Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

LECHIA GDAŃSK - Legia Warszawa 03.05.2014 18:00

strona 1/3

28 kwietnia 2014, 18:58 / poniedziałek
Mecz z Legią już w sobotę, mam nadzieję na sporą frekwencję mimo, ze na razie sprzedaż z tego co widzę w zawrotnym tempie nie idzie. Jakoś jestem prawie pewny, że wygramy bo... z Legią z reguły dobrze nam idzie (daleko szukać nie trzeba - wystarczy na ten sezon spojrzeć) więc typuję 2:0 dla nas po golach Makuszewskiego i Vranjesa. Skład? Bąk - Stolarski, Madera, Janicki, Leković - Pietrowski, Vranjes - Makuszewski, Franek, Grzelu - Tuszyński. Dlaczego nie wpisałem Sadajewa? Dlatego, że wg mnie on się może bardziej przydać wchodząc z ławki, bardziej wtedy pomoże zespołowi. Więc w sobotę wszyscy na stadion i głośnym dopingiem prowadźmy Lechię do wygranej!
28 kwietnia 2014, 20:07 / poniedziałek
szczególnie ze na razie to się całkiem układa pogoń-górnik 2:2 tak jakby dalej mamy farta hehehe
28 kwietnia 2014, 20:42 / poniedziałek
wygramy wygramy wygramy
....... pokonamy
28 kwietnia 2014, 20:48 / poniedziałek
Jechana po frajerach, pewne 3 punkty .
28 kwietnia 2014, 23:36 / poniedziałek
Boję się, że przy takiej jak w meczu z Ruchem formie strzeleckiej dużo z Ległą nie zwojujemy. Powraca koszmar niewykorzystanych sytuacji i to jest najbardziej denerwujące. Ponadto nie można z Ległą się cofnąć a należy na niej siedzieć i to dosłownie przez cały czas. To oni muszą się bronić a to nie wychodzi im najlepiej. Radović wydaje się, że bardzo obniżył poziom w stosunku do roku ubiegłego. Uważać trzeba na Żyrę i Bereszyńskiego. To młode wilczki głodne sławy ale i u nas takich nie brakuje.Będę w pełni szczęśliwy przy wygranej jedną bramką.
29 kwietnia 2014, 01:24 / wtorek
Żyro nie zagra z powodu kartek, także jeden kłopot mniej.
29 kwietnia 2014, 11:25 / wtorek
Legia będzie czy ma zakaz za dymy u siebie z jagą?
29 kwietnia 2014, 12:48 / wtorek
bedzie Legia bo nie wiem czy isc na mecz ??????
29 kwietnia 2014, 12:56 / wtorek
menda jak sam nick wskazuje TY NIE IDŹ zostań w domu -LECHIA mend nie potrzebuje
29 kwietnia 2014, 14:21 / wtorek
zawsze zostaje, tak dla zasady tylko pyta:)
29 kwietnia 2014, 17:07 / wtorek
Na gościach Legii nie będzie ale idzie majówka i z pewnością nie jeden krawaciarz się zaplącze ;)
29 kwietnia 2014, 17:25 / wtorek
Jaki jest cel pytania o obecność wsi warszawskiej?
29 kwietnia 2014, 18:31 / wtorek
pewnie jeden z drugim chce zrobić "zasadzkę"
29 kwietnia 2014, 18:38 / wtorek
dobra jednak przyjde jak bedzie zasadzka ( o ile nie bedzie padac deszcz)

ona tu jest i tanczy dla nas, pamietajcie

zbiorka tam gdzie zawsze o tej samej porze
29 kwietnia 2014, 18:43 / wtorek
Myśle, że punkty są jak najbardziej do wyszarpania, Legia wygrywa, ale nie przekonuje, z nami nie zagra Żyro, Kosecki, Guilherme, Augusto. Dodatkowo mamy na nich patent, dużo bardziej obawiałbym się Amici oni grają w tej chwili zdecydowanie najlepiej w Polsce
29 kwietnia 2014, 19:26 / wtorek
Amica
Amiki <-------------
Amice
Amica
Amicą
Amice
Amico!
30 kwietnia 2014, 13:26 / środa
Tenerif, Żyro nie gra? Kontuzja, kartki?
30 kwietnia 2014, 14:10 / środa
hemoroidy
30 kwietnia 2014, 14:55 / środa
Zbanujcie tego idiotę, proszę.
2 maja 2014, 14:57 / piątek
Menda wypierdalaj!
3 maja 2014, 11:20 / sobota
K. Bąk nie zagra przez zapalenie spojówek, natomiast możliwe jest,że na środku obrony wystąpi dziś... Pietrowski.

odnośnik
3 maja 2014, 11:29 / sobota
racja -w końcu trzeba poszukać Glikowi partnera do reprezentacji
hehehehhe
3 maja 2014, 12:30 / sobota
Skupmy się dziś na Lechii, skoro gości nie będzie - i jaaazdaaaa!!!
3 maja 2014, 12:34 / sobota
Przed meczem Lechii z Legią, przeprowadzona zostanie zbiórka na "Biało-Zielone Wakacje" podczas których gościć będziemy naszych małych rodaków z Wilna.

