Gdańsk: czwartek, 18 lipca 2019
FORUM
Podstrony:

34(37) Lechia - Amica, piątek, 16 maja, 20.30

strona 3/3

17 maja 2014, 13:46 / sobota
Dokładnie tak jak pisze 11th... patrzę jak ta piła lata od nóżki do nóżki i gęba się cieszy.
17 maja 2014, 14:22 / sobota
Czy da rade pobrac badz obejrzec powtorke ?
17 maja 2014, 14:32 / sobota
Albin - na razie na allgoals.com.pl są powtórki, ale lada moment pewnie będzie cały mecz.
17 maja 2014, 14:33 / sobota
W zasadzie to już jest odnośnik
17 maja 2014, 14:34 / sobota
Nie powtórki tylko same bramki :) sorki ale pijany ze szczęścia (i nie tylko) od wczoraj jestem.
17 maja 2014, 14:46 / sobota
Co tu dużo mówić o Grzelczaku i słabym jak go niektórzy nazywają Wiśniewskim, tak wygląda klasyfikacja kanadyjska czyli gole+asysty w Lechii w tym sezonie:

13 - Grzelczak
10 - Wiśniewski
7 - Tuszyński
6 - Matsui
Makuszewski
5 - Deleu
Pietrowski
Frankowski
4 - Buzała
3 - Vranjes
Sadajev
2 - Oualembo
Janicki
Dawidowicz
1 - Madera
Bieniuk
Pazio
Zyska
Leković
17 maja 2014, 15:54 / sobota
Szacunek dla wszystkich chłopaków za walkę i wolę zwycięstwa, dla trenejro za umiejętne poukładanie zespołu i taktykę. Widać, że gracze są świetnie zmotywowani i nie odpuszczają rywalom. Nawet, jak trafi się błąd to starają sie błyskawicznie znowu dojść i przeszkadzać. Jeszcze jedna uwaga tylko; nie wiem czy trener Moniz tak dobiera piłkarzy do 18 meczowej z jakiegoś szczególnego powodu, ale dużo wiecej jest gdańskiej krwi i niż u Probierza: Pietrowski, Frankowski, Wiśniewski, Bączek (oczywiście), Deleu (nasz Ci on), Dawidowicz (prawie wychowanek - u nas zaistniał w profesjonalnej piłce). Takich graczy nie trzeba specjalnie motywować, oni chcą wygrywać dla Lechijkii zapisać swoje nazwisko złotymi zgłoskami w panteonie legend Gdańska.
17 maja 2014, 17:00 / sobota
nie wiem czy juz bylo ale wkleje

odnośnik
17 maja 2014, 18:33 / sobota
Przyznam,że jestem pod wrażeniem przygotowania fizycznego i to chyba trzeba oddać poprzednikowi Moniza,co więcej wyglada to tak jakby się nasi piłkarze rozkręcali dopiero.Aż zal ,ze tylko jeszcze trzy kolejki.Wydolności się nie oszuka,mam nadzieję ,że Holender tylko i wyłącznie mentalnie do nich trafił hehe:-) Brawo , to się ogląda i o to chodzi ,brawo.
17 maja 2014, 18:49 / sobota
Dzieki panowie
17 maja 2014, 19:35 / sobota
17 maja 2014, 21:57 / sobota
Ten po prawej obok Wasilewskiego to jakiś zawodnik? szczerze, nie poznaje :)
odnośnik
17 maja 2014, 23:49 / sobota
Rumak w Lidze+ tłumaczył całe zajście po gwizdku tym, że Moniz dyskutował z sędzią technicznym przez 3 minuty, mamrocząc coś o tym, że on jest gościem w Polsce i powinien odpowiednio się zachować. Słaby jest ten Rumak, słaby trener i słaby jako człowiek. Każdy trener w Polsce dyskutuje z sędzią technicznym bez wyjątku a w szczególności gdy jego zespół prowadzi jedną bramką i jest po 90min również Rumak. Zachowanie Moniza nic a nic nie odbiega od zachowania Rumak po za tym że ma większą klasę niż on. Chłopak nie wytrzymał ciśnienia i ma urojenia uważają, że Amica jest nie do pokonania. Mam nadzieje, że wykopią go z Amici bo on kaleczy tą drużynę.

