Gdańsk: środa, 23 września 2020
FORUM
Podstrony:

Lechia w europejskich pucharach

strona 1/3

17 maja 2014, 00:01 / sobota
Nie oszukujmy się wszyscy o tym myślimy. Dla mnie to marzenie od zawsze. Jest po raz kolejny bliskie spełnienia i tym razem szczerze wierzę ,że się uda.
Mam gdzieś malkontentów , którzy od razu liczą na podbój Europy.
Dla mnie ważne ,że tym razem nie za Wisłą czy Śląskiem , ale za Lechią będzie można wyruszyć poza kraj.
Na razie palcem po mapie ,ale poniżej potencjalni na dziś rywale.

ps. marzenia się spełniają , tylko wierzyć w to trzeba!

Hapoel Tel Awiw * ISR Q2 31,375
LECH POZNAŃ * POL Q2 17,275
FC Slovan Liberec * CZE Q2 16,870
FK Partizan * SRB Q2 14,825
Dinamo Bukareszt * ROU Q2 13,451
Esbjerg fB * DEN Q2 13,260
SV Zulte Waregem * BEL Q2 12,260
Rosenborg BK NOR Q1 11,355
FC Thun 1898 * SUI Q2 10,145
HNK Hajduk CRO Q2 9,925
APS Atrómitos Athinón ** GRE Q2 9,720
FK Krasnodar * RUS Q2 9,399
Molde FK NOR Q2 9,355
CSKA Sofia ** BUL Q1 9,125
HNK Rijeka CRO Q2 8,925
FC Groningen * NED Q2 8,862
Helsingborgs IF * SWE Q2 8,765
Tromsø IL NOR Q1 8,355 (FP)
Motherwell FC SCO Q2 8,313
Zoria Ługańsk * UKR Q2 8,193
Videoton FC Fehérvár * HUN Q1 8,075
FK Mladá Boleslav CZE Q2 7,870
Eskişehirspor Kulübü TUR Q2 7,840
AIK SWE Q2 7,765
Liteks Łowecz ** BUL Q2 7,625
Neftçı Baku ** AZE Q2 7,075
Ekranas Poniewież LTU Q1 7,050
Petrolul Ploiești ** ROU Q2 6,951
FK Vojvodina SRB Q2 6,825
Dinamo Mińsk BLR Q2 6,725
Dundee United FC * SCO Q2 6,313
SV Grödig AUT Q2 6,185
SKN Sankt Pölten ** AUT Q2 6,185
FC Zestafoni ** GEO Q2 5,975
Fimleikafélag Hafnarfjarðar ISL Q1 5,850
IFK Göteborg SWE Q1 5,765
FK Sarajevo ** BIH Q2 5,500
NK Željezničar * BIH Q1 5,500
Szachtior Karaganda KAZ Q1 5,400
Hapoel Beer Szewa ISR Q2 5,375
--------------------------------------------------
17 maja 2014, 00:03 / sobota
edwinsopot czasami CiE nie rozumiem ale DZIŚ jesteś S U P E R !!!! Pozdro z WRZESZCZA !!!
17 maja 2014, 00:06 / sobota
Jedziemy, niezależnie od losowania :))

Partizan, Wojwodina, Poniewież, nawet Kazachstan...
17 maja 2014, 00:08 / sobota
Lis pewnie ,że jedziemy!!!
Słowo się rzekło!
Gdziekolwiek Lechia będzie grać...!
17 maja 2014, 01:41 / sobota
Najbliżej (nie licząc polskich zespołów) Liberec. Najdalej Karganda. A najbardziej pechowo Hafnarfjarðar - bo drogo, jak sam skurwysyn.
17 maja 2014, 02:55 / sobota
Liberec zajebiście dam wam tanie namiary do Harrachova ..to blisko Liberca i no i Wrocław blisko
17 maja 2014, 07:09 / sobota
No, trochę już czekamy, a żadne festyny z Villa, Barcą czy innymi Realami nie zastąpią PRAWDZIWEGO meczu pucharowego.
17 maja 2014, 10:01 / sobota
gdzie są przyjmowane zapisy na mecz wyjazdowy?
i dlaczego lecimy tylko A380?
17 maja 2014, 10:40 / sobota
klasa, marka,, renoma przeciwnika jak dla mnie ma znaczenie czwartorzędne, to samo tyczy lokalizacji, miejsca gry, trzeciorzędna sprawa

