Gdańsk: piątek, 6 grudnia 2019
FORUM
Podstrony:

Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk 12 kwietnia 2014 godz. 18.00

strona 1/4

5 kwietnia 2014, 19:00 / sobota
Nie nad czym deliberować tylko trzeba iść za ciosem i przywieść 3 pkt z Wrocławia . Nowy trener , nowe życie , nowe cele :) . Teraz naszym celem powinno być miejsce gwarantujące europejskie puchary .

Prowadź Ryszardzie !!!
5 kwietnia 2014, 20:07 / sobota
optymistycznie 2:1 dla nas.. realnie remis :(

Jak to jest przy ewentualnie tej samej liczbie pkt na koniec sezonu ? Bezpośrednie mecze decydują ?
5 kwietnia 2014, 20:13 / sobota
Tak, bezpośrednie mecze w pierwszej kolejności.
5 kwietnia 2014, 20:17 / sobota
Diakomo

Prosze Cie nie wpadaj w hura optymizm wygralismy w mecze z rzedu pod wodza nowego Trenera ok.Widac roznice w stylu gry ok , ale to dopiero sa dwa mecze przyjdzie lub tez przyjda gorsze mecze co jest nie uniknione i wtedy zaczna sie zale i wytykanie bledow nowego Szkoleniowca.Nie mniej jednak ja tez jestem optymista aczkolwiek bracia z Wroclawia napewno nie oddadza nam zwyciestwa bo spojrz w tabele ile maja przewagi punktowej nad strefa spadkowa ? 2? Obstawiam remis jak zwykle , a baba Jaga dzis raczej przegra a jesli tak sie stanie to nam bedzie wystarczyl TYLKO REMIS jezeli sie myle poprawcie mnie prosze :)

BIALO ZIELONE POZDROWIENIA WASZE ZDROWIE !
5 kwietnia 2014, 20:24 / sobota
Właśnie chciałem założyć ten wątek, bo mi to ostatnio znowu wychodzi:) Co do samego meczu, kluczowe wydaje się nastawienie. Moniz przekonuje, że ten mecz jest, jak finał, więc powinno być ok. Jeśli dzisiaj Białoruś dostanie po piździe, to wystarczy wygrać.

Tak dysponowana Lechia może wygrać z tak dysponowanym Śląskiem, acz niepokoi mnie nieco nieprzyjemna sytuacja braci z Wrocławia. Żeby nam się czasem z ligi nie spierdolili, zwłaszcza, że PBB i Widzew w tej kolejce punktowały.
5 kwietnia 2014, 20:59 / sobota
Śląsk rozegrał świetny mecz z Podbeskidziem. We Wrocławiu będzie walczyć o punkty jak o życie, bo się ciasno w ogonie robi. Nie martwię się o nich ale o Lechię, bo czeka nas bardzo trudny mecz z bardzo wymagającym przeciwnikiem. Wisła za to dała plamę ale w kontekście sytuacji, to różnie na to można patrzeć: na pewno pogorszyła sytuację sobie i Śląskowi a nam , to zależy , do której ósemki wskoczymy: jeśli do dolnej --> to dystans do Widzewa mógłby być większy ale jeśli do górnej, to dystans do Wisły może być mniejszy. Stało się, przegrali a my musimy walczyć w braterskim pojedynku o lepsze jutro, aby godnie zastąpić Śląsk na podium MP - może w towarzystwie Wisły ? Kto wie...
5 kwietnia 2014, 21:21 / sobota
ekwiwalentny mylisz się :)
5 kwietnia 2014, 21:41 / sobota
Bilet na mecz można kupić w Gdańsku, czy trzeba we Wrocławiu?
5 kwietnia 2014, 21:42 / sobota
Czarny scenariusz : przegrywamy 0:2, bramki szlochając strzelają Machaj i Mila. Ten ostatni ociera łzy słynną frotką. Gramy o utrzymanie. Po ostatnim meczu sezonu jesteśmy przed Śląskiem - na 15 stym miejscu.