A przy okazji cytat z weszło po meczu Pogoń - Zawisza:
"Niestety, jednym zawodnikiem, zwłaszcza defensywnym, meczu się wygrać nie da, więc nie dość, że „Portowcom” po czwartym w sezonie trafieniu Kadu lekko uciekły eurowpierdole (w sumie, całe szczęście...), to na dodatek jeszcze mocniej oberwali w i tak już mocno napuchniętą twarz po brutalnym 0:7 w dwóch ostatnich meczach z Wisłą i Lechią. I oby właśnie gdańszczanie – nie spuszczając z tonu – odebrali za dwa tygodnie bilety do piłkarskiej Europy. Bo na tę chwilę tylko Makuszewskiego i spółkę nie wstyd wysyłać do ludzi.

Oczywiście na pierwszą/drugą rundę eliminacji.
18 maja 2014, 15:09 / niedziela
Na koniec meczu Rumak poszedł do Moniza podał mu rękę, pokazał na coś i powiedział "Tahts's not OK" kilka razy, odwrócił się i poszedł do szatni, Moniz krzyknął do niego ej ej ej ale Rumak włożył ręce do kieszeni i poszedł sobie. Jak to mówią nasrał i uciekł.
18 maja 2014, 15:38 / niedziela
Zapewne chodziło mu o wyimaginowaną przez niego pozycję spaloną przy drugiej bramce. Na spalonym był oczywiście Sadajew w momencie wrzutki Deleu, ale piłka adresowana była do Grzelczaka, więc o spalonym nie ma mowy, tak jak i przy asysćie Grzelczaka gdzie Sadajew znajdował się za linią piłki.
18 maja 2014, 16:10 / niedziela
Kucyk to buc jakich mało, nie ma co się przejmować takimi wsiurkami.
18 maja 2014, 21:33 / niedziela
Wyjasnili. Kucyk bidula zdenerwowal sie bo Moniz przekroczyl pole dla trenera. Straszne bzdury.
18 maja 2014, 22:04 / niedziela
w lidze+ to wyjasnili?
ten rumak to mi charakterem kafarskiego przypomina..
pierdolenie byle pierdolić, ciekawe czy on znajdzie prace w ekstraklasie jak go wyjebią z poznania?
18 maja 2014, 22:25 / niedziela
A co mowili o kontrowersjach? Bo musialem wyjsc jak zaczeli nasz mecz omawiac.
18 maja 2014, 22:49 / niedziela
Stępniewski jak zwykle pierdoli trzy po trzy. Zależy kto ma korzyść z kontrowersji.
Faulu na Makuszewskim nie było i tu się zgadzam po obejrzeniu powtórek.
Faul na Sadajewje był a ten pierdoli że zahaczenie nie było silne i nie powinno być karnego - chuj w dupę obu ( rudy chuj co sędziował i on ) Dla mnie jak kopiesz kogoś w nogę jest faul i karny.
Bramka zdobyta prawidłowo nie ma mowy o spalonym choć wyliczyli że łeb Grzelczaka był 31 cm przed nogami obrońcy pyr ( nogi obu równo ).
A jak już leginia była omawiana to ręki nie było bo ktoś strącił. Jak by to była inna drużyna to już inaczej by pierdolił. Generalnie wkurwia mnie ta jego gadka bo pierdoli kocopoły a wszystko zależy kto gwiżdże i komu ...
18 maja 2014, 22:52 / niedziela
Dzieki i pelna zgoda co do Twojego posta.
19 maja 2014, 21:18 / poniedziałek
Czy ktoś może wyjaśnić mi co to za akcja z tymi osobami ubranymi na czerwono.
19 maja 2014, 21:32 / poniedziałek
akcja reklamowa jakiejś tam firmy, utworzyli napis 2PI
19 maja 2014, 21:38 / poniedziałek
dobrze że na tą akcję nie wybrali sobie meczu z Widzewem
19 maja 2014, 21:59 / poniedziałek
coś podobnego robił T-mobajl w Monachium
20 maja 2014, 11:31 / wtorek
Dawidowicz, Grzelczak, Sadajew w jedenastce kolejki Sportowych Faktow.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.011