Pieniądze zbierane będą przez osoby ze Stowarzyszenia wyposażone w specjalne identyfikatory oraz specjalnie przygotowane puszki. Pokażmy ponownie, iż Lechiści mają wielkie serca. Zachęcamy do wspomożenia akcji, a dzięki temu do przybliżenia ojczystego kraju naszym małym rodakom, którzy zamieszkują tereny wileńszczyzny, gdzie, jak wiemy, kolorowo nie mają.
3 maja 2014, 18:13 / sobota
witam ma ktoś z osób na forum link do meczu,jeśli tak to poproszę
3 maja 2014, 18:51 / sobota
odnośnik

Transmisji skolko ugodno - tylko wybierać
3 maja 2014, 19:33 / sobota
Czolem,

Czy jest gdzies w internecie transmisja radiowa-audio z meczy Lechii? Jestem obecnie w morzu i internet tutaj nie wyrabia.
3 maja 2014, 19:46 / sobota
Uwaga! Będę rzygał frustracją!

Dwustu ludzi z okładem siedzi we Wrocławiu za sprzedawanie meczów, a u polskich sędziów dalej to samo? A może po prostu oni są tak słabi i niekompetentni, że nie widzą ewidentnych sytuacji. O ile zdążyłem się już zorientować, to zasada "3 rogi - karny" w realnej piłce nie obowiązuje, to wydawało mi się, że ręka, albo faul w polu karnym kończy się "jedenastką". Te pajace, które sędziują dzisiejszy mecz zdają się tego nie wiedzieć (nie widzieć?). Polscy sędziowie to dalej k***y i sprzedawczykowie.
3 maja 2014, 19:54 / sobota
I jeszcze ta bramka ze spalonego...
3 maja 2014, 20:37 / sobota
Szkoda porażki, praktycznie przekreśla szanse na 3 miejsce. Zdecydowanie najlepsi dzis, jak i zresztą w wielu poprzednich meczach Vranjes i Lekowic. Siedziałem na środku i w pamięci została mi ich akcja z 55 minuty kiedy kilkoma podaniami bez problemu wyszli we dwójkę spod pressingu. Miło się oglada graczy o takich umiejętnościach technicznych. Z minusów - obrońcy - nie może być tak że co drugie podanie do przodu w wykonaniu Dawidowicza, Pietrowskiego i Janickiego jest niecelne. Sadajew przeciwko lepszym obrońcom wygladał dość bezradnie, jego zastawianie się nic nie dawało. Praktycznie nie wygrywał piłek. Deleu po przerwie też słabo jak na swoje możliwości.
3 maja 2014, 20:41 / sobota
Niepojęte, jak można przerżnąć mecz z drużyną, która nie grała KOMPLETNIE NIC, odstawała od nas i w ofensywie i w defensywie a zrobiła jedną akcję, gdzie trafiła w słupek, po czym wpadła bramka...

Z plusów: Moniz świetnie ustawił tę drużynę. Wszędzie na boisku jest nas dużo. Niemal zawsze jest komu odegrać (za wyjątkiem paru sytuacji przy wyrzutach z autu, gdzie nikt się nie kwapił po piłkę. Dobre zagęszczenie w pomocy, dobre odbiory, świetna asekuracja w obronie. Udany eksperyment z Dawidowiczem jako obrońcą.