to będzie nasza "inauguracja" (tak wiem Turyn, ilu z nas było ?)
na tym konkretnym meczu obecność obowiązkową myślę każdy sam sobie postanowi i narzuci niezależnie od wszystkiego
to będzie nasz dzień żadnych tam partizanów czy innych chujstw, niech se będzie i największy chłam,
każdy będzie chciał na tym być,
inauguracja, nowy rzdział, europejskie narodziny,
najskromniej naście tysięcy niezależnie od klasy rywala i lokalizacji, bo to my tego dnia będziemy najważniejsi
17 maja 2014, 11:30 / sobota
pytanie na przyszłość.jakim środkiem transportu najlepiej dostać się do Kazachstanu?wie ktoś może?
17 maja 2014, 11:39 / sobota
Kilku wariatów z Jagiellonii jechało pociągiem parę dni:-)
17 maja 2014, 11:47 / sobota
Jak w Kazachstanie ciągle jest choć troszkę tak jak było na Białorusi w 90tych kiedy na repre pojechaliśmy to ja startuje juz dzisiaj i czekam na losowanie :)
17 maja 2014, 13:18 / sobota
Wczoraj wielki entuzjazm wlał mi się w serce, jednak dziś po przestudiowaniu terminarza trochę opadł. Coś kurwa mam złe przeczucie, że będzie nam się czkawką odbijał ten chorzów.. Gdybyśmy tam wygrali, było by pozamiatane - i już bylibyśmy jedną nogą w LE.

Niestety, jeśli Ruch wygra to będzie nam kurewsko ciężko.. z drugiej strony jeśli Wisła to wygra.. to też niewiele lepiej dla Nas.
17 maja 2014, 13:22 / sobota
Boldi jezeli tylko oba te kluby ktore wymieniles dostana licjencje na gre w europie bo narazie jej nie maja.

Oczywiscie najlepiejby bylo gdybysmy to sami sobie zapewnili 3msc ale to wkoncu jest polska pilka :) i tu wszystko zdazyc sie moze.
17 maja 2014, 23:19 / sobota
Ta lista nie jest jeszcze pewna w 100 % . Drużyny oznaczone * mogą jeszcze nie zagrać w europejskich pucharach . A drużyny oznaczone Q1 zaczynają grę od 1 rundy i mogą w niej odpaść . Poza tym w tej rundzie nie możemy trafić na Lecha .

Jak ktoś zamierza wybrać się na wyjazdy to niech pamięta o wyrobieniu/odnowieniu paszportu . Bo do wiekszości wschodnich krajów on obowiązuje . Do nie których też potrzebna jest wiza .

P.S.

Mi się marzy jakiś wyjazd do Skandynawi promem . Wyjazd promem to było by coś nowego :)
18 maja 2014, 00:21 / niedziela
Troszke juz tych promow bylo na wyjazdach na kadre, jeden pamietam wyjatkowo goracy :)
18 maja 2014, 00:55 / niedziela
ojj ja też do Helsinek hehe a powrót to już bajka dobre okopanko było na pokładzie ;) a jak nasi zabawili się w orkiestrę hehe ;)
18 maja 2014, 01:49 / niedziela
@Boldi, moim zdaniem jutro lepiej trzymać kciuki za Wisłę, gdyż lepiej gonić 2 zespoły mające 2 pkt przewagi nad nami na 3 kolejki przed końcem sezonu niż jeden mający tych punktów 5. także zgadzam się, że w przypadku wygranej Ruchu, będzie można odłożyć szampany na następny sezon.
18 maja 2014, 02:13 / niedziela
jak dla mnie temat wątku mocno na wyrost ale co do meczu Wisła-Ruch, to Wiśłe należy kibicować nie tylko ze względów pryncypialnych ale również ze względów czysto pragmatycznych, gdyż Ruch gdzies punkty musi gubić a ja obawiam się , że teraz Legła i Zdech odpuszczą sobie wyścig o pierwsze miejsce i w rezerwowych składach mogą oddawać punkty lekką ręką, na czym Ruch mógłby mocno skorzystać.
No i najważniejsza rzecz: z Wisła będziemy jeszcze grać i czy ich przeskoczymy czy nie zależeć będzie tylko od wyniku bezpośredniego meczu. Klarowna sytuacja i .... spory komfort. Ruch wyrywając wszystko do końca staje się niedoścignionym, nie tylko dla nas .
18 maja 2014, 02:18 / niedziela
Swoją drogą może się okazać nie tak trudno dogonić Ruch, gdyż w następnych kolejkach gra odpowiednio z Legią, amiką i u siebie z Pogonią, więc jutrzejszy mecz z Wisłą jest dla nich kluczowym w walce o puchary.