Scenariusz realistyczny - wygrywamy zdecydowanie. Zaczyna się era Lechii w ŚWL bo na koniec rozgrywek w tym sezonie będziemy przed Wisłą (no bo ile będą mieć nad nami przewagi po rundzie zasadniczej ? A my jesteśmy w gazie aktualnie oni w dołku).

Amen
5 kwietnia 2014, 21:57 / sobota
tak, właśnie; Amen!!! i wszystko w temacie..........ale sie zrobiłem......jest ok
5 kwietnia 2014, 22:12 / sobota
Trzeba wygrac bo jeszcze jest Cracovia co ma tylko punkt straty, Jagiellonia tez pewnie bedzia sie chciala zrehabilitowac za wysoka porazke w Poznaniu i jeszcze powalczyc o 8. Remis moze ale nie musi wystarczyc, trzeba grac swoje.
5 kwietnia 2014, 22:35 / sobota
Wygrana daje nam pewną '8'.
Przy naszym remisie cracovia nie może wygrać w Kielcach.
Przy naszej porażce jagiellonia nie może wygrać z Piastem, cracovia nie może wygrać w Kielcach, korona nie może zdobyć 6 pkt w ostatnich dwóch meczach rundy zasadniczej.
5 kwietnia 2014, 22:36 / sobota
3 pkty daja Nam 8ke i tyle w temacie

przy remisie zagrozic Nam moze jedynie Cracovia, jesli zdobedzie 3 pkty w Kielcach

przy porazce 8ke daje nam zwyciestwo/remis Piasta z Jaga + zwyciestwo/remis Korony z Cracovia

dodatkowo, przy Naszej porazce Korona eliminuje Nas jesli wygra w poniedzialek z Ruchem i za tydzien z Cracovia
5 kwietnia 2014, 23:00 / sobota
Bilety będą dostępne w Gdańsku od poniedziałku. Do biletu będzie zajebisty tkany szalik.
7 kwietnia 2014, 20:33 / poniedziałek
Czy ktoś może wie, czy mecz będzie pokazywany w TV w ramach multi ligi, czy może będzie gdzieś w TV bezpośrednia transmisja?
7 kwietnia 2014, 20:38 / poniedziałek
Wczoraj w lidze+ mówili, że będzie jednym z czterech w multilidze..
Nie rozumiem sensu pokazywania osobno np Wisła- Podbeskidzie.. Ale skoro ludzie w C_ uważają, że to ważniejszy mecz niż ten we Wrocławiu..
7 kwietnia 2014, 20:46 / poniedziałek
wszystkie mecze Śląska są transmitowane na polsacie;
Śląsk-Lechia też będzie, na polsacie sport extra
7 kwietnia 2014, 21:10 / poniedziałek
Ten mecz to o cztery punkty.
Lechia posiada 40 punktów dzieląc na pół będzie ich 20
remis daje nam 21 punkty a wygrana daje 22
U Śląska remis im nic nie daje mając 31 punktów już posiadają 16. a 32 punkty też daje 16 punktów. jedyne co wygrana może ich zadowolić.
remis w naszym lub ich przypadku to strzelenie sobie samobója.
7 kwietnia 2014, 21:43 / poniedziałek
3pkt jak będą w tym meczu nasze to uwierzę,że 3-4miejsce na koniec jest możliwe.
Będzie to dowód na to,że Lechiści mentalnie się zmienili,że są drużyną.Coraz lepiej gramy i oby w tym meczu było to widać:)