Z minusów - niestety, ale mamy jednak po prostu słabych piłkarzy. Pomoc to kluczowa formacja, a tymczasem stoi tam Pietrowski, który jest kompletnie nie ogarnięty - podaje do nieistniejących kolegów, w pierwszej połowie dawał się łatwo ogrywać przeciwnikowi.
Dziś skończył się też chyba mit Sadajewa. To nie jest napastnik. Jest za wolny, odskakuje mu piłka, podejmuje niewłaściwe decyzje (ta przewrotka pod publiczkę - litości), nie wygrywa pojedynków. Oprócz strat, nic dla Lechii nie wynika z jego obecności na boisku. Najlepszy z naszych napastników jest chyba nadal Tuszyński (tylko, że musi nauczyć się zacząć podawać), bo i Grzelczak gra i zawsze grał słabiutko. Wiem, że niektórzy lubią Sadajewa, bo jest waleczny, ale boisko to nie ring.
3 maja 2014, 20:42 / sobota
No cóż kto nie strzela bramek ten nie wygrywa. Nie wiem czemu Bączek nawet nie rzucił się w kierunku piłki gdy ta spokojnie wlatywala do bramki. Liczyłem na 5 pkt. w ostatnich 7 meczach i pewnie tyle będzie. Każdy punkt więcej będzie sukcesem.
Bluzgi na Legie gdy nie ma dopingu gości naprawdę kozak akcja.
3 maja 2014, 20:50 / sobota
czy odniosłem dobre wrażenie, że Bączek odpuścił obrone strzelonej bramy?
3 maja 2014, 20:58 / sobota
brawo drukarstwo ! i ktoś powie, ze korupcja w tej lidzie nie istnieje?
Moze nie jest to już korupcja typu "dam ci koperte" - ale dalej muszą wygrywać ci co mają.

To sędziowanie to jest SKANDAL.
Wytyczają taką pizdę z gwizdkiem, żeby bała się "wielkiej: legii, i gwizdała co mogła.
Wytłumaczył ktoś temu szmaciarzowi, że faule i kartki działają w 2 strony???
No co za kurwa jebany szmaciarz !!! Już nie chodzi mi o niepodyktowane karne, o wałki ze spalonym - ale takie akcje jak z Sadajevem :D ?

klub NIE MA PRAWA nie odwołac się od żółtej kartki Zaura.
Pierdoleni drukarze.
3 maja 2014, 20:59 / sobota
Tuszyński to się nadaje do rezerw a nie do pierwszego składu