Pomijam temat licencji, gdyż ja awansu do pucharów przy zielonym stoliku nie uznaje.
18 maja 2014, 02:37 / niedziela
"jak dla mnie temat wątku mocno na wyrost "

Słucham?! Na jaki wyrost?! My jesteśmy Wielką Lechią przypominam kolego!
18 maja 2014, 09:01 / niedziela
Jest jeszcze kwestia stadionów . Stadiony Ruchu i Pogoni nie zostały dopuszczone do europejskich pucharów . Ruch do gry zgłosił stadion w Lubinie a Pogoń w Warszawie . Także nie wiem czy te drużyny będą na siłe chciały grać w pucharach skoro wiąże się to dodatkowo z wynajmem stadionu u siebie a to przecież jest niebagatelna kwota .
18 maja 2014, 09:33 / niedziela
Myślę ,że tak na prawdę wszystko w tej chwili jest realną sprawą...zarówno to ,że wygramy z Ruchem a Ruch przegra "jakoś" z Wisłą - trzeba wierzyć i trzymać kciuki a jeśli nawet tych pucharów nie będzie to ważne aby Nasza Lechia grała tak w kolejnym sezonie a nawet lepiej - żeby utrzymać te perełki w Gdańsku i iść cały czas w górę i się rozwijać !

Pozdro Kibice ! TAAAAAAAAAAAAAAAK SIĘ BAWIĄĄĄĄĄĄĄ LUDZIE !!!!!!
18 maja 2014, 09:57 / niedziela
Wygrać z Ruchem w tym sezonie jest już niestety niewykonalne.
18 maja 2014, 10:07 / niedziela
Mylisz, się.
Jest jak najbardziej wykonalne, pod warunkiem, że my wszystko wygramy do końca.
Moim zdaniem najlepszy wynik dla nas to remis w meczu Ruch-Wisła.
A potem Ruch dwa razy w czapkę od Legii i Amiki.
18 maja 2014, 10:25 / niedziela
Nie myli się. Nie da się wygrać już z ruchem, bo ten mecz już był. A ktoś tam wyżej napisał, że trzeba z nim wygrać - a ruch wtedy musi przegrywać dalej.

analiza trojmiasto.pl
odnośnik
18 maja 2014, 10:26 / niedziela
Przecież szczególnie brudne paznokcie,ale i paprykarze grają przede wszystkim o kasę za zajęcie jak najwyższego miejsca dopiero na drugim planie jest udział w pucharach. Dla nich każdy grosz to szansa na zmniejszenie zadłużenia, więc nie liczcie na to że odpuszczą jakiś mecz. Najważniejsze to grać swoje, nie tracić głupich punktów jak z ległą i nie oglądać się na resztę, a co z tego wyjdzie okaże się 1 czerwca. Najgorsze jest to że nie dane nam jest uczestniczyć w być może powtórce z 1956 roku ...
18 maja 2014, 10:35 / niedziela
tylko co im z tego, że zajmą jak najwyższe miejsce i dostaną kase, skoro jeszcze więcej muszą zapłacić za "wpisowe" do pucharów?
18 maja 2014, 11:04 / niedziela
Wpisowe do czego ? Jakoś nie słyszałem żeby poza Wisłą ktoś odgrażał się że komisja licencyjna przycięła w chuja i nie dała licencji na Europę.
18 maja 2014, 11:07 / niedziela
Ruch też składa odwołanie.
A wpisowe - jeśli mam rację - trzeba zapłacić za wstęp do pucharów. Co prawda to jest chyba zwrotne, ale trzeba zapłacić.
18 maja 2014, 11:26 / niedziela
Składać może ale dla samego składania ... bo i tak nie dostaną. Pierwsze słyszę o wpisowym, chyba że masz na myśli wyprawę do Kazachstanu ;)
18 maja 2014, 11:35 / niedziela
w lidze+ powiedzieli, że niepotrzebny jest ten cyrk z licencjami na puchary, bo i tak wszyscy dostaną;)

Może mi się myli z tym wpisowym z innym sportem.. ale coś mi się wydaje, że jest takowe:)
18 maja 2014, 11:56 / niedziela
Wszyscy ? Jednak żabole nie dostały
18 maja 2014, 12:13 / niedziela
Zgadzam się z opinią, że temat wątku jest trochę na wyrost. Jeszcze trzy mecze i dopiero wtedy będziemy mogli się podniecać z kim to możemy zagrać w pucharach. 270 minut wiary, walki i ataków, by osiągnąć cel. Jeśli wygramy pozostałe mecze to będziemy w pucharach i to jest najważniejsze. Wygrać te trzy mecze - kolejne trzy finały!

