznie po niem pojechali za rzekomy błąd, kiedy niezbyt dokładnie blokował wykonanie rzutu wolnego, ale a) Bąk nie mógł przewidzieć tego, że piłka niemal spod pola karnego rywala przejdzie aż do Bąka i b) no kurwa, przeszkadzał na ile mógł.

Zasadniczo... zaangażowanie, jakiego dawno już w tej drużynie nie było. Walka do końca i zwycięski gol w 87 minucie. Brawo. I oby tak samo ze Śląskiem.

I Jaga i Amica mnie jebią w równym stopniu, więc dziś wieczorem kibicuję Amice. Jak wygrają, to jesteśmy na ósmym miejscu i nie musimy się na nikogo oglądać. Wystarczy wygrać we Wrocławiu i gramy o puchary.
5 kwietnia 2014, 20:16 / sobota
Zagłębie : strzelcie kurwom gola
My: "zaraz strzelimy"
Bramka Makuszewskiego
Gałek: Kibice gości domagali się, to dostali
5 kwietnia 2014, 20:22 / sobota
Mecz na plus otwarta piłka to jest to co kibice lubią najbardziej.Makuszewski bramka stadiony świata,Grzelu też ładnie.Obrona do poprawy bo chwilami robiło się ciepło po błędach.Najważniejsze że wygrana teraz 3 punkty ze Śląskiem i pierwsza 8 nasza.

Co do sytuacji ze spikerem przed bramką kreciki krzyczały "strzelcie k.. gola" my zaraz strzelimy i po bramce powiedział "kibice Zagłębia chcieli gola to dostali"(coś w tym stylu).
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.269