była szansa znów pokonać legie tylko jak nie ma kto strzelać ...
3 maja 2014, 21:02 / sobota
Na chuj rozgrywać mecze jak mistrz juz jest mianowany?
Nic wiecej nie jestem w stanie napisać bo naprawdę nie zasłużylismy na porażkę...
jebana kurwa z gwizdkiem!
3 maja 2014, 21:02 / sobota
Na trybunie nr 2 siedzieli legioności. Ciekaw jestem kto ich tam wpuścił.
3 maja 2014, 21:09 / sobota
Szkoda ze podczas pozdrawiania zgód zapomnielismy o Chojnicach zwlasza ze duza ich grupa byla dzisiaj na stadionie
3 maja 2014, 21:10 / sobota
Mecz wyrównany ale sędzia wiedział kto miał wygrać wiec graliśmy w 11 z 12 przeciwnikami. W pierwszej połowie 1 ewidentny rzut karny. Brak odgwizdywanych spalonych i mnóstwa fauli Legii. Taki sędzia powinien być natychmiastowo odsunięty od meczów. I po raz kolejny wyszło ze środkowi obrońcy w Lechii to cienie a podskakiwania Deleu na skrzydle to żenada. Niech sie uczy od Lekovica jak sie blokuje dośrodkowania. Sadajew nie jest napastnikiem a Pietrowski nie jest piłkarzem na Ekstraklasę. Dlatego zapowiedzi solidnych wzmocnień obrony są krzepiące.
3 maja 2014, 21:18 / sobota
A w Europie Legia nic nie znaczy bo tam sędziowie nie pomagają. I tyle w temacie.
3 maja 2014, 21:22 / sobota
Podczas dzisiejszego meczu mój syn zostawił na zielonej kurtkę Cropp'a żółto czarną z kapturem, może ktoś zauważył i zabrał?
3 maja 2014, 21:35 / sobota
Mimo porażki zagraliśmy bardzo dobry mecz. Mieliśmy pecha i sędziowanie pod Legię. Najsłabszy u nas Dawidowicz. Nie wiem jakim cudem Benfica zainteresowała się nim, ale gra ostatnio taka padakę, że źle się patrzy. W linii obrony najlepiej Janicki, którego forma rośnie. Druga linia dzisiaj rządziła. Dużo odbiorów i kasowanie akcji Legii bezbłędne. Zaur w drugiej połowie przysiadł i powinien być zdjęty w pierwszej kolejności. W następnym meczu chciałbym zobaczyć od pierwszego gwizdka Frankowskiego.
3 maja 2014, 21:36 / sobota
i po co te dodatkowe mecze jak już wszystko jest za kulisami rozstrzygnięte? Czułem, że sędzia będzie mocnym punktem (7), bo to jakiś ogór z zadupia co sędziuje raz na pół roku w t-me, ale że zrobi taaaaaki przedruk to się nie spodziewałem. WSZYSTKIE stykowe sytuacje gwizdane dla Legii. Wszystkie faule/niefaule na ich korzyść. 2 karne jak w mordę i ta cipa jeszcze daje żółtą kartkę za symulkę, gdzie nie ma prawa dać w takiej sytuacji kartki. Mógł nie gwizdać karnego, gdyż uznał, że był kontakt, ale bez faulu, ale nie może dać kartki w momencie gdy jest zderzenie zawodników. No a już ten spalony to kurwa był tak perfidny, że aż wstyd. Legia nie miała żadnych sytuacji w drugiej połowie, więc trzeba było puszczać każdego spalonego, bo już więcej mogli biedaki nie zaatakować i pech chciał, że ta jedna sytuacja wystarczyła. Pomijam już fakt co obrońcy odpierdalali przy tym, no ale jakieś zasady w tym sporcie obowiązują. Ciśnienie mi skoczyło do 250mmHg. Mam nadzieję, że zrobimy taki skłąd na następny sezon, że takie pedały z Warszawki się obsrają!
3 maja 2014, 21:50 / sobota
Mecz wyrównany,ze wskazaniem na naszych.Nie mamy napastnika.Może nie jestem obiektywny (no bo jak mogę być :-))ale odniosłem wrażenie jakby przeciwnik wiedział ,że żadna krzywda mu się nie stanie ,piłkarze czują takie rzeczy bo wiadomi,że nie są wtajemniczeni.Ale na pewno się mylę.
3 maja 2014, 21:52 / sobota
Kolo bo Chojnice to FC a nie zgoda i tu masz odpowiedź.
3 maja 2014, 22:09 / sobota
1 pkt w 3 ostatnich meczach, 3 mecze pod rząd bez bramki. Coś siadło... Wisła - Pogoń już 5:0. Europa nie dla nas w tym sezonie :(
3 maja 2014, 22:33 / sobota
Nasi górą ! Mecz, jak przewidywałem, niemal do jednej bramki. Nasi nie dali nawet pograć krawaciarzom. Żenada kompletna. gdyby nie chujowy sędzia, to przecież byłaby rozwałka i to mimo iż nie mamy ŻADNEGO napastnika . Trzeba sobie otwarcie powiedzieć: za Sadajewa to kacapy powinni nam dopłacać za każdą jego minute na boisku. Wielkie brawa za dzisiejszy mecz, bo nasi jak zawsze pokazali jak można zdominować Ległą na boisku. Podobał mi się również Magister. Zrobił wielkie postępy : i kiwka i podania są dużo lepsze niż choćby tylko pół roku temu. Janicki też idzie systematycznie w górę. Ale najważniejsza sprawa: piłkarze stosują pressing na połowie przeciwnika a jak atakują wychodzą na pozycję , pokazują się partnerowi , stwarzają mu możliwość dogrania.
3 maja 2014, 22:41 / sobota
To nie jest tak ,ze dali niedoświadczonego sędziego aby poczuł presje dla Legii ?
3 maja 2014, 22:47 / sobota
Napastnik potrzebny od ZARAZ! Obecnie w kadrze nie ma nawet ćwierć napastnika. Tuszyński to drewno większe od Dudy. Sadajew to chyba w ogóle nie jest piłkarz. Nie dziwi mnie to, że ten gość strzelił bodaj 8 goli swojej "karierze".

Najsłabszy na boisku był dzisiaj zdecydowanie Dawidowicz. Fatalny był praktycznie w każdym elemencie. Nie wiem co widzieli w nim scouci Benfiki, ale myślę, że jego transfer nie dojdzie do skutku. Mam nadzieje, że do końca sezonu nie wejdzie on na boisko nawet na minutę.

Mecz powinniśmy spokojnie wygrać, ale zabrakło determinacji, ambicji i umiejętności.

Jeżeli po sezonie będziemy chcieli się wzmocnić po kątem walki o Europejskie Puchary to trzeba będzie wymienić z 15 zawodników...
3 maja 2014, 22:47 / sobota
Wiśniewski i Frankowski po wejściu na murawę i pograniu jednej minuty wyglądali gorzej fizycznie niż Makuszewski i Grzelczak po 80 minutach.
Kopacze do letniego odpalenia pokazują się sami.
Ta runda już jest stracona-miejmy nadzieję że nowy zarząd wykona w lato takie ruchy że w Lechii od połowy lipca zagra takich 11 Lekoviców na swoich pozycjach-dosyć bumelanctwa i opierdalania się-prawda jest taka że dobrej drużynie nie przeszkodzi nawet chujowy sędzia-bo jak nawet nie uzna faulu czy ręki na polu karnym to są oni zdolni strzelić co najmniej 2 bramki z akcji.
 
1 2 3
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.022