Ave Lechia!
18 maja 2014, 12:53 / niedziela
polecam ten artykul o gorniku

odnośnik

widac niezle szambo w zabrzu..

co do tematu to i tak musial kiedys powstac.. w przyszlym sezonie bedziemy walczyc o mistrza razem z amica i legia...
19 maja 2014, 00:11 / poniedziałek
Z licencjami od roku, czy dwóch jest tak, że na ekstraklasę dostaną wszyscy.
Natomiast kluby, które spełniają wszystkie wytyczne licencyjne dostają licencje na puchary. Jest tak, gdyż zespoły które grają w pucharach są sprawdzane jeszcze przez UEFA.

Gdy ogłaszane zostały zespoły które nie dostały licencji na puchary, równocześnie zapodano, że Górnik nie ma szans na odwołanie, ale Wisła i Ruch ma możliwość poprawy. Co prawda wg mnie termin minął i odwoływać to by się mogło od błędów merytorycznych np. decydenci nie zauważyli jakiegoś papierka lub źle policzyli, ale realnie wg mnie tylko Górnik jest zagrożony.

Trzeba zdobywać pkt i liczyć na potknięcia Ruchu.
19 maja 2014, 04:17 / poniedziałek
Zgadzam się z kolegą"gedania", aczkolwiek inaczej bym to nieco ujął ;)
Trzeba napierdalać!
Punkty przyjdą wtedy z własnej nieprzymuszonej woli.
Ba! Nie będą miały innego wyjścia!
Trzeba nakurwiać, trzeba strzelać, trzeba walczyć, trzeba wygrywać!
Cuda na tym świecie są tak powszechne, że wręcz oczywiste.
4 lata temu River Plate po raz pierwszy (i kurwa, mam nadzieję ostatni) w swej historii, spadło do B ligi argentyńskiej.
A dziś zostało mistrzem!
Powiem to głośno!
Wy, Panowie piłkarze, wygrajcie co macie do wygrania.
A frajernia z uefa niech nam po prostu, choćby psim swędem, wylosuje Grobarich

I bęęęęędzie, bęęędzie się dziaaaało :)

PS
Ręka w górę, który by takiego scenariusza nie chciał ;)
19 maja 2014, 20:17 / poniedziałek
Jakies to wszytko abstrakcyjne......takie.
19 maja 2014, 21:54 / poniedziałek
Abstrakcyjne? poniekąd tak. Tak samo za czasów T29 abstrakcyjna wydawała się do ostatniego meczu gra na PGE. W rzeczywistości w tej chwili wszystko zależy od nas.
Trzy zwycięstwa to według mnie 100%. 7pkt - 99%.
A potem...abstrakcja stanie się rzeczywistością , a losowanie... He,he to będzie dzień :)
Puchary to koszt od wysokiego do przejeba.. wysokiego ,ale czekamy na to 30lat, więc przypuszczam ,że w wypadku dostępnego kierunku możemy zaszokować , a na te najgorsze kilka stów i tak będzie.

Na razie jednak trzy mecze, więc wszystko to palcem po mapie. Był już pólfinał z Jagą, były mecz w Łodzi dwie kolejki przed końcem. Zobaczymy , ale przeczucie mam pozytywne.

Inna sprawa to kwestia tego co od przyszłego sezonu zacznie się dziać na trybunach. Tego się można obawiać widząc same tylko wpisy na forum. Tu nasza rola by tak samo jak po opuszczeniu T29 obronić strukturę i zasady panujące na trybunach. Będzie dobrze
19 maja 2014, 23:06 / poniedziałek
Teraz tak czytałem sobie weszlo, i w sumie znalazłem (niestety) całkiem racjonalny wpis w komentarzach.