Pytanie mam inne-czy bilety We Wrocławiu normalnie Nam sprzedadzą(mamy zakaz za Poznań) bo nie dam rady kupić w CHWM.
7 kwietnia 2014, 22:38 / poniedziałek
Niezależnie od innych wyników dla mnie liczą się tylko 3pkt. Zgoda zgodą ale na boisku nie ma miejsca na sympatie a na trybunach też trzeba dopingować naszych. W końcu walczymy o pierwszą ósemkę i być może coś więcej.
7 kwietnia 2014, 23:06 / poniedziałek
Ok Karolek
8 kwietnia 2014, 00:14 / wtorek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
8 kwietnia 2014, 08:38 / wtorek
Ja jedyne darowane pamiętam kiedy razem ze Śląskiem awansowalismy do ekstraklapy. My już mieliśmy przyklepane mecz wcześniej, a im punkty były potrzebne. Nasi chłopacy nie mieli motywacji do walki, Śląsk miał dużą. No i jeszcze kondoniArka dostawała po uszach bo wtedy też o awans się bili. I mylicja po uszach dostawała pod bramą. I jakieś chujowe flagi wisiały na sektorach Śląska. Ciepło było pamiętam :).
A inne darowania Śląskowi? Oswiec mnie proszę? Remisy pamiętam. 2:0 jak buzi ładowal woleja pamiętam no i 2:3 w plecy z 2:0 pamiętam, ale to frajerstwo było, a nie żadne darowanie.
2:1 Lechii/Olimpii tez pamiętam jak na lidera szliśmy ale o tym ciii...
8 kwietnia 2014, 09:36 / wtorek
Kolega zchat najpierw to Ty musisz zadbac o siebie zeby nie pisac takich bzdur
8 kwietnia 2014, 10:23 / wtorek
Wiejus przy nieparzystej liczbie punktów podział zaokrąglany jest w dół, czyli w naszym wypadku 41pkt/2=20,5=20pkt. Więc remis gówno daje, tym bardziej że nie daje pewności awansu do '8'.
8 kwietnia 2014, 10:25 / wtorek
W gore kolego, nie w dol.
8 kwietnia 2014, 10:33 / wtorek
~zcbat
Znasz pojęcie słowa PRZYJAŹŃ?! Wydaje mi się,że nie to zamilcz w temacie ŚWL.
8 kwietnia 2014, 10:59 / wtorek
Przy nieparzystym zaokrąglamy w górę. Jeśli znajdziemy się w grupie A to na 7 meczów tylko 3 rozegramy u siebie. Zespoły z góry tabeli za to będą grać więcej u siebie.
8 kwietnia 2014, 11:27 / wtorek
przepraszam, jeśli się wyraziłem nieprecyzyjnie i kogos uraziłem to po pierwsze, po drugie jeśli jestem kibicem Lechii nie musi mnie to stawiać automatyczniie w szeregu kibiców Śląska czy Wisły... (a już na pewno nie kibicować im w meczu z Lechią, co niektórzy czynią nawet na meczach w Gdańsku i ciach bajera w tym temacie)
8 kwietnia 2014, 11:46 / wtorek
frajerstwo to tez darowanie, choć może nieintencjonalne ;)
8 kwietnia 2014, 11:47 / wtorek
to może zacznij gwizdać jeszcze,jak Wisła albo Śląsk strzelą bramkę,co?
Mimo rocznika,poglądy masz strasznie krzywe a sobotni mecz oglądaj w domu-tam sobie możesz nawet "poqrwić"...
8 kwietnia 2014, 11:51 / wtorek
Faktycznie w górę. W takim razie sorki za wprowadzanie w błąd. Nie wiem czemu ale wkręciło mi się przedsezonowe narzekanie Urbana o podziale punktów i zaokrąglaniu w dół.
8 kwietnia 2014, 12:08 / wtorek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
8 kwietnia 2014, 12:29 / wtorek
Bez względu na wynik, chłopaki na boisku w dwóch ostatnich meczach już pokazali, że mają charakter. Nawet jeśli nie uda im się wygrać we Wrocławiu, co jest prawdopodobne, trzeba pamiętać, że to jest tylko sport i każdy wynik jest możliwy - nie rzucać gromami tylko wspierać jeszcze mocniej bo bardzo tego będą potrzebowali. Ja już teraz wszystkim piłkarzom stawiam ocenę najwyższą z możliwych - gdyż dali mi nadzieję i wiarę w sukces, a oczekiwać możemy jedynie zaangażowania oraz pozostawienia na boisku walki i zdrowia.Wynik to sprawa drugorzędna (chociaż bardzo bym chciał tak jak wszyscy, aby awansowali do czołowej ósemki) - są jeszcze sprawy boza boiskowe (dziwne wyniki w ostatnich dwóch- trzech kolejkach) więc jak nas będą chcieli przekręcić to i tak to zrobią.
8 kwietnia 2014, 12:34 / wtorek
Nadeszła wiosna to i czas na pierwsze kwiatki forumowe ;)

najważniejsze by po tym meczu awansować do grupy mistrzowskiej , a wynik to drugorzędna sprawa.
8 kwietnia 2014, 12:39 / wtorek
[...] więc jak nas będą chcieli przekręcić to i tak to zrobią.