"Może i jestem optymistą ale czy na pewno temu Ruchowi tak uciekły te puchary? Jeśli Ruch przegra oba mecze z Lechem i Legią a wygra u siebie z Pogonią, to Lechia i Wisła będą musiały zdobyć po 7 punktów w nadchodzących 3 meczach. Do tego obie te drużyny mają jeszcze mecz ze sobą, dla mnie to wciąż Ruch na 85% zajmie 3 miejsce w lidze, nie zdziwiłbym się też gdyby urwali punkty w Warszawie lub Poznaniu, bo te drużyny nie grają już właściwie o nic a umówmy się Legia musi z kimś w końcu przegrać lub chociaż zremisować."

No kurde.. Może i ja jestem troche pesymista, ale czy my faktycznie wygramy z Zawiszą i Wisłą, i zremisujemy z Górnikiem? Troche to zajeżdza science fiction.
Chociaż trzeba przyznać, że odkąd jest Moniz - zjebaliśmy tylko jeden mecz.. ten we Wrocławiu. A Górnik niestety już się ogarnął.
Coś mam kurewsko chujowe przeczucie, że będziemy żałowali tego niewygranego meczu w chorzowie, przy tylu okazjach..
19 maja 2014, 23:22 / poniedziałek
To proste, powtarza sie historia sprzed kilku tygodni, każdy nasz mecz musi być finałem, jedna wpadka kończy emocje w tym sezonie. Takze uważam ze obecnie Ruch ma 3/4 szans na 3 miejsce, ale do póki pilka w grze....
Rzutem na tasme była pierwsza 8, to i może brązowe medale uda sie wyhaczyć.

TYLKO LECHIA!
19 maja 2014, 23:41 / poniedziałek
Szkoda tylko, że nie ma możliwości zapewnienia sobie 3 miejsca podczas meczu z Wisłą ;) świętować puchary u siebie to by było coś fantastycznego ;) a tak to nawet gdyby się udało to w Zabrzu nie będzie ku temu możliwości niestety. Choć raczej Górnik mając wybór mniejszego zła pewnie wolałby żebyśmy my awansowali do pucharów niż ich odwieczni "przyjaciele" zza miedzy. Nie chce spekulować, ale w Zabrzu z tej racji może być dużo latwiej o 3 pkt niż się nam wydaje ;)
20 maja 2014, 00:37 / wtorek
Od strony czysto sportowej nasze szanse na 3-cie miejsce wynosiłyby według mnie około 70% ale są aspekty, które ten obraz mogą zupełnie zmienić. Pisałem już kilka razy, że w czubie, gdy wygramy z Amica , będzie już pozamiatane. Niestety Górnik nic nie urwał Legii ( sędzia nie odgwizdał dla nich karnego za rękę ) a mecz Ruch-Lech będzie ostatnim, więc pyry rozdadzą karty. No i teraz mam pytanie czy tam w Warszawie czy Poznaniu będzie im zależeć , aby już teraz wykreować nową siłe w lidze i aby jej ułatwić nabór lepszych zawodników w przerwie rozgrywek, aby ta siła mogła już tego lata lepiej pokazać się w Europie no i tym zachęcić ich do transferu do Gdańska ? Czy będą woleli postawić na dość silny Ruch ale bez większych perspektyw , aby zagrozić dotychczasowym potentatom ? Nie mówię o takich przyziemnych sprawach jak pismo Lechii do Rumaka, aby grzecznie odnosił się do trenera Moniza ? Czy Rumak w tej sytuacji nie uzna, że ostatni mecz sezonu to doskonała okazja do postawienia na młodych zawodników i tym samym odpowiedzieć Lechii na to pismo ? A czy w Legii nie przypomną sobie, że to Lechia odebrała im tytuł przed dwoma laty i że lepszej okazji do odpłacenia się może już nie być ? Ot tak całkiem bezinteresownie ? Dlatego nasze szanse na to 3-cie miejsce uważam za dużo niższe, nawet 30% . Natomiast co do tematu wątku...
nie traćmy nadziei ! Są też inne czynniki liczące się w polskim futbolu , które zdają sobie sprawę z tego , że z występów drużyn w LE liczą się punkty do rankingu UEFA i że prędzej zdobędzie je na polach Kazachstanu drużyna, która idzie w górę, zremisowała z Barcą, Villarealem i gdzieś tam na obozach styka się z europejskim futbolem niższego szczebla, niż dzielny zdobywca PP czy chociażby Ruch. Nie zdziwiłbym się az tak bardzo, gdyby jednak utrzymany został brak licencji na start w rozgrywkach klubowych UEFA drużyn wymienionych w komunikacie. Kuchenne drzwi ? Jeśłi piłkarze zdobędą 6-9 pkt i te drzwi zastaliby otwarte nie powinni specjalnie czuc z tego powodu dyskomfortu. Ważne jest, by dobrze grali skutecznie i widowiskowo. Akcje Lechii u kibiców polskich rosną. To widać też na forach, u dziennikarzy. Ale warunek jest jeden: utrzymać poziom i klasę !!!
20 maja 2014, 01:31 / wtorek
Lille
Nie jestem przekonany czy byłoby to zrobione z klasą i na poziomie gdyby Lechia miała mniej punktów od Ruchu na koniec a grała w pucharach dzięki temu, że oni nie otrzymają licencji. Serce rwie do pucharów, ale pamiętajmy że tu jest Lechia, tutaj muszą być zasady:)
Skoro udałoby się Ruchowi, czy Wiśle mieć punkt wiecej na koniec, niech grają w pucharach- takie jest moje zdanie.
20 maja 2014, 08:27 / wtorek
Lech nie będzie rozdawał kart gdyż ostatni mecz gra z Legia a przedostatni z Ruchem. Ruch ostatni mecz gra z Pogonią wiec ma realne szanse na 3 miejsce. Lechia tez ma szanse pod warunkiem ze wygra z Zawisza i Wisla
20 maja 2014, 08:30 / wtorek
oczywiście jestem za tym aby Lechia punktowo przegoniła wszystkich w wyścigu o 3 miejsce ale z drugiej strony warunki licencyjne były znane i takie same dla wszystkich na początku rozgrywek i każdy kto do nich przystępował zdawał sobie sprawę ze takie a nie inne warunki trzeba spełnić aby grac czy to w danej klasie rozgrywek lub w europejskich pucharach wiec teoretycznie to pretensje mogą mieć kibice tych klubów do swoich włodarzy a nie do Lechii czy kogokolwiek innego ze dostał się do pucharów np. z 4 lub 5 miejsca bo jakaś drużyna nie otrzymała licencji....bo inaczej po co ten bat ?dawać wszystkim licencje czy maja stadion spełniający warunki czy nie czy maja kasę lub są biedakami.ja bym z tym nie miał problemu jeżeli Lechia dostanie sie do pucharów przez złe zarządzanie innego klubu i myślę ze gdyby to nas spotkało tez by nas nie żałowano tak to jest w tym świecie piłki nożnej vide polonia ktora przez debila krola zaczyna wedrowke od 0 ..
20 maja 2014, 09:13 / wtorek
lem o czym ty piszesz? zasady to sa przyznawania licencji, nie placisz to wypierdalaj, sprawa jest prosta
20 maja 2014, 09:31 / wtorek
Ciekawe, czy byście tak pisali, gdyby nam nie przyznali licencji. Byłoby pierdolenie, że zielony stolik itd. Będzie co ma być, nie teraz to za rok... choć serce by chciało, to realnie szanse małe...
20 maja 2014, 09:32 / wtorek
Lech będzie grał do kkońca, bo rumak trzęsie dużą, że zasili grono bezrobotnych. Wiec będą Cisnej do końca. Legia tez nie odpuści bo brakuje jej punktu do mistrzostwa.
20 maja 2014, 09:43 / wtorek
wam sie nudzi? czy tak pracujecie? rozkminy ze ten odpusci bo sie zemsci, a tamten nie zagra tak bo kiedys dostal becki. ludzie co wy pierd... trener ktory nie chce wygrywac juz to widze w wykonaniu berga i rumaka. albo pilkarzy z zabrza ktorzy sie podkladaja zeby ten przebrzydly ruch nie byl trzeci. tak szczegolnie taki nakulma z mlekiem matki wyssal milosc do gornika i nie lubi ruchu. wyjda zagraja, durny karny, durna czerwona kartka, slepy sedzia, osiem zwalonych setek i po zawodach i pewniaki u buka ida sie walic. caly czas powtarzam ze gra sie od pierwszej kolejki i od niej trzeba zbierac po 3 punkty, a nie rozdawac punkty podbeskidziu czy widzewowi
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.356