Jak wygramy to nikt nas nie przekręci.
8 kwietnia 2014, 13:00 / wtorek
a sędzia Laguna ? To jest przecież uczciwy człowiek i jak wziął pieniądze, żeby przegrali, to przegrają :)
Oczywiście pojedyńczy kalosze kreują rzeczywistość, natomiast nie sądzę, aby był szerszy spisek przeciw Lechii. Myślę, że w interesie naszej piłki , Ekstraklasy jak i tego Kolegium Sędziowskiego jest, aby Lechii nie wycinać do TME b, bo może się u nas zacząć się coś ciekawego dziać. Po prostu piłkarze muszą do swego zadania sie nalezycie przyłożyć, chociaż trudno sie nie zgodzić z tym, że to sport i nawet jakby dobrze grali , wynik może być różny.
8 kwietnia 2014, 13:15 / wtorek
Moze zcbat'owi chodzilo szorstka meska przyjazn..?

Ten mecz dla nas jest wazniejszy niz ten sam mecz dla nich i mimo olbrzymej dozy sympatii i szacunku dla naszych kolegow z Wroclawia (jak i z Krakowa), to nie jestem az tak zaslepiony przyjaznia by po mydlo sie schylac... co naszym grajkom sie zdarzalo w przeszlosci.

Co do meczu, to chce widziec walke o kazdy metr, wtedy nawet jak przegraja, nie bedzie mozna powiedziec, ze zabraklo woli zwyciestwa...

TKWM!!!
8 kwietnia 2014, 15:59 / wtorek
Proste, że tak. Na boisku wojna i walka o każdy metr miejmy nadzieję zakończona zwycięstwem. Wierzę, że się uda i jeszcze w tym roku będzie ciekawie :) A kto pisał jakiś czas temu, że sezon dla nas się skończył temu (... sami sobie dobierzcie - żeby nie obrażać). Śpiewasz "My wierzymyyyy" - wierz do końca. Pozdrawiam.
8 kwietnia 2014, 21:46 / wtorek
Ja tam się przyznaję , uważałem bezpośrednio po meczu z Jagą,że sezon pod kątem sportowym się skończył. I to nawet pomimo z natury optymistycznego podejścia.
Oczywiście za chwilę i tak było liczenie punktów i ewentualnych szans.
Ułożyło się to wszystko idealnie , a ja(mam nadzieję) okazałem się człowiekiem małej wiary.Pewnie jak zdecydowana większość w tamtej chwili. Urok sportu i Lechii. Marzę o tym by tak było , by można było odszczekać przedwczesne zakończenie sezonu. Jeden krok i dalej wszystko realne.
Jak nieczęsto się zdarza w tym meczu przyjazni wynik jest priorytetem. Pozdro i sam sobie życzę by wyjść na niedowiarka :)
8 kwietnia 2014, 21:47 / wtorek
ja nie wierzyłem w probierza
wątpię że z nim byśmy byli tu gdzie teraz
8 kwietnia 2014, 22:58 / wtorek
No cóż. Dwa razy Rysiowi się szczęście uśmiechnęło, to może być i trzeci. Do trzech razy sztuka, że tak powiem przewrotnie. To teraz ja będę pesymistą i o ile tego meczu pewnie nie przegramy, to w sobotę wieczorem większość będzie pisała: a było tak blisko.
Wg mnie to ci z Krakowa nas wyprzedzą i wskoczą na 8. (KK im się podłoży)
8 kwietnia 2014, 23:41 / wtorek
Najbardziej boli fakt, że dużo punktów straciliśmy w tym sezonie w bardzo frajerski sposób. Najbardziej bolą te mecze z Pogonią, gdzie w ostatniej minucie zremisowaliśmy zamiast wygrać i przegraliśmy zamiast remisować. Wtedy dziś wszystko byłoby jasne i byłby to mecz dużo spokojniejszy. Teraz już nie ma miejsca na żadne straty. Ja wierzę zgodnie z tym co pisałem przed Lechem - 7 punktów w 4 meczach da nam pierwszą 8. Typowałem przegraną z Lechem, zwycięstwo z Piastem oraz Lubinem i remis we Wrocławiu. Dziś myślę podobnie - remis da nam awans. Jaga wygra z Piastem, a Cracovia tylko zremisuje w Kielcach. Śląsk spisuje się kiepsko, parę razy nam poprzeszkadzał, wystarczy wspomnieć remis we Wrocławiu po klopsie Kanieckiego, porażkę u siebie ze Śląskiem 2:3 mimo goli Traore czy porażkę w tej rundzie 1:2 w pechowych okolicznościach. Chociaż typuję remis, to oczywiście wierze w srogi rewanż nad Śląskiem za te mecze i wejście z przytupem do 8, po 3 wygranych z rzędu.
9 kwietnia 2014, 07:48 / środa
Najbardziej szkoda punktów straconych z Podbeskidziem i...

Przy naszej wygranej mamy nawet szansę na 6 miejsce (można trochę pomarzyć).
Górnik ma trudny mecz z Lechem, który jest na fali.
Ruch, żeby nie być posądzonym o odpuszczenie meczu, może z Zawiszą zremisować, z którą mamy lepszy bezpośredni stosunek bezpośrednich meczów.
Nawet, jak Górnik zremisuje, to mamy małą tabelę, a w niej Lechia 6 pkt (4 z Zawiszą i 2 z Górnikiem), Górnik 5 pkt (3 z Zawiszą i 2 z nami), Zawisza 4 pkty (3 z Górnikiem i 1 z nami).
Bezpośredni z Górnikiem jesteśmy gorsi (oni mają gola na wyjeździe)

Tylko kurde trzeba wygrać w sobotę... trzeba trzymać się przy stałych fragmentach gry, bo chyba tak ostatnio bracia nam strzelali gole.
9 kwietnia 2014, 08:10 / środa
No i co ci po tym 6. miejscu skoro i tak gramy dalej? Wazne zeby wygrac bo wtedy mamy 2 punkty wiecej od nastepnej rundy a tak tylko 1.
9 kwietnia 2014, 09:46 / środa
MSZE czemu myślisz, że Korona się podłoży ?
9 kwietnia 2014, 10:14 / środa
Korona nie odpusci bo ma 34 pkt, bedzie walczyc nawet o remis bo to w konsekwencji da im nie 0,5 ale cały punkt po redukcji pkt.
Piast (w meczu z Jagą) i Sląsk (w meczu z nami) interesuje tylko pełna pula bo remisy nie zmienią ich punktacji po podziale.
Ale i tak wszystko w nogach i głowach naszych piłkarzy.

TYLKO LECHIA!
9 kwietnia 2014, 10:44 / środa
Zdecydowanie lepiej zostać na 8 miejscu! Wtedy mamy u siebie lecha,legie i pogon.
W innym wypadku trafimy ich pewnie na wyjeździe.
9 kwietnia 2014, 12:05 / środa
schemat jest taki, odnośnie poz. 6 i 8
( podaję za skarbem kibica PS)

31.
1-6
3-8

32.
8-1
6-2

33.
4-8
3-6

34.
8-2
4-6

35.
2-4
6-8

36.
6-7
8-5

37.
5-6
7-8

czyli faktycznie zajmując 8 msc. dwie pierwsze drużyny przyjeżdzają do nas...
9 kwietnia 2014, 12:14 / środa
zajmując 8 miejsce wygląda to tak :

Ruch - Lechia
Lechia - Legia
Wisła - Lechia
Lechia - Lech
Zawisza - Lechia
Lechia - pogoń
Górnik - Lechia